Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Reversinin günlüğü-yada değişmesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkese iyi geceler. dün almış olduğum kitaplarıma başladım . ilk olarak "key" ile başladım ve doğru yolda olduğumu gördüm.çünkü bendeki ana değişiklikler reiki,arkasından sizlerle tanışmam sonrası insanlara sevgi göndermemle başlamıştı.bu arada avatarımın ve imzamın olmadığını fark ettim ve avatarlara akarken ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-07-2008, 11:10 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: reversiden haberler devam ediyorrr

herkese iyi geceler. dün almış olduğum kitaplarıma başladım . ilk olarak "key" ile başladım ve doğru yolda olduğumu gördüm.çünkü bendeki ana değişiklikler reiki,arkasından sizlerle tanışmam sonrası insanlara sevgi göndermemle başlamıştı.bu arada avatarımın ve imzamın olmadığını fark ettim ve avatarlara akarken bu melek figürü bana en uygun olan gibi geldi ve onu seçtim.düşündüm bana en uygun sö ne diye ve bir şeyin farkına vardım ben sevgi istiyorum ,sevmeyi seviyorum onun içinde insanlara sevgi gönderiyorum. 96 sizlere ve burad yazılanlara minnettarım çünkü hislerime kulak asmamı ve ertelememi gösterdiniz bana.Telkinleri dinlerken ve reikiye başlarken ilk hedefim kişiliğimi geliştirmekti ve bunu istemiştim.dün yazdığımgibi bu kendiliğinden oldu ve ben bana faydalı olacağına inandığım kitapları aldım.ve okumaya başladı.Okumayı bitirdiğim her kitaptan sonunda sizlerle paylaşımlarda bulunmak arzusundayım ve bu beni çok mutlu edecek. sizleri seviyorum ve herbirinize teker teker sevgi yolluyoru sevgi ile kalın iyi geceler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-07-2008, 12:19 AM   #22 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

selam herkese,bugünde aslında üzel bir gündü am ben bu gece ağladım. sanırım bunda seyrettiğim film ve onun jenerik müziği etkili oldu.sözleri özellikle "sen yeter ki umut et hayat döner sana.dlda ki on yaprak gibi arıl hayta .kurduğun ayalleri ayazlar yıka da sen yeter ki ümit et hayat döner sana.göğün asıl rengi mavidir ,en koyu gece bile sabahtır sonunda..kurduğun hayalleri yağmurlar yıksa da sen yeter ki ümit et hayat döner sana." bu özleri dinlerken doldu gözlerim,ve o içimde ki hisle yüzleştim ve ,onu tanımladım ve onun orada olmasına izin verdimonunla savaşmaım v içimi tatlı bir huzur kapladı.ve beni rahatsız eden düşüncem ve kendi ekim yasamın yaaş işlemesine neden olan engelimi fark ettim.ben hayl kurmayı ani imgelemeyi bilmiyorum ve de ümit etmeyi unutmuşum...şimi artık hayallerime enel olmayacağım ve de hayattan ümitimi asla kesmeyeceğim.hayat bugün dneek.ben gökyüzüyüm ,bulutlar gelip geçen duygularım.Allah'ım"seni seviyorum" "özür dilerim "" lütfen beni affet" "teşekkür ederim bana bu gerçeği görme fısatı verdiğin için 96 ha bu arada biletime(mp) 10 ytl çıktı.çok şükür ,yarın bir yenisini alacağı ve biliyorum büyük ikramiye bana çıkacak... 678h sizleri seviyorum.... iyi geceler olsun evi ile kalın
Alt 30-07-2008, 12:22 AM   #23 (permalink)
Teğmen

özür ,bazı harfler çıkmamış klavyemde tutukluk oluyor.cümlenin gelişinden gidişini anlamanız temennisi ile tekrar sevgi ile...
Alt 03-08-2008, 09:13 PM   #24 (permalink)
Teğmen

merhaba gönlü güzel insanşar bu siteyi keşfedeli tam 23 gün olmuş ,o zamanda yazmıştım ya "kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş" sizlerde benim için öylesiniz.Bu zaman zarfında bende olan değişmeleri ara ara paylaştım sizinle ve en son aldığım kitaplar ile ilgili yazı yazmışım.Şimdi bugün bu sitenin -telkinlerin bende yarattığı değişimi anlatan bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.Bunu yapacağımı da sanırım daha önce yazmışım buraya.
Hikayenin başlığı:Bir Yanılgı Kimlik Vakası
Adamın biri bir gün kendini hiç tanımadığı bir oda da buldu.Ona tanıdık gelen tek şey anlam veremedeği bir baş dönmesiydi.Etrafı aynalar ,dolaplar ,masaların üzerine yayılmış rengarenk makyaj malzemeleri ile sarılıydı.Bildik bir yerdi ama burada ne işi vardı?Hatırlamaya çalıştıkça endişelenmeye de başladı.Neyi hatırlayacaktı?Belli ki burası büyük bir tiyatronun soyunma odası idi,ama onun rolü neydi?Aynaya her baktığında bir sancı saplanıyordu yüreğine ,çünkü aynadan bakanın kim olduğundan emin değildi.Kendini birden çok yalnız hissetti.
Başka yapacağı bir şey bulamadığından ,koştu ve dolaplardan birinin kapağını açtı.Kolalı ütüsüyle muhteşem süslü bir üniforma asılıydı orada.Önemli bir generale aitti belli ki.Görüntüsünün verdiği güçten hoşlandı .Belki de bu onun kostümüydü.Hemen giyinde ve dikkattle büyük boy aynalarından birinin önüne geçti.Kalbi duracak gibiydi.Çok çekici bir kıyafetti ama ona ait değildi...İstemeye istemeye üniformayı çıkardı.Başka bir dolabı açtı.Çok renkli bir sirk giysisi asılıydı orada da.Bir dakika bile kaybetmeden ,hemen içine atladı.Olmadı.Hem onun bedenine uymamıştı hem de kendisini palyaço gibi hissetmişti.Ümitsisliği artıyordu.Başka bir dolabı daha açtı.
Bir devlet adamı kostümü...Diğer dolapta da bir serserinin kıyafeti...Tüm dolapları sırasıyla denedi .Çok azı bedenine uydu,uyanlarda kendini rahat hissetmedi.En son dolaba gelmişti.Bunu açmalımıydı?Kalp atışları hızlanmıştı.Dolabın kulbuna elini uzatırken ,başının dönmesi de artmış adeta onu dolaba doğru çekmeye başlamıştı.Kendi kostümü mutlaka bu dolapta olmalıydı.Bir tek dolap kalmıştı isoluğunu tutarak kapıyı açtı.Dolap boştu.Bu ona çok fazla geldi.Oracığa boş bir çuval gibi yığıldı.
Kendine geldiğinde ,etrafında onunla ilgilenen insanların sesini duydu.Alnında yumuşak serin bir bez vardı.Birisi kendini iyi hissedip hissetmediğini soruyordu.Başında hafif bir ağrı vardı.Bir an içinde açtığı dolapları hatırlayınca bir öfke sardı için.Aynı hızla derin bir huzur duygusu gelerek ,korkusunu yıkadı.Huzur kaldı.Kim olduğunu hatırlamıştı.O gece ,tiyatronun kapılarını açmadan önce son kontrol turlarını yaparken ,soyunma odasının önünde ayağı kaymış ve başını vurmuştu.Bu vuruş sancılı ve geçici bir şekilde kendisine ,sahnede yer alan karakterlerden biri değil de tiyatronun sahibi olduğunu unutturmuştu.
Bu hikaye bize ;gerçek kimliğimizin bilgisine sahip olmadan yaşadığımızda ,endişe ,kendinden şüphe ve insanı ümitsizliğe düşüren tüm içsel hallerin ışığa üşüşerek sahne aldıklarını öğretmektedir.Bunu bana sizler kavrattınız.Bunu kavradığımdan beri tüm sancılı sorunlarım hiç çaba göstermeden kayboluyor.Kendimle ilgili sinirli korkular yerlerini sakin bir kendime hakim olmaya bıraktı....
teşekkürler 96 herbirinize
sevgi ile kalın...
Alt 09-08-2008, 07:32 PM   #25 (permalink)
Teğmen

selam 96 hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.salıdan beri sizlerden uzaktaydım.ve bendeki değişimi yaşama fırsatım buldum.Gizemli konuşmak yerine açıkca yazayım istiyorum:biliyorsunuz temmuz 9 dan beri telkinleri dinliyorum. dusun salı günü seyahete çıktım ,çıkış amacım tamamen işimle ilgiliydi ve de oldukça problemli durumlar içeriyordu.Hiç tanımadığım insanlara teknik bir durumu anlatmak ve olayları çözmek di amacım.Ve onların değil kendi istediğim şekilde sonlandırmaktı. çok karşık oldu biliyorum ama ,kendime olan güvenim ve de koruma kalkanım sayesinde ,bide son okuduğum kitaplarda da yazdığı gibi sürekli sevgi yolluyarak insanları ikna ettim.Davalarında haklı bile olsalar o anda sadece benim haklılığımı kabullendiler.Yalnız çok garip bir şey oldu ; tam arabaya binecekken biri san ki ayaklarımdan çekti ve bgeni yan yatırdı.Müthiş bir şekilde düştüm ya da tam anlamıyla yere kapaklandım. sanki bişri benim düşmeme sebep oldu...hala o olayın etkisindeyim ,negatif enerjilermi benim düşmeme neden oldu bilmiyorum ama bir güç buna neden oldu.Ben ayağa kalktım ve şükredip telkinlerime devam ettim.İlk baştada belirtmiştim ya çakralarım çok açık sanırım negatif-olumsuz enerjileri de çekiyorum. 96 çok şükür sağsalim ve de benden beklenildiği gibi işimi hallettim ve evime döndüm...Telkinlere ara verdiğim için mi düştüm ? Ya da çevrede ki olumsuz düşünceler mi etkiledi bunu çok merak ediyorum...sürekli seni seviyorum,teşekkür ederim ,lütfen beni bağışla ve özür dilerim diyorum.sizleri çok seviyorum...bende ki değişiklikler bu kadar.görüşene kadar sevgi ile kalın...
Alt 10-08-2008, 07:37 AM   #26 (permalink)
Mustang
Guest

Canım iyiki bir şey olmamış geçmiş olsun .Bazen insan çok fazla negatif yüklenince olur.Kendini toprakla yalın ayak toprakta gez üstündekilerden kurtul.İşlerininde iyi gitmesine sevindim.
Alt 10-08-2008, 10:39 PM   #27 (permalink)
Teğmen

bugün ki günlüğüme Sevgili Mustang'a teşekkür ederek başlıyorum ve onu saygı ve sevgi ile selamlıyorum. 96 sağol mustang ,iyi ki varsınız...Sanırım haklısın salıdan cumaya kadar gerçekten hep negatif-olumsuz insanlarla muhattap oldum ,olmak zorunda kaldım. hiç bir şeyden tatmin olmayan ve tıpkı bu figürdeki gibi insanlardı bunlar.Bu son 1.5 günü kendime adadım ,keyif yaptım,tembellik ettim.Almış olduğum "beynin gizli güçleri" kitabını nihayet bitirdim.Ve gördüm ki bu sitede ki siz değerli dostlarda aslında bu kitap vb de yazılı olan şeyleri önermektesiniz.Sizler gibi üstadlarla tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Bugün dışarıya çıktım ve yeğenimle buluştum.kaydadeğer pek bir durum yoktu yani.Ama genede kendimi oldukça huzurlu ve mutlu hissediyordum,yani hissediyorum.İçim de huzur var.Kendimi seviyorum.Sizleri seviyorum .Elimde ki kitaplardan şu anda "hizmetkar" adında yeni birini okumaya başladım.Ve daha ilk satırlarda kendimle ilgili bazı gerçeklerin farkına vardım.O ve diğer kitapları almama sebep olan sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyor 96 ve sizleri sevgi ile selamlıyorum... mutlu ve sevgi ile kalın...
Alt 11-08-2008, 09:42 PM   #28 (permalink)
Teğmen

herkese sevgiler ve de saygılar 96 bugün çok mutluyum . Aslında bariz bir nedeni yok ,sadece gün içinde duyduğum bir söz beni çok mutlu etti.Ben özel bir şirkette çalışıyorum ,malum her ay sonu rapor hazırlanır.Ben bu konuda biraz şanslıyım çünkü yazdığım raporlar özellikle patronlarım tarafından okunur.Bu gün patronumuz beni gördü ve selamlaştık arkasından "sana mail atacaktım" dedi.Ben de "hayırdı" diye sordum.O da "teşekkür edecektim ,yazdığın raporu okudum ve çok hoşuma gitti" işte bu söz o an beni çok mutlu etti .Bizim şirkette raporlar aylık ciltlenir ,ve kendisi yazdığım raporun renkli bir çıktısını rica etti benden.İnanın bu sitenin ,telkinlerin ;okuduğum kitapların olumlu sonucu bu.Her gece yatmadan önce HAYAL hanımın sesi ile çekim yasası meditasyonunu yapıyorum.SEVGİ yolluyor ve sevgi istiyorum. okuduğum kitaplardan birinde işinizi severek yaparsanız ödülü arkasından gelir demişti. evet ben artık çabalarımın meyvesini ödüllerini almaya başladım.Bu söz bana milyarlardan daha değerliydi çünkü.sizleri çok seviyorum
Alt 11-08-2008, 11:07 PM   #29 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Duyduğumuz güzel bir söz, hatta bir gülümseme insanı çok mutlu edebiliyor.

Bir de, bir işi başarmış olmanın verdiği huzur ve güven hissi eklenince, ortaya böyle bir mutluluk tablosu çıkıyor.

Çok sevindim.

Başarının ve mutluluğunun daim olması dileklerimle. super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2008, 12:32 AM   #30 (permalink)
Teğmen

mehmet bey teşekkür ediyorum bu temennileriniz için.Aynı temennileri bende siz ve bu sitede ki sagıdeğer dostlarım için diliyorum.Her biriniz çok mutlu olun ve sevgi ile kalın...

Bookmarks