Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-11-2007, 11:16 AM   #4 (permalink)
venüs
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinlere ara verdikten sonra?

shamanic çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için... Evet haklısın, sanırım iç sesimi dinlemek doğru bir yöntem... Bir sorayım bakayım ne diyor şu ses

Sevgili izmirli olumlu gelişmeler yaşadım, henüz sonuçlanmamış olmakla birlikte, benim için çok zor görünen adımlar attım.... Özgüven eksikliği ve sürekli kendimi suçlu hissetmek gibi ciddi problemlerim vardı... Sıfır hatam olduğu durumlarda bile kendimi suçlu hissettiğim oluyordu (bir zat-ı muhterem tarafından 9 yıl boyunca sürekli eleştirilince, sonuçları böyle oldu) ....Bu değişti...

Verdiğim kararları uygulamaya geçmekte çok zorlanıyordum... Şimdi kendimden emin şekilde istediklerimi söyleyebiliyorum karşımdakine... Benim tutumum değişince, karşımdaki insanlarında tutumları otomatikmen değişti...Bu ilginç bir deneyim ve gelişmeydi benim için.... Bunları biliyordum, yani benim tutumumun , karşımdakinin bana karşı olan davranışlarını değiştireceğini, yıllardır okuduğum kişisel gelişim kitapları söylüyordu.. Bunu başarabilmem de etkili oldu telkinler...

Bu arada, Reiki girdi hayatıma, Bu güzel enerjinin de hayatıma müthiş etkileri oluyor..

Bir dönem kilo verme telkinini dinledim, onun da etkisini kısa zamanda görmüştüm...Sürekli abur cubur yiyen biriyim... o dönemde tık diye kesilivermişti o abur cubur yeme isteğim.... Devam etmeliydim ancak ara verdim....

Forumdan uzaklaşmam telkinlere ara vermeme neden oldu... Buraya girdikçe, yazılanları okudukça, diğer arkadaşlarımızın yaşadığı değişimlerden haberdar oldukça, motivasyonumuz artıyor... Bunu keşfettim... Az önce telkinleri sıralamaya koydum... Oldukça yoğun ego-güven suçluluk telkinleri var listemde şu anda... Bir kaç gün bu şekilde karışık dinledikten sonra, yine iç sesime soracağım :))))) o ne derse öyle yaparım artık

Sevgiler