Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Sosyal Çekingenlik Korkusu

Uyarılar

Sosyal Çekingenlik Korkusu Sosyal Çekingenlik Korkusu

Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Sosyal Çekingenlik Korkusu Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: shaded Nickli Üyeden Alıntı İnanmayarak başlamıştım ritmotrans dinlemeye başta suçluluk ve ego yu 40 saat kadar dinledikten sonra herkeste aynı etki yapan dik yurume ve kendine guvenin artışına şahit oldum çevremde aynı görüşü savununca inanmaya başladım.Su an sf ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Çekingenlik Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Çekingenlik Korkusu nerededir kimdir Sosyal Çekingenlik Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Çekingenlik Korkusu hipnoz Sosyal Çekingenlik Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Çekingenlik Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Çekingenlik Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-07-2008, 04:27 PM   #41 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Alıntı:
shaded Nickli Üyeden Alıntı
İnanmayarak başlamıştım ritmotrans dinlemeye başta suçluluk ve ego yu 40 saat kadar dinledikten sonra herkeste aynı etki yapan dik yurume ve kendine guvenin artışına şahit oldum çevremde aynı görüşü savununca inanmaya başladım.Su an sf ve sosyallik arttırıcıyı ekledim yaklaşık 4 gun oldu etkilerini yazıyorum;

SADECE SUÇLULUK VE EGO DİNLERKEN:
1.Dik yurumeyi bir turlu cozemeyen ben dinlemeye başlayalı 2 gun olmus dimdik yuruyorum artık.Fitness bile kar etmemisti Şukurler olsun.
2.Hakkımı acayip savunuyorum bunun artısı oldugu kadar eksilerinide gordum agrasifleşiyorum bazen bunu nasıl duzeltirim bilmiyorum.
3.Aynaya baktıgımda sanki kendimi daha cok sevmeye başladıgımı fark ediyorum.
4.Dertlerim sorunlarım daha az aklıma geliyor.
5.Arada gel gitlerim oluyor bazen cok sakin bazense cok agrasif olabiliyoru. Umarım zamanla duzgun hale gelir.
6.Tembelligimde azalma var.

Sucluluk+Ego+Sosyal fobi+sosyallik arttırıcı : (4gun oldu)

1.İletişimde çok daha rahatım grupta konusurken her konuyu ben acıyorum ve bunu cok rahat gercekleştiriyorum.
2.Evde oturan aman ne dısarı cıkıcam diyen ben bir anda eve girmeyen surekli gezen hatta arkadaşlarını dısarı cagıran biri oldum.
3.Hiç tanımadıgım birine gidip birsey sorabiliyorum onceden pek bu kadar cesur degildim cok ıkınır sıkınırdım.
4.Tüm sosyal cevremde eskisine gore daha aktif oldugumu diger insanlardan duymaya başladım.Sende birseyler var diyorlar.

Umarım denememis arkadaşlar bir fikir sahibi olabilir ben kendimdeki değişimden cok memnunum umarım herkese yardımı olur ATAKAN BEY İYİKİ VARSINIZ GÜZEL ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMI BEKLİYORUZZZ....
Bravo kardeşim hiç durma tüm telkinleri önerildiği gibi dinle,bende yeni başladım düzenli dinlemeye umarın aynı gelişmeleri yaşarım super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2008, 10:52 PM   #42 (permalink)
Teğmen

shaded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shaded is an unknown quantity at this point

Ne şekilde dinlediğimi yazmayı unutmusum
uyurken mp3 çalarla dinliyorum kulagın icine giren kulaklıklarla boylece cıkması daha zor ve dısardaki sesleri duymuyorsunuz.Kulaklık bazen cıkıyordu onun icinde onlem olarak kulagımın etrafından daire şeklinde dolayıp dugum atıyorum başka arkadaşlar forumda nasıl uyurken kulagınızdan cıkmıyor demiş onuda açıklamış oldum boylece wave

Sistemide soyle kurdum biraz yemek yapar gibi ama ,
sucluluk1kez+ego2kez+sosyal fobi1kez+sosyallik arttırıcı1kez+sosyalfobi1kez+sosyallik arttırıcı1kez (tekrarlı liste)

sosyal fobi ile sosyallik arttırıcı aslında birleşse tek isim altında olsa daha mantıklı geliyor bana birbirini tamamlayan konuşmalar var ikisinde kanımca.
shaded isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 01:30 PM   #43 (permalink)
Teğmen

elifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elifi is an unknown quantity at this point

selam

sosyal fobisi olan biri de benim 29 yaşındayım ama gel görki şu illeti yenemedim
her ortamda sıkılır mı bir insan .... ah kendimle mücadelem
elifi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2008, 05:06 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
elifi Nickli Üyeden Alıntı
selam

sosyal fobisi olan biri de benim 29 yaşındayım ama gel görki şu illeti yenemedim
Mücadeleyi kazanacağından eminim elifi, bende de vardı uzun zaman önce hala da tamamiyle aşmış değilim ama büyük ölçüde üstesinden geldim. Yüzme öğrenmek için öncelikle suya girmelisin, belki yüzlerce kez su yutacak, boğulma tehlikesi geçireceksin ama kazanmaya, başarmaya değer. Sevgiyle...
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2008, 06:42 PM   #45 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sınırsızmavi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
selam

Mücadeleyi kazanacağından eminim elifi, bende de vardı uzun zaman önce hala da tamamiyle aşmış değilim ama büyük ölçüde üstesinden geldim. Yüzme öğrenmek için öncelikle suya girmelisin, belki yüzlerce kez su yutacak, boğulma tehlikesi geçireceksin ama kazanmaya, başarmaya değer. Sevgiyle...
ben bu konuyu çok araştırdım ne yazık ki belli bir zamandan sonra [suya girsenizde] olmuyor.

sitede bu konuyla ilgili "ben sf liydim şimdi eski halimden eser yok "diyeni göremedim.

genel ifadeler:" epeyce yol katettim , büyük ölçüde hallettim ...vs" gibi ifadeler.

hayır arkadaşlar bu SF gidecekse kökten gitsin %70-80 bile yeterli değil.demem o ki eğer kendinizi SF den kesin olarak

kurtulmuş görmüyorsanız o sizi ziyaret eder durur.ve o oranı aşağı çekmek için elinden geleni de yapar.çünkü (+) feed

back i çok güçlü !

Alt 12-09-2008, 07:28 PM   #46 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar dr. dolphin ..

evet feed back önemli bende size bu konuda katılıyorum ama yeni yaşadıklarımız yeni feed back lerimizi oluşturur..

her yeni deneyim bize yarının tohumları olarak döner..

bir sf durumu için % 70 i bırakalım bir kenara % 3 lük bile bir ilerleme dahi söz konusuysa bu başaracağına olan inancını kuvvetlendirir..
bir sonraki adımını atarken kendini daha güvende ve başarılı bir şekilde hareket ederken bulur..

tekrarlanan olumsuz deneyimler yerlerini giderek olumlu olanlarla değiştirir..
olumlu olanların yüzdesi arttıkça sf köklü bir sorun olmaktan çıkarak halledilebilecek bir pürüz olarak görülür..

bu kişiye dışardan dikte edilebilecek bir durum değildir..
yaşayarak deneyimlerinin toplamı olacağı için harika bir geri beslenme enerjisi elde etmiş olur..

sevgiler..

Alt 12-09-2008, 10:17 PM   #47 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Alıntı:
dr.dolphin Nickli Üyeden Alıntı

ben bu konuyu çok araştırdım ne yazık ki belli bir zamandan sonra [suya girsenizde] olmuyor.

sitede bu konuyla ilgili "ben sf liydim şimdi eski halimden eser yok "diyeni göremedim.

genel ifadeler:" epeyce yol katettim , büyük ölçüde hallettim ...vs" gibi ifadeler.

hayır arkadaşlar bu SF gidecekse kökten gitsin %70-80 bile yeterli değil.demem o ki eğer kendinizi SF den kesin olarak

kurtulmuş görmüyorsanız o sizi ziyaret eder durur.ve o oranı aşağı çekmek için elinden geleni de yapar.çünkü (+) feed

back i çok güçlü !

merhaba dr. dolphin sizi hatırlıyorum, ilk geldiğiniz zaman şimdiki ifadelerinizden çok daha umutsuz bir haldeydiniz, şimdi bakıyorum
ki üzerininizde bir pozitiflik var super kısa bir süre için bile bu kadar değişim yaşamışsanız 2-3 ay, 1 sene sonraki halinizi varın siz
düşünün, hayatımdeğiştiye ilk geldiğimde entry girmeye bile çekinen ben, şu anda forumda kendimi istediğim gibi ifade edebiliyorum.
bu durumda ciddi bir aşama söz konusu benim için. sosyal hayatımda da muazzam bir değişiklik var, girdiğim her ortamda pozitifliğimi
yansıtıyorum, çok kolay iletişime giriyorum, beni tanımayan insanlar bile bana baktıklarında hayranlıkla bakıyorlar.
kendim için %60-70 dolayında yendiğimi düşünüyorum, bu bile beni müthiş mutlu ediyor. çocukluktan beri en mutlu anlarımı yaşıyorum şu anda,
inanıyorum ki siz de aşamaları geçtikçe, etkileri gördükçe, hayatınızdan lezzet almaya başlayacaksınız. biraz sabır ve bu aşamada gayret sadece.
super
Alt 13-09-2008, 03:20 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
dr.dolphin Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
sınırsızmavi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
selam

back i çok güçlü !

Sevgili Dr. Dolphin, benim s.f nin üstesinden büyük ölçüde gelebilme sürecim bu siteye rastlamadan yıllaaaar önceydi, uzun bir süreç, bir savaştı. Çok çarptım, kanadım ama o zamanlarki halimle şu anki halim arasında bir uçurum var diyebilirim. Bu benim için büyük bir başarı, siz diyorsunuz ki %70-80 le olmaz tamamı gitsin. Biz sf yi hayatımız boyunca edindik bir çırpıda bir ya da birkaç senede tamamını atıveremeyiz ki, yavaş yavaş olucak ama illa olacak, biz istedikten ve azmettikten sonra olur, üstelik hiç ilerleme olmamasındansa % 70 i bırakın %40-50 bile büyük nimettir, ve insan hayatı için çok önemli bir gelişmedir, mücadelem sürerken şimdi de Allah karşıma bu siteyi çıkardı, eminim burada öğrendiklerim ve en önemlisi uyguladıklarımla da tamamından kurtulacağım. Sevgiler, saygılar...
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 11:30 AM   #49 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
11 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayal_et_06_ is an unknown quantity at this point

ben de sosyal fobikim böyle bir sorunum olduğunu 5 yıl önce anladım daha öncesin de farkın da değildim.sosyal fobi hakikatten berbat bir rahatsızlık allah hepimizin yardımcısı olsun
hayal_et_06_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2009, 06:55 PM   #50 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Arkadaşlar ben de sosyal fobim olduğunu düşünmeye başladım ciddi ciddi yazdıklarınızı okuyunca.Bi de çocukluğumu düşününce iyice emin oldum gibi:( Günlüğüme yazmıştım belirtileri bi daha tekrarlamak istemiyorum ama pek çok benzer şey yakaladım.Gerçi ben öyle aşırı bi terleme, titreme yaşamıyorum.Hiç konuşmayan aşırı utangaç ve çekingen biri de değiilim ya da öyleyim bilmiyorum karar veremiyorum:( Bunu hep yenmeye çalıştım ciddi bi rahatsızlık olabileceiğini düşünmemiştim hiç.Üff tek istediğim özgürce konuşmak,fikirlerimi beyan etmek,kendimi savunmak,kalabalıkta huzursuz olmamak,hayatı yaşarken sürekli birilerinin beni izlediği yargıladığı düşüncesinden kurtulmak,kendimi aşırı önemsememek,hata yapıcam diye bişi yapmadan ya da bi cümle kurmadan önce elli defa düşünmemek,bir kalıp içinde yaşıyomuşum gibi hissetmemek....Çocukluğumdan beri hep 'aşırı olgun' oldum.'Hanım hanımcık' 'saygılı' 'başarılı' ..Ama artık ağır geliyor bunlar bana.Üzerimdeki yüklerden babam ne der o ne der bu ne der düşüncesinden kurtulmak istiyorum!!!Zamanında psikoloğa da gittim ama bana bi tanı koymamıştı.Bi süre sonra oraya gitmekte bana ağır geldiği için bırakmıştım zaten.
Neden başkaları kadar rahat,yeri geldiğinde umursamaz olamıyorum?
Bunu yenmeye çok çalıştım sınıfta ya da başka ortamlarda sürekli konuşmaya zorluyorum kendimi söz almaya çalışıyorum ama ...
Seneye okulum bitiyor ve belki de hemen çalışmaya başlıycam.Eğerki bunu yenemezsem mesleğimde başarısız olucam o zaman iyice kendime güvenimi yitiricem:(
Ne zor bi durum bu yaa..İnanın sürekli kendimle kavga halindeyim.Sen onu yapamazsın bunu söyeleymezsin.Deli gibi konuşmak istediğim anlarda bile yapamıyorum.Söz alsam bile adım gibi bildiğim şeyler hakkında konuşamıyorum.Sanki beynim duruyor.Kelimeleri unutuyorum ve bunu yaşamaktan bıktım:( Bu durumdan kurtulmak için kendimi kontrol etmeye çalışıyorum ama kontrol etmeye çalışmak durumu daha beter kılıyor sanırım:(

Bookmarks