Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğretici Bilgiler

Uyarılar

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Serbest Kürsü ve Öğretici Bilgiler Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok istemek öğretildi. Çok istersen başarırsın çok istersen her şey yoluna girer Acaba gerçekten öle mi ? Eğer öle olsaydı dilenciler sabah akşam istiyorlar neden onlar zenginler sınıfına giremiyorlar ? Gerçi hemen karşı çıkıp diyebilirsiniz ki evi arabası olan dilenciler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğretici Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul Öğretici Bilgiler nerededir kimdir Öğretici Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğretici Bilgiler hipnoz Öğretici Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğretici Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğretici Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-08-2010, 09:43 AM   #1 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Çok istemek öğretildi. Çok istersen başarırsın çok istersen her şey yoluna girer
Acaba gerçekten öle mi ?
Eğer öle olsaydı dilenciler sabah akşam istiyorlar neden onlar zenginler sınıfına giremiyorlar ?
Gerçi hemen karşı çıkıp diyebilirsiniz ki evi arabası olan dilenciler var piyasada
Onlar dilenci değil dilenci taklidi yapanlar.
E peki istemeyelim mi ?
Herşey istemekle başlar orda bir sorun yok mesele zihini bu isteyen konumdan çıkaramamak

Ve size çok özel bi sır vereyim kimsey
e söylemeyin J
Aslında insanın bi tarafı başarmayı isterken diğer tarafı yokluğu,hüznü acıyı ister.Ve acıların çocuğu olmaktan hoşlanır.İnsanlar kendilerini korkutmak için korku filmlerine giderler sıklıkla.
Şarkılar umutsuzluklar,hüzünler üzerine kurulmuştur.
Birde istemenin tersi var istememek o zaman sizin dediğiniz mantıktan şöyle bir şey çıkıyor
Madem isteyerek elde edemiyoruz istediklerimizi istemeyelim mi
Aslında istemediğimiz şeyleride hayatımıza çekiyoruz
Borçlu olmak istemiyoruz ama borçlar duruyor
Yalnız yaşamak istemiyoruz ve yalnızız J
Ama bunu pozitif yöndede kullanabilirsiniz para istemiyorum derseniz ona muhtaç olmadığınızdan para sizi bulabilir J
İki konum var aslında muhtaçlık konumu ve sahiplik konumu biz muhtaç konumda istiyoruz genelde
Sahiplik konumunda istersek isteklerimiz gerçekleşecek haberimiz yok
Sahipmiş gibi hissedip istediğini elde etmiş gibi davranmak
Biz buna miş gibi konumu diyoruz
Bilinçli delilik oyunu oynuyoruz Kızılderili bilge don juanın denetimli divanelik dediği konum
O şeye sahipsiniz kısa süreliğine
Örneğin istediğiniz paraya sahipsiniz ve zenginmiş gibi bir an için hissedin

Gerçek olmasada eğer zenginmiş gibi düşünür hisseder ve davranırsanız mucizelere tanık olursunuz.
İş arayan işsiz bir genç her sabah sanki idealindeki işi bulmuş gibi her sabah tıraş oluyor ve takım elbisesiyle dışarı çıkıyor ve kısa süre sonra idealindeki işe kavuşuyor.
İdeal kiloma gelirken uyguladığım teknik buydu.15 kilo fazlam vardı.
Hiç irade gücü kullanmadım çünkü irade gücü diye bir şey yok.ve yaptığım kendimi ideal kiloma varmış gibi gördüm bunu onayladım ve bu şekilde kısa sürede kendiliğinden zayıfladım
Neden kendiliğinden çünkü bilinçaltı kendiliğinden çalışır.Tek çabayı hayal ederken gösterdim.
Az çabayla çok başarı aslında hepimizin istediği bu…?
Ama önce kral gibi hissetmeliyiz ve Hayatımızın efendisi olmalıyız nasıl mı ?
İşte buyrun
KENDİ HAYATININ EFENDİSİ MİSİN YOKSA KÖLESİ Mİ?
Kim istemez ki hayatının kralı ya da kraliçesi olmayı.
Sende kişisel gelişimle uğraşıyorsan nedeni kariyer yapmak,mutlu bir ilişki,güzel bir tatil ve güçlü bir kişilik ve buna benzer amaçlara ulaşmak için çabalıyorsun demektir.
Birisi güçlük kişilik mi dedi.?? Buna sahip olmadan ne yaparsan yap kişiliğini geliştiremez
Özündeki hazinelerin farkına varamazsın.
Ve dostum sabah akşam kendine ben mutluyum desen acaba mutlu olabilir misin ?
Cevap koca bi HAYIRR!!
Tamam biliyorum daha mutlu olmak daha çok kazanmak mutlu bir ilişkinin hayaliyle yaşıyorsun ya da buna benzer bir hedefin var her insanoğlu gibi.
Beklide daha manevi olmak istiyorsun çakralarından ışık saçmak,bir insanın aurasından yalan söyleyip söylemediğini anlamak,sezgilerini geliştirmek ve buna benzer bir hedef…
Aynanın karşısına geç ve bi bak bakalım bir kral veya bir kraliçe gibi duruyor musun ?
Güçlü bir kişilik güçlü bir duruşla başlar…
Dimdik kendine güvenen bir duruş
Tekrar ediyorum Güçlü bir DURUŞ
Norbekovun ifadesiyle zafer kazanmış bir komutan edasıyla dur bakalım
Bir devlet başkanısınız arkanızda korumalar altınızda kırmızı halı.nasıl yürürdünüz ?
Peki hiç Zengin iş adamlarını,devlet başkanlarını izlediniz mi ? Nasıl duruyorlar,nasıl bakıyorlar ?? NASIL ?NASIL ? NASIL ?
Dimdik duruş ve hafifçe tebessüm etmekle kişisel gelişim başlar
Düşüncelerini değiştirmeden önce nefes alış verişini,duruşunu ve yüz ifadeni değiştir
Ben başarılıyım ben mutluyum derken öyle bir fizyolojiye gir ki adeta orgazm oluyorsun
Şaka yapmıyorum kendinde öyle bir vecd hali yaratmalısın ki kendi kendine düşündüğün şeyler bilinçaltına ulaşsın ve sana su,elektirik olarak geri dönsün J
Bilinçaltına ekilen inançla beslenen düşünce tohumları gerçekliğe dönüşürler..
Kendini ezik hissedenlere sözüm :Ezik dostum Ezik psikolojisinden çık şimdi sen bir komutansın sen dünya güzellik yarışmasında kainat güzeli(bayan okuyucalarım ) ya da dünya kupasını kaldıran ve
Takımını lider yapan futbolcusun( Futbol delisi erkek okuyucularım)
Asıl soru şu duygu durumumuzu ne oluşturuyor?? Duygularımızın temelinde ne var ??
ÖNCELİKLE kendini kötü hissediyorsan omuzların çökmüş ve kendini yere bakıyor olduğunu fark edeceksin istisnasız .peki iyi hissediyorsan duruşun nasıldır
Omuzların dik ve ileriye doğru bakar konudasındır.. İyi hissetmeninde kötü hissetmeninde kendine özgü bir bedensel ifadesi vardır..
Kendini kötü hissederken iyi hissederkenki gibi şekilde duruşunu,mimiklerini,nefes alışverişini değiştirirsen belli bir süre sonra kendini iyi hissetmek ZORUNDA KALIRSIN
Hemde istisnasız…Sevgilinden ayrıldığına gülerken bulursun kendini canını yakmaz,canını sıkmaz.
Neden önce bedensel duruşumuzdan başlıyoruz düşüncelerimizi değiştirsek olmaz mı dediğini duyar gibi oluyorum.
Düşünceleri değiştirmek fizyolojik değişimleri göre daha zordur biz önce çeperden başlıyoruz
Sonra özü değiştiriyoruz.
GÜÇLÜ DURUŞA GÜÇLÜ DÜŞÜNCELER eşlik etmeli
Sadece düşünceyi değiştirmek yolunu seçerseniz ezik bir duruşla ağlayan bir yüzle düşüncelerinizi değiştirmeyi denediniz mi ?
Dene istersen çok zor ?
O yüzden önce bedenini kullan sonra pozitif düşün akın akın keyfine var J)

HAYALDE SÜRÜKLENMEYEN KENDİ GERÇEKLİĞİNİ OLUŞTURAMAZ.
MÜZİĞİN GÜCÜ
Sürükleyici büyüleyici hayaller kurmak istiyorsun biliyorum.
Kazandığını başardığını,kendini istediğin kişiyle beraberken mutluyken ama nedense bi türlü olmuyor..
Bi türlü olmuyor hayal kuramıyorum neden acaba ?
Nedeni aslında çok basit beklentin olan bir konuda(genelde birden fazladır) daha önce hayal kurmuşsun ve başaramamışsın hayal kırıklığı yaşamışsın
Bi daha hayal kurduğunda bilinçaltı diyorki daha önce hayal kurdun ve sonucu biliyorsun o yüzden üzgünüm sana hayal kurdurmayacağım…
Boşuna kurma sonuç belli diyor çünkü biz insanoğlu bi işe girişmeden önce geçmiş referanslarımıza bakarız ve geçmişimize göre haraket ederiz..
Ama bu kısırdöngüyü nasıl aşıpta bizi güçlendiren hayaller kuracağız
Çünkü biliyorum ki hayal kurmak gerçeğin kalesini fethetmek demektir.. .
Çünkü biliyorum ki hayaller kendi gerçekliğimin yapıtaşlarıdır..
Motive edici müziklerle yada gevşetici müziklerle hayal kurmayı denedin mi ?
Şiddetle öneririm…
Müzik hayal kuramayan bi insanın hayal kapısını açar.
Sürükleyici hıza ulaştırır… kaptırırsın kurduğun hayale transa geçersin
İşte transa geçip hayal kurduğunda kurduğun hayaller net kesintisiz ve berrak gerçekleşmeye hazır hayaller haline dönüşürler.
Adeta kendi hayatının efendisi konumuna geçiverirsin..
Müzik aynı zamanda analitik beynimizin sürekli yorum yapmasını engelleyerek bilinçaltı kapısının açılmasını sağlar.
2 TARZ müzik kullanabilirsiniz hayal kurarken sözsüz gevşetici ve rahatlatıcı müzikler bunlar new age tarzı müzikler olabilir.
Ya da hareketli motive edici müzikler
Bunlar hangileridir hangi müzikleri önerirsiniz diye bana sormayın
Beni motive eden ya da rahatlamamı sağlayan müzik sizde etki etmeyebilir
O yüzden deneyin çeşitli müzikleri ve tarzları hangisi hayalinize destek veriyor. Ve duygularınızın oktavını arttırıyor..
Ve o sizin HAYAL KURMA MÜZİĞİNİZ olsun
Sizin BAŞARI ,HUZUR VE GÜÇ müziğiniz olsun
Gelecekteki GÜÇLÜ SİZİN müziği olsun.
Haydi şimdi gençliğin ve sağlığın ritmini bul seni yerinden oynatsın…
İçindeki tembel bile müzikle birlikte dans etsin. J
Haydi şimdi müzikle hayallerinize ve geleceğe çapa atın ve özel zamanlara özel hallere ulaş ki gerçekliğin değişsin
ÖYLE ÖZEL HALLER VARDIR Kİ ÖYLE ÖZEL ZAMANLAR O VAKİT DİLEĞİN ANINDA GERÇEK OLUR
O hal çevreden,zamandan ya da ruh halinden kaynaklanabilir
Ama o anda ne dersen o olur. Çünkü kimliğinden sıyrılırsın.

ŞÜKRÜN DORUK NOKTASINDA İSTEMEYİ DENEDİN Mİ ?
Şükretmek çekim yasasında ve kutsal kitaplarda çok bahsedilen bir durumdur..

Şükretmek sahip olduklarınızı çoğaltır..istediğiniz gerçekliği kendinize çekmenize yardımcı olur..

ŞÜKR=sahip olma duygusu demektir

Küçük şeylere bile şükrederek ve sahip olma duygusunu yaşayarak yokluk durumundan bolluk durumuna geçersiniz...

ve sahip olma hissine alışan bi kişi sahip olmak istediği nesnelere odaklanırken bu
duyguyla odaklanır... ve onu daha hızlı ve kolay yoldan elde eder

Ama sahip olduklarınıza yeteneklerinize,yapıp ettiklerinize ard arda şükür ederken
öle bir hale ulaşırsınızki o anda dilerseniz ve istediğinizi olmuş gibi hayal ederseniz
işte o minnettarlık ve sahiplik duyguları içindeyken isteğiniz evrene yayılmıştır.
ŞÜKÜR sağ beyninizi harekete geçirir.Şükür size ne kadar şeye sahip olduğunuzu gösterir
Size gücünüzü hatırlatır ve yaşamın size karşılıksız verdiklerini..
Şükr ederken enerji düzeyiniz amacınıza elde edecek konuma gelir.Beyniniz müthiş çözümler üretir..
Şükr kendine teşekkür etmeyide içerir.
Aslında kişisel farkındalığın başlangıcı kendini sevmektir
Öyleyse kendini sevmekte nasıl oluyormuş diyorsanız işte buyrun

alıntı..

arkadaşlar olmayan hayallerimizi yazalım bu sayfa altına..olduramadığımız isteklerimizi yazalım..bakalım istemeyi unutmuşmuyuz gerçekten..isteklerimizden haberimiz yokmu yoksa..başkalarına bile söylemeye utanıyormuyuz ..utanılacak birşeyi elde etmemize imkan varmı acaba..
istemeyi bilen herkesi alkışlıyorum..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 10:29 AM   #2 (permalink)

poseydon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
25 Mesajinıza toplam 271 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poseydon is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

öncelikle çok teşekkür ederim konu için.. ama belirtmem gerek ki eğer bilinçaltı korkularımıza ve sınırlayıcı inançlarımıza karşı arınma yapmazsak ne hayaller ne olumlamalar nede müzikler bizi isteklerimize götüremez.. mutlaka bilinçaltı korkularımızdan arınammız gerek öncelikle sonra çekim yasasını işlatabilriz. çekim yasası kitaplarında bahsediliyorya hani iste inan al diye.. bilinçli olarak bunu ne kadar yaparsak yaPALIM bilinçaltı kalıplarımızın etkisi daha fazladır.. istediğimiz hem de çok istediğimiz olmaz neden? çünkü hemen blokaj oluştururuz ya olmazsa diye ona bağımlılığımız vardır belkide.. blokaj nerden gelir, bilinçaltından ve geçmiş deneyimlerden... işta bunları yok etmeden ne istersek isteyelim elde edmeyiz.. önce arınmak sonra istemek bunu deneyimlerimle keşfettim.. bir şey istemedem öne düşünürüm sınırlamalarımı korkularımı inançlarımı tek tek ele alır arınır öyle isteme faslına geçerim.. çünkü ancak böyle başardım... arınmak önemli..... tekrrar konu için teşekkür ederim..
poseydon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 10:31 AM   #3 (permalink)
Banned

Tesekkür: 17
92 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
:angel: is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

peki nasıl arınıcaz açıklar mısınız?
:angel: isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 11:23 AM   #4 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
poseydon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle çok teşekkür ederim konu için.. ama belirtmem gerek ki eğer bilinçaltı korkularımıza ve sınırlayıcı inançlarımıza karşı arınma yapmazsak ne hayaller ne olumlamalar nede müzikler bizi isteklerimize götüremez.. mutlaka bilinçaltı korkularımızdan arınammız gerek öncelikle sonra çekim yasasını işlatabilriz. çekim yasası kitaplarında bahsediliyorya hani iste inan al diye.. bilinçli olarak bunu ne kadar yaparsak yaPALIM bilinçaltı kalıplarımızın etkisi daha fazladır.. istediğimiz hem de çok istediğimiz olmaz neden? çünkü hemen blokaj oluştururuz ya olmazsa diye ona bağımlılığımız vardır belkide.. blokaj nerden gelir, bilinçaltından ve geçmiş deneyimlerden... işta bunları yok etmeden ne istersek isteyelim elde edmeyiz.. önce arınmak sonra istemek bunu deneyimlerimle keşfettim.. bir şey istemedem öne düşünürüm sınırlamalarımı korkularımı inançlarımı tek tek ele alır arınır öyle isteme faslına geçerim.. çünkü ancak böyle başardım... arınmak önemli..... tekrrar konu için teşekkür ederim..

ne istediğimizi somut olarak düşünmeye sevketmek için açtım konuyu..bazen insanlarla sohbet ederken şunu farkediyorum..
_ne istiyorsun?
_mutlu olmak ..diyorlar
buda ne demek ..evrene mesajı tam göndermemiz lazım..ben kilo vermek istiyorum dışında net bir cevap alamadım kimseden ..mutlu olmanın koşullarını belirlenmesi bizi daha çabuk sanuca götürür diye düşünüyorum..tabiki önce neden şuna elimizde olmadığınıda düşnebiliriz..tabiki bizi engelleyen ne bulmalıyızz..net istedikerlmizi dile getirelim sonrada bizi engelleyen ne onu bulalım ..

mesela sen ne istiyorsun ve seni engelleyen ne yüksek sesle söyleye bilirmisin...

Alt 07-08-2010, 11:34 AM   #5 (permalink)

poseydon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
25 Mesajinıza toplam 271 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poseydon is an unknown quantity at this point

sevgili bluegirlx, zaten yazımı daha dikatlice okursan şu anlaşılıyorki, ben ne istiyorum diye soruyorum bir isteğimi belirliyorum ama istekle ilgili olumlamalar vs gibi şeylerden önce bu isteğimin önündeki blokajlara bakıyorum... ve onları temizliyorum.. hani eve misafir almadan önce twemizlediğin gibi ve sonra misafiri almak gibi anlatabiliyorum sanırım.. tamizlerim ve sonra dediğğn yukardaki yöntemlere geçerim olumlama imgeleme müzik ne varsa yani hepsini uygularım.. blokajlar varsa ne yaparsan yap olmuyor bir yerde tıkanıyorsun bunu kastetmiştim yazımda...

sevgili angel, ben eft yapıyorum .önce genel olarak bir temizlik yapmıştım.. şimdi isteklerim üzerine temizlik yaparak çekim yasasını çalıştırıyorum.. başka yöntemlerde var.. ama ben eft yi seviyorum ve başarılı buluyorum kendim için

teşekür ederim..
poseydon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 11:43 AM   #6 (permalink)
Dolphin

ben seni çok net anlıyorum.gerçekten tespitn çok başarılı..geçmişi ve yanlış inançlarını temizlemeden özelllikle sahip değilim düşüncesinden çıkmadan isteklerimiz olmaz..
bu senin için geçerli değil ama emin ol isteklerini somut olarak dile getiremeyen o kadar çok kişi varki..ilgin için ve önerin çok teşekkürler..

ben yanlış inançlarımı temizlemek için otohipnoz yöntemini araştırıyorum bu sıra..geçmişle yüzleşmek geçmişten özgürleşmek gerçekten herkes için değişimin başlangıcı olacaktır..

Alt 07-08-2010, 02:24 PM   #7 (permalink)
Dolphin

kimse isteklerini yüksek sesle söyleyemiyor mu ne?

Alt 07-08-2010, 02:58 PM   #8 (permalink)

*dünya* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*dünya* is an unknown quantity at this point

bluegirlx paylaşımın çok güzel teşekkür ederim,bir kere deha silkinme fırsatını verdiğin için.Benim isteğim 1.5 seneden beri var hep bir umutla bekliyorom ha oldu ha olacak.
Birisine aşığım ,onunla güzel bir ilişkim olsun istiyorum,bazen vazgeçiyorum aman olmazsa olmasın diyorum bazende delilerce ağlıyorum onun için.Hayal kurmayı çok seviyorum hatta kendimi zorlamıyorum bile,otobüste ,evde,temizlik yaparken hep onunla güzel bir bereberliğimizin olduğu hayallini kuruyorum sürekli.Ama neden hala olmuyor nerde hata yapıyorum,yeteri kadar istediğimi de düşünüyorum.
Senin yazını okuduktan sonra bir an için şöyle düşündüm acaba artık düşünmesem mi?öyle biri yokmuş gibi davranıp benim hiç ummadığım bir anda hayal etmediğim şekilde karşıma çıkmasını beklemek mi en doğrusu?

Güzel fikirlerinize çok ihtiyacım var ,sizce ne yapmalıyım bluegirlx? :(((
*dünya* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 03:20 PM   #9 (permalink)
Dolphin

sanırım isteme kısmını öğrenmisin ama yokluk hissini nasıl yokedeceğini öğrenememişsin.. en iyisine layık olduğunu dşünsen mesela..en çok istesiğin şeyin çok zor olmadaığını düşünsen işin kolaylaşmazmı..çekim yasası aşkta neden işlemez biliyo rmusun..şöyle düşün..biri sırf seni çok istiyor diye onun olsan...iraden nerede kalır.. bence isteklerini netleştir yani yaşamak istediklerini ..sonra evren sana yaşamak istediğin doyumu yaşatsın.. belki o istediğin insanla olmaya bilir..çünkü o insnında iradesi var.. oda belki başka bir insanı istiyor aynı şiddetle.. evren sana bana ve sevdiğine eşit mesafedeee....

Alt 07-08-2010, 03:31 PM   #10 (permalink)

*dünya* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*dünya* is an unknown quantity at this point

Hep böyle olur zaten kimse istediğini elde edemez.Bana da aşık olan beni isteyen bir çok kişi var ama onları ben istemiyorum ,benim istediğim kişi ise başkasını istiyor olabilir nasıl bir şey bu , bu zincir nereye kadar sürer ki bir yerde kesişmesi gerekmez mi? O istediğini elde edebiliyorsa ben neden elde edemiyorum hala ,kafam çok karışık.
*dünya* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks