Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=157)
-   -   psişik yetenek telkinini aldım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618383)

hlyyy 21-04-2011 05:10 PM

psişik yetenek telkinini aldım

ilk başta durugörü yapmaya çalışıodum ama sonra vazgeçmiştim 1 hafta uğraştım sonra yapmaya çalışmadım; ondan sonra psişik telkinini aldım 2-3 hafta dinledim ama hiç durugörü yapmaya çalışmadım, 2 hafta dinledikten sonra durugörü oldu gözümü kapattğımda ''mavi kırmızı ışıklar görmeye başladım resmen dans ediyorlardı, mavi renkli bahçeler kırmızı renkte insanlar gemiler görmeye başladım 1-2 dkka sürdü, ama bnm uykum çok geliyodu diye bende görmiyim diye kendimi kontrol ettim yoksa 1-2 dkka sürmezdi daha çok dkka görürdüm.
her neyse 2-3 haftadan sonra dinlemeyi bıraktım şimdi tekrar başladım dinlemeye bakalım ne olcakart56art56

hlyyy 18-05-2011 04:08 PM

Cevap: psişik yetenek telkinini aldım

altıncı hissim daha çok kuvvetlendi insanları tanıyabiliyorum, negatif mi pozitif mi olduğunu çok iyi anlıyorum, eskiden anlayamıyodum herkesi iyi sanırdım... şimdi hepsinin bütün karakterlerini anlayabiliyorum

Berilce 18-05-2011 04:15 PM

Alıntı:

hlyyy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 798868)
altıncı hissim daha çok kuvvetlendi insanları tanıyabiliyorum, negatif mi pozitif mi olduğunu çok iyi anlıyorum, eskiden anlayamıyodum herkesi iyi sanırdım... şimdi hepsinin bütün karakterlerini anlayabiliyorum

Herkes çok iyi de olamaz çok kötü de, net kararlar almayın bence gene
de insanlarla ilgili...

hlyyy 19-05-2011 02:25 PM

tabikide kusursuz insan olmaz, mükemmel insan da olmaz...

elisya 19-05-2011 07:10 PM

hlyyy , belki bilenler vardır ama.. bu pisişik yetenek telkıinini nerden buldun.. Atakan bey'den mi merak ettim. dusun2
sevgiler..

hlyyy 20-05-2011 12:02 PM

ewt ordan psişik yetenek telkini sipariş verdim... hem verdiği CD'de psişik yetenek, sonsuz güç müziği vardı
ben ilk önce psişik yetenek dinnledim sonra sonsuz güç ama en çok işe yarayan sonsuz güç oldu

bussraster 22-05-2011 12:41 PM

Alıntı:

hlyyy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 798990)
ewt ordan psişik yetenek telkini sipariş verdim... hem verdiği CD'de psişik yetenek, sonsuz güç müziği vardı
ben ilk önce psişik yetenek dinnledim sonra sonsuz güç ama en çok işe yarayan sonsuz güç oldu

daha önce böyle bir yeteneğinin olduğunu düşünüyor muydun?
yoksa sadece ilgin alakan üzerine mi telkine başladın?

merakl ettiğim şey 6 hislerim kuvvetlidir, insanlardaki elektriği çevremdeki çoğu insandan daha fazla hissederim. fakat bu ne duru görü ne duru işitir ne de başka birşey. tanımlayamıyorum. telkinler bunu ilerletmemi sağlar mı?

sen sendeki gelişmeleri yazmaya devam et. faydalanalım 12389

hlyyy 22-05-2011 08:05 PM

empati kitabını okumuştum ondan dolayı merak sardım ve aldım... bu telkinleri dinledikten sonra banada öyle oldu, seninki gibi insanlardaki elektiriği diğer insanlardan çok daha iyi anlıyorum, bnce psişik telkini alırsan daha çok ilerler

normalde insanları 3-4 ayda gerçek yüzlerini görürdüm ego güven güçlendirici,suçluluk telkini falan hepsini bu siteden dinlemiştim ama genede insanların gerçek yüzlerini 3-4 ayda anca görüyodum...
psişik telkini dinledikten sonra hemen insanların enerjilerini, karakterlerini, amaçlarını anlayabiliyorum

bussraster 22-05-2011 08:18 PM

Alıntı:

hlyyy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799134)
empati kitabını okumuştum ondan dolayı merak sardım ve aldım... bu telkinleri dinledikten sonra banada öyle oldu, seninki gibi insanlardaki elektiriği diğer insanlardan çok daha iyi anlıyorum, bnce psişik telkini alırsan daha çok ilerler

normalde insanları 3-4 ayda gerçek yüzlerini görürdüm ego güven güçlendirici,suçluluk telkini falan hepsini bu siteden dinlemiştim ama genede insanların gerçek yüzlerini 3-4 ayda anca görüyodum...
psişik telkini dinledikten sonra hemen insanların enerjilerini, karakterlerini, amaçlarını anlayabiliyorum

ozaman kendime bu telkini hediye etmem gerekiyor artık :)

ama bu işin kötü bir tarafıda var.

bir insan için yorum yapıyorum mesela,eşim veya yanımda kim varsa
hemen orada art niyetli damgasını yapıştırıyorlar.

karşımdaki başka şey diyor, yaydığı elektrik söylediği şeyi neden söylediğini yayıyor ve ben bunu ispatlayamıyorum.
günlüğümdede yazdım. çok yakınımda var böyle biri.
yahu bu kişinin niyeti kötüüüüü kötü işte başka lafa gerek varmı?
illaki musibetten sonramı akıllanalım. ama yok ben kötü niyetliyim ben soğuk
biriyim, ben yabaniyim ondan sonra. offsigrt56

hlyyy 22-05-2011 09:17 PM

bnce çok iyi!! insanların gerçek yüzlerini görüyosun, bende görüyorum
neden ispatlayamıyosun, onun söyledği şeyi neden söylediğini söyle, anlamıyorlarsada demekki işlerine yarıyor, boşwer onların sorunu
bnde yorum yapıyorum... ama yorumumu dostlarıma, doğru insanlara söylüyorum.. yanlış insanlarla sadece gülüp eğleniyorum dost falan değiller ondan dolayı yorumlarımı onlara söylemiyorum...bndede öyle durum var kötü biri diyorum ama anlamıyorlar, bnde ne haliniz varsa görün dedim, ispatta yapıyorum demekki onların işine yarıyorda dinlemiyorlar

bn insanların gerçek yüzlerini gördükten sonra birçok kişiyle dostluğumu bitirdiğim oldu ve hiç pişman değilim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:30 AM.