Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2008, 07:41 PM   #120 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Ay ben bu gün sizin de iyi dileklerinizle annemde umduğumdan iyi bir gün geçirdim.Annemin saçlarını kestim yemek yaptım babama kurabiye yaptım ikisininde gönlünü yaptım annem bana uzun süredir ilk defa eline sağlık dedi.Ben bu gün oraya giderken olumlu düşünerek ve af ederek gitim .O beni sevmezse sevmesin benim sevgim ikimizede yeter dedim .Sevdiğim insanlara nasıl davranırsam öyle davranmaya çalıştım,sonunda ödülümü aldım.Ancak bukadar ama olsun nekadar yaşar bilemem öldüğü zaman kendimi kötü hissetmek istemiyorum.Canım Siyah'ım içini bana dökmüşsün senin ablan benim kız kardeşim genelikle hadlerini aşıyorlar.Kardeşim olduğunu hep unutuyor bana emirler vermeye çalışıyor.Ben insan yönetimi konusunda iyiyimdir ama ben kendimde çalışırım bu kendi çalışmadan emirler veriyor insanları para ve mevkisine göre değerlendiriyor.Benim içnde para artık önemli ama benim insanlarımın para anlayışı farklıdır.Ben parayı rahat bihayat ,bol kitap ,çevreme yardım edebilmek için istiyorum.O ev alayım ,iyi giyineyim,Herkese hava atayım,Biyere gittiğinde hava olsundiye hesap ödeyim ve insanlara üstünlük taslayım diye istiyor.Bazen düşünüyorum acaba biz gerçekten kardeşmiyiz diye.Şimdi sırada kocalar var yarıştırcak ama benim eşim ailemle görüşmediği için bunu yapamıyor.Ayrıca benim eşim açık ara birinci gelir.Bu gün gerçekten yorgunum yarın sizinle daha rahat konuşuruz.Ben şimdi kelimeleri bile yanlış yazıyorum.Hepimizin gönlümüz deki herşey bizlerle olsun sizi kocma