Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Sınavlar Serbest Kürsü

Uyarılar

Sınavlar Serbest Kürsü Sınavlar Serbest Kürsü

Ben öğretmen olmak istiyorum ama.. :((

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Sınavlar Serbest Kürsü Ben öğretmen olmak istiyorum ama.. :(( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de KPSS ye hazırlanan bir öğretmen adayıyım. Bu sene ilk kez ciddi bir şekilde hazırlanıyorum. Mesleği ben de severek seçmiştim. Hala da seviyorum. Benim işim öğretmek. Herkese istedikleri takdirde anlattığım konuları en iyi şekilde öğretebileceğime inanıyorum. Bunun için illa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sınavlar Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Sınavlar Serbest Kürsü nerededir kimdir Sınavlar Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sınavlar Serbest Kürsü hipnoz Sınavlar Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sınavlar Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sınavlar Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Ben öğretmen olmak istiyorum ama.. :((

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2011, 09:51 PM   #11 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Ben öğretmen olmak istiyorum ama.. :((

Ben de KPSS ye hazırlanan bir öğretmen adayıyım. Bu sene ilk kez ciddi bir şekilde hazırlanıyorum. Mesleği ben de severek seçmiştim. Hala da seviyorum. Benim işim öğretmek. Herkese istedikleri takdirde anlattığım konuları en iyi şekilde öğretebileceğime inanıyorum. Bunun için illa devlette öğretmen olma şartı da yok ki. Alternatif olarak dershanelerde çalışabilirsin. Üstelik türkçe gibi bir ders her seviyeye gerekli bir ders. Sen kendini geliştirdikten sonra iş bulamama gibi bir sorun olmaz. Kimse alınmasın üzerine ama bir çoğu devlet işini rahat ve garanti diye istiyor. Öğretmekten zevk alıcaksan öğretmen her yerde öğretmendir. Ücretli öğretmen arkadaşlarım var şimdi çevremde evet şartları kötü olsa bile normal memurlardan öyleleri var ki canla başla ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Çok da saygı duyulacak bir şey yapıyorlar. Aslında yapılması gerekeni yapıyorlar o kadar. Açıkçası nerde öğretmen olursan ol bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsin önemli olan bu karşılaştığın durumları en az canını sıkıcak şekilde atlatmak. Devlette de olsan, ücretli de çalışsan, özel bir dershanede de çalışsan çok memnun olanlar olduğu gibi memnuniyetsiz insanların da olduğunu görüsün. Bu meslekte mutlu olacağını düşünüyorsan seç. Bu işi yapacağın en iyi iş olarak düşünüyorsan yine seç. Kaldı ki öyle olacak gibi görünüyor son söylediklerin üzerine.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 09:57 PM   #12 (permalink)

indinagos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 34
14 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
indinagos is an unknown quantity at this point

Yaklaşık 6 senedir "ne olmak istiyorsun ? "Sorusuna hiç düşünmeden, Türkçe Öğretmeni diyorum. Kendimi hep böyle ders anlatırken falan hayal ediyorum. Arkadaşlarımın kardeşi geliyor mesela çalıştırmam için. Birisi 45 'in üzerinde not alamazken geçen akşam çalıştırdığım sınavdan 87 almış. Hiçbir eğitim almadan bile anlatabildiğimi düşünüyorum. Yani nasıl söyleyeyim, hani derler ya ben bu iş için yaratılmışım, bende öyle hissediyorum :)) ve dediklerinizde tamamen haklsınız. Önemli olan nerde olursam olayım mutlu olmak. Zaten öyle çok parada gözüm yok. Azıcık aşım, kaygısız başım diyorum hep. Beni kimseye muhtaç etmeyecek kadar param olduğunda kendimi Dünya'nın en zengin insanı gibi bile hissediyorum :))
indinagos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 10:11 PM   #13 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Harikasın o zaman yürüdüğün yol açık olsun. Biz istediğimizi ve hayallerimizi gerçekleştireceğiz.

Ders anlatmak benim için çok eğlenceli, insanları düşünmeye sevk etmek, onlara birşeyler katabilmek muhteşem. Öğretmenlik maddi yönden çok getirisi de olmasa da manevi yönleri ağır basan bir meslek. Evet biliyorsundur ama yine de söylemek isttedim çok fedakarlık isteyen bir meslek. İnsanların hatıralarında unutamayacakları ve her zaman iyi anılanacak bir öğretmen olmak istiyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 10:27 PM   #14 (permalink)

14 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ben ben ben deee :)))
Alt 29-10-2011, 11:51 PM   #15 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

ben ingilizce öğretmeniyim.. toefl ibt hocasıyım.. konyanın da sayılı bir kaç hocasından biri ve tek toefl hocasıyım.. atanamadım.. iyi ki de atanamamışım.. evimin dibinde devletin verdiğinden daha fazla kazanıyorum.... kılık ıyafetime karışan yok... alanımda iyiyim.. bir üstüm ya da altım yok... yani iyi ki atanamamışım.. gözüm ne istiyorsan onu yap.. sen şekersin gülsün güzelsin.... boşver takma.. yeter ki inan yeter ki iste... atanmak herşey değil yaşımda 29... önümüzdeki sene inşallah ikinci bir dil kursu açıyoruz... isteyince olur.... öptüm yanaklarında... gelecek için şimdiden kaygı duyma...
Alt 30-10-2011, 03:44 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

-Bir yandan hayalini kurdugum meslek var bir yandan da gercekler-

Canim, gercekler dedigin nedir ???

Istedigin meslek belli.. Gercekler herkes icin farklidir.. Senin eger hayalini kurdugun meslek türkce ögretmenligi ise asil gerceginde bu olmali...

Binlerce ögretmenler gelmis gitmis gelecekmis bunlar hepsi senin icin fasa fiso olmasi gerek...

Atama sorunu var yada yok, haa rahatin yönünden bu meslegi seciyorsan ona birsey diyemicem o zaman düsün tasin baska meslek sec diyeyim ama gayen sevdigin icin hayalin oldugu icin mutlu olacagin icin birseyleri ögretmek oldugu icin bu meslegi seciyorsan iste bundan vazgecmemek olmasi..

Simdiden Basarilar diliyorum...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2011, 03:15 AM   #17 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

hakikat senin ne sevdiğin ve neyi istediğin başka hakikat yok... you can do it... uğraş dostumm... emin ol mutluluk ve inanç sana daha iyiyi getirecektir...... ben lisede iken ingiliz edebiyatı okuyacağım dediğimde ailem neden doktor mühendis değil de bu bölüm dedi akrabalarım da şaşırdı.. şekspiri ingilizce okuyacağım dedim... okul bitti.. babam zorla kpss kursuna yazdırdı gitmedim.. 75 puan aldım.... atanabiliyordumm... ama aileme yalan söyledim tercih yapmadım.... emin ol.. şimdi neden bu kursta çalışıyorsun diyorlar... seviyorum diyorum.... müdürümü dershanemi seviyorum işimi seviyorum... adamım bence türkçe öğretmeni ol... iyi geceler....düşünme bile...
Alt 30-10-2011, 01:28 PM   #18 (permalink)
Teğmen

bambu123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
20 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bambu123 is an unknown quantity at this point

Ben atanamamış bir öğretmenim, ücretli öğretmenliklere başvurdum onlardan da ses çıkmadı, başka işlere başvurdum öğretmen olduğumu duyunca istemediler tabi önce şok oldular, niye bizim işimiz gibi bir işi isteyesiniz ki, şeklinde bir tavırları oldu. Artık pes ettim, iş başvurusu yapmaktan da utanıyorum, öğretmen olduğumu söylemekten de. Benim branşım son üç sene içerisinde bu hale geldi, Türkçe öğretmenliğiyse zaten halihazırda 90 puan üstünde atanan, yığılmanın şu an için fazla, alımın da az olduğu bir bölüm haline geldi. Kendimi sizin yerinize koyduğumda atanabileceğim bir öğretmenlik isterdim mesela şu anda okulöncesi, pdr, zihinsel engelliler, sınıf öğretmenliği, ingilizce öğretmenliği,resim, müzik gibi birkaç branş revaşta. Tarih, Türkçe, bilgisayar, beden eğitimi, fizik, kimya, biyoloji, matematik, ilköğretim matematik, fen bilgisi gibi pek çok branşta insanlar kan ağlıyor. Tabi herkesin kendi kararı. Atanamama durumunda maddi olarak idare ederim, bunun beni üzmesine izin vermem, sürekli çalışır çabalar, sınavlara girer başarırım diyorsanız bence de gerçekten sevdiğiniz işi yapmanız uzun vadede en iyi seçenek olur.
"Hayat senin bakışınla anlam kazanır. Sadece bir noktayı görürsen hayatın akıp gider sen farkına varmazsın... Ya da görebileceğin tüm güzelliklerin tam ortasında hayatı yaşarsın; akıp giden zamanın anlam kazanır..."
bambu123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2011, 12:11 PM   #19 (permalink)

Kutayhun çok güldüm yazdığınıza :) Ben de bu sene bir sürü bölüm tutturuyordum ama tutmuyor dedim aileme Biraz da şans meselesi sanırım bu işler. Araştırma yaptım biraz bulunduğum ilçede bile adım başı dershane var,kolejler var çok çok olmadı oralarda görev yaparım ama sevdiğim iş olur.

acemisirine:Kesinlikle haklısınız, artık ben de öyle düşünüyorum zaten. Geçen gün bir dizide bir şey duymuştum "Korku, hayallerimizle aramızdaki tek duvar" diyorlardı, o yüzden ben o duvarı kaldırıyorum

bambu123: İşte gerçekler de bunlar zaten ama benim şöyle bir durumum var, tek çocuğum ve kız olduğum için ; ailem istediğin zaman atan , atanana kadar istersen evinde otur, yeter ki istediğin meslek olsun diyorlar.. O yüzden biraz daha rahatım sanırım

Fikirlerinizi söylediğiniz için hepinize teşekkür ederimmm
Alt 31-10-2011, 01:07 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

Eeee, kararin nedir bakalim?? Düsüncelerin ????
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil