Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Derindeki Yara- Ruhu Korku ve Acılardan Arındırmak

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Derindeki Yara- Ruhu Korku ve Acılardan Arındırmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet yazdığım gibi geniş zaman diliminde, arka arkaya eklemememin nedeni bu. Yazarın dediği 1. günden başlayarak her gün birisi üzerinde durmanız....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Derindeki Yara- Ruhu Korku ve Acılardan Arındırmak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-05-2009, 07:06 PM   #21 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Derindeki Yara- Ruhu Korku ve Acılardan Arındırmak

Evet yazdığım gibi geniş zaman diliminde, arka arkaya eklemememin nedeni bu. Yazarın dediği 1. günden başlayarak her gün birisi üzerinde durmanız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2009, 08:55 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Redflowers blm ,her zamanki gibi harikasın,ne güzel kitaplar bulup bizi bilgilendiriyosun,sana sorum şu;bu olumlamaları senin yazdığın şekilde geniş zaman diliminde mi tekrar edicez?garip bi sorumu oldumu bilmiyorum ama ,sorayım dedim,hoşçakaaal
pardon slm yazmak istemiştim
Alt 31-05-2009, 07:29 PM   #23 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

19.Gün

Her sözcüğün yaralama veya iyileştirme gücü vardır.

Bu olumlama ruhsal enerjiyle ilgilidir. Bunu bugününüzün dersi yapın: Birisiyle ilgili bir düşünceniz olduğunda, ya onları kendinize çekiyorsunuzdur ya da itiyorsunuzdur. İnsanları yakına çeken güç sevgidir. Birisini sevgi dolu bir farkındalıkla düşünüyorsanız doğal içgüdünüz onu kucaklamaktır ve kucaklanan herkes ayrı tutulmaktan kurtulur. Korku insanları iter. İttiğiniz herkes ayrı tutulmaya itiliyor demektir. Düşünceleriniz önemsiz görünebilir ama her insan duygusal olarak hassas bir yerdedir ve kolayca yaralanır. Bugün alabildiğiniz herkesi ışığa alın. Bu onların ve sizin iyileşmeniz için yaşamsal önem taşır.

20.Gün

Düşüncelerimi bilgece kullanacağım ve güçlerine saygı göstereceğim.

Bu olumlama sorumluluk almakla ilgilidir. Bu olumlamayı söyledikten sonra dingince oturun ve tanıdığınız herkesi farkındalığınıza taşıyın. Onları bir şehir meydanında toplanmış görün. Kendinizi bu toplantının onları üzme ya da sevindirme gücüne sahip yöneticisi olduğunuzu hayal edin. Artık size bakan tüm o yüzlere dönüp ‘Gücümü bilgece kullanacağım.’ Diyebilirsiniz. Bu vaatle görevinizin herkesin iyileşmesi olduğunu kabul edin. Düşüncelerinizi ruhun emrine sunuyorsunuz.

21.Gün

Evrenden beni dinlemesini istiyorum, önemsenmeye gerek duyuyorum.

Bu olumlama sınırların ötesine ulaşma gücüyle ilgilidir. Bunu bugününüzün dileği yapın. Dinlenmek gereksinimi dikkat çekme gereksinimden farklıdır. Her an varolan sonsuz zihinle çevrilisiniz. Dinlenmeyi isteyerek ona yaklaşmaya başlayın. Bilinçli olarak daha yüksek bir zihnin sizi dikkate almasını isterseniz, zamanla bu isteğinizi yerine getirdiğini anlarsınız. Sanki görünmez bir el tarafından biçimlendiriliyormuşçasına olmasını istediğiniz şeyler daha kolayca olur. Gerçek ben’iniz böylesi zaman ve yer hâkimiyetinde hiçbir büyüsel yan görmez. Görünmeksizin iş görse de, aslında büyü sizsiniz. Bu yüzden bugün evrene önemsenmek istediğinizi söyleyin bunu dikkate alacaktır.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 31-05-2009, 07:30 PM   #24 (permalink)

Redflowers

22.Gün

Ruhumu burada ve şimdi bulabilirim.

Bu olumlama bulunduğumuz anla ilgilidir. Bunu bugününüzün vaadi yapın: olabildiğince burada olun ve bu andan uzaklaştığınızı fark ettiğinizde geri getirilmeyi isteyin. Zihin bulunduğumuz andan kolayca uzaklaşır. Geleceğin hayalini kurar. Geçmişi anımsar. Kendimizi üzüntülü hissettiğimizde acının gelmesini bekleriz ya da daha önce yaşadığımız acıyı anımsarız. Her sapma bizi bu andan uzaklaştırır. Ama burada ve şimdi ruhunuzu bulacağınız tek buluşma yeridir.

23.Gün

Şimdiki an her şeyin etrafında dolandığı dinginlik noktasıdır.

Bu olumlama odaklanmayla ilgilidir. Bunu bugünün dersi yapın: etrafınızdaki her şey sürekli hareket halindedir. Olayların peşinden koştukça durabileceğiniz zaman günü ertelersiniz. Ama durmak sadece şimdi olur. Durmanın nedeni şimdinin içeriği olan dinginliği takdir etmektir. Dinginliğin içinde hazine yatar. Onu açmak için sessiz farkındalıktan-ruhun bakışı- başkası gerekmez. Ruhunuzun hazinesini ortaya çıkarmak istiyorsanız şimdiki an’a-dünyanın etrafında döndüğü dingin nokta- değerli bir şey gözüyle bakın.

24.Gün

Kendimden dinginlik ve huzur diliyorum.

Bu olumlama dikkatle ilgilidir. Bunu bugünün pratiği yapın. Dikkatinizi ancak kendi içinizde dinginleştikten sonra ona yöneltin. Bugün yolunuza çıkan her şey ilginizi bekliyor. İki biçimde ilgi gösterebilirsiniz; Huzursuz zihin olan hareket yerinden ya da huzurlu zihin olan dinginlik yerinden. Zihniniz doğası itibariyle huzursuz görünebilir ama daha derinlerdeki doğası huzurludur. Bugün, ilginizin dağıldığını, huzursuzlaştığınızı, hareket halinde olduğunu, hoşnutsuz olduğunuzu ya da zaman çizelgeleri veya son teslim tarihleri gibi dış etkenlere odaklandığını hissederseniz, durun ve seçim yapın. Hemen ardından gelen şeyi görmek için huzurlu bir yer dileyin. Sürekli gevezelik ve baskı yapan iç diyalogu kesin. Dingin farkındalığa sahip olma nedeninizin bunun gerçek ben’iniz olması olduğunu bilin.
Alt 31-05-2009, 07:31 PM   #25 (permalink)

Redflowers

25.Gün

Dinginliğimi onurlandırıyorum.

Bu olumlama değerlerle ilgilidir. Bu olumlamayı söyledikten sonra onurlandırdığınız inancı unutmaksızın rutininize dönün. İstediğiniz her an durabileceğinizi ve sadece bir an için bile ola huzurlu olacağınız gerçeğini hiç unutmayın. Dinginliği onurlandırarak ruhun hazinesinin bir parçasına temas ediyorsunuz.

26.Gün

Ruhun verdiği desteğe açık olacağım.

Bu olumlama rehberlikle ilgilidir. İç rehberliğinizi bulmak için bunu, bugünün vaadi yapın. Herkesi desteğe gereksinimi vardır ve genellikle dışımıza-ailemize, arkadaşlara, iş arkadaşlarımıza ve aynı düşüncede olduğumuz kişilere- bakarız. Bu tür destek size haklı olduğunuzu hissettirir. Ego yalnız olmamanızda güvenlik bulur. Ama ruh eşsiz olarak gelişmek ister. İçinizdeki kişiye destek verir. Size haklı olduğunuzu hissettirmek yerine, ruhsal destek özgür hissetme, huzur, sevgi ve farkındalık duygularınızı çoğaltır. Bu duygulara açık olun çünkü açıklık değişimin ilk adımıdır.

27.Gün

Ruhun verdiği desteğe değer vereceğim.

Bu olumlama ruhsal özdeğerlilikle ilgilidir. Bunu bugünün vaadi yapın, kendinizi kararsız ve yalnız hissettiğiniz anlarda kendinize ruhunuzla aynı değerde olduğunuzu söyleyin. Israrcı olmak, karşı çıkmak veya direnmek gereksinimi duyduğunuz durumlarda o arzuya kapılmayın. Kendi huzurunuza ulaşın, durumu kabullenin sonra da bakın. Direnç ya da ısrar olmaksızın o durumda ne olmasını istediğinize dair işaretler görüyor musunuz? Ruhun verdiği desteğe değer verdiğinizde egonun kavrayışı hemen gevşer. Her durumu ego gibi değil de ruhun gördüğü gibi görebilme kapasitesine sahipsiniz. Bu kapasiteye değer verirseniz o da gelişecek, büyüyecektir.
Alt 12-06-2009, 11:45 AM   #26 (permalink)

Redflowers

28. Gün

Her birimiz diğerini içeriyoruz.

Bu olumlama paylaşılan insanlıkla ilgilidir. İnsan doğası her seferinde bir kişiyi taşır ama aslında biz hepsini paylaşıyoruz. Ego bu sözlerin ilk kısmını yadsır. Her duruma ‘ben’ in en önemli düşüncelere, duygulara ve algılara sahip olduğu varsayımıyla yaklaşır. Ruh tüm düşüncenin paylaşıldığı, her duygunun paylaşıldığı ve her algının paylaşıldığını görür. Dünyayı kendi sınırlarınızın ötesinde görme kapasiteniz değerlidir – gerçek ben, buna açıksanız, size daha geniş bir bakış açısı kazanmakta yardımcı olur. Kendinize sınırlarınızı aşma izni verin. Diğerlerinin bir durumu nasıl gördüğünün farkında olun. Algı tamamen açık olduğunda sevgi ve şefkat hemen gelir.

29.Gün

Her birimiz diğerini içeriyoruz. Bu yüzden herkesi kendim gibi kabul ediyorum.

Bu olumlama diğer insanları içermekle ilgilidir. Paylaşılan deneyim kimseyi dışarıda bırakmaz. Kötü ya da günahkar olarak adlandırdıklarımız bile dramanın bütününde yer alır. Ego her seferinde bir dramayı ‘Bu bana oluyor, başka her şey ikinci sırada gelir,’ diyerek sona erdirir. Ama gerçekte dramanın bütünü sizin başınıza geliyordur. Bilinçli zihniniz tek bir küçük sahneye açıktır ama daha derin düzeylerde varolan her şeye katılırsınız; sadece benim mutluluğum, benim kederim, benim utkum, benim anlayışım değil onun yerine insanlığın mutluluk, keder, utku ve anlayışı.. Bir sonraki düşünceniz hepimizinkinin içine aktığı paylaşılan deneyime eklenir; hiçbir zaman tanımadığınız sayısız insanın bir sonraki düşüncesi sizin bir sonraki deneyiminize eklenir. Her birimizin diğerini içermesinin anlamı budur. Bir kez paylaşılan deneyimin her zaman paylaşıldığını anladığınızda ne kadar farklı görünseler de başkalarını kendiniz olarak kabul edersiniz.

30.Gün

Her birimiz diğerini içeriyoruz. Bu yüzden herkesi kendim gibi seviyorum.

Bu olumlama katılımla ilgilidir. Sevgi kabullenmenin hemen ardındaki adımdır. Bugün bunu deneyin. Birisi hakkında hiçbir düşünce yürütmeksizin bakın; bu belki parkta oynayan bir çocuk ya da kafede oturmuş yemek yiyen biridir. Hepimizin paylaştığı o basit varlığı izleyin. Geçen bir yüzü, bir hareketi, ya da bir bakışı takdir etmekte sevgi yok mudur? Varsayımlar olmaksızın birini düşündüğünüzde iç anteniniz yeni bir sinyal alır. Başka birinin kişiliğini izlemek yerine onun özünü izlersiniz. Bu öz ruhtur ve onu bulduğunuzda doğal yanıtı sevgi olacaktır.
Alt 12-06-2009, 12:07 PM   #27 (permalink)

Redflowers

31.Gün

Ben bedenim değilim; bedenim geri kazanılmış topraktır.

Ben soluğum değilim; soluğum geri kazanılmış havadır.

Ben duygularım değilim; duygularım geri kazanılmış enerjidir.

Ben düşüncelerim değilim; düşüncelerim geri kazanılmış bilgilerdir.

Bu birbiriyle bağlantılı olumlamalar özdeşleşmeyle ilgilidir. Her birini söylerken bedeninizi, soluğunu, duygularınızı ve düşüncelerinizi inceleyin. Her biri size aittir ama onlar siz değilsiniz. Siz onları gözlemleyensiniz. Siz deneyimin ardındaki deneyimcisiniz. İçerik ve enerji olarak sizde geri kazanılırlar; yaşamı, bir dansın koreografi gibi düzenleyen, kendisi sahnede yürümediği halde her adıma rehberlik eden gerçek ben dışında her şey akış halindedir.

32.Gün

Ben egom değilim; egom yalıtılmış ve yalnızdır.

Ben kişiliğim değilim; kişiliğim ilişkilerin bir birleşimdir.

Ben değişmez gözlemciyim.

Bu olumlama ‘Ben’ im gerçekliğiyle ilgilidir. Ruh düzeyinde siz dünyayı neşeli bir yansızlıkla yaşayan sessiz bir görgü tanığısınız. Bu sizin paylaşabileceğiniz gerçek bir deneyimdir. Ama ona sahip olmak için ego ve kişiliğin üstesinden gelmek gerekir. Onların savı, ‘Ben’ in bedeninizin içinde yaşayan ve dünyasının sürekli değişimlerinden etkilenen, doğan ve ölen bir varlık olduğunuzdur. Bu sava karşı çıkmak işe yaramaz çünkü ego ve kişilik başka her şeyin ötesinde yaşamak ister ve bunu yapmak için bir çok strateji uygular. Bırakın onlar oldukları şey olarak kalsınlar. Egonuz ayrılığın bireyselliğini temsil eder; kişiliğinizse doğduğunuzdan beri olan tüm ilişkilerinizin bir karışımıdır. Ama her ikisinden de ayrı olduğunuzu unutmayın. Sakin farkındalık anlarında, sessiz görgü tanığı olduğunuzu unutmayın. Tüm deneyimlerin kaynağının bir sakini olduğunuzu unutmayın.

33.Gün

Dinginlik içinde gerçek Ben’i buluyorum.

Bu olumlama farkındalıkla ilgilidir. Gününüzü sürdürürken farkındalığınız açık olsun. Bazen huzursuz ve aktiftir. Bu, genellikle dış etkenler baskı yapıp tepki beklediğinde olur. Ama diğer zamanlarda farkındalığınız, içinizde dinginlik içinde olacaktır. Eyleme geçmek yerine izleyeceksiniz. Kendinizi bir gözlemci olarak ve gerçek siz olan ruhunuzun bakış açısından izliyor bulacaksınız. Etkinlikler gelir ve geçer ama gözlemci sabittir ve hep vardır. Gözlemcilikle özdeşleştiğinizde değişen şeylerle daha az bağlantılı olacaksınız. Değişmeyen gerçek sizsiniz.
Alt 12-06-2009, 01:25 PM   #28 (permalink)

Redflowers

34.Gün

Gözlemci olarak kimseyi suçlama gereği duymuyorum.

Bu olumlama adaletsizlikle ilgilidir. Bize haksızca davranıldığını düşündüğümüzde başkalarını suçlarız. Öfkemiz ve kızgınlığımız acının gerçek kaynağından gelir- bu yadsınamaz. Ama canı yanan egodur. ‘Ben’ yaralanmış hisseder ve ego için bu bağışlanamaz. Sessiz tanığın canı yakılamaz ve bu yüzden suçlama gereği duymaz. Onun bakış açısını edindiğimizde, bir çocuğun canı yandığında olduğu gibi, bakış açısını değiştirmeyi düşünmeksizin egonun adaletsizlik duygusunu anlarsınız. Bir çocuğu rahatlatır gibi egonuzu rahatlatın ama aynı zamanda tüm acı ve zevkleri geçen bir sahnenin parçaları olarak gören ruhun bakış açısını koruyun.

35.Gün

Gözlemci olarak her bir parçamı sevgi dolu bir farkındalıkla taşıyorum.

Bu olumlama endişeleri gidermekle ilgilidir. Kendinizi her bakımdan incelerseniz, her bir parçanın, endişelerinin giderilmesine gereksinim duyduğunu fark edersiniz. Egonuz, olabildiğince doğru bulunarak endişeleri giderilsin ister-‘Ben’ yanlış ve çok yanlış bulduğunda kendisini güvensiz hisseder. Kişiliğinizin endişeleri ilişkilerde kabul görürseniz yok olur. İnsanların arasındaki farklılıklar onu güvensiz hissettirir. Zihninizin endişeleri anlayışlılıkla yok olur- bir düşünceyi anlayamadığında güvensiz olur. Bedeninizin endişeleri denge bulduğunda ve acı olmadığında yok olur. Duygularınızın endişeleri mutluluk bulduğunda ve çelişki olmadığında yok olur. Tüm bu farklı gereksinimlerin ortak bir zemin olmadığı düşünülebilir ama aslında vardır. Sevgi dolu bir farkındalık içinde olunduğunda her yönünüzün endişeleri giderilmiş olur. Ego, kişilik, beden, zihin ve duygular kendi düzeylerinde sevgiyi özümser. Bunu bilerek, gözlemci en güçlü iyileşme biçimi olarak sevgi dolu bir farkındalık sağlar. Bunu her an yaparsınız ve gerçek ben’inizle yakınlaştığınızda bunu giderek daha çok yapacaksınız.

36.Gün

Sevgi dolu farkındalık verdikçe onu alıyorum da.

Bu olumlama almakla ilgili. Ruh düzeyinde sevgi, hep aynı enerjiyi yayan sabit bir durumdur. Sürekli bir verme halindesiniz. Diğer insanlar, kendi ruhları düzeyinde aynı sevgi dolu farkındalığı yaydıklarından sürekli alıyorsunuz da. Çoğu insan için almak vermekten çok daha zordur. Bu rahatsızlığın kökeni, verirken güçlü alırken ise zayıf hisseden egodur. Ama bu yorumu kabul etmek zorunda değilsiniz. Sevgi dolu farkındalığı ruhunuz ve tüm diğerleri arasında bedava bir alışveriş olarak düşünün. Zorunluluk olmaksızın verdiğiniz gibi özgürce alın. Sevgi dolu farkındalık kendinizde takdir etmeyi gitgide daha fazla öğreneceğiniz doğal bir durumdur.
Alt 12-06-2009, 01:26 PM   #29 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Sevgili Redflowers, özel bir defter aldım.bütün bu olumlamaları kaydediyorum ve uyguluyorum.hepsi çok sihirli sözler buna inanıyorum.emeğine yüreğine sağlık.Siyahçanın bir sözü vardı'' bu sitede melekler yarışıyor''.gerçekten hepiniz harikasınız...
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2009, 01:30 PM   #30 (permalink)

Redflowers

Büyük bir keyifle ve umutla paylaşıyorum Sudem'cim. Bir kaç haftadır yoğunluğumdan dolayı çok ihmal ettim ama açığımı kapatmayı düşünüyorum bugün :)

Bu sihirli sözler hayatınızda en ışıklı ve en renkli kapıları açsın hepimize. Değil melek olmak, kanadında bir nokta bile olabiliyorsak ne büyük mutluluk.

Sevgilerimle.

Bookmarks

Etiketler
acilardan, arindirmak, derindeki, korku, ruhu, yara-