Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız emeğinize sağlık, paylaşımlarınız gerçekten çok değerli. bizlerde sizlerin emeğinin bir nebze karşılığını verebilmek için yraralanıp hayatımıza katıyoruz bu paylaşımları. Alıntı: keops Nickli Üyeden Alıntı 11 olumlamalarınızı imgelerle-resimlerle-hayal panosuyla,kurduğunuz hayallerle boyayın kelimeleri resimlerle canlandırın bilinçaltı resimlerden anlar bir çin atasözü der ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-12-2010, 11:07 PM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

emeğinize sağlık, paylaşımlarınız gerçekten çok değerli. bizlerde sizlerin emeğinin bir nebze karşılığını verebilmek için yraralanıp hayatımıza katıyoruz bu paylaşımları.

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
11 olumlamalarınızı imgelerle-resimlerle-hayal panosuyla,kurduğunuz hayallerle boyayın
kelimeleri resimlerle canlandırın
bilinçaltı resimlerden anlar
bir çin atasözü der ki bir resim bin sözcüğe bedeldir
kelimelerinizin resimlerini hem zihninizde canalandırın hemde hayal panonuzda
yalnız benim kafama takılan bir kaç soru var mesela bu 11 madde kelimeyi resimle nasıl canlandırıcaz hayal panosu dediğiniz nedir? tam olarak açıklayabilirmisiniz acaba. teşekkürler şimdiden.

Alıntı:
mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
OLUMLAMA NASIL YAPILIR??

- Olumlama yapmak için ilk önce geçmiş düşüncelerimiz ele alınmalıdır. Bilmeliyiz ki; geçmişteki anılarımızın oluşturduğu çekirdek inançlarımızı kırmadan ileriye gitmemiz çok yavaş ve zor olacaktır. Geçmişimizde bizi üzen insanlar, kötü anılar, maddi zorluklar hep blokaj oluşturacaktır. BU YÜZDEN İLK OLARAK AFFETME OLUMLAMALARI YAPILMALIDIR. Hayatımız boyunca geçmişimizde bizi üzen ve küstüğümüz insanların hayatımızda blokaj oluşturduğunu biliyor musunuz ? Ne yaşarsanız yaşayın geçmişteki herkesi kalben affetmeniz gerekmektedir. Kabul bu çok zor olabilir. Ama 1 ay içinde Hayatınızdaki mucizelere hayret edeceksiniz

- Olumlamaların her ay 1 konu üzerinde ve aynı olumlama metni üzerinde yapılmalıdır. Çünkü bilinçli yaptığınız olumlamalar 21. gün sonunda bilinçaltınız tarafında kabul görür ve hayatınızda Gerçekleştirmek için çalışmalara başlar. Bir olumlamayı 3 gün yapıp bırakırsanız hiç bir fayda etmeyecektir. Ya da 2 farklı olumlama yaparsanız enerji kanalınızı dağıtırsınız.
bu affetme olumlaması konusunda da kafama takılanlar var. bu affetme olumlaması affetme meditasyonu gibi her bir olaya göremi olmalıdır ve her bir olay için yine bir 21 gün mü tekrarlamalıyız. öylese ben ömrüm boyunca affetme meditasyonu yaparım diğerlerine geçemem heralde:((

birde 2 olumlamanın bir arada yapılmaması demişsiniz. bu bahsettiğiniz birbirine zıt 2 olumlama sanırım. çünkü bir başka başlıkta Özlem hanım kendine güven olumlaması yanında suçluluktan kurtulma olumlaması da yapılabileceğini söylemişti. bunlar birbirini pekiştirdiği için olsa gerek beraber yapılacak bir olumlama sanırım. bir sorum daha var bu konuda bir olumlama 21gün tekrarlanıp bitirildiğinde 2. bir olumlamaya geçerken onu tıpkı telkinler gibi olumlama listemizde tutup 2. bir olumlama mı ekliyoruz yoksa birincisini benimsenmiş kabul ederek 2. 21 günlük olumlamamızımı tekrarlıyoruz sadece? bu konudada bizleri aydınlatırsanız sevinirim.

herdaim sevgiyle ve ışıkla kalmanız dileğimle.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2011, 12:54 AM   #42 (permalink)
Teğmen

edaiphigenia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 113
39 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
edaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura about

R. Şanal'ın Kuantum Kodlama da çok güzel bir kitap:))
edaiphigenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2011, 04:52 PM   #43 (permalink)

Tesekkür: 8
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
efoja is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Olumlamalar Yapma Sanatının İncelikleri (telkin sanatı)

Alıntı:
matlatari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya arkadaşlar internette çok araştırdım arkadaşım var bu konulardan iyi anlıyo ama ondan da tatmin edici bir cevap alamadım aranızda kıskançlıkla ilgili kendimi düzeltebileceğim bir olumlama bilen veya bana uygun bir şey tavsiye edebilen birisi var mı genelde kısknaçlığın kendine güven eksikliğidnen olduğunu söylerler benimkisi benimle olan kişinin biryere gitmesinden veya beni terk etmesinden korktuğum için veya bir başkasını rakip gördüğüm için değil ben mesela birisinin kız arkadaşıma bakmasından dolayı deli olurum :D yoksa birisini tehdit olarak görmek veya rakip olarak görmek değil benim sorunum umarım anlatabilmişimdir...

Teşekkürler şimdiden...
Bana sunulan tüm güzel şeyleri sevgiyle kabul ediyor ve kullanıyorum. Onları hak ettiğimi biliyorum. Sahip olduklarımın "benim seçimim"le olduğunu biliyor ve onları sahipleniyorum. Çevremdeki insanlara her şeyin en güzelini diliyorum. Onların da güzellikleri hak ettiğini ve kendi seçimleri olduğunu biliyorum.

Böyle bir şey olabilir... Kıskançlık yaşadığım duygulardan değil ama bazen biriyle kıyaslama yapar da "benim neden böyle değil?" falan gibi bir şey yaşadığımda toparlanıp karşımdaki için daha güzelini diliyorum. Kendime de!
Alt 25-11-2011, 02:31 AM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
efoja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana sunulan tüm güzel şeyleri sevgiyle kabul ediyor ve kullanıyorum. Onları hak ettiğimi biliyorum. Sahip olduklarımın "benim seçimim"le olduğunu biliyor ve onları sahipleniyorum. Çevremdeki insanlara her şeyin en güzelini diliyorum. Onların da güzellikleri hak ettiğini ve kendi seçimleri olduğunu biliyorum.

Böyle bir şey olabilir... Kıskançlık yaşadığım duygulardan değil ama bazen biriyle kıyaslama yapar da "benim neden böyle değil?" falan gibi bir şey yaşadığımda toparlanıp karşımdaki için daha güzelini diliyorum. Kendime de!
birine karşı takıntım vardı,bana göre çok güzel bi kız var ben neden böle değilim diye kıskanıyordum düne kadar, ama artık onun için her şeyin daha güzelini diliyorum bende,kendime de ! :)) teşekkür ederim efoja

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2011, 11:32 AM   #45 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
efoja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Efoja,

Gercekten HARIKA bir olumlama metni kullaniyorum izninle
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2011, 05:17 PM   #46 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Biz biriz aslında güzellik isteyen güzellik bulacaktır. Çok güzel.

Tüm güzellikler sizin olsun.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2011, 11:02 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

keşke bende çok daha önceden keşfetseymişim herşeyin benim elimde olduğunu çok kısa süredir olumlamalar yapmama rağmen çok fazla etkisini gördüm herşeyin inançtan geçtiği bir gerçek herşey bizim elimizde ne istersek olur yeterki isteyelim ve inanalım bu yolla olmucak şey yok...
_jenny_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2011, 12:36 AM   #48 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

bence topluca olumlamalar yapalım.. ciddiyim... belli olumlamaları toplayalım mesela her gün bir olumlama yazalım buraya sonra o olumlamayı topluca yapalım o gün içerisinde sonra buraya yaptım yazalım... hem topluca yapmış oluruz hem yyılda 365 olumlama yapmış oluruz.. sonra her olumlamadan sonra birbirimize dua ederiz... saygılarımla... metal allahın insanlara gönderdiği büyük bir lütuftur.. bunun da değerini bilelim :)
Alt 14-12-2011, 08:36 PM   #49 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

metal insanların kafasını ağrıtan bişeydir arkadaşım ne lütufu aa:D:D:D

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2011, 08:50 PM   #50 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence topluca olumlamalar yapalım.. ciddiyim... belli olumlamaları toplayalım mesela her gün bir olumlama yazalım buraya sonra o olumlamayı topluca yapalım o gün içerisinde sonra buraya yaptım yazalım... hem topluca yapmış oluruz hem yyılda 365 olumlama yapmış oluruz.. sonra her olumlamadan sonra birbirimize dua ederiz... saygılarımla... metal allahın insanlara gönderdiği büyük bir lütuftur.. bunun da değerini bilelim :)
İyi fikir gibi duruyor aslında "Her güne 1 olumlama" başlığı açılabilir tabi ama olumlamarı belirlemek zor olur. Kim belirleyecek, nasıl belirlenecek?

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks