Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Zero Limit

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Zero Limit Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili DefneA, paylaşımın için teşekkür ederim. Bildiğim yöntemler içinde bana en uygun geleni bu oldu. Bence de çok kolay ve her an uygulanabiliyor. Yaşamla birlikte, anda çalışılıyor olması farkındalığı geliştiriyor bence. Örneğin ben, rahatsız olsam da olmasam da, sürekli dört ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Zero Limit

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2009, 07:34 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Sevgili DefneA, paylaşımın için teşekkür ederim. Bildiğim yöntemler içinde bana en uygun geleni bu oldu. Bence de çok kolay ve her an uygulanabiliyor. Yaşamla birlikte, anda çalışılıyor olması farkındalığı geliştiriyor bence. Örneğin ben, rahatsız olsam da olmasam da, sürekli dört cümleyi tekrarlıyorum. Böyleyken aklımdan geçenleri ve duygularımı daha çok farkediyorum, bu sefer farkettiğim duygu, düşünce, yargı neyse onunla ilgili uygulama yapıyorum. Açıkçası o kadar çok veriyle karşı karşıyayız ki biriyle işim bitmeden öteki devreye giriyor.Sanırım bu hal bir süre devam edecek.Sende böyle bir şey oldu mu?

Ben başlayalı iki-üç gün oldu. İçimdeki etkilerini hissedebiliyorum, ama henüz dış dünyadakilerde test etmiş değilim. Sen çok güzel sonuçlar almaktasın anladığım kadarıyla. Merak ediyorum, sen bu metoda başlayalı ne kadar oldu? Etkisi açısından ilk başlara göre bir değişim gözlüyor musun?

"bilinçaltımızın çok zor ikna olduğunu düşünürsek birkaç tekrarla bilinçaltının böyle bir mesajı hem de uyanıkken nasıl içselleştirdiğini pek anlayabilmiş değilim.Bu konuda fikri olanlar paylaşırsa çok sevinirim."

demişsin ya;

Kitabın bir yerinde,

"Tanrı'ya "Seni Seviyorum" dediğim ve arındığım sürece sıfır sınırın olduğu yere geri dönüyorum. Sıfırdan gelen sinyal, eğer kelimelere dökmek gerekirse "sevgi"dir. Dolayısıyla durmadan "seni seviyorum" demek onunla aynı titreşimde olmamıza yardımcı olur. Onu tekrarlamak kendi uyanışımızın önündeki hatıraları, programları, inançları ve sınırlamaları nötralize etmemize yardımcı olur."

Deniliyor.

Buradan hareketle, 'sevgi' nin frekansının çok yüksek olması nedeniyle bilinçaltında çok büyük etki gücüne sahip olduğunu düşünüyorum. Bilinçaltını ikna etmek için kullanılan teknikler, bilinçten hareketle bilinçaltına yönelen teknikler. Bildiğim kadarıyla, bilinç beynimizin korteks denilen %28 lik bölümü ise, bilinçaltı %72'lik bir bölümü. Yani kontrolü elinde tutan bilinçaltı. Ve yine kitapta sıklıkla belirtildiği gibi saniyede bilinçli zihinde 15-20 byte'lık bilgi bulunurken, bilinçaltında 15 milyon byte'lık bilgi işlemekte. Böyle olunca bizim bilinçaltında işleyen bilgiyi bilincimizle anlayıp, müdahale etme ve senin deyiminle ikna etmemiz pek olası görünmüyor, öyle değil mi? Biz bilincimizle belirlediğimiz olumlama veya telkin gibi yöntemle bilinçaltındaki doğru hedefi bulabildiğimizden ve de tüm bileşenlerini temizleyebileceğimizden emin olabilir miyiz?

İşte burada bizim farkedemeyeceğimiz, anlayamayacağımız, dolayısıyla değiştiremeyeceğimiz şeyler üzerinde de etkili olan güçlü bir anahtar demek ki 'sevgi'. Adeta tılsımlı bir anahtar. O kendi yüksek frekansıyla aklımızın erdiği ermediği her şeyi temizliyor demek ki, diye düşünüyorum.

Bir de şu yönü var: Diğer bazı yöntemlerde değiştirmek istediğimiz şeyin yerini başka bir şeyi koymaya çalışmıyor muyuz? Oysa burada temizleyip boşluk oluşturmamız öneriliyor, başka bir şeyi onun yerine koymamız değil. Oluşan boşluğun Tanrısal olanla dolacağı, aslolanın da bu olduğu vurgulanıyor.Teslimiyet değil mi bu?

Senin yazdıklarınla birlikte bu kitabın bana düşündürdükleri bunlar.
Ama bilincin oyalamalarına mı kapıldık yoksa?
Ne dersin bunlardan da arınmamız mı gerekiyor?
Öyleyse,
Seni seviyorum. Özür dilerim. Lütfen beni affet. Teşekkür ederim:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 12:50 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Arkadaşlar bu yöntem süpeerr:)

Dün arabamla giderken ara yoldan ansızın önüme çıkan bir arabaya çarptım. Allahtan yavaş gidiyordum ve ikimizin aracında da hasar oldu. Daha önce de bir kaç kez kaza yaptım, çok büyük tehlikeler atlattım. Benim değil, tamamıla karşı taraf kusurlarından kaynaklıydılar, ama üst üste tekrarlıyordu ve her seferinde ağırlaşarak. Çekim yasasına inanırım. Bunun neden gerçekleşiği ve nasıl değiştirebileceğim üzere içsel çalışmalar yapmıştım ve durmuştu. Bu ara ufak ufak yine başladı.

Demek ki temizleyememişim...

Bu sabah ho'oponopono yöntemiyle kazayal ilgii hatıraları temizledim.Şöyle ki;
Dünkü olayı düşünüp, tüm sorumluluğumu kabul ettim önce, bunu iyileştirme sorumluluğunu...
Sonra karşı kaza olayının tüm unsurlarını(ben, karşı taraf, arabalar, ortam, daha da aklıma ne geldiyse) tek tek düşünüp dört cümleyi tekrarladım. Bunu yaparken kaza çağrışımı yapan bir şekilde benim algı ortamıma girmiş hatıralar aklıma gelmeye başladı.
Son olaydan başlayarak, sinema şeridini tersine çevirircesine bana kaza anımsatan her olayın her unsurunu düşünüp cümleleri tekrarladım, sevgimi, özrümü, teşekkürümü ilettim. Gazete veya televizyon haberleri dahil aklıma ne geldiyse...
Bunu yaptıkça ferahlama ve hafifleme hissettim. Aynı zamanda beyaz bir ışıkla yıkanıp görüntüler siliniyordu sanki.
Dünün hatırasına döndüğümdeyse görüntü silinmişti neredeyse...

Sanıyorum kitaptaki temizleme, silme işleyişini anladım. Bu çok güzel...

Kalan hatıra varsa diye tekrar uygulama yapmayı planlıyorum.
Bakalım bundan sonra ne olacak?

Bu arada bir şekilde kaza olaylarıyla hayatıma yer tutan ve sorunu bana yansıtan kişilerdeki değişimi de merak ediyorum...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 08:01 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

bu yöntem gerçekten inanılmaz.
bende hayatımda uyguluyorum bir süredir.
etkisini görebildiğim en önemli şey bana olumsuz şeyler hatırlatan insanlar için yaptığım uygulamalar oldu.
eskiden görmek bile istemediğim kişilere sevgiyle bakmaya başladığımı hissediyorum.
hem sihirli sözleri söylerken başka olumsuz inançlarımdanda arınmış olduğumu düşünüyorum.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 08:28 PM   #24 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

seni seviyoruumm:D:D
Alt 22-03-2009, 12:23 AM   #25 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough
Standart Ho'oponopono

Ho'oponopono

Dr. Len’e kendisini iyileştirmekle ilgili ne yaptığını sordum. O hastaların dosyalarına baktığı zamani tam olarak yaptığı neydi?

“Üzgünüm, ve tekrar tekrar “seni seviyorum” diyorum”, dedi

**

Senin gibi biri bana geldiği zaman, İlahi Olan’a, “Lütfen, ……….’da bu acıya neden olan benim içimdeki devam etmekte olan şey neyse, onu nasıl çıkarıp atacağımı bana anlat”. Ve acınız gidene kadar veya siz durmamı isteyene kadar bana verilen bilgiyi uyguluyorum.

**

Herhangi bir problemi çözmek istiyorsanız, kendiniz üzerinde çalışın. Eğer başka biriyle probleminiz varsa, kendinize şöyle sorun, “Bu kişinin canımı sıkmasına neden olan içimdeki şey nedir?”. İnsanlar yaşamınıza sadece sizin canınızı sıkmak için çıkagelirler! Eğer bunu biliyorsanız, herhangi bir durumu kaldırabilirsiniz ve orada salıverebilirsiniz. Basittir: “Olan şeyler için üzgünüm. Lütfen beni bağışla.”

-- Benim ve o kişi için probleme neden olan içimdeki hatalı düşünceler için üzgünüm; lütfen beni bağışla”

**

Herkesin düşüncelerinden toksik enerjileri iptal etmek için uygulayabileceği bir düşünce temizleme aleti; Zihinsel olarak düşünün;

“Işığın Düğmesini benim ve ailemin, akrabalarımın, yakınlarımın ve atalarımın düşüncelerine açıyorum”…

Bu aletin kullanılabileceği zamanların sayısının sınırı yoktur. Alet, Zihninizi bölen, kendinizin, ailenizin, akrabalarınızın ve atalarınızın toksik düşüncelerini temizlemek içim Sevgiye bir ricadır.

“Üzgünüm. Problem olarak tezahür eden içimde süregiden her ne ise lütfen beni bunun için bağışla.” Sevgi bunu siler ve düzeltir.

İşte size kendinizi fark ettiğiniz herhangi bir şeyden iyileştirmede kanıtlanmış iki ho’oponopono uygulaması. Başkasında gördüğünüz her şeyin içinizde de olduğunu unutmayın, dolayısıyla bütün iyileştirme olayı kendinizi iyileştirmektir. Bu yöntemi sizden başka kimse uygulayamaz.

“İlahi Yaratıcı, tek olan baba, anne, oğul … Eğer yaradılışımızın başlangıcından şu ana kadar, ben, ailem, yakınlarım ve atalarım sana, ailene, yakınlarına karşı düşüncelerde, sözlerde, eylemlerde ve hareketlerde suç işlediysek/kırdıysak, bağışlamanı diliyoruz … Bunun temizlenmesine, arınmasına, salıverilmesine, tüm negatif anıların, blokların, enerjilerin ve titreşimlerin kesilmesine, silinmesine izin ver ve bu istenmeyen enerjileri saf ışığa dönüştür …. Ve oldu”

Bu rica (dua) ho'oponopono olarak adlandırılır ve her dinde rastlanabilir, çünkü “her inançta, suç işlediklerimiz için bağışlama istediğimiz bir bölüm vardır… Ancak bunun ötesine gideriz … aile, yakınlar ve atalar… bazı problemler, muhtemelen başka bir yüzyılda birisinin başını baltayla kesen bir büyükbabadan kaynaklanır. Atmayı istediğimiz şey “saf ışığa” dönüştürülür, çünkü aksi taktirde attığımız çöple “atmosferi kirletirdik”. Ancak saf ışık olarak, kirliliğe neden olmaz.”

“Ve oldu” dendiğinde, dönüşüm gerçekleşir, ve “bilgisayar depolanan çöpü otomatik olarak siler…

İkinci olarak, Dr. Hew Len’in iyileştirme şekli öncelikle “Özür dilerim” ve “Lütfen beni affet” demektir. Bunu bir şeyin – ne olduğunu bilmediğiniz bir şey – beden/zihin sisteminize girmiş olduğunu kabul etmek için söylersiniz. Oraya nasıl girdiği hakkında hiçbir fikriniz yoktur. Bilmek zorunda değilsiniz. Eğer fazla kilolu iseniz, sizi bu hale getiren progama yakalanmışsınızdır sadece. “Özür dilerim” derken, Tanrı’ya içinizden size getirmiş olduğu şey için af dilediğinizi söylüyorsunuz. Tanrı’dan sizi affetmesini istemiyorsunuz; Tanrı’dan sizin kendinizi affetmeniz için size yardım etmesini istiyorsunuz.

Bundan sonra, “Teşekkür ederim” ve “seni seviyorum” dersiniz. “Teşekkür ederim dediğiniz zaman, minnettarlığınızı ifade etmiş oluyorsunuz. Sorunun onunla ilgili olan her şeyin mutlak iyiliği için çözüleceği inancınızı gösteriyorsunuz. “Seni seviyorum” tıkanık enerjinin akmasını sağlar. Sizi Tanrı’ya bağlar. Sıfır konumu saf sevgi ve sıfır limiti olduğu için, sevginizi ifade ederek o konuma gelmeye başlıyorsunuz.

Bundan sonra olacaklar Tanrı’ya kalmıştır. Bir şekilde harekete geçmeniz konusunda içinize bir esinlenme doğabilir. Bu her neyse, onu yapın. Yapacağınız hareketten emin değilseniz, aynı iyileştirme metodunu kafa karışıklığınız için uygulayın. Net olduğunuzda, ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Bu, güncelleştirilmiş ho'oponopono iyileştirme yöntemlerinin basitleştirilmiş bir versiyonudur.

Zero Limit; Joe Vitale – Dr. Ihaleakala Hew Len

www.hooponopono.org

Zero Limits

Alıntıdır: KOSULSUZ - SEVGİ - Ho'oponopono
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 10:59 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Cevap: Zero Limit

bu yöntem ile başkalarına şifa verebiliyormuyuz. ?
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 01:08 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu yöntem gerçekten inanılmaz.
bende hayatımda uyguluyorum bir süredir.
etkisini görebildiğim en önemli şey bana olumsuz şeyler hatırlatan insanlar için yaptığım uygulamalar oldu.
eskiden görmek bile istemediğim kişilere sevgiyle bakmaya başladığımı hissediyorum.
hem sihirli sözleri söylerken başka olumsuz inançlarımdanda arınmış olduğumu düşünüyorum.

Sevgili alestason
bu yontemi pratikte nasil uyguladigini yazabilirmisin, misal sana olumsuz seyler hatirlatan insanlar aklina geldiginde "seni seviyorum" "özür dilerim" mi diyorsun, yoksa "seni seviyorum, ozur dilerim, lutfen beni bagisla, tesekkur ederim" mi diyorsun..
ben kitabi okumadim fakat sitede ogrendiklerimle uygulamaya calisiyorum.yardimci olursan tesekkur ederim

sevgiler
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 03:25 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

evet biraz daha açarsanız çook sevinirim ben de :) alınıcak kitaplar listesi baya varda:)
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 03:47 PM   #29 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

her an her durumda uygulanabilir hayal gücü ile sınırlı.
ama bir teknik olarak görülürse eğer sizi kızdıran birini gözünüzün önüne getirim ve 4 cümleyi söyleyin.

kaldı ki her an her durumda yapılabildiğinden aklınıza ne zaman gelirse tekrarlayın. bu durum karşısında zamanla çözünmeler olacaktır.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 06:00 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Kendime Yapabileceğim En Büyük Yatırımı Bu Metodu Öğrenerek Yaptım.. Bence Bu Metoda Önem Vermelisiniz.. Çünkü Dediğimiz Gibi Hayatımızda O Kadar Çok Veri Var Ki.. Kaderimizi Sevgiyle Mi Yoksa Negatiflikle Mi Çizeceğiz ? İşte Sevgiyle Çizmenin Yolu Ho'oponoponodur..

Sevgiyle Kalın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hooponopono, joe, joe vitale - zero limit, kitaplar, limit, vitale, www.hayatimdegisti.com, zerolimits

Seçenekler
Stil