Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

sf yi yenenler

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz sf yi yenenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sf yi yenen arkadaşlar lütfen paylaşımlarınızı bekliyoruz konuşalım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

sf yi yenenler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2008, 10:29 PM   #1 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart sf yi yenenler

sf yi yenen arkadaşlar lütfen paylaşımlarınızı bekliyoruz konuşalım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-05-2008, 10:43 PM   #2 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: sf yi yenenler

bu konuya her kesten önce ben atlıyabilirim...

eskiden inanılmaz derecede sosyal fobisi olan bir insandım...çekingenlik güven eksikliği korkular tadirginlikler...konuşurken yanlış bir şey söylermiyim endişesi... dusun

iki yıla yakındır kişisel gelişimle ilgili ne varsa araştırdım...hayatım değiştinin karşıma çıkmasıyla değişimim hızlandı...

şu andaki beni çok sevdim ve bunun tadını çıkarıyorum... wave

bu değişim hayatımı çok kolaylaştırdı...korkularımı aştım...artık önüme gelen her şeyle çok daha rahat başa çıkabiliyorum...ve kendime daha çok güveniyorum...

sosyal fobi bitti denecek kadar azaldı...çok ama daha çok mutlu ve rahat hissediyorum...

sevgiler...

Alt 04-05-2008, 11:48 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point

Sevgili Suzz önce bu paylaşımın içim sana çok teşekkür ederim.İnan bu paylaşımın sosyal fobi derdiyle boğuşanlar için büyük umut ve mutluluk oluyo.Maalesef bu öyle bir sıkıntı ki adamda ne başarı,ne mutluluk,ne yaşama arzusu bırakıyo ve bunun peşisıra kendisi yetmezmiş gibi bir sürü derdi de beraberinde getiriyo.O nedenle gerek telkinler gerek telkinlerin yanısıra başka yollarla iyileşmeyi sağlayanlar insanlık adına paylaşım gösterirlerse büyük sevaba girerler.Yoksa iyileşmeyi sağlayıp sonra kenara çekilmek ve her şeyi unutmak pek doğru olmasa gerek.Bu sıkıntıyla boğuşan her gün rahat bir nefes almayı uman,bu umutla şifanın ne olduğunu,nasıl olması gerektğini,ne yapılması gerektiğini bulmaya çalışan bir çok muzdarip insan var.Ki sitemizde de bu soruyu sorup cevap bekleyen bir çok arkadaş var.Lütfen bir mesajı esirgemeyiniz.İyileşiminizi nasıl gerçekleştirdiğinizi anlatınız.İnanın çok faydalı olacak...
Telkinleri de ne şekilde ne kadar süreyle dinlediğinizi,bu olumsuz dalgalanmaların ne kadar sürdüğünü,sonuca ulaşmak için ne yapılması gerektiğini yazarsanız çok memnun oluruz.Herkese teşekkürler...
seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2008, 12:25 AM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
seramoni Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili Suzz önce bu paylaşımın içim sana çok teşekkür ederim.İnan bu paylaşımın sosyal fobi derdiyle boğuşanlar için büyük umut ve mutluluk oluyo.Maalesef bu öyle bir sıkıntı ki adamda ne başarı,ne mutluluk,ne yaşama arzusu bırakıyo ve bunun peşisıra kendisi yetmezmiş gibi bir sürü derdi de beraberinde getiriyo.O nedenle gerek telkinler gerek telkinlerin yanısıra başka yollarla iyileşmeyi sağlayanlar insanlık adına paylaşım gösterirlerse büyük sevaba girerler.Yoksa iyileşmeyi sağlayıp sonra kenara çekilmek ve her şeyi unutmak pek doğru olmasa gerek.Bu sıkıntıyla boğuşan her gün rahat bir nefes almayı uman,bu umutla şifanın ne olduğunu,nasıl olması gerektğini,ne yapılması gerektiğini bulmaya çalışan bir çok muzdarip insan var.Ki sitemizde de bu soruyu sorup cevap bekleyen bir çok arkadaş var.Lütfen bir mesajı esirgemeyiniz.İyileşiminizi nasıl gerçekleştirdiğinizi anlatınız.İnanın çok faydalı olacak...
Telkinleri de ne şekilde ne kadar süreyle dinlediğinizi,bu olumsuz dalgalanmaların ne kadar sürdüğünü,sonuca ulaşmak için ne yapılması gerektiğini yazarsanız çok memnun oluruz.Herkese teşekkürler...

Merhabalar seramoni...

Konu sosyal fobi olunca hemen bişeyler yazmak istedim. Aslında bu konuda daha önce paylaşımlarım olmuştu.

Sosyal Fobi bende de vardı. Ama emin ol geçici bir rahatsızlık. Biraz azim ve zaman. Hepsi bu. Elbetteki bu da çok kolay değil. Nasıl bir durum olduğunu çok iyi biliyorum. Ama bunun üstesinden gelen biri olarak da, nasıl başa çıkılıp tamamen sıyrılınacağını da iyi biliyorum.

Tekrar söylüyorum ki, bunun en iyi yolu üzerine gitmektir. Ben sosyallik gerektiren bir işi meslek edindim. Şimdi O zamanlar hayal bile edemeyeceğim noktalardayım çok şükür. Diksiyon, drama sertifikam bile var.

Mesleğinizi veya durumunuzu bilmiyorum ama, her gün en az 3 yeni insanla tanışmak görevi verin kendinize. Sadece sohbet edin. Hata yapma hakkınız olduğunu unutmayın. Hata yapmayan insan 24 saat uyuyan insandır ki, bu da ayrı bir hatadır.

Ayna çalışmaları yapabilirsiniz. Aynada kendinizle samimi konuşmalar yapabilirseniz pratikte çok faydası olacaktır. Ama unutmayın pratik şart. Farkklı gruplara katılabilirsiniz. Her hangi bir kursa gidebilirsiniz. En basiti herhangibir maçı izlemeye gidebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, yalnız kalmamaya gayret gösterin.

Konuşmalar sırasında, kendinize değil konuya veya karşınızdakine odaklanırsanız bu şekildeki konuşmalar sizin daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Bunu da görüp hissetmeniz size ayrı bir güven vererek bu konudaki inancınızı arttıracaktır.

Eğer bunları yapamazsanız da, bir uzmana görünerek ve bu konuda yardım alarak bunun üstesinden mutlaka geleceksiniz inanın.

Dediğim gibi biraz azim ve zaman. Her şey düzelecektir inş... super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2008, 01:42 PM   #5 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point

bymehmet,paylaşımın için çok ama çok teşekkürler
seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2008, 12:27 PM   #6 (permalink)
birmutluluk
Guest

suzzy cim sen de de sosyal fobi olduğunu bilmiyordum şaşırdım diyebilirim teşekkür ederim paylaşmın için güzel gelişmelerimi paylaşmak istiyorum ben de bu konuda değişimler hissetmiyorum desem yalan olur tabi çok şanslıyız çok inş.herşey çok güzel olacak
Alt 07-05-2008, 12:39 PM   #7 (permalink)
birmutluluk
Guest

dün tam bir ay oldu dinleyeli bir ayın sonunda etkiler daha bir belirginleşti sanki kendine güven tam oturmadı tabi ama ama eskisi gibi değilim daha cesaretli ve atılgan oldum tereddütlerim biraz azaldı daha neşeliyim kafama çok takmıyorum önceki kadar sinirliyim ama biraz o hep vardı zaten ama farkında olmuyorum biraz sinirli konuşuyomuşum ama hiç farkında değilim o kadar olsun napalım heyecanım da biraz hafifledi kendine güvenim artmaya başaladıkça onlarında iyice yerine oturacağına eminim tabi bunlar hep zamanla olacak şeyler harekete geçmekte önemli oturarak pek bişey olacağını sanmıyorum
şimdi yüzmeye başlıcam inş....
Alt 27-06-2008, 02:22 AM   #8 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
sevecen_20 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı

bu konuya her kesten önce ben atlıyabilirim...

eskiden inanılmaz derecede sosyal fobisi olan bir insandım...çekingenlik güven eksikliği korkular tadirginlikler...konuşurken yanlış bir şey söylermiyim endişesi... dusun

iki yıla yakındır kişisel gelişimle ilgili ne varsa araştırdım...hayatım değiştinin karşıma çıkmasıyla değişimim hızlandı...

şu andaki beni çok sevdim ve bunun tadını çıkarıyorum... wave

bu değişim hayatımı çok kolaylaştırdı...korkularımı aştım...artık önüme gelen her şeyle çok daha rahat başa çıkabiliyorum...ve kendime daha çok güveniyorum...

sosyal fobi bitti denecek kadar azaldı...çok ama daha çok mutlu ve rahat hissediyorum...

sevgiler...

slmm suzzy öle şeyler yazmıssın ki insan senın yazdıklarınla büyük moral buluyoo öncellikle bunları anlattıkların için sana tesekür ediorum ama nasıl olduğuna dair bilgiler verirsen cok sevinirim ilk hangi telkinleri dinledin kac saat dinledin ne biliim tam olarak naptın anlatırsan cok sevinirim :)
sevecen_20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 08:37 AM   #9 (permalink)
birmutluluk
Guest

merhaba sevecen_20 aramıza suzzy sana istediğin cvpları verecektir ben yaptıklarımdan bahsedeyim sana öncelikle suçluluk ve egoyla bir güzel başlarsın 15 gün dinlersin daha sonra kendine güven eklersin bu arada ilk hafta erteleme ve zinde uyanmayıda ekleyebilirsin ben o zamanlar bilmiyordum daha sonra eklemiştim neyse efem nerde kalmıştık sosyallik artırıcı birer hafta arayla olmak koşulula başk.düş.kendine güven bunları sırayla birer hafta arayla ekledim önce hangisini ekledim hatırlamıyorum dedim ya iş sana kalmış kendi ihtiyaç listene göre daha sonra topluluk karşısında konuşma koruma kalkanı ve sf ben sfyi en son eklemiştim ama sen daha öncede ekleyebilirsin super iyi dinlemeler dinle ve tadını çıkar kendini yaptıklarını takip etme şimdi ne olacak niye olmadı hani vs.... kendini akışa bırak ve olanları seyret gör bakalım neler olacak mevlam neyler
Alt 12-07-2008, 12:32 PM   #10 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

ya bnde de sfnin biraz belirtileri var bi kaç tanesini indirdim.ben yeniyim acaba nasıl bir dinleme sekli yapmalıyım önce nerden baslamalıyım yardımcı olursanız sevinirim.ya ben inanamıyorum böle yenilebilecigini inş yanılırım bunu okadr çok istiyorumki bu sfyi çekmiş biri olaraktan.allah kimsenin basına vermesin valla.cvplar işçin şimdiden teşekkürler...

Bookmarks