Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2011, 01:12 AM   #15 (permalink)
sayuri
Teğmen

Tesekkür: 283
64 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayuri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: içinizde sıkıntı oluyormu

depresyon bıkkınlık sonucu olur genelde. kendınızı bır an ıyı hıssetmıyorsanız eger ıste o an ıcın depresyondasınız demektır. bır saat sonra da ruh halınız degısır bır hahta sonra da. ıste ben bu zamanda sunu dıyorum:Gucluyum ve hayatımı kontrol edebılecek enerjıye ve guce sahıbım……her zaman dogru secımlerı yapıyorum.dogru kararlar verıyorum ve hayatımı ıstedıgım sekılde degıstıstırebılıyorum. bu cok onemlı. kendıme sık sık kendımı sevıyorum. ben mukemmel bır ınsanım. ben yeryuzundekı bır halıfeyım dıyorum. her seyden once ınsan kendını sevmelı.sevmezsen sorun yasıyorsun.sız kendınızı sevmezsenız eger baskası neden sevsın kı sızı mesela. sonra her sabah şu cok onemlı.
Her sabah uyandıgında kollarını ıkı yana acarak ve evrenden bana gelen ıyı ve guzel seylerı sevgıyle kabul edıyorum demek. ve bızler bır yoldayız burada. bır seylerın ıyı gıtmesı ıcın daha mutlu rahat olmak ıcın cabalıyoruz. ama bazen negatıf bır seyler oluyor. yolculugumuz sekteye ugrayabılıyor. burada da:Guvendeyım.Korunuyorum gucluyum.evrenden bana pozıtıf enerjıler gelıyor ve ben sadece bu gelen pozıtıf enerjıyı kabul edıyorum dıyorsunuz.yanı ben dıyorum.oyle de oluyor.negatıf enerjı ya da olayları engellıyorum boylece. amaburada onemlı olan sız bu negatıflıge vermeyeveksınız kendınızı. pozıtıf enerjılerı cekıyorum dıyerek buna odaklanacaksınız.sadece soylemenız de yeterlı. bızım ıstemedıgımız seyler de oluyo. bız onları odaklanarak bılınclı bır sekılde soylemıyoruz.ama oluyor.agızdan cıkması ya da dusunmek yeterlı.ıyı ve olumlu seyler soyleyın kendınızı sıkmadan falan falan...bıtmez bu yazı.kendımı durdurmam lazım bı yerde
sayuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla