Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2010, 03:20 PM   #9 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

sanırım isteme kısmını öğrenmisin ama yokluk hissini nasıl yokedeceğini öğrenememişsin.. en iyisine layık olduğunu dşünsen mesela..en çok istesiğin şeyin çok zor olmadaığını düşünsen işin kolaylaşmazmı..çekim yasası aşkta neden işlemez biliyo rmusun..şöyle düşün..biri sırf seni çok istiyor diye onun olsan...iraden nerede kalır.. bence isteklerini netleştir yani yaşamak istediklerini ..sonra evren sana yaşamak istediğin doyumu yaşatsın.. belki o istediğin insanla olmaya bilir..çünkü o insnında iradesi var.. oda belki başka bir insanı istiyor aynı şiddetle.. evren sana bana ve sevdiğine eşit mesafedeee....

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla