Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Telkinlere ara verdikten sonra?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Telkinlere ara verdikten sonra? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, Ben yaklaşık 3 ay telkinleri düzenli olarak dinlemiştim... Ego-güven suçluluk telkinlerini 2 hafta, ardından diger telkinleri de listeme eklemiştim... Ancaak, bir süre ara verdim Şimdi tekrar dinlemek istiyorum. En başından mı almam gerekiyor ... Yani yine bir hafta ego-güven, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlere ara verdikten sonra?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2007, 09:58 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Telkinlere ara verdikten sonra?

Merhaba,

Ben yaklaşık 3 ay telkinleri düzenli olarak dinlemiştim... Ego-güven suçluluk telkinlerini 2 hafta, ardından diger telkinleri de listeme eklemiştim...

Ancaak, bir süre ara verdim Şimdi tekrar dinlemek istiyorum. En başından mı almam gerekiyor ... Yani yine bir hafta ego-güven, suçluluk telkinleriyle mi başlamalıyım? Yoksa son listeme geri dönüp öyle mi devam etmeliyim.. ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-11-2007, 10:07 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinlere ara verdikten sonra?

merhaba venus,

ben cok merak ediyorum 3 ay dinledim diyorsun ne gibi degisiklikler oldu bana soyler misin?? samimi olarak neler degisti ruhunda, ben de 1,5 aydir dinliyorum ozellikle kilo verme telkinini ; yememde az bir azalma oldu o kadar ama henuz kilo verdigimi sanmiyorum daha tartilmadim da!!!

hadi hoscakal

iyi gunler

ulku
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2007, 10:28 AM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

buna en iyi yanıtı atakan bey verir galiba venüscüm....

benim şahsi kanaatim... verdiğin araya ve bu arada yaşadığın duygusal değişimlere göre bu kararı verecek olanın yine sen olması...

şöyleki... suçluluk duygusunu atakan bey ortalama iki haftadan sonra ihtiyaç duymuyor isek çıkarmamızı öneriyor zaten...

ama çıkardıktan sonra ihtiyaç duyuyor isek ara ara listemize eklememizde yarar var... mesela ayda 5-6 gün...

kilo verme telkinini dinleyip ideal kilosuna ve düzgün yemek yeme alışkanlığına sahip olanda aynı şekilde yeme alışkanlıklarında bozulma hissettiği dönemlerde
listesine tekrar alarak düzenini korumaya destek sağlayabilir..

elbette neyi ne kadar dinlediğimiz ve ne kadar ara verdiğimizde başlangıç döneminde neler yapmamız gerektiği konusunda önemlidir..

tabii ilk dinlediğinde yaşadığın etkiler le gerçekten tam olarak verim aldıysan eğer bilinç altında gerekli temeller atılmış durumdadır...
yinede belli bir aradan sonra başlaraken kısa bir ısınma turu olarak ego ve suçluluk telkinlerini 3-4 gün dinleyip kendinde ki etkilerini kontrol edip diğerlerini
öyle eklemende fayda olabilir...

ben telkinleri dinlerken en başta atakan bey in önerdiği şekilde başladım ve yoluma içsel sesimi dinleyerek devam ediyorum...
suçluluk 15 günde bir listemde yer alıyor... depresyonu ayda 2-3 gün dinliyorum... listemi elimden geldiğince dinamik tutarak..
bilinç altımda bazı şeylerin oluşmasını engellemeye ve en derinlerde olanları bile su yüzüne çıkartarak onlardan da arınmaya çalışıyorum...

ama bu tamamen benim önerim.. en sağlıklı öneri işin uzmanı olarak atakan beyden gelecektir...
böylelikle bende bir yanlış yapıyorsam düzeltirim...
kendine güven i çok dinledim heralde hiç sormak aklıma gelmedi
Alt 23-11-2007, 11:16 AM   #4 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point

shamanic çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için... Evet haklısın, sanırım iç sesimi dinlemek doğru bir yöntem... Bir sorayım bakayım ne diyor şu ses

Sevgili izmirli olumlu gelişmeler yaşadım, henüz sonuçlanmamış olmakla birlikte, benim için çok zor görünen adımlar attım.... Özgüven eksikliği ve sürekli kendimi suçlu hissetmek gibi ciddi problemlerim vardı... Sıfır hatam olduğu durumlarda bile kendimi suçlu hissettiğim oluyordu (bir zat-ı muhterem tarafından 9 yıl boyunca sürekli eleştirilince, sonuçları böyle oldu) ....Bu değişti...

Verdiğim kararları uygulamaya geçmekte çok zorlanıyordum... Şimdi kendimden emin şekilde istediklerimi söyleyebiliyorum karşımdakine... Benim tutumum değişince, karşımdaki insanlarında tutumları otomatikmen değişti...Bu ilginç bir deneyim ve gelişmeydi benim için.... Bunları biliyordum, yani benim tutumumun , karşımdakinin bana karşı olan davranışlarını değiştireceğini, yıllardır okuduğum kişisel gelişim kitapları söylüyordu.. Bunu başarabilmem de etkili oldu telkinler...

Bu arada, Reiki girdi hayatıma, Bu güzel enerjinin de hayatıma müthiş etkileri oluyor..

Bir dönem kilo verme telkinini dinledim, onun da etkisini kısa zamanda görmüştüm...Sürekli abur cubur yiyen biriyim... o dönemde tık diye kesilivermişti o abur cubur yeme isteğim.... Devam etmeliydim ancak ara verdim....

Forumdan uzaklaşmam telkinlere ara vermeme neden oldu... Buraya girdikçe, yazılanları okudukça, diğer arkadaşlarımızın yaşadığı değişimlerden haberdar oldukça, motivasyonumuz artıyor... Bunu keşfettim... Az önce telkinleri sıralamaya koydum... Oldukça yoğun ego-güven suçluluk telkinleri var listemde şu anda... Bir kaç gün bu şekilde karışık dinledikten sonra, yine iç sesime soracağım :))))) o ne derse öyle yaparım artık

Sevgiler
Alt 23-11-2007, 11:21 AM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
venüs Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba,

Ben yaklaşık 3 ay telkinleri düzenli olarak dinlemiştim... Ego-güven suçluluk telkinlerini 2 hafta, ardından diger telkinleri de listeme eklemiştim...

Ancaak, bir süre ara verdim Şimdi tekrar dinlemek istiyorum. En başından mı almam gerekiyor ... Yani yine bir hafta ego-güven, suçluluk telkinleriyle mi başlamalıyım? Yoksa son listeme geri dönüp öyle mi devam etmeliyim.. ?
Özellikle uzun seneler suçluluk hissetiyseniz telkinleri hemen bir kaç ayda birakmayiniz.
Telkinler e binmek gibidir unutulmaz.Bir kaç gün tekrar ile hatirlarsiniz.Dilediğiniz şekilde dinleyebilirsiniz.Baştan başlamanız gerekmemektedir.Listenizi dilediğiniz gibi hazirlayin.Kendine güven telkinine ağirlik verin.Suçluluğu biraz daha az dinleyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2008, 04:03 PM   #6 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noname is an unknown quantity at this point

bir şey söylemek istiyorum ki dinleyince 1 2 yada 3 haftada falan etkisini gösteriyor deniliyor.mesajları okuyorum insanlar 3 4 beş ay dinliyormuş ona rağmen hala yok kilomda az bir değişiklik var yazmış.insan zaten gün içerisinde bile 2 kilo farkediyor bu nasıl bir çelişkidir açıklayınız lütfen bekliyorum ayrıca kimse online değil uf cevap bile verilmiyor
Alt 24-01-2008, 04:25 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sevgili nothing...
sürekli arkandan sana cevap vererek ilerliyoruz ama geriye dönüp cevaplarına bakmıyorsun galiba..

bir çoğumuz online ız ve bu satırları okursan cevap verdiğimzide göreceksin..

etki etme süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterir.. bu konularla da ilgili bir sürü cevap var..
telkinlerin amacı doğru davranış kazanmamız üzerinedir..

bu konuda başarı kazanan bir çok arkadaşımız olduğu gibi etki etmediğini söyleyenler de var..
hepimiz aynı ortamda gözetmenler eşliğinde dinlemediğimiz ve sürekli verilerimizi kaydeden cihazlara bağlı olmadığımız için..
çelişki nerede bu konuda başarı elde edemeyen arkadaşlarımızın kendi yorumlarının olması gerekiyor..

yanı sıra çok daha kısa süreler dinleyerek başarı elde eden arkadaşlarımızın günlükleri ve yorumlarıda mevcut..
dilerseniz onları takip ederek başarmaya odaklanın..

sevgiler..

Alt 24-01-2008, 04:32 PM   #8 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noname is an unknown quantity at this point

tamam.ben daha bugün üye oldum 1 saat 8 dakkadır burdayım daha yeni cevaplarım geldi de o yüzden.neyse sağolun

Bookmarks