Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2011, 12:07 PM   #13 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: psişik yetenek telkinini aldım

Alıntı:
umut73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bir seminere katılmıştım orda bize anlatılanları aynen buraya aktarmak isterim. malum kişisel gelişim ile alakalı bir seminerdi. insanların algılama yeteneklerinin 4 çeşit olduğundan bahsedildi 1. kısım görsel yeteneği ön planda olanlar 2. duyu (kulak) yeteneği ön planda olanlar 3. dokunma yeteneği ön planda olanlar 4. unuttum şimdi. siz hangi çeşit yeteneğinizi daha fazla kullanıyorsanız algılarınız da dolayısıyla o konuda daha çok dikkat kesiliyor ve aynı frekenstaki insanları seçerek, ben bu insandan pozitif enerji alıyorum bu insan çok iyi birine benziyor diyorsunuz, yani eğer görsel zekanız ön planda ise duyusal zekası ön planda olan birinden hoşlanmayabiliyorsunuz... her şey ne kadar kişisel ve göreceli değil mi? herkesin iyisi kötüsü kendine göre değişiyor yani
Evet.. haklı olabilirsin aslında. Mesela ben, birinden bana karşı bakışlarından, tavrından, ya da oturup kalkmasından negatif elektrik almışsam o insanla konuşmak istemem. Demek ki benim görsel yeteneğim ön planda. ve o kişide başka yeteneği ön planda o yüzden uyuşmuyoruz yani..
Ama neden negatif elektrik aldığımı da anlamam çoğu zaman halbuki bana hiç bişi yapmamışta olabilir.

bilgi için teşekkürler.. :)