Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Kuantum ve Kur'an (R.Şanal)

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Kuantum ve Kur'an (R.Şanal) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız R.Şanal'ın reenkarnasyona inandığını düşünmüyorum,bende öyle düşünmüştüm "geçmiş yaşamlar" sözünden ama daha sonra farklı bir anlamı olduğunu çıkartmıştım bir kitabında,hatta Nil Gün de geçmiş yaşamlar sözcüğünü belirtmişti bir röportajında fakat akabinde reenkarnasyona inanmam o bir yanılmadır demişti...Ama kitabı okuyalı çok uzun ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Kuantum ve Kur'an (R.Şanal)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2009, 08:26 PM   #11 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Cevap: Kuantum ve Kur'an (R.Şanal)

R.Şanal'ın reenkarnasyona inandığını düşünmüyorum,bende öyle düşünmüştüm "geçmiş yaşamlar" sözünden ama daha sonra farklı bir anlamı olduğunu çıkartmıştım bir kitabında,hatta Nil Gün de geçmiş yaşamlar sözcüğünü belirtmişti bir röportajında fakat akabinde reenkarnasyona inanmam o bir yanılmadır demişti...Ama kitabı okuyalı çok uzun süre oldu ne anlatmaya çalıştığını malesef hatırlamıyorum ama %100 biliyorum ki,orda kastetmek istediği reenkarnasyon değildi...Sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 11:27 PM   #12 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

merhabalar
r şanalın hemen hemen bütün cd ve kitablarını okudum.televizyon programalrınıda yakından takipedıyorum
reankarnasyona inanıyor çünki geçmiş hayatımızdan diye söylemleri var
fakat en güzel yönü yani beni etkileyip kendimi araştımama neden olan DÜŞÜNCE TEKNİKLERİNİ daima kuran ve ayetlele karşılaştırması ve ALLAHA inancımız yüksek olduğu halde bazı şeyleri daha net ve yakıdan görmemi kendimizin ne kadar değerli olduğunu anlamama vesile oldu
kuantum kuranı okumanızı tavsiye ederim
ayetlerle o kadar net bir biçimde kuantum düşünceyi yazmışki hem kuranı anlayıp hemde kendinizi tanıyorsunuz.herşey apaaçık
okumak isteyenlere tavsiye edrim
evet fatiha süresinin güzelliğini muhteşemliğini biliyordum ama hakikaten bayram yapmamız gerekir
bizlerin bir halife olduğunu bunun içinde bayram ilan etmemizi söylüyor dinleyip okuynca yaradanın beni ne kadar özel yaratığını daha iyi anllıyorum
ve ÇOK ŞÜKÜR DİYORUM

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 11:30 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough

Almış olduğu spiritüel tüm eğitim ve çalışmaların yanı sıra tiyatro ve müziğe olan ilgisinden ötürü İstanbul Devlet Konservatuarı eğitimini tamamladı. Dağarcığına kattığı tüm ve çalışma ve eğitimler; ona ortak tür bilinç işleyişinin insanı nasıl derinden etkilediğini böylece Kuantum fiziği ile doğrudan ilişkisini fark etmesini sağladı.

Otuz yılı aşkın çalışmaları süresince İnsanın kendi kaderinin sonsuz efendisi olması gerektiği düşüncesini hep saklı tutarak bunun yollarını aradı. Bunun için pek çok eğitim aldı, çalışma ve uygulamalara katıldı.

Reenkarnasyon, Ekminezi ve Önceki Yaşamlar en çok ilgisini çeken konuların başında gelirken; kişinin şimdiki hayatını etkileyen kalıplarını ve çekirdek inançlarını oluşturduğu için çalışmalarını bu yönde de geliştirdi.

Dinler Tarihi ve Tasavvuf konusunda özellikle de Celaleddin i Rumi (Efendimiz anlamına gelen Mevlana’yı kullanmıyor, çünkü inansın sadece kendisinin efendisi olduğuna inanarak bir başkasının efendisi olmaması gerektiğini düşünüyor) ve evrensel yaklaşımı konusunda da araştırmalar ve çalışmalar yapan R. Şanal; 1980’li yılların sonunda Kuantum Fiziği ile tanıştı. r şanalın kendi sitesindeki biyografisinden kopyaladım.
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 11:32 PM   #14 (permalink)
Teğmen

152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sibelcim sana katiliyorum, bende Sanal beyin programlarini takip etmeye calisiyorum, tek bir konuda Sanal beyin yanlis bildigini dusunuyorum o da senin bahsettigin gibi reenkarnasyon...Kurani kerimi bilen bir insan kesinlikle reenkarnasyonun islam dininde olmadigini bilir...suanda hangi ayet oldugunu bilmiyorum, fakat acikca yazilidir zaten..
Sanal bey aslinda kurani kerimide cok iyi anlatan birisi, ama hernedense reenkarnasyona inaniyor...
reankarnasyon hakkında din adamlarımız bile ikiye ayrılmştır
kuranı krimde bir yerde geçiyor yanılmıyorsam
bu AYET hakkında bile şiddetli tartışmalar izledim r. şanalda buna inanıyor sanıyorum.din alimleri bile tartışıyorsa bizim bir şey demeye hakkımız yoktur diye düşünüyorum

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 27-03-2009, 11:33 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough

arkadaşlar apaçık reenkarnasyon yazıyor.cahilliğimi mazur görün ama ekminezi nedir ben bilmiyorum.
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 11:45 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
CeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi şöyle bir şey var...Ben bu kitabı okudum gerçekten aslında dinin bize nasıl birşey olduğunu o kadar güzel anlatmış ki R.şanal...Şöyle diyor,Kur'an daha iyi bir yaşam için,barış için,mutluluk için indirilmiş bir kitap fakat insanlar kuran için birbirlerini öldürüyorlar diyor...Biz insanlar ve peygamberler arasında bir mesafe varmış gibi öğretildi bize,hiçbir insan onlar gibi olamazmış çünkü onlar özelmiş diye öğretildi bize evet onlar özel ama neden özel.çünkü herkesin özel olduğunu ve herkesin onlar gibi olmak ZORUNDA OLDUĞUNU öğretmekle görevlendirildikleri için özeller :)
onlar özel insanlar HZ.PEYGAMBER EFENDİMİZ gibi BÜTÜN PEYGAMBERLERDE özeldir ve hiç bir şekilde ayırt edemeyiz
fakat onlar bile hta yapmişlar ve onoun için özel ayet inmiştir
gaybtan sordukları zamanda
sen onu bilemezsin onu ben bilirim
diye ayet inmiştir
onlar ÖZEL KİŞİLERDİR AMA BİZİM GİBİDE İNSANLARDI
onlara SAYGI VE SEVGİLERİMİ sunuyorum
ALLAH size sah damarından yakınım diyerek peygamberleri bile aracı sokmamıştır
buda bizim nekadar özel olduğumuzu anlatmıyormu?
bence bundan güzel ne olabilir
saygılar

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 27-03-2009, 11:56 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tamda kuantum teorisi ile reiki hakkında
bilgi isteyecektim
r.şanal kuantum düşünce tekniği ile reikinin
arasında ayrılan nokta hangisi
reikiyi konu alan bir kitaba başladım
ama tamam sevginin bizi nasıl değiştirdiği anlatıyır
ego ve üstbenlğimizi kulama şeklini anlatıyor
fakat evrendeki enerjimizinden bahsetmiyor bu konuda arkadaşlar bana yazarsa sevinirim

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 28-03-2009, 12:03 AM   #18 (permalink)
Teğmen

sevgili üyelere bir sorum daha olacak sizinde r.şanalında
bu konularda bir iki seminer daha var
seminerler bire bir veya grup görüşme olmadığı için
kalabalık bir topluluğun kişiye nasıl bir faydası oluyor

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 28-03-2009, 01:16 AM   #19 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar
r şanalın hemen hemen bütün cd ve kitablarını okudum.televizyon programalrınıda yakından takipedıyorum
reankarnasyona inanıyor çünki geçmiş hayatımızdan diye söylemleri var
fakat en güzel yönü yani beni etkileyip kendimi araştımama neden olan DÜŞÜNCE TEKNİKLERİNİ daima kuran ve ayetlele karşılaştırması ve ALLAHA inancımız yüksek olduğu halde bazı şeyleri daha net ve yakıdan görmemi kendimizin ne kadar değerli olduğunu anlamama vesile oldu
kuantum kuranı okumanızı tavsiye ederim
ayetlerle o kadar net bir biçimde kuantum düşünceyi yazmışki hem kuranı anlayıp hemde kendinizi tanıyorsunuz.herşey apaaçık
okumak isteyenlere tavsiye edrim
evet fatiha süresinin güzelliğini muhteşemliğini biliyordum ama hakikaten bayram yapmamız gerekir
bizlerin bir halife olduğunu bunun içinde bayram ilan etmemizi söylüyor dinleyip okuynca yaradanın beni ne kadar özel yaratığını daha iyi anllıyorum
ve ÇOK ŞÜKÜR DİYORUM
Kitabı okudum zaten :) Ben halen reenkarnasyona inandığını düşünmüyorum,geçmiş hayatımızdan diyor evet doğru ama geçmiş hayat önceden yaşadığımız hayat değil...Geçmişte yaşadığımız hayat yani buna küçüklük dönemi de dahil,gençlik dönemi de...Misal gençliğinde çok travma geçimiş olabilirsin ama diyorki bize geçmiş hayatınıda olanlar eskiden yaşadıkalrınızı orada bırakın yeni bir simya oluşturun...Aynısını Nil gün de söylemişti...bir röpotjında okumuştum aynı ifadeyi kullanmıştı hatta baya düşündüm ama roportajın devamını okudum ve anlamı çıkardım kendisi bile diyor öyle birşey yok o sadece bir yanılma...Bizim Türk yazarların malesef bir zaafı var,kitaplarını kendi dillriyle yazıyorlar ama herkes profesyonel değil ki bu konuda,derin anlamlar oluyor tam çıakrtamıyoruz...Oysa James Allen olsun Joseph Murphy olsun,Osho olsun,Ramtha olsun,Fred Alan Wolf olsun bu adamların akıllara zarar anlatım dilleri var...Mantıksal olarak baktığımızda da Kur'an reenkarnasyonu reddetmezmi? evet eder,ve Kur'an ı bu kadar iyi bilen birisi nasıl reenkarnasyonu kabul edebilir ki?Ve kendisi çok zekidir hem böyle birşeyi kabul edip hemde kutsal kitapdan referans alıyorsa ben o zaman zekasından şüphe ederim...O zaman Kurandan referans almazdı,Karma felsefesi yapardı...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 04:58 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough

Alıntı:
CeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
R.Şanal'ın reenkarnasyona inandığını düşünmüyorum,bende öyle düşünmüştüm "geçmiş yaşamlar" sözünden ama daha sonra farklı bir anlamı olduğunu çıkartmıştım bir kitabında,hatta Nil Gün de geçmiş yaşamlar sözcüğünü belirtmişti bir röportajında fakat akabinde reenkarnasyona inanmam o bir yanılmadır demişti...Ama kitabı okuyalı çok uzun süre oldu ne anlatmaya çalıştığını malesef hatırlamıyorum ama %100 biliyorum ki,orda kastetmek istediği reenkarnasyon değildi...Sevgiler..

Aslında hayat ebedidir ve ölüm
sadece bedene ait bir gerçektir
o bile bir süre sonra dağılıp çürüyerek
başka bedenlerde yaşamaya devam eder

Ölüm hayatın sürekliliğinin ta kendisidir
Madde bir anda varolup kaybolan enerji paketçiklerinin gösterisinden başka bir şey değildir.Çünkü her yokluk anı aslında varoluşun kaynağıdır .Ölümde bunun gibi yaşamın kaynağıdır
Hayat hep küçük ölümlerle sürüp gider.
Ve her bir ölümü biz isteriz.Daha da büyümek için.daha çok hayat daha çok ışık dahada genişlemek için..
Ölümün zamanını ve şeklinide bize en uygun şekilde tayin ederiz. der R.ŞANAL GÜNSELİ

Tüm yaradılışlar ve ölümler ALLAH'ın takdiri ile vuku bulur ne bir nefes eksik nede bir nefes fazla hepsi O'nun takdiridir R.ŞANAL GÜNSELİ'NİN yakın takipçisiyim reenkarnasyona son derece inanan biridir.

Hatırlayın hepimiz oradaydık.Hepimiz.
O ilk yaradılış anında.Zamanın başlangıcında...
R.ŞANAL GÜNSELİ

ilk yaradılıştan beri sıramızımı bekledik yoksa defalarca ölüp ölüp dirildikmi?

kuantum düşüncede dinlere yer yok sadece ALLAH var ve bizler ondan birer parçalarız.

Arkadaşlar ben aslında çok şey yazmak istiyorum bu konuda. Aklımıda hiç karıştırmamaya çalışıyorum yani dinimizi elimden geldiğince yaşamaya çalışırken kuantum düşünceden beni yormayacak kadarınıda hayatıma alıp uygulamaya çalışıyorum.çok tecrübelerim oldu.İşim gereği bunları çok fazla açıklayamayacağım fakat burada yazmak istediklerim yada sormak istediklerim nekadar doğru bilemediğim için rahat olamıyorum. Tepki alırsam çok üzülürüm kendimi yada bildiklerimi yanlış ifade etmekten korkuyorum.burası benim için gerçekten kısa zamanda iyi bir okul sıcak dostların bulunduğu bir ortam.
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
(r.sanal), kuantum, kur'an