Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2008, 10:17 PM   #47 (permalink)
Novos
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Alıntı:
dr.dolphin Nickli Üyeden Alıntı

ben bu konuyu çok araştırdım ne yazık ki belli bir zamandan sonra [suya girsenizde] olmuyor.

sitede bu konuyla ilgili "ben sf liydim şimdi eski halimden eser yok "diyeni göremedim.

genel ifadeler:" epeyce yol katettim , büyük ölçüde hallettim ...vs" gibi ifadeler.

hayır arkadaşlar bu SF gidecekse kökten gitsin %70-80 bile yeterli değil.demem o ki eğer kendinizi SF den kesin olarak

kurtulmuş görmüyorsanız o sizi ziyaret eder durur.ve o oranı aşağı çekmek için elinden geleni de yapar.çünkü (+) feed

back i çok güçlü !

merhaba dr. dolphin sizi hatırlıyorum, ilk geldiğiniz zaman şimdiki ifadelerinizden çok daha umutsuz bir haldeydiniz, şimdi bakıyorum
ki üzerininizde bir pozitiflik var super kısa bir süre için bile bu kadar değişim yaşamışsanız 2-3 ay, 1 sene sonraki halinizi varın siz
düşünün, hayatımdeğiştiye ilk geldiğimde entry girmeye bile çekinen ben, şu anda forumda kendimi istediğim gibi ifade edebiliyorum.
bu durumda ciddi bir aşama söz konusu benim için. sosyal hayatımda da muazzam bir değişiklik var, girdiğim her ortamda pozitifliğimi
yansıtıyorum, çok kolay iletişime giriyorum, beni tanımayan insanlar bile bana baktıklarında hayranlıkla bakıyorlar.
kendim için %60-70 dolayında yendiğimi düşünüyorum, bu bile beni müthiş mutlu ediyor. çocukluktan beri en mutlu anlarımı yaşıyorum şu anda,
inanıyorum ki siz de aşamaları geçtikçe, etkileri gördükçe, hayatınızdan lezzet almaya başlayacaksınız. biraz sabır ve bu aşamada gayret sadece.
super