Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2008, 08:20 PM   #4 (permalink)
reversi
Teğmen

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point
Standart reversinin günlüğü 2

tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.ilk paylaşımımı dün yapmıştım.Dün sitede dolaşırken rüyaları yazmanın da iyi geleceğini okudum.ve akşam gördüğüm rüyaları yazdım.ne oldu biliyormusunuz gece gördüğüm iki rüyayı hatırladım ve tabii sabah onları da yazdım.hayatımın yeni bir dönemine geçtiğini hissediyorum ve değiştim.bu değişimi etrafımda fark ediyor.bide sanırım etrafımdaki kişilerde ayıklanmaya başladı.ben öyle hissediyorum.telkinler iyi geldi bunu inkar edemem;sadece merak ettiğim bişi var bakalım bunu da becerebilecekmiyim zamanla.o da şu "çakralarım çok açık ve bi çok şeyi hissedebiliyorum telkinler buna daha da destek oluyor.Ancak tek yapamadığım şey duygularımı özellikle incindiğim anlardaki hissettiklerimi gizleyemiyorum.özellikle gözlerimden belli oluyor içimde kopan fırtına .bakayım bakayım bu yeteneğede ulaşabilecekmiyim zamanla"güzel bir gün geçirdim bugünde ve inanın reiki ile beraber iyi gidiyor kişisel gelişimim.herkese sevgiler
reversi...