Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Öğretici Bilgiler

Uyarılar

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Serbest Kürsü ve Öğretici Bilgiler Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Müzkle hayal kurmak, doğru ya!!.. :) Hayal kurmakta zorlanan biri olarak çok sevindim bulegirlx bu tavsiyen için, teşekkür ederim çok faydalı ve güzel bir yazıydı... :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öğretici Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul Öğretici Bilgiler nerededir kimdir Öğretici Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öğretici Bilgiler hipnoz Öğretici Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öğretici Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öğretici Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-09-2010, 12:44 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Müzkle hayal kurmak, doğru ya!!.. :) Hayal kurmakta zorlanan biri olarak çok sevindim bulegirlx bu tavsiyen için, teşekkür ederim çok faydalı ve güzel bir yazıydı... :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-10-2010, 12:54 PM   #22 (permalink)

Tesekkür: 16
6 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mucizem is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

6 ay önce araba almak istemiştim..araba sitelerini gezerken bi araba o kadar çok hoşuma gitti ki..(tabi kendi bütçeme uygun araba)hemen servisine gittim sordum,görevli o aracın türkiyede üretilmediğini isteğe göre geldiğini uzun bir süre beklemem gerektiğini söyledi...servise giderken o arabayı hayal ettim,içindeymişim gibi bana aitmiş gibi hissettim,o mutluluğu içimde hissettim..ama servisten çıkarken üzgün bi şekilde çıktım..bi ay daha hangi araba alsam diye düşünmeye başladım..o kadar çok seçenek çıkıyodu ki karşıma karar veremiyodum...aklımda da hep o ilk araba vardı..o kadar çok istemişimki 3 ay önce istediğim araci izmirde buldum...ikinci el olarak...hemde 3000 km deyken..:))o araçtan türkiyeye sadece 100 tane gönderilmiş. ilk hayal ettiğim araba aldığım araba oldu...şükürler olsunn...yazıyı okuyunca nedenini çok daha iyi anladım.....demekki hiç bir şey tesadüf değil...evrene isteğimizi gönderiyoruz,ve uygun zamanda onu yaşıyoruz...teşekkürler...iyi ki varsınız,iyi ki burdayım...
mucizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010, 06:57 PM   #23 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

çok beğendim başarı hikayeni..neleri başarıyoruz neleri başardığımız kendimize çektiğimiz halde farketmeden ya geri itiyoruz yada kıymetini yeterince bilmiyor şükretmiyoruz..çekmek kadar çektiğimizi bilmek önemli galiba..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2010, 10:30 PM   #24 (permalink)
Banned

Tesekkür: 1
33 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Emel.. will become famous soon enoughEmel.. will become famous soon enough

ben utanmıyrm ama korkuyrm.. düşünürken bile korkuyrm.. o his içimden geçince bile.. sonu gelmicek diye.. olmıcak diye.. herşeyin hayırlısı tabikide ama işte.. hayallerim yok.. hayallerim ve hedeflerim yok.. hayal kurmaktan korkuyrm kuramadığım içinde hedefimi belirleyemiyrm.. :(.. mesela burda okuyrm bazı şeyleri ama burdan çıktıktan sonra bende bir etkisi olmuyo.. bazen düşünüyrmda ya kendimin dibe batmasını istiyrm ya da acı çekmekten mi hoşalanıyrm ne.. bişiy düşünüyrm yapabilrsin diyrm ama o işin sonucuna varamıyrm.. çünkü belirsizlik yaratan bir korku var.. içimi kemiren bir korku.. insanlardan ve başarısız olmaktan korkuyrm.. yapamam,edemem sonu gelmicek-gelmez diyrm hep.. ve bu yüzden de böle düşündüğümden gelmiyo zaten.. :(..
Emel.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 04:19 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

gerçekten hissetmek istemek olumsuz her şeyi ortadan kaldırmak vede şükretmek , şükretmeyi bilmek gerekiyo galiba .bende yapmıştım çok istediğim oldu bunu gördüm okuyunca .olmayanlara gelince ise olumsuzluk düşünüyodum hep çok istediğim halde olmuyodu istemeyi bilmek gerekiyomuş bunu bir kez daha gördüm .hayata mutlu bakmak lazım ne olursa olsun :)))))
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 06:36 PM   #26 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

ben yazdıklarını çok beğendimm..ama yeni öğrendiğim birşeyi daha aktarmak istiyorumm..''hayata mutlu bakmak lazım ne olursa olsun '' cümlenin sana biraz sıkıntı yaşatabilir..ne olursa olsun yerine hayatımda olanlar beni en yüksek benliğime çıkaracak diyebilirsin..sankki hayatım kötü gitsede mutlu olurum mesajı vermemeliliyizz..
yaşantımızı cümlelerimizle şeklillendiriyoruz..özenle istediğimiz hayatı yaşayabilirizz..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2011, 04:12 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 686
30 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
theodora is an unknown quantity at this point

tamamen kendime ait bir iş yeri istiyorum ama içimde ne korkusu var bunu bilemiyorum açıkçası çokta umursamıyorum,sevgili bluegirlx den öğrendiğim ifadeyle benim ve bütünün hayrına olacak şekilde istiyorum
theodora isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2011, 02:59 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
17 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caner9444 is an unknown quantity at this point

şimdiye kadar okuduğum en iyi yazıydı çok teşekkürler
caner9444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2011, 05:50 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
40 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nergisz is an unknown quantity at this point

korkmaktan bırktım geçmişe saplanmaktan sıkıldım beklemekten yoruldum bütün olumsuzluklardan kurtulmak eski neşeme enerjime kavuşmak istiyorum
nergisz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2011, 10:44 PM   #30 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point

Çok teşekkürler yazı için
Yapılan yorumlar da güzel takip ediyorum

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks