Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

sf yi yenenler

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz sf yi yenenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız SF sorunu ile ert.bırak ve kendine güven arasındaki ilişkiyi açıklarmısınız lütfen.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

sf yi yenenler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2009, 05:47 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sf yi yenenler

SF sorunu ile ert.bırak ve kendine güven arasındaki ilişkiyi açıklarmısınız lütfen....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-12-2009, 11:18 PM   #52 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

bende sf yim telkinlerden haberim baya bi önce olmuştu ama bi türlü düzenli dinlemiyordum şimdi yatınca kısık sesle dinlemeyi düiünüyorum yalnız gece uyanınca başım ağrımış uyuşuk gibi oluyordu genelde,bende bilinçaltıma sürekli istek gönderildiği için beynim patlar falan zararlı olur falan diye saçma bi korku içine düşüyodum uyku sersemliğiyle ve telkini kapatıyodum..

umarım bu sefer öyle yapmamda başlarım egodan suçluluktan yeniden dinlemeye.

yalnız bir sorum olacak.ben her zaman olduğum gibi görünemiyorum.mesela bazılarının yanında rahat olamıyorum konuşmalarımı falan değiştirmeye,kendimi farklı göstermeye çalışıyorum,saçmalıyorum biraz.bu da sf den kaynaklanıyordur değilmi.
yani normalde konuşkan bir insanım ama bazılarının yanında kendimi önemli biri gibi,ya da ne biliyim kendim gibi olmaya,samimi olduklarımın yanında nasılsam onların yanındada öyle konuşkan olmaya çalışıyorum ve herşeyi berbatlaştırıyorum biliyorum kendimi kanıtlamaya çalışıyorum çünkü olduğum gibi görünemiyorum,kendime güvenim yok demekki,her zaman diyorum birdaha böyle yapmıcam nasılsam öyle davrancam diye ama olmuyor.

sosyal fobim geçerse benim bu kendimi kanıtlamaya çalışma durumum falanda geçer değilmi,yani olduğum gibi görünürüm.
çünkü her insan normaldir konuşmak ister zaten.ama benim gibi bazı sf liler yapamaz.
benimkide kişiye göre değişiyor işte,bazılarına kendimi kanıtlamaya çalışıyorum ve bunun farkına vardığım için kendimi ezik hissediyorum,neden olduğum gibi davranamıyorumki herkese.davranmaya çalışıp saçmalıyorum iyicene yapmacık oluyorum
elbet bunlar geçeecek değilmi?
bence geçecek ama biri daha evet geçecek bu kendine güvensizlikten kaynaklanıyordur düzeleceksin derse içim daha çok rahatlıcak

sf den kurtulacağım günü yazmayı bekliyorum

sf li olduğumu biliyorum ama bu yaşadığım durum her insanın yanında olmuyor,o yüzden sordum bu da sf dendir değilmi diye?
yani dediğim gibi bazılarının yanında o kadar rahat,kendim oluyorum ama bazende öyle olamıyorum hareketlerim tavırlarım konuşmalarım falan acayip değişiyor.
ya da kendime güvenen bir insanım hocalara falan soru sormaktan vs.çekinmem ama şimdi düşünüyorumda kendime güvensem,herkesin yanında olduğum gibi görünürüm,kendimi kanıtlamaya çalışmamki.

e ben şimdi ne oluyorum?o zaman şöyle diyelim kendime güven eksilkiğim var değilmi?

yazdıklarımı şöyle bi okudumda bi pskolojim baya bi bozuk
olsun en azından sosyal fobik olduğumu kabul ediyorum,düzeleceğime inanıyorum.
ayrıcana sf olupta,bunun bi pskolojik rahatsızlık olduğunu bilmeyen arkadaşlarım var.ki söylesem anlatsam inanmazlar bana ben rahatsız değilim sadece çekingenim herkezin yanında konuşamam normalde evde falan çok konuşutum derler e tabiki herkez normalde konuşur zaten.

demekki neymiş pskolojik bozuklukluklrımın farkında olduğum ve bunu birgün düzelteceğime inandığım için çok şanslıymışım

baya da uzun olmuş.okuyan olurmu acaba
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2009, 11:28 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

Alıntı:
ncksz18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende sf yim telkinlerden haberim baya bi önce olmuştu ama bi türlü düzenli dinlemiyordum şimdi yatınca kısık sesle dinlemeyi düiünüyorum yalnız gece uyanınca başım ağrımış uyuşuk gibi oluyordu genelde,bende bilinçaltıma sürekli istek gönderildiği için beynim patlar falan zararlı olur falan diye saçma bi korku içine düşüyodum uyku sersemliğiyle ve telkini kapatıyodum..

umarım bu sefer öyle yapmamda başlarım egodan suçluluktan yeniden dinlemeye.

yalnız bir sorum olacak.ben her zaman olduğum gibi görünemiyorum.mesela bazılarının yanında rahat olamıyorum konuşmalarımı falan değiştirmeye,kendimi farklı göstermeye çalışıyorum,saçmalıyorum biraz.bu da sf den kaynaklanıyordur değilmi.
yani normalde konuşkan bir insanım ama bazılarının yanında kendimi önemli biri gibi,ya da ne biliyim kendim gibi olmaya,samimi olduklarımın yanında nasılsam onların yanındada öyle konuşkan olmaya çalışıyorum ve herşeyi berbatlaştırıyorum biliyorum kendimi kanıtlamaya çalışıyorum çünkü olduğum gibi görünemiyorum,kendime güvenim yok demekki,her zaman diyorum birdaha böyle yapmıcam nasılsam öyle davrancam diye ama olmuyor.

sosyal fobim geçerse benim bu kendimi kanıtlamaya çalışma durumum falanda geçer değilmi,yani olduğum gibi görünürüm.
çünkü her insan normaldir konuşmak ister zaten.ama benim gibi bazı sf liler yapamaz.
benimkide kişiye göre değişiyor işte,bazılarına kendimi kanıtlamaya çalışıyorum ve bunun farkına vardığım için kendimi ezik hissediyorum,neden olduğum gibi davranamıyorumki herkese.davranmaya çalışıp saçmalıyorum iyicene yapmacık oluyorum
elbet bunlar geçeecek değilmi?
bence geçecek ama biri daha evet geçecek bu kendine güvensizlikten kaynaklanıyordur düzeleceksin derse içim daha çok rahatlıcak

sf den kurtulacağım günü yazmayı bekliyorum

sf li olduğumu biliyorum ama bu yaşadığım durum her insanın yanında olmuyor,o yüzden sordum bu da sf dendir değilmi diye?
yani dediğim gibi bazılarının yanında o kadar rahat,kendim oluyorum ama bazende öyle olamıyorum hareketlerim tavırlarım konuşmalarım falan acayip değişiyor.
ya da kendime güvenen bir insanım hocalara falan soru sormaktan vs.çekinmem ama şimdi düşünüyorumda kendime güvensem,herkesin yanında olduğum gibi görünürüm,kendimi kanıtlamaya çalışmamki.

e ben şimdi ne oluyorum?o zaman şöyle diyelim kendime güven eksilkiğim var değilmi?

yazdıklarımı şöyle bi okudumda bi pskolojim baya bi bozuk
olsun en azından sosyal fobik olduğumu kabul ediyorum,düzeleceğime inanıyorum.
ayrıcana sf olupta,bunun bi pskolojik rahatsızlık olduğunu bilmeyen arkadaşlarım var.ki söylesem anlatsam inanmazlar bana ben rahatsız değilim sadece çekingenim herkezin yanında konuşamam normalde evde falan çok konuşutum derler e tabiki herkez normalde konuşur zaten.

demekki neymiş pskolojik bozuklukluklrımın farkında olduğum ve bunu birgün düzelteceğime inandığım için çok şanslıymışım

baya da uzun olmuş.okuyan olurmu acaba
yazınızı tebessüm ederek okudum kızmayın ama hoşuma gitti:)sorununuzu yumuşak güzel bi dille anlatmışsınız,yazınızı ben okudum mesela hatta bi kaç sayfa bile olsa okurdum:)bu sorunları yaşayan insanlarda okurlar eminim,ayrıca benim yaşadığıma benzer şeyleri başkasının dile getirmesi ilgimi çekiyo,
bende bazı kişilerin yanında kendimi ispatlamaya çalışıyorum,bazı kişilerin yanında daha rahatım,bunun nedeni şu olabilir sanırım,otorite sayılabilecek kişilerin yanında daha çekiniyoruz,dominant havalı baskın karakterlerin yanında filan,eğer öyleyse,ben araştırdım netten bu sf nin bi özelliği zaten,ha kimide çok agır sf dir kimisi hafif,belki sen daha ileri seviyede değilsindir.
Alt 01-12-2009, 11:52 PM   #54 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

çook saol okuyup cevapladığın için

evet dediğin gibi kişinin durumuna göre değişiyordur mesela çook çekingen birini görünce hemen havalanırım onunla konuşmaya falan çalışırım sanki ben herkesin yanında rahat oluyomuşum gibi
ama aslında öle değilim işte

bu durumum sfnin bi özelliği olduğuna göre artık daha rahatım en azından başka bi rahatsızlıık değilmiş

tekrardan teşekkürler

ben daha küçükken daha sosyal fobiktim evde susturamazlardı ama okulda hocalarla falan hiçmi hiç konuşamazdım.
yaşım geçtikçede daha azalıyor sanırım.daha ilerdede tamamen kurtulacam inş .
tabi hepimiz yeneriz umarım
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2009, 11:58 PM   #55 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

bu enerjinizle muhakkak tamamen yenersiniz inşallah ben bile inandım:),inanmakla başlıyo zaten inanıyosak gerisi gelir emin ol,hep mutlu olmanızı-olmamızı dilerim.
Alt 06-10-2010, 11:33 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoth17 is an unknown quantity at this point

ben çok inanıyorum bu bilinçaltı değiştirmeye yoksa ben her türlü rahat bir insanım tüm sfliler de öyle ama iş bazı şeyleri yapmaya gelince bilinçaltı hayır dur yapma diyor sempatik sistemi aktif ediyor çarpıntı kızarma titreme falan. tüm iş bilinçaltını yenilemekte. az Robinn Sharma(Ferrarisini satan bilge, koza kelebeği bilmez vs.) kitapları okumadım okuduğumda iyi geldiler ama geçiçi oldular çünkü bilinçaltım hiç değişmedi. bende bilinçaltıma çok kızdım. komik ama öyle. kendimi suçladım. başladı iç hesaplaşma. birtürlü bitmedi. sürekli kendimi suçladım. seni uyuşturucam dedim. alkole yöneldim. ama neyseki burayı keşfettim. yoksa alkolik olacaktım. ilk gün bende müthiş bi mutluluk oluştu. insanlarla uzun uzun konuşmalar gülümseyerek selam vermeler. eskiden olsa çatık kaşla iç hesaplaşmayla yürürdüm yolda. sanki kendimi bağışladım. bu da bende mutluluk yarattı bu mutluluğu da insanlara yansıttım. telkinlerle umarım daha da yol alırım. çünkü çok güveniyorum. bu da bilinçaltımı değiştirmezse hipnoz yöntemini deniycem. yeterki bilinçaltı değişsin.
smoth17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2010, 12:05 AM   #57 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Telkinlerin faydası cok. Sadece dinle. İnsanlar alısmadıkları icin seni kırıcı bula bilirler ama sen buna aldırma. Bence telkinler dünyadakı tüm kisisel gelisim kitaplarından daha etkili. Tabii hepsini okumadım ama 80-90 tane falan okudum))
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2010, 11:07 AM   #60 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
36 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kirikkalp is an unknown quantity at this point

ya ben burdki tarihlere hic dikkt etmemism uzun zamn olmus kusura bakmyn
kirikkalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks