Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

psişik yetenek telkinini aldım

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler psişik yetenek telkinini aldım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bussraster Nickli Üyeden Alıntı ozaman kendime bu telkini hediye etmem gerekiyor artık :) ama bu işin kötü bir tarafıda var. bir insan için yorum yapıyorum mesela,eşim veya yanımda kim varsa hemen orada art niyetli damgasını yapıştırıyorlar. karşımdaki başka şey ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

psişik yetenek telkinini aldım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-05-2011, 10:56 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: psişik yetenek telkinini aldım

Alıntı:
bussraster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ozaman kendime bu telkini hediye etmem gerekiyor artık :)

ama bu işin kötü bir tarafıda var.

bir insan için yorum yapıyorum mesela,eşim veya yanımda kim varsa
hemen orada art niyetli damgasını yapıştırıyorlar.

karşımdaki başka şey diyor, yaydığı elektrik söylediği şeyi neden söylediğini yayıyor ve ben bunu ispatlayamıyorum.
günlüğümdede yazdım. çok yakınımda var böyle biri.
yahu bu kişinin niyeti kötüüüüü kötü işte başka lafa gerek varmı?
illaki musibetten sonramı akıllanalım. ama yok ben kötü niyetliyim ben soğuk
biriyim, ben yabaniyim ondan sonra. off
Çoğu insan inanmak istediği şeye, duymak istediği şeye kulağını açıyor.
Bu sizin en yakınınız da olsa, kimse hakkında fazla yorum yapmayın, herkes yaşayacağını kendisi yaşıyor, siz isteseniz de bilinçlendiremiyorsunuz bazen...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2011, 11:05 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut73 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bir seminere katılmıştım orda bize anlatılanları aynen buraya aktarmak isterim. malum kişisel gelişim ile alakalı bir seminerdi. insanların algılama yeteneklerinin 4 çeşit olduğundan bahsedildi 1. kısım görsel yeteneği ön planda olanlar 2. duyu (kulak) yeteneği ön planda olanlar 3. dokunma yeteneği ön planda olanlar 4. unuttum şimdi. siz hangi çeşit yeteneğinizi daha fazla kullanıyorsanız algılarınız da dolayısıyla o konuda daha çok dikkat kesiliyor ve aynı frekenstaki insanları seçerek, ben bu insandan pozitif enerji alıyorum bu insan çok iyi birine benziyor diyorsunuz, yani eğer görsel zekanız ön planda ise duyusal zekası ön planda olan birinden hoşlanmayabiliyorsunuz... her şey ne kadar kişisel ve göreceli değil mi? herkesin iyisi kötüsü kendine göre değişiyor yani
umut73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2011, 12:07 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Alıntı:
umut73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bir seminere katılmıştım orda bize anlatılanları aynen buraya aktarmak isterim. malum kişisel gelişim ile alakalı bir seminerdi. insanların algılama yeteneklerinin 4 çeşit olduğundan bahsedildi 1. kısım görsel yeteneği ön planda olanlar 2. duyu (kulak) yeteneği ön planda olanlar 3. dokunma yeteneği ön planda olanlar 4. unuttum şimdi. siz hangi çeşit yeteneğinizi daha fazla kullanıyorsanız algılarınız da dolayısıyla o konuda daha çok dikkat kesiliyor ve aynı frekenstaki insanları seçerek, ben bu insandan pozitif enerji alıyorum bu insan çok iyi birine benziyor diyorsunuz, yani eğer görsel zekanız ön planda ise duyusal zekası ön planda olan birinden hoşlanmayabiliyorsunuz... her şey ne kadar kişisel ve göreceli değil mi? herkesin iyisi kötüsü kendine göre değişiyor yani
Evet.. haklı olabilirsin aslında. Mesela ben, birinden bana karşı bakışlarından, tavrından, ya da oturup kalkmasından negatif elektrik almışsam o insanla konuşmak istemem. Demek ki benim görsel yeteneğim ön planda. ve o kişide başka yeteneği ön planda o yüzden uyuşmuyoruz yani..
Ama neden negatif elektrik aldığımı da anlamam çoğu zaman halbuki bana hiç bişi yapmamışta olabilir.

bilgi için teşekkürler.. :)
Alt 23-05-2011, 12:23 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

sadece insanların iyi ve kötü oldukları yada pozitif yada negatif olduklarını öğrenmek için mi bu telkin peki. 2 sayfada sadece amaç bu gibi geldi bana sormak istedim.
Alt 23-05-2011, 12:47 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

Alıntı:
Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sadece insanların iyi ve kötü oldukları yada pozitif yada negatif olduklarını öğrenmek için mi bu telkin peki. 2 sayfada sadece amaç bu gibi geldi bana sormak istedim.
telkin tabiki sadece bunun için değil.
sadece bir problemimi söyledim arkadaşlarda sağolsun aydınlattılar.
konu oyüzden buralara geldi :)

bu arada teşekkürler arkadaşlar. zor olsada söylediğiniz bakış açısını kullanmaya çalışacağım.

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2011, 04:06 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
33 Mesajinıza toplam 100 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hlyyy is an unknown quantity at this point

yok bunun için almamıştım, bu telkini dinledikten sonra durugörü olmuştu ilk baştaki yazımda belirtmiştim

bir aralar 1 hafta boyunca durugörü olmak için uğraşmıştım, sonra olmuodu boşweeer dedim, hiç uğraşmadım artık..

bundan 2 hafta sonra psişik yetenek telkini aldım,psişik yetenek telkinini 2 hafta boyunca dinledim ve durugörü oldu,
televizyon izler gibi gözümün önünden mavi kırmız renkte insanlar, bahçeler, sokaklar büssürü şey geçti 'capcanlıydı'

ve durugörü olmak zor iştir böyle bi anda gözle görülmeyecek şeyleri görmek zor. Bu telkin sayesinde neredeyse kendiliğinden görmüş oldum; çünkü 1 ay önce durugörü olmak için uğraşmıştım, hemde sadece '1 hafta falan uğraşmıştım' ve durugörüyü hiç uğraşmadığım halde 1 ay sonra gördüm...
bnce telkinin etkisi var
hlyyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2011, 02:41 PM   #17 (permalink)

Tesekkür: 18
10 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tugba__ is an unknown quantity at this point

hlyyy peki aura görebiliyor musun? ben aura da görmek istiyorum. psişik yetenek telkiniyle aura görmek arasında kaldım :/
tugba__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2012, 11:53 PM   #18 (permalink)
Teğmen

33 Mesajinıza toplam 100 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ygs-lys sınavına çalıştığım için 1 yıldır dinleyemiyorum. sınavlardan sonra tekrar dinlemeye başlicam, o zaman etkilerini sırayla yazarım. Çok az dinleyebildim ondan sadece durugörü oldu.
Alt 17-04-2012, 07:23 PM   #19 (permalink)

Tesekkür: 18
10 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tugba__ is an unknown quantity at this point

tamam:) ben aldım cd yi. ilk başlarda insanlarla telepatik bağım çok güçlendi ama bu aralar nedense bi durgunluk var. hissettiğim her şeyin tam tersi çıkıyor artık
tugba__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2012, 06:34 PM   #20 (permalink)
Teğmen

sanırım cd pek işe yaramıyor.

Bookmarks