Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

içinizde sıkıntı oluyormu

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz içinizde sıkıntı oluyormu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sorun tam olarak kime ikiesittirbir.alakaya maydonoz mu oluyorum acaba...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

içinizde sıkıntı oluyormu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-08-2011, 12:23 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 283
64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayuri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: içinizde sıkıntı oluyormu

sorun tam olarak kime ikiesittirbir.alakaya maydonoz mu oluyorum acaba

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sayuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 12:27 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

Alıntı:
sayuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sorun tam olarak kime ikiesittirbir.alakaya maydonoz mu oluyorum acaba

estağfurullah rica ederim

neclaa hanımın bana yorumuna karşılık ona sormuştum

konu ile alakalı bir yorumunuz olursa paylaşırsanız sevinirim

yani eft ile azaltabilirmiyiz bu sıkıntıyı

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 12:34 AM   #13 (permalink)
Teğmen

64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

hımm anladım. eft yı uygulamıyorum. pek bılgım de yok. kendımı cok hızlı ıyılestırebılıyorum. sozcuklerde saklı benım buyum. guzel bır sey duyarsam ve soylersem hemen ıyı olabılıyorum. herkes eft den bahsedıyor. sıze yardımcı olacaksa denemelısınız
Alt 18-08-2011, 12:39 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

Alıntı:
sayuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hımm anladım. eft yı uygulamıyorum. pek bılgım de yok. kendımı cok hızlı ıyılestırebılıyorum. sozcuklerde saklı benım buyum. guzel bır sey duyarsam ve soylersem hemen ıyı olabılıyorum. herkes eft den bahsedıyor. sıze yardımcı olacaksa denemelısınız
haklısınız stress ve moral bozukluğu kafaya takmak hastalığa davetiye
ben deniyorum eft yi

bilgilerinizi bizlerle baylaşırsanız memnun oluruz

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 01:12 AM   #15 (permalink)
Teğmen

depresyon bıkkınlık sonucu olur genelde. kendınızı bır an ıyı hıssetmıyorsanız eger ıste o an ıcın depresyondasınız demektır. bır saat sonra da ruh halınız degısır bır hahta sonra da. ıste ben bu zamanda sunu dıyorum:Gucluyum ve hayatımı kontrol edebılecek enerjıye ve guce sahıbım……her zaman dogru secımlerı yapıyorum.dogru kararlar verıyorum ve hayatımı ıstedıgım sekılde degıstıstırebılıyorum. bu cok onemlı. kendıme sık sık kendımı sevıyorum. ben mukemmel bır ınsanım. ben yeryuzundekı bır halıfeyım dıyorum. her seyden once ınsan kendını sevmelı.sevmezsen sorun yasıyorsun.sız kendınızı sevmezsenız eger baskası neden sevsın kı sızı mesela. sonra her sabah şu cok onemlı.
Her sabah uyandıgında kollarını ıkı yana acarak ve evrenden bana gelen ıyı ve guzel seylerı sevgıyle kabul edıyorum demek. ve bızler bır yoldayız burada. bır seylerın ıyı gıtmesı ıcın daha mutlu rahat olmak ıcın cabalıyoruz. ama bazen negatıf bır seyler oluyor. yolculugumuz sekteye ugrayabılıyor. burada da:Guvendeyım.Korunuyorum gucluyum.evrenden bana pozıtıf enerjıler gelıyor ve ben sadece bu gelen pozıtıf enerjıyı kabul edıyorum dıyorsunuz.yanı ben dıyorum.oyle de oluyor.negatıf enerjı ya da olayları engellıyorum boylece. amaburada onemlı olan sız bu negatıflıge vermeyeveksınız kendınızı. pozıtıf enerjılerı cekıyorum dıyerek buna odaklanacaksınız.sadece soylemenız de yeterlı. bızım ıstemedıgımız seyler de oluyo. bız onları odaklanarak bılınclı bır sekılde soylemıyoruz.ama oluyor.agızdan cıkması ya da dusunmek yeterlı.ıyı ve olumlu seyler soyleyın kendınızı sıkmadan falan falan...bıtmez bu yazı.kendımı durdurmam lazım bı yerde
Alt 18-08-2011, 01:24 AM   #16 (permalink)
Teğmen

su an
kendıme bır mektup yazıyorum. bır kac yıl sonrası ıcın. yazmak dusunmekten daha etkılı. dusunurken ınanırsınız oldu oluyor falan. arada degısır dusunceler. ama yazı kalır. onu pek gormeyecegım bır yere koyacagım. zamanla yerını unuturum ınsallah hedefımı de daha net belırlemıs olurum boylece. daha kolay olur her sey.buna ınancım ıse sımdıden sonsuz. hayatım degerlı.ben de planlıyorum. degerım cunku buna
Alt 18-08-2011, 01:35 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

şimdilik durun o halde :) siz bilirsiniz
devam edersiniz kaldığınız yerden

herşey zıttı ile var olmuş,

o yolda çıkmalı bence engeller, kurtulma yolunu biliyorsak ne güzel
terslikleri umutsuzluğu, mutsuzluğu misafir kabul etmiyoruz

ben şahsen istenmediğim yere uğramam, pozitif güzellikler buyursun gelsin öyle değil mi
bende yazmayı beceremem ama necla hanım konunuzu işgal etti isem bağışlayın :)

.
.

Alt 18-08-2011, 01:45 AM   #18 (permalink)

Tesekkür: 2
13 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azmin zaferi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdilik durun o halde :) siz bilirsiniz
devam edersiniz kaldığınız yerden

herşey zıttı ile var olmuş,

o yolda çıkmalı bence engeller, kurtulma yolunu biliyorsak ne güzel
terslikleri umutsuzluğu, mutsuzluğu misafir kabul etmiyoruz

ben şahsen istenmediğim yere uğramam, pozitif güzellikler buyursun gelsin öyle değil mi
bende yazmayı beceremem ama necla hanımın konunuzu işgal etti isem bağışlayın :)
Çok yanlış düşünüyorsun.Fikir alışverişleri olmazsa yanlış yollara gidebiliriz.Hayat tecrübeni bize anlatırsan bizleri çok mutlu edersin.Biz=sen sen=biz
azmin zaferi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2011, 02:04 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

sevgili sayuri ,kafamdakileri hayata geçirme konusunda biraz kendimi tatminkar davranabilsem, o bahsettiğiniz "söz uçar yazı kalır" misali konu uzun zamandır yapmadığım birşey :@ böyle davranışlarım sonucunda pişman oluyorum ama yenip yine uygulamayınca her ne ise konu asıl konumuz olan sıkıntı başgösteriyor

ertelemeyi bırak ertelemeyi bırak ertelemeyi bırak

-

sevgili renktaşım :) tecrübe hatalarımıza verdiğimiz ad imiş, beğendiğim bir söz

sevgili sayuri nin dediği gibi olumlu bakmak; bunu daha çok katmaya çalışacağım yaşantıma

sevgiler

.
.

Alt 19-08-2011, 12:47 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

WALLA SÜPERSİNİZ ARKADAŞLAR :)

yazılarınıza olumlu sohbetinize bayıldım. işte budur ya yüzümü güldürdünüz Allahta sizi güldürsün sıkıntıda neymiş gitsin gözüme gözükmesin. inanın çok mutlu oldum (tabi caizse adam yerine konmak iyi geldi :P) abartıyorumdur çok takılmayın ama inanın çok iyigeldi. sanırım ihtiyacım olan şeyler bunlar içinden geldiği gibi aa yanlaış anlarmış şöyle böyle düşünceler olmadan bişeyler paylaşabilmek.

neyse konumuza dönelim :) yanaklarını öpüp kenini sıkma fikrini sevdim la f aramızda bende bugün 5 sayfa boyunca özür diledim her organımdan kanımdan bile hücremden bile :D sonra kendimi seveyim dedim yine abartmışım kalbimi aldım öptüm sevdim midemi aldım öptüm okşadım (başta noluyo ya dedim ama aa necla kızım dur bir anne bebeğinin ayaklarını öper hiçde gocunmaz sende mideni sev öp bakim dedim :) açtım ben kendimi aştım haha

serdar abiyle bugün durum değerlendirmesi yaptık şimdilik sonuç olumlu yönde gelişmeler yoğunlukta buda çok güzel bişey (efy nin esine ble bakmazken şimdi ödevi verilen öğrenci olaraktan hergün disiplinli çalışıyoruz :) meyvesini çok çok çok daha verimli alacağımıza bugün daha bi inandık. sıkıntı konusuna gitmiyorum şuaan çünkü ona ulaşmamız için katetmemiz gerekn yok var ben koca koca kayaları attıkça oda çıkacak yada dozerle çıkartırılacaktır :))) şuan ilk mesele kendimi sevmek sonra onalrada sıra gelecek. hem o kdar büyük ki sıkıntı birden kesilmesi gibi bişey beklemek haksızlık olur sonra vücudum bende bişey vardı burda bi eksik var demesin :)))))

dedimya çok güzel şeyler yazmışsınız diye cem yılmaz stendapı gibi oldu okudum okudukça güldüm ama yazıalrı görmeyince unuttum. ordada herkes güler ama kapıdan çıkınca sorarlar ne anlattıda güldünüz diye kimse hatırlamazya o hesap :)

neyse siz yine sorun ben seve seve cevaplayayım. biriniz işgal ettik konuyu demiş birdaha duyamayayım işgal ne demek ha benim konum ha sizin konunuz benim konum benimdir sizin konunuz yine bendimrdir :) aha iyileşmeye başladığımda böyle çenem düşer (mecazi anlamda tabi :D )

Bookmarks