Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Lütfen Yardım Edin!

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Lütfen Yardım Edin! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gecemavisi Nickli Üyeden Alıntı öncelikle cvp veren ve ilgilenen herkese teşekkür ederim. bir insanın 30 otuz senedir aynı karakterde insanları hayatına çekiyor olması sanırım tesadüf değil diye düşünüyorum.kendime değer vermiyo değilim yani hiç böyle hissetmedim.aksine o insanların hiç bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Lütfen Yardım Edin!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-10-2009, 08:03 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Lütfen Yardım Edin!

Alıntı:
gecemavisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle cvp veren ve ilgilenen herkese teşekkür ederim.
bir insanın 30 otuz senedir aynı karakterde insanları hayatına çekiyor olması sanırım tesadüf değil diye düşünüyorum.kendime değer vermiyo değilim yani hiç böyle hissetmedim.aksine o insanların hiç bir zaman benim dostluğumu haketmediğini düşündüm.ne zaman başları sıkışsa giderim,ne zaman bi şeye ihtiyaçları olsa ordayımdır.bir dertleri varsa işim olsa dahi her zaman oturur dinlerim,çözüm bulmaya çalışırım maddi ve manevi.ama bir bakmışsınız bu kadar fedakarlık yaptığınız insan herşeyi yok saymış,gitmiş,giderken bi güzel de kazığını atmış...bir değil,iki değil bunu kaçıncı kez yaşadığımı bilmiyorum.dünyada gerçekten doğru düzgün insanmı kalmadı yoksa en bozuk karakterli olanlar mı beni buldu.anlayabilmiş değilim.bazı insanların yıllar süren kardeşlikten öte can dostları varken neden ben böyle yalnızım neden doğru düzgün arkadaşım yok.hep bu sefer tamam diyorum, bu sefer buldum bu düzgün bir insan. ama bir iki sene sürmüyo o arkadaşımlada bir daha görüşmemek üzere bağlarımız kopuyo.farkındayım yolunda gitmeyen bi şeyler var.ama onun ne olduğunu bulamıyorum.lütfen yardım edin :((
''Kendime değer vermiyor değilim,yani hiç böyle hissetmedim.AKSİNE O İNSANLARIN HİÇ BİR ZAMAN BENİM DOSTLUĞUMU HAKKETMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜM!!! ''
Sana ait bu söylemler başkası tarafından yazılınca sana ayna tutuyormu?
Bu tür tanımlar KOMPLEKSLERLE ilgili genel tanımları çağrıştırıyor.Bir psikolokla görüşürsen(yüz yüze)sanırım kendini tanımlaman ve başkaları ile girdiğin ilişkilerde vericiliğinin anlamı konusunda yeni ufuklar edinir ve bu sıkıntıdan kurtulabilirsin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 08:21 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 197
110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point

Dostluk ve arkadaşlık kalıpları incelendiğinde :fedakarlık,birlikte üzülmek,omuzunda ağlamak,elinde ne varsa vermek,kendini onun için harabetmek,sevdiğin şeylerden bile vazgeçmek,elinden zehir içmek,öl dese ölmek veya öldürmek,perişan olmak,kötü günler geçirmek (kötü günde dost belli olur).......................Daha ne kadar saymalıyım :)
Doğrusu ben bunları yaşayacaksam kimsenin dostu olmayı tercih etmiyorum :)))))))))))))))))))))
Ayrıca da neden insanlara bu işkenceleri çektireyim ?
Gördüğün gibi Dost kelimesinin karşılığına bu kalıpları koyduğunda pek te MUTLULUK hissettirmiyor :)))
En iyisi sen Düşmanlarınla Eğlen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bu da başka bir ters kalıp oldu :))))))))))))))

Kötü gün dostu aramakla boşa zaman harcama ,onun yerine GÜNLERİNİ İYİ KIL .Bak o zaman herkes çevrende olmak için nasıl istekli olacak.İnsanların çoğu kendi dertlerinden o kadar boğulmuş durumda ki birde başkasının derdini yüklenecek halleri yok,onlarda aslında 'İYİ GÜN DOSTU' arıyorlar.
Biri gelse de birlikte bir 'İYİ GÜN ' geçirsek,Bütün dertleri tasaları unutsak ,birlikte gülsek,mutluluğu paylaşsak,güzelliklerden bahsetsek diyorlar.
olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 01:14 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cosy is an unknown quantity at this point

Mükemmel saptamalar yapmış "olsun". Çok hoşuma gitti. İnsanların manevi olarak üzerimize yıkılmalarına izin vermemeliyiz, çok pozitif ve neşeli insanların etrafı dolu oluyor tabii ama bu doluluktan da seçim yapmak lazım ki zehirlenmeyelim. Çok mu acımasız oldu? Çok derin ve uzun süreli yaralar için mesleği bu olan insanların faydalı olması daha doğru, onlar kendilerini nasıl koruyacaklarını iyi biliyorlar sonuçta.
cosy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 01:25 PM   #14 (permalink)
Teğmen

gecemavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 36
29 Mesajinıza toplam 164 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gecemavisi is an unknown quantity at this point

sevgili olsun "Sana bir şeylerin ters gittiğini düşündürten nedir?" demişsin ya önce ona cvp veriyim.yani yıllardır benzer karakterde insanları hayatıma çekip sonra hepsiyle arkadaşlığımın bitmesi.bu birşeylerin ters gittiğinin göstergesi diye düşünüyorum,bu kadar olay tesadüf olamaz herhalde.bi yerlerde yanlış yapıyorum.insanların gerçek yüzlerini malesef göremiyorum bu konuda çok beceriksizim,ancak bir kazık atıp gittiklerinde hımm evet bu da böyleymiş diyebiliyorum.yani illa kötü bişey yaşamam lazım.onun öncesine kadar aman ne iyi dost falan filan diyorum.
sevgili optimis "Bu tür tanımlar KOMPLEKSLERLE ilgili genel tanımları çağrıştırıyor." demişsin.''Kendime değer vermiyor değilim,yani hiç böyle hissetmedim.AKSİNE O İNSANLARIN HİÇ BİR ZAMAN BENİM DOSTLUĞUMU HAKKETMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜM!!! " bu yazımın üstüne. bunu şunun için yazdım.bir iki arkadaş kendine değer vermediğin için olabilir,o yüzden o insanları kendine çekiyosundur demişlerdi.bende cvp olsun diye.bunu yazdım.yoksa gerçekten mütevazi bir insanımdır,asla bu tarz böbürlenmelerim,ukalıklarım yoktur.beni haketmediklerini düşünmemin sebebi kendine bu kadar iyi davranan bu kadar yardımları olan bir insana insan nasıl olurda kazık atabilir.bu durumda o insana söyliycek tek bişey vardır diye düşümüyorum.benim dostluğumu haketmemiş...
sevgili olsun "Kötü gün dostu aramakla boşa zaman harcama ,onun yerine GÜNLERİNİ İYİ KIL .Bak o zaman herkes çevrende olmak için nasıl istekli olacak.İnsanların çoğu kendi dertlerinden o kadar boğulmuş durumda ki birde başkasının derdini yüklenecek halleri yok,onlarda aslında 'İYİ GÜN DOSTU' arıyorlar.
Biri gelse de birlikte bir 'İYİ GÜN ' geçirsek,Bütün dertleri tasaları unutsak ,birlikte gülsek,mutluluğu paylaşsak,güzelliklerden bahsetsek diyorlar. " demişsin ya inan artık bişey aramıyorum,iyi yada kötü.tek derdim artık bu tarz insanları hayatıma çekmemek.mutlaka bundan sonrada arkadaşlıklarım olucak,hayatıma yeni birileri giricek.tek istediğim önceki yaşadığım talihsizlikleri,kötü tecrübeleri yaşamamak.artık insanlara karşı olan güvenimi tamamen kaybettiğimi hissediyorum.bir darbeyi daha kaldırabileceğimi sanmıyorum.
gecemavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 01:36 PM   #15 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 164 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

acaba insanlara güvenmemem çok daha eskilere dayanıyor olabilirmi şimdi hatırladım,üniversitedeyken çok ciddi bir darbe alıp psikolojik tedavi görmüştüm(depresyona girmiştim).işte o zaman bir daha hiç kimseye güvenmiycem demiştim.bundan sonra hiç kimseye bu kadar değer vermiycem herkesle arama sınır koyucam demiştim.sebebi bu olabilirmi yada ilkokuldaykende bir kaç kötü tecrübe daha yaşamıştım.acaba onlarda bilinçaltıma kazınmış olabilirmi? bilmiyorum ama sanırım bu ikisinden kaynaklanan bir durum olabilir diye düşünüyorum.
şimdi yapmam gereken ne?? bu konuda mutlaka bilgisi olan birileri vardır herhalde sitede.bu blokajları,kalıpları nasıl kırabilirim.bi yöntemi vardır illaki,ne biliyim EFT mi,olumlama mı,yaratıcı imgelememi yoksa başka bi yöntemmi hangisini uygulamalıyım.bir daha hayatıma bu tür ilişkiler,insanlar girmesin.bir daha darbe almıyım,normal arkadaşlıklarım olsun benimde.çokmu şey istiyorum...
gecemavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 02:28 PM   #16 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhabalar öncelikle.
forumumuza hoşgeldiniz.
arkadaşlarıma açıklamalarından dolayı teşekkür ederim oldukça güzel bilgiler sunulmuş.
benim de ilave etmek istediğim bir konu var. şöyle ki;
hayatımıza giren insanlar bizlere birşeyler anlatabilmek, öğretebilmek için giriyorlar. işleri bittiğinde de hiç vakit kaybetmeden hemen gidiyorlar. eğer bizler sınavı geçemezsek, geçene kadar karşınıza aynısı çıkmaktadır. sınavı geçince ödülünüzde hemen oracıktadır. fazla uzakta değil.

bilinçaltı kodlarınız görüyorsunuz :) yazmışsınız. telkinleri dinlemekle başlayabilirsiniz. ego ve suçluluk duyguları isimli telkinler ile başlayın.
saygılarımla.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 02:47 PM   #17 (permalink)
Teğmen

sevgili müminokan cevabınız için teşekkür ederim. telkinleri dinliyorum zaten,bir yıl öncede dinlemiştim,şimdi tekrar başladım.ama telkinlerle bu durumu kıramıyorum yapabileceğim başka birşeyler olması lazım diye düşünüyorum.EFT ve olumlamalar bu konuda işe yararmı?
Alt 20-10-2009, 03:03 PM   #18 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Sevgili gecemavisi;
Olumlamalar da bu konuda oldukça etkili..Olumlu sözleri tekrarladıkça artık düşünceleriniz de olumlu olmaya başlıyor..Olumlu düşünebilmek,zaten problemleri önemli ölçüde azaltıyor..Telkinlere de çok destek bu anlamda..Daha çabuk sonuç almanıza yardımcı oluyor..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2009, 03:50 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

sevgili gecemavisi yıllar önce bilmeden ettiğin yeminleri bozmalısın.çünkü bugün mutsuzluğuna neden oluyor.karşına çıkacak iyi insanların gelmesine neden oluyor.karşımıza çıkan insanları biz çekiyoruz.bize birşeyler öğretmek için hayatımıza gelip giderler.eğer hala bunlardan bir ders çıkartmamışsak gelmeye devam ederler.diğerlerini affedip dersimizi almışsak hayatımızdan çekilirler.asla diye kurduğun cümleler ya da olumsuz cümleler mutlaka gerçekleşir.hayatımda beni mutsuz eden, tekrar eden olay ve kişileri neden çekiyorum.neyi bilmem gerekir? diye bir soru sor. kendine gün içinde cevabı sana ya bir kitap ya bir program aracılığı ile ya da hislerine doğacaktır.karşımıza çıkan her insan değerlidir sebepsiz hiç kimse çıkmaz.sana R.Şanal Günselinin kitaplarını önereceğim.seni üzen kişileri affetmen dileği ile
Alt 20-10-2009, 04:33 PM   #20 (permalink)
Teğmen

sevgili yeni bir hayat,
olumlama yapmak istiyorum ama hangi cümleleri kullanmam gerektiğini bilmiyorum.yanlış şeyler söylemek istemiyorum :( olumlama konusunda yardımcı olabilirmisin?

Bookmarks