Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

111 Olumlama

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar 111 Olumlama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız POZİTİF OLUMLAMALAR 111 Olumlama Cümlesi Dil, Realitemizi oluşturan en önemli araçlarımızdan birisidir. 21 gün - 1 Ay aralığında yapılan pozitif olumlamalar, içsel egomuzun ve inanışlarımızın yerini alarak yaydığımız titreşimleri değiştirecek ve hayatımızda realiteye dönüşücektir. Ayrıca, bilinçaltınızda yeni ve yapıcı düşünce ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

111 Olumlama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2012, 02:33 PM   #1 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart 111 Olumlama

POZİTİF OLUMLAMALAR

111 Olumlama Cümlesi

Dil, Realitemizi oluşturan en önemli araçlarımızdan birisidir. 21 gün - 1 Ay aralığında yapılan pozitif olumlamalar, içsel egomuzun ve inanışlarımızın yerini alarak yaydığımız titreşimleri değiştirecek ve hayatımızda realiteye dönüşücektir. Ayrıca, bilinçaltınızda yeni ve yapıcı düşünce şablonu oluşturmanızada yardım edecektir. İçinde bulunduğunuz maddi şartlar, sosyal şartlar, ailevi şartlar, ülke şartları ve ruh durumunuz ne olursa olsun içsel sesinizi değiştirdiğniz anda yaşadığınız dünyanın değiştiğini görebilceksiniz.

Olumlamalar nasıl işe yarıyor?

İnsanlar çoğu zaman hayatlarında olumsuzluklardan yola çıkarak bir değerlendirme yapma eğilimindedirler. Doğduğumuz andan itibaren yaşadığımız her olay bilinçaltımıza kayıt olur ve bundan sonra yaşayacaklarımız o kayıtlardan yola çıkarak değerlendirilir. Hep olumsuz şeyler yaşamış bir insan hayatında bundan sonra olacak şeylerin de olumsuz olacağını düşünür. Çünkü bilinçaltında olumsuzluk dışında çok da fazla bir kayıt yoktur. Ya hep olumsuz şeyler yaşamıştır ya da yaşadıklarının içindeki olumsuzlukları görmekte ustadır.

Böyle olunca da hayat olumsuzluklar silsilesi haline gelmektedir. En ufak bir şey bile o kişide çok büyük bir olumsuzluğu canlandırmaya yeter. Her insan elbette hayatında olumsuzluklar yaşayacaktır. Her şey her zaman çok güzel olmayabilir ama bizim yapmamız gereken, “yaşadığımız olaylar içinde olumsuzluklar değil de acaba olumlu şeyler bulabilir miyim?” diye aramak olmalı. Tabii ki eğer olumsuz bir şey arıyorsan bulursun, her olay için bu geçerlidir, ama olumlu bir şey arıyorsan şayet emin ol onu da bulursun. Yeter ki sen hayatında olumlu şeyleri aramaya yönel.

Yaşadığımız olayları değerlendirme süreci şu şekildedir: Önce olay yaşanır, yaşanan olay bizim zihnimizden içeriye girer ve içeride bir değerlendirme yapılır. Yapılan değerlendirme sonucunda olumlu ya da olumsuz bir davranış, bir duygu ortaya çıkar. Bu davranış ya da duygunun olumlu ya da olumsuz olmasına karar veren mekanizma bizim zihinsel değerlendirmemizdir (bilişsel çerçevelerimiz).

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-08-2012, 02:37 PM   #2 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Olumlamalarla amaçlanan nedir?

Olumlamalarla amaçlanan nedir?

İnsanın beyninde olumlu düşünce kalıbı olmadığı zaman hayatını beynindeki olumsuz kalıplara göre değerlendiriyor ve sonucunda mutsuz, olumsuz ve huzursuz bir hayat yaşıyor. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi olaylar beynimizde değerlendiriliyor fakat olumlu bir kalıp yoksa sonuç itibariyle değerlendirme de olumsuz yapılacaktır. Sonra da “neden ben hep olumsuz bakıyorum bu hayata?” diye kendilerine sorar insanlar.

Neden hep ben? Nedenler niyeler hiç bitmeyecek. Olumlama mp3’lerinde beynimize olumlu mesajlar veriliyor, direkt bilinçaltına yerleştirilen olumlu düşünceler olayları değerlendirirken alternatif bir düşünce oluyor.

Ama beynimizde sadece olumsuzluk varsa alternatif de olmadı mı sonuç hep olumsuz oluyor. Beyin alternatifleri uyguladıkça ve sonucunda yarar sağladıkça olumlu düşünceleri daha çok kullanmaya başlayacak bu da hayatınızı değiştirmenize yetecek.

Tabii bu bir süreçtir ve beynimiz yeni düşünceye çoğu zaman kapalıdır. Çünkü beynimiz garanticidir daha önce bir olumsuz düşünceden yarar sağladığı için değiştirmek istemez.

Beynimiz bir kere yarar sağladığı düşünceyi ileride olumsuz duygu durumu içine girse bile değiştirmek istemez. Alternatif düşünce yoksa zaten o zaman işiniz daha zor. Ama beynimize olumlu mesajlar gönderdikçe, alternatif düşünceleri yerleştirdikçe hayata bakışımız değişecek ve hayatı daha olumlu değerlendirmeyi öğreneceğiz.

Alt 23-08-2012, 02:39 PM   #3 (permalink)
Administrator

Standart Cevap: 111 Olumlama

111 OLUMLAMA CÜMLESİ

1.Bolluk ve zenginlik içinde yaşamayı hak ediyorum.

2.Hem para kazanıp hem de kendimi eğlendirmeyi hak ediyorum.

3.Ebedi varlık ve ebedi bilince olan kişisel bağım bana büyük bir servet sağlayacak kadar kuvvetli.

4.Para benim dostum.

5.Çok param var.

6.Arzularımı maddi boyuta dönüştüren güçle bir bütünüm.

7.Sadece varlığım bile değerli sonuçlar ortaya çıkarıyor.

8.Hedeflerimi büyütmeye hazırım.

9.Güzellik, güç ve uyum zihnimde birbirine kaynaşmış durumda.

10.Zengin bir kadın (erkek) olmak benim için çok eğlenceli.

11.Artık başkalarının mali başarılarımı desteklemelerine izin veriyorum.

12.Benim refahımın mali başarımla bir ilişkisi yok.

13.Parayı insanları kontrol etmek adına kullandığım için kendimi affediyorum.

14.Boşa harcadığım paralar için kendimi affediyorum.

15.Ben hayal edebildiğimden daha fazla mutluluk, sevgi ve paranın hayatıma girmesine izin veriyorum.

16.Zenginliğim benim ve başkalarının canlılığına can katar.

17.Ben paraya hükmedebilirim.

18.Fazla para kazanmaya hazırım.

19.Tüm arzularımı gerçekleştirmek için yeteri kadar zamanım, enerjim ve param var.

20.Anne ve babamı yasadıkları mali problemlerden dolayı affediyorum.

21.Artık eminim ki benim için her şeyden yeteri kadar var.

22.Gelirim harcamalarımdan daha fazla.

23.Ben diğer insanları kalkındırmayı istedikçe onlarda beni kalkındırmayı istiyorlar.

24.Harcadığım her para bana katlanarak geri dönüyor.

25.Kendimi ve yaptıklarımı sevgi ile görüyorum.

26.Emin ellerdeyim.

27.Kendimi hayatın akışına bırakıyorum.

28.Sevgiyle iletişim kuruyorum.

29.Kendi merkezimdeyim, sakinim ve dengeliyim.

30.Evren beni onaylıyor, her şey yolunda.

31.Hayatın tüm ihtiyaçlarımı kolayca ve rahatça sağlamasına izin veriyorum.

32.Yüksek Benliğime güveniyorum.

33.Sağlık, zenginlik ve mutluluk hayatımı sürekli olarak renklendirir.

34.Yaşamının genel olarak rahat ve başarılı bir gidişatı var.

35.Ben her bakımdan zengin ve başarılı biriyim.

36.Sağlığım her açıdan mükemmel.

37.Refah ve başarı, şimdi ve her zaman hayatımı kolay ve neşeli hale getirmektedir.

38.Hayatımda düzenli ve bol miktarda para akışı var.

39.Hayatıma neşe, sevgi, samimiyeti davet ederim.

40.Sevgi sürekli olarak beni sarmalar.

41.Ben sevilen, neşeli bir insanım.

42.Yaratıcılığımı kolayca ve coşku ile ifade edebiliyorum.

43.Yaratıcılığım kim olduğumun bir ifadesi gibi serbestçe akmakta.

44.Ben yetenekli, yaratıcı bir insanım.

45.İçimdeki çocuk güvende ve mutlu.

46.Yaratıcılığımı kendim için en iyi yollarla ifade edebilmede içimdeki bilgeliğe güveniyorum.

47.Yaratıcılığıma güvenirim ve bunu ifade etmek için kendime zaman ve mekan sağlarım.

48.Hayatımdaki tüm insanlar beni desteklemekte ve sevmektedirler.

49.Hayatımda sürekli olarak hayırlı fırsatlar ve durumlarla karşılaşırım.

50.Doğru zamanda doğru yerdeyim ve doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşırım.

51.Kariyerim başarılı, ilham verici ve karlı işlerle doludur.

52.Hayatımın işini yaparak büyüyor ve gelişiyorum.

53.Kariyerim boyunca hayatımın amacını gerçekleştiriyorum.

54.İşim yaratıcılığımın, neşemin ve hevesimin ifadesidir.

55.Pek çok olumlu fırsat ve durumla karşılaşmaktayım.

56.Yeni öğreti ve bilgileri kolayca ve zevkle özümseyebiliyorum.

57.Sürekli olarak öğrendiğimin ve büyüdüğümün bilincinde olarak, yaşamımın her anında rahatım.

58.Bildiklerimi başkaları ile paylaştığımda huzurlu ve sakinim.

59.Bu evrenin bana vermek istediği tüm bolluk ve bereketi, ayrım yapmaksızın kabul etmeye ve almaya istekliyim ve kabul ediyorum. Ve onu bilinçle ve sorumlu bir şekilde paylaşmak için elimden geleni yapıyorum.

60.Her çıkan fırsattan mümkün olduğu kadar fazla yararlanıyorum ve her kaçan fırsattan da mümkün olduğu kadar az üzüntü duyuyorum.

61.En yüksek akıl yetilerimi geliştiriyorum. Duygularımı kusursuz biçimde eğitiyorum.

62.Bilinçaltının en derinlerine varıyor ve oradan günlük hayatıma yardım edecek olan sessizliği, olgunluğu ve inancı çıkarıyorum.

63.Yüce Işık ve yüce Sevgi benim kanalımla akıyor ve çevremdeki her şeye yayılıyor.

64.Ben yüce ışık ve yaratıcı enerji ile doluyum.

65.Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şey var.

66.Bolluk benim gerçek var olma halimdir. Ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.

67.Tanrı tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.

68.Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.

69.Şu anda parasal olarak büyük bir bolluk yaşıyor ve bunun tadını çıkarıyorum.

70.Yaşam neşe dolu ben onun zevkini çıkarıyorum.

71.Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.

72.Zengin bir bilince ve isteklerimi gerçekleştirme gücüne sahibim.

73.Ben sevecen ve şefkatliyim ve başkalarıyla paylaşacak çok şeyim var.

74.Hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum.

75.İyi olan her şey bana kolayca geliyor.

76.Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum.

77.Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum.

78.Her şeyi kolayca elde ediyorum.

79.Ben ışık ve sevgi dolu, neşe saçan bir varlığım.

80.Doğal bir biçimde öğreniyor, aydınlanıyorum.

81.Kendi hayatımın efendisiyim.

82.Yaşadığım anın tadını çıkarmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim.

83.Gereksindiğim her şey içimde zaten var.

84.Yüreğimde kusursuz bir bilgeliği taşıyorum.

85.Sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum.

86.Tüm duygularımı bir parçam olarak kabul ediyorum.

87.Kendimi daha çok sevdikçe, başkalarına vermek için daha fazla sevgiye sahip oluyorum.

88.Sevgiyi özgürce veriyor ve alıyorum.

89.Sevgi dolu, doyum verici, mutlu kılıcı ilişkileri hayatıma çekiyorum.

90.Daima açık ve etkin bir biçimde iletişim kurabiliyorum.

91.İstediğim her şeye sahip olmayı onaylıyorum.

92.Yalnızca yaşadığım için kendimi mutlu ve neşe dolu hissediyorum.

93.İçimdeki Tanrı’nın ışığı şimdi hayatımın her aşamasında kusursuz sonuçlar üretiyor.

94.İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor.

95.Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor.

96.Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum.

97.Hayatımın yüce planı adım adım ortaya çıktıkça onu tanıyor, kabulleniyor ve uyguluyorum.

98.Şu anda sağlık, zenginlik, mutluluk ve kusursuz bir kendini ifadeyle dolu hayatım için şükranlarımı sunuyorum.

99.Kendim olmaktan mutluyum. Yeterliyim. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum.

100.Kızgın olduğumda, hata yaptığımda, kıskançlık duyduğumda, insanları sevemediğimde kendimi reddetmem gerekmez.

101.Yüce sevgi burada ve şimdi bolluk yaratmak için benim kanalımla çalışıyor.

102.Ben yüce doğam ile “bir”im ve sonsuz yaratıcı güce sahibim.

103.Yüksek Benliğim yaptığım her şeyde, her konuda bana yol gösteriyor.

104.Yüce sevgi bana yol gösteriyor ve ben daima korunuyorum.

105.Evren gereksindiğimiz her şeyi daima verir.

106.Işık saçan bir sağlık ve enerji ile doluyum.

107.Bedenimi bütünüyle seviyor ve kabulleniyorum.

108.Ben hayatımın yaratıcısıyım. Hayatımı tam isteğim gibi yaratıyorum.

109.Hayatın en güzel şeylerine layığım ve kendime sevecenlikle her şeyin en iyisini kabul etmeye izin veriyorum.

110.Neşeli, mutlu ve özgürüm.

111.BEN, BEN’İM.

BEN Huzur ve Barışım,

BEN Gücüm,

BEN Var olan Her Şeyim ,

BEN Işığım.

Kaynak: Hasan Yalkın

Alt 23-08-2012, 11:06 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road

Swetim eline emeğine sağlık ;
Amacımız yeni bir " ben ya da siz" yaratmak ise her yerde ister oturduğumuzda , ister ayna karşısında, ister araba kullanırken, ister uykuya dalmadan sürekli tekrar edelim yüksek sesle
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 02:58 PM   #5 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts

süper ama bişey eklemek istiyorum özlem şahin bi program da söle demişti mesela Kendi merkezimdeyim, sakinim ve dengeliyim
yerine şimdi kendi merkezimde olmayı seçiyorum ya da şimdi sakin ve dengeli olmayı seçiyorum ya da her geçen gün da sakin ve dengeli olmayı seçiyorum gibi demişti blinç altının gelecek geçmiş kavramı yokmuş ya hani ondan şimdiyle başlıyo bençe şeçiyorum kelimesine bi anlam veremedim ama ustaa böle dedi bence böle olması daha garantili
teşekkürler bende böle olumlamalar arıyodum zaten
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 10:27 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

33.Sağlık, zenginlik ve mutluluk hayatımı sürekli olarak renklendirir.

34.Yaşamının genel olarak rahat ve başarılı bir gidişatı var.

35.Ben her bakımdan zengin ve başarılı biriyim.

36.Sağlığım her açıdan mükemmel.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
111, olumlama

Seçenekler
Stil