Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Para Olumlamaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Para Olumlamaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayathan Nickli Üyeden Alıntı sizi anlıyorum.. Kabuldeyim " deyip sonra burada ne oldu. yada şu anda ne oldu Hadi Üstbenim bana söyler misin deyin. Genellikle dışımızda çevremizle aynı korkutucu ve gürültücü sesle ve heyecanlı heyecanlı konuşan Ego muzdur. Bize ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Para Olumlamaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2009, 11:52 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough
Standart Cevap: Para Olumlamaları

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizi anlıyorum..
Kabuldeyim " deyip sonra burada ne oldu. yada şu anda ne oldu Hadi Üstbenim bana söyler misin deyin.
Genellikle dışımızda çevremizle aynı korkutucu ve gürültücü sesle ve heyecanlı heyecanlı konuşan Ego muzdur.
Bize gerçek cevapları veren o dindin ve sakin sesin adı ÜStBen dir.
Ben Üstbenim e ulaşmak İçin önce Egomu susturmayı seçiyorum:

"Sevgili Egom benimle bu güne kadar yaptığın uzun ve güzel konuşmlar için sana çok teşekkür ediyorum. Ama artık şu andan itibaren Sevgili Üstbenimle daha çok ve daha uzun konuşmak ve mesajlaşmak istiyorum. Şu andan itibaren Sevgili Egom lütfen sus ve omuzumdan Sevgili Üstbenimle konuşmalarımızı seyret" siyorum.
Sonra Sevgili Üstbenime
Sevgili Üstbenim bu olayla ilgili ben hangi korkularımı çalışmalıyım. Bu konu hakkında çalışmam gereken anı bana gösterebilir misin" diyorum.
artık anlar gözümün önüne geliyor. ŞArkılar, tabelalar ve hatta Tv ve sokakta konuşan insanların sözleri bile bana Üstbenim den mesaj olarak ulaşabiliyor.

Sevgililer gününde aslında Sevgi olan ve sevmemiz gereken Üstbenim e ;
Sevgili Üstbenim, Benim Sevgilim yok. Şu evrende benim en çok sevdiğim kim olmalı? diye sorduğumda
TV de müzik kanalında yeni başlayan şarkının sözlerinde cevabını buldum:
"İsmi lazım değil,Baş harfi BEN "
harikasınız hayathan üstbene ulaşmak egomu susturmak benim için hep ulaşılması çok güç bir şeydi bunu yakladığım anlarda çok nadirdir yada belkide yanılgımı acaba yine egommu diye düşündüğüm çok olmuştur ama öyle güzel ifade etmişinizki bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim.
üstbenime ulaşma çalışmalarımda tıpkı bahsettiğiniz gibi filimler sesler klipşer :) bile görüyorum ve duyuyorum ama tüm bunların bana işaret eden bir şeyler olabileceğini hiç düşünmemiştim.
tüm bunlar çalışmamı bölen şeylerdi benim için bu görüntüleri durduramadığım için yarım bıraktığım çalışmalarımınsayısı oldukça fazla.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks