Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Lütfen Yardım Edin!

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Lütfen Yardım Edin! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gecemavisi Nickli Üyeden Alıntı öncelikle cvp veren ve ilgilenen herkese teşekkür ederim. bir insanın 30 otuz senedir aynı karakterde insanları hayatına çekiyor olması sanırım tesadüf değil diye düşünüyorum.kendime değer vermiyo değilim yani hiç böyle hissetmedim.aksine o insanların hiç bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Lütfen Yardım Edin!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-03-2010, 05:51 PM   #51 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Lütfen Yardım Edin!

Alıntı:
gecemavisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle cvp veren ve ilgilenen herkese teşekkür ederim.
bir insanın 30 otuz senedir aynı karakterde insanları hayatına çekiyor olması sanırım tesadüf değil diye düşünüyorum.kendime değer vermiyo değilim yani hiç böyle hissetmedim.aksine o insanların hiç bir zaman benim dostluğumu haketmediğini düşündüm.ne zaman başları sıkışsa giderim,ne zaman bi şeye ihtiyaçları olsa ordayımdır.bir dertleri varsa işim olsa dahi her zaman oturur dinlerim,çözüm bulmaya çalışırım maddi ve manevi.ama bir bakmışsınız bu kadar fedakarlık yaptığınız insan herşeyi yok saymış,gitmiş,giderken bi güzel de kazığını atmış...bir değil,iki değil bunu kaçıncı kez yaşadığımı bilmiyorum.dünyada gerçekten doğru düzgün insanmı kalmadı yoksa en bozuk karakterli olanlar mı beni buldu.anlayabilmiş değilim.bazı insanların yıllar süren kardeşlikten öte can dostları varken neden ben böyle yalnızım neden doğru düzgün arkadaşım yok.hep bu sefer tamam diyorum, bu sefer buldum bu düzgün bir insan. ama bir iki sene sürmüyo o arkadaşımlada bir daha görüşmemek üzere bağlarımız kopuyo.farkındayım yolunda gitmeyen bi şeyler var.ama onun ne olduğunu bulamıyorum.lütfen yardım edin :((
sevgili gece mavisi yaşadıkların cansıkıcı şeyler bu doğru
fakat biraz sert ve acımasızda olsa bu yaşadıklarının tek sorumlusu sensin
kendine sadece şunu sor neden hep olumsuz lişkiler beni buluyor
ve aynaya bakkarşında gördüğün yaşadıklarındır.
çevrendeki kişileri değiştirmekle sorun çözülmüyor.sen içindeki senle barış yapıp onu olduğu gibi kabul edip sevdikten sonra herşey düzelir.içinde bir yerde belki çocukluğun veya bir arkadaşınla yaşadığın olay araştır muhakak karşıya bu duyguyu yaşatacak enerjiyi bulacaksın
o zaman sorunu çözüme ulaştırırsın
yolun açık olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2010, 06:01 PM   #52 (permalink)
Teğmen

152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
ribky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Gecemavisi,
Seni biraz anladığımı zannediyorum. Kazıklanacağım insanları hayatıma mıknatıs gibi çekmekte doğal bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Sen otuz yıldır bu mücadeleyi veriyorsun, ben kırk küsür yıl oldu tırmalıyorum nafile. Hoş artık uğraşmıyorum ya... Bu bana ders olsun diyorum her seferinde ama bir sonraki gelen başka sebeplerle ve başka kişi oluyor ve çoğunlukla malum() sonuçla bitiyor.
Ben vejetaryen beslenmiyorum (mecburiyetten) ama et sevmem. Olanaklarım ölçüsünde sebzeyle beslenmeye çalışırım ve çok da severim. Acaba bu beslenme tercihimizden dolayı etoburlar tarafından av olarak algılanmamıza neden olacak bir feromon salgılıyor olabilir miyiz?
Keşke sana yardımcı olabilecek bilgiye sahip olsaydım. Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş. Yapabileceğim tavsiyelerin hiçbir işe yaramayacağına emin olabilirsin : )
arkadaşlar neden bu kadar karamsar ve umutsuzsunuz işte sorun bu zaten
herşeye olumsuz bakıyorsunuz
gece mavisinede yazdım
çevrenize zaten o kişileri çeken sizlersiniz.hayata nasıl bakarsanız hayatta size öyle bakar
siz negetif yüklüyken sizin karşınıza pozitif biri çıkmaz bin yılda geçse bu kesin böyledir.yaşadıklarınız düşündüklerinizdir. aksini kimse idda edemez

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 12-03-2010, 08:54 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Merhaba gecemavisi siteye katılalı 2 hafta kadar oldu ve bu yazıyı yeni görebildim. Geç kalmışım ama en azından bundan sonraki okuyacak arkadaşlarımıza yardımı olması umuduyla yazıyorum. Aynı şeyleri çok defa yaşadım. En son hatamı lise1 de yaptım :) .ondan öncesinde kimin ihtiyacı varsa yardım ediyordum, kimsenin dönüp bakmadığı ezik dediği tiplere onlarda insandır deyip yardım ediyordum. Ben başarılı bir insandım ama övünmek yerine kendime "diğerlerine ne kadar yardımcı olabiliyorum" diye sormak daha doğru geliyordu . Bu insanlardan beni herhangi bir konuda veya daha fazla konuda beni geçen olunca daha mutlu oluyordum .(heidi miydim peter mıydım herneyse) . Aldığım tepkiler hep aynı oluyordu ---------- . Biraz gücünü toplayan bu insanlar ilk kazığını hep kendine en çok yardım eden kişiye atıyor. Sonuç olarak çözümüm şöyle oldu : zayıf kişilikli insanların yanından bile geçmiyorum. Güçlü insanlar en kötü durumdayken bile kendini belli eder ve çevrene yeni katılacak olan kişileri güçlü insanlardan seç bence. ( moda anlayışlarından, müzik zevklerinden veya gelir düzeylerinden vs vs.. bahsetmiyorum lütfen yanlış anlaşılma olmasın) Hayır demeyi öğrenmekle başlamak en iyisi. İyi zamanında herkes yanında olmaya çalışır ama güçlü arkadaşların her zaman yanında olur. Hala benzer hatalar yapıyormuyum "evet" ama binde bir ve çabuk farkına varıyorum . Bencillik ve güç üzerine bir dünya kurulu mu , malesef o da "evet". Beni rahatlatan tek şey ise tek bir kişinin bile tüm bunları olumluya çevirebilecek güce sahip olması . Bu zaten herbirimizin içimizde. Hatta bu yazıyı yazarken aklıma o kadar ilginç anılarım geldi ki.. nerdeyse ben bile masal olduğuna inanıcam. Bir kişi bin kişinin bakış açısını değiştirebiliyor ve değiştirilebildiğini gördüm. Bize düşen daima ayakta kalmak ve ilerlemek. (çok fazla güç kelimesi kullandım galiba , edebi yönlerimin pek gelişmemiş olabileceğini varsayalım ve bunu dolunay a verelim :) ) sevgiyle kal ve sevgiyle kalın
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2010, 09:37 PM   #54 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajinıza toplam 474 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP16 will become famous soon enoughZEYNEP16 will become famous soon enough

"İnsanların sana sundukları gibi benimseme yaşamı. Yaşamın daha güzel olabileceğine inandır kendini."
Alt 15-03-2010, 09:10 AM   #55 (permalink)
Teğmen

ribky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ribky is an unknown quantity at this point

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar neden bu kadar karamsar ve umutsuzsunuz işte sorun bu zaten
herşeye olumsuz bakıyorsunuz
gece mavisinede yazdım
çevrenize zaten o kişileri çeken sizlersiniz.hayata nasıl bakarsanız hayatta size öyle bakar
siz negetif yüklüyken sizin karşınıza pozitif biri çıkmaz bin yılda geçse bu kesin böyledir.yaşadıklarınız düşündüklerinizdir. aksini kimse idda edemez
Evet sorun belli de olumsuzluklara rağmen olumlu bakmayı nasıl öğreneceğim o belli değil, yani ben bilmiyorum.
ribky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2010, 02:55 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Evet sorun belli de olumsuzluklara rağmen olumlu bakmayı nasıl öğreneceğim o belli değil, yani ben bilmiyorum.
olumsuzlukların size bir mesaj verdiğini bu deneyimin sizin hayattınıza ne gibi bir faydası olur,en azındanaynı olumsuzluğu bir daha yaşamamaya gayret edebilirsiniz.öyle bir an olurki insana dünya küçük gelir zihnimiz
başlar konuşmaya,durduramazsınız sanırsınız .işte hemen frene basarak
bulunduğunuz anı yaşayın o an ne yapıyorsanız ona devam edin .geçmişi değil geleceği başka şeye değil o ana şimdiye bunu alışkanlık yaptığınız zaman geçmiş ve gelecein size bir faydası olmadığını anlayacaksınız.
şimdi yaşamak kitabında çok güzel anlatıyor.
bu kolaymı o sizin çalışmanıza bağlı.zaten zor yoktur.sizin bakışınızdır herşeyi belirleyen
yolunuz açık olsun
sonuçları yazarsanız sevinirim

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 16-03-2010, 08:58 AM   #57 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olumsuzlukların size bir mesaj verdiğini bu deneyimin sizin hayattınıza ne gibi bir faydası olur,en azındanaynı olumsuzluğu bir daha yaşamamaya gayret edebilirsiniz.öyle bir an olurki insana dünya küçük gelir zihnimiz
başlar konuşmaya,durduramazsınız sanırsınız .işte hemen frene basarak
bulunduğunuz anı yaşayın o an ne yapıyorsanız ona devam edin .geçmişi değil geleceği başka şeye değil o ana şimdiye bunu alışkanlık yaptığınız zaman geçmiş ve gelecein size bir faydası olmadığını anlayacaksınız.
şimdi yaşamak kitabında çok güzel anlatıyor.
bu kolaymı o sizin çalışmanıza bağlı.zaten zor yoktur.sizin bakışınızdır herşeyi belirleyen
yolunuz açık olsun
sonuçları yazarsanız sevinirim
Aslında yıllardan beri hayata bakış açımı değiştirmem gerektiğinin farkındayım. Nereden başlamam gerktiğini bilemediğim için etrafında dönüp durmaktayım. Telkinlerle bir giriş yaptık, bakalım hayırlısı. Bu beni harekete geçirir belki, güzel şeyler olacağını umuyorum. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Şu an bu satırları yazarken bile olumlu duygular içerisindeyim, tekrar teşekkürler..
Alt 18-03-2010, 12:05 AM   #58 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Alıntı:
Aslında yıllardan beri hayata bakış açımı değiştirmem gerektiğinin farkındayım. Nereden başlamam gerktiğini bilemediğim için etrafında dönüp durmaktayım. Telkinlerle bir giriş yaptık, bakalım hayırlısı. Bu beni harekete geçirir belki, güzel şeyler olacağını umuyorum. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Şu an bu satırları yazarken bile olumlu duygular içerisindeyim, tekrar teşekkürler..
Bengusu nun affedelim ve hafifleyelim konusu bence güzel bir başlangıç olur.
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2010, 04:17 PM   #59 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bengusu nun affedelim ve hafifleyelim konusu bence güzel bir başlangıç olur.
İlginiz için teşekkür ederim.

Bookmarks