Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Zero Limit

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Zero Limit Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aslında kitapta tam olarak böyle değil ama ben şu şekilde uyguluyorum. böyle uygulamayı daha çok seviyorum o kişiyi aklıma getiriyorum sonra (sanırım bunu yine burada,sitede okumuştum) onu pembeler içinde düşünüyorum pembe ışık yolladığımı imgeliyorum ve bir yandanda ''seni seviyorum'' diyorum. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Zero Limit

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-03-2009, 08:01 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough
Standart Cevap: Zero Limit

aslında kitapta tam olarak böyle değil ama ben şu şekilde uyguluyorum.
böyle uygulamayı daha çok seviyorum
o kişiyi aklıma getiriyorum sonra (sanırım bunu yine burada,sitede okumuştum)
onu pembeler içinde düşünüyorum pembe ışık yolladığımı imgeliyorum ve bir yandanda
''seni seviyorum'' diyorum.
bazende hepsini söylüyorum.yani o an içimden nasıl geliyorsa.
ama en çokta seni seviyorum demeyi seviyorum
kitabı okumanızı mutlaka tavsiye ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 09:49 AM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
gunesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu yöntem ile başkalarına şifa verebiliyormuyuz. ?
Sevgili güneşim, anladığım kadarıyla cevap vereyim:

Bu yöntem ile başkalarını, canlıları, nesneleri, hayvanları, bitkileri, olayları...aklınıza ne gelirse her şeyi iyileştirebiliriz. Ancak bu yöntemdeki püf noktası şu: Dışarısı diye bir şey yok, başkaları diye bir şey yok. Her şey kendi içimizde. Önce bunu kabul ettiğimizde kitaptaki deyimle %100 sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Şifayı başkalarına değil kendi içimizdeki ilgili parçaya gönderiyoruz.

Bunun için sorun olarak gördüğümüz şeye bakıp "bunun benim içimdeki karşılığı nedir, içimde bunu oluşturan neler oluyor?" gibi sorular sorabiliriz.
Bu karşılığı sıfırladığımızda iyileşme gerçekleşir.Bunun için yapabileceğimiz şey sevgi göndermek, özür dilemek, teşekkür etmek. Yaratıcı'ya yönelik "seni seviyorum, özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim" dedikçe bilinçli ve bilinçaltı hafızada ve ötesinde bulunan negatif enerjileri temizliyoruz. Biz arınıyoruz, bağlantılı olduğumuz herkes ya da her şey arınıyor.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 12:34 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Süpersin İsmira teşekkürler sevgiler
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 06:48 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Herhangi bir problemi çözmek istiyorsanız, kendiniz üzerinde çalışın. Eğer başka biriyle probleminiz varsa, kendinize şöyle sorun, “Bu kişinin canımı sıkmasına neden olan içimdeki şey nedir?”. İnsanlar yaşamınıza sadece sizin canınızı sıkmak için çıkagelirler! Eğer bunu biliyorsanız, herhangi bir durumu kaldırabilirsiniz ve orada salıverebilirsiniz. Basittir: “Olan şeyler için üzgünüm. Lütfen beni bağışla.”

-- Benim ve o kişi için probleme neden olan içimdeki hatalı düşünceler için üzgünüm; lütfen beni bağışla”

Herkesin düşüncelerinden toksik enerjileri iptal etmek için uygulayabileceği bir düşünce temizleme aleti; Zihinsel olarak düşünün;

“Işığın Düğmesini benim ve ailemin, akrabalarımın, yakınlarımın ve atalarımın düşüncelerine açıyorum”…

Bu aletin kullanılabileceği zamanların sayısının sınırı yoktur. Alet, Zihninizi bölen, kendinizin, ailenizin, akrabalarınızın ve atalarınızın toksik düşüncelerini temizlemek içim Sevgiye bir ricadır.

“Üzgünüm. Problem olarak tezahür eden içimde süregiden her ne ise lütfen beni bunun için bağışla.” Sevgi bunu siler ve düzeltir.

İşte size kendinizi fark ettiğiniz herhangi bir şeyden iyileştirmede kanıtlanmış iki ho’oponopono uygulaması. Başkasında gördüğünüz her şeyin içinizde de olduğunu unutmayın, dolayısıyla bütün iyileştirme olayı kendinizi iyileştirmektir. Bu yöntemi sizden başka kimse uygulayamaz.

“İlahi Yaratıcı, tek olan baba, anne, oğul … Eğer yaradılışımızın başlangıcından şu ana kadar, ben, ailem, yakınlarım ve atalarım sana, ailene, yakınlarına karşı düşüncelerde, sözlerde, eylemlerde ve hareketlerde suç işlediysek/kırdıysak, bağışlamanı diliyoruz … Bunun temizlenmesine, arınmasına, salıverilmesine, tüm negatif anıların, blokların, enerjilerin ve titreşimlerin kesilmesine, silinmesine izin ver ve bu istenmeyen enerjileri saf ışığa dönüştür …. Ve oldu”

Bu rica (dua) ho'oponopono olarak adlandırılır ve her dinde rastlanabilir, çünkü “her inançta, suç işlediklerimiz için bağışlama istediğimiz bir bölüm vardır… Ancak bunun ötesine gideriz … aile, yakınlar ve atalar… bazı problemler, muhtemelen başka bir yüzyılda birisinin başını baltayla kesen bir büyükbabadan kaynaklanır. Atmayı istediğimiz şey “saf ışığa” dönüştürülür, çünkü aksi taktirde attığımız çöple “atmosferi kirletirdik”. Ancak saf ışık olarak, kirliliğe neden olmaz.”

“Ve oldu” dendiğinde, dönüşüm gerçekleşir, ve “bilgisayar depolanan çöpü otomatik olarak siler…

İkinci olarak, Dr. Hew Len’in iyileştirme şekli öncelikle “Özür dilerim” ve “Lütfen beni affet” demektir. Bunu bir şeyin – ne olduğunu bilmediğiniz bir şey – beden/zihin sisteminize girmiş olduğunu kabul etmek için söylersiniz. Oraya nasıl girdiği hakkında hiçbir fikriniz yoktur. Bilmek zorunda değilsiniz. Eğer fazla kilolu iseniz, sizi bu hale getiren progama yakalanmışsınızdır sadece. “Özür dilerim” derken, Tanrı’ya içinizden size getirmiş olduğu şey için af dilediğinizi söylüyorsunuz. Tanrı’dan sizi affetmesini istemiyorsunuz; Tanrı’dan sizin kendinizi affetmeniz için size yardım etmesini istiyorsunuz.

Bundan sonra, “Teşekkür ederim” ve “seni seviyorum” dersiniz. “Teşekkür ederim dediğiniz zaman, minnettarlığınızı ifade etmiş oluyorsunuz. Sorunun onunla ilgili olan her şeyin mutlak iyiliği için çözüleceği inancınızı gösteriyorsunuz. “Seni seviyorum” tıkanık enerjinin akmasını sağlar. Sizi Tanrı’ya bağlar. Sıfır konumu saf sevgi ve sıfır limiti olduğu için, sevginizi ifade ederek o konuma gelmeye başlıyorsunuz.

Bundan sonra olacaklar Tanrı’ya kalmıştır. Bir şekilde harekete geçmeniz konusunda içinize bir esinlenme doğabilir. Bu her neyse, onu yapın. Yapacağınız hareketten emin değilseniz, aynı iyileştirme metodunu kafa karışıklığınız için uygulayın. Net olduğunuzda, ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Bu, güncelleştirilmiş ho'oponopono iyileştirme yöntemlerinin basitleştirilmiş bir versiyonudur.

Zero Limit; Joe Vitale – Dr. Ihaleakala Hew Len

www.hooponopono.org

Zero Limits
Joe Vitale

Alt 27-03-2009, 08:22 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

bu kitap, The Secret ve benzeri bir sürü kitap var bende..hepsini ayrı hevesle, 'işte mutluluğun sırrını buldum!' coşkusuyla almıştım...Sır kitabı hoşuma gitmişti ama üzerinde duramadan unuttum gitti..
yalnız bu kitap beni ikna etmedi yöntemi konusunda..yani başkalarını affetmenin, özür dilemenin beni nasıl iyileştireceğini, hayatımı nasıl düzene sokacağını anlamadım...ben gibi sürekli 'ayaklı vicdan azabı' olarak dolaşan biri, sürekli özür dilese ne olur ki?
yine de faydasını görenleri okumak çok güzel..
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 09:01 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça,aslında ben olaya yöntem olarak bakmıyorum.ister yöntem olarak bakalım ister bakmayalım,olay yine bizde bitmekte.neden mi?çünkü zaten bunların hepsi bizim özümüzde mevcut olan şeyler.mesela ben bu yönteme benzer birşey uyguluyormuşum zaten hayatımda.biri benim istemediğim birşey yaptığında, oturup sorular sorarım sakince.neden?buna sebeb verecek ne yaptım ya da bende mevcut olan ne varda bu oldu?gibi..asla o kişiyi veya başıma gelen olayı suçlayarak sonuca varmam.kısa bir süre sonrada inanılmaz sonuçlar alırım.şimdi bu yöntemle tanışınca,buna benzer bişey uyguladığımı gördüm.ilk önce farkındalık önemli.bu yöntem çok güzel bir yöntem.işte bu içimizde mevcut olanı ortaya çıkaran bir yol.sevgiyle açılan her yol güzeldir.bu da öyle.
sevgiler.
Joe Vitale

Alt 27-03-2009, 09:12 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kitap, The Secret ve benzeri bir sürü kitap var bende..hepsini ayrı hevesle, 'işte mutluluğun sırrını buldum!' coşkusuyla almıştım...Sır kitabı hoşuma gitmişti ama üzerinde duramadan unuttum gitti..
yalnız bu kitap beni ikna etmedi yöntemi konusunda..yani başkalarını affetmenin, özür dilemenin beni nasıl iyileştireceğini, hayatımı nasıl düzene sokacağını anlamadım...ben gibi sürekli 'ayaklı vicdan azabı' olarak dolaşan biri, sürekli özür dilese ne olur ki?
yine de faydasını görenleri okumak çok güzel..
İlk önce aslında kendini affediceksin ve seviceksin.sonra gerisi gelicek zaten Siyahça.'ayaklı vicdan azabı' demişsin.kendinde bu yollarla yöntemlerle bulduğun bazı noktaları iyileştirerek devam edersen gerisi emin ol geliyor.hayata karşı yanlışların azalıyor,kendine 'yanlış yaptım' demelerin azalıyor.böylece vicdan azabında azalıyor.kendini kabulleniyorsun önce.bundan vicdan azabı duyarak değilde ders alarak ve bir daha başıma gelse nasıl yaparımları düşünerek yola devam ediyorsun.işe kendinden başlamasın canım.gerisi geliyor.

sevgilerimle.
Joe Vitale

Alt 27-03-2009, 09:32 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough

yıllar evvel ben daha 15li yaşlarımdayken Richard Bach'ın "mavi tüy" adlı kitabını okumuştum. uzun yıllar bu kitap beni etkisi altına aldı. kitabın içinde bir dizi hayatla ilgili cümleler var. bunlardan bir cümle vardı ( ki ben bu cümleyi okuduğumda sanırım pek farkında değildim ne anlama geldiğinin) şimdi tüm paylaşımlarınızdan sonra ne olduğunu anladım.

kitapta aynen şöyle diyor: hayatınızdaki herşey siz oraya çizdiğiniz için ordadır.

yani hayatının sorumluluğunu al ve çizdiklerini sil ya da değiştir diye ekleyebilirim ben bunun sonuna.
Alt 27-03-2009, 11:50 PM   #39 (permalink)

Tesekkür: 78
20 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdemmm1977 will become famous soon enoughcigdemmm1977 will become famous soon enough

Merhaba arkadaşlar,

Kitabı bende okudum ve beğendim. Hatta bu yöntemi hayatımda uyguluyorum. Kitapta sesli söylemenize gerek yok diyor. Ama ben diyorum ki ara ara seslide yapsak ne güzel olur. Kiii ben öyle yapıyorum... :)
Geçenlerde tv de birşey seyrettim ve çok etkilendim. Nekadarı doğru bilemem çokda doğruluğunu önemsemiyorum zaten... Seyrettiğim şey Rus Bilim adamlarının deprem araştırması sırasında yalnış hatırlamıyorsam yerin 14 km altından duydukları seslerdi. Sesleri kaydedip daha sonra analiz ettiklerinde ortaya çıkanlar çok ürkütücüydü. Çığlık atan kadın sesi, ambulans, itfaye sireni gibi sesler... Beni duyuduğumda hem çok korkuttu, hem içimi acıttı hemde ne yapabilirim sorularımı dahada gün yüzüne çıkardı.

Bir süredir sadece tüketen birisi olduğum için çok sıkıntılıydım. Üreten olmak , hayata , insanlığa birşeyler vermek istiyordum. Tabii bunu yaparkende hep maddi şeylerle yapılacağını düşünüyordum. Yanii çok para kazanıp insanlara dağıtmalıyım, çok para kazanıp sokakta kalanlara yer yurt edindirmeliyim v.s. gibi hep ucu maddi şeylere dayanan iyilikler... Onuda yapacağım günler gelecek inşaallah peki ben ozamana kadar tüketenliğe devammı edecektim.

İşte bu sesleri duyduğum zaman aklımda hemen o anda yapacağım şey belirdi. Bundan böyle hep güzel cümleler kuracak, dünyanın güzel şeyler dinleyerek ruhunun rahatlamasına yardımcı olacaktım. Bu kadar savaşların, katliamların , trafik kazalarının , kötü konuşmaların v.s. artık dünyaya ağır geldiğini ve taşıyamadığını düşünüyorum. ( Her ses uzayda asılı kalır , silinmez. İslam inancıda bu kanıtlanmış bilgiyi destekler zaten... )

Işığım çaktıktan sonra ben nelermi yapmaya başladım.

Mümkün olduğunca güzel söz söylemeye başladım. Olumlu, güzel cümleler... Ve bunları ortam müsaitse kısık sesle söylüyorum.

Namazlarımı, tesbihatımı kısık sesle yapıyorum.

Mümkün olduğunca çok Allah, Lailahe illallah, Elhamdülillah ve Estağfilullah diyor ve salavat getiriyorum. Tabii bunlarıda hep kısık sesle ve hem kendim için hem diğer insanlar için güzel birşey yaptığım mutluluğuyla, bilinciyle yapıyorum.

Ve en sevdiğim dil olan TÜRKÇE ilede Seni seviyorum, teşekkür ederim, özür dilerim, lütfen beni affet cümlelerini tekrarlıyorum.

Dualarımı hep olulumlu cümlelerle ve sesli olarak ediyorum.

Sonraaa ara ara kii hergün aslında o müsait ortamı yaratmaya çalışıyorum genelde :)) netten indirdiğim bazı kuran ayetlerini kulaklıktan değilde hoparlörden dinleyerek dünyada dinletiyorumm :))

Ben bunları yapmaya başlamadan evvel amacım sadece dünyanın ruhunu rahatlatmaya yönelikti ama sonra gördüm kii hayatımda rahatlamaya başladı. Sadece hayatım değil ruhummmmda...

İşte böyle arkadaşlar... Belki benim yaptığımın sessiz, içten söylenmeside aynı yola götürüyordur. Ama ben işte böylesine daha çok inandım.

Birde yaptıklarımla ilgili çok detay verdim. Bu verdiğim detayların kafa karıştırmasını istemem. Bunlar benim yaptıklarım. Sizde yapın gibisinden anlaşılıp, baskı yaptığımı düşünmeyin lütfen... Normalde forumda çok yazan birisi değilim. Genelde okuyorum. Biraz detaycıyım sanırım. Birşeyi anlattımmı diğerinide es geçemediğimden bukadar detaya girdim. Bilginize, selamlar... :))
cigdemmm1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2009, 01:28 AM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Süpersin İsmira teşekkürler sevgiler
Sen de öylesin sevgili ışıkkcığım, hani derler ya eskiler "ismiyle müsemma".
Tam da öylesin, ne güzeeell...

Tam da aktarmayı düşündüğüm bölümü yazmışsın buraya, ellerine sağlık.

Ben de dört cümlenin karşılığını şöyle özetlemiştim kafamda:

Seni seviyorum...........İlahi olanla bağlantı
Özür dilerim...............İçinde olanı kabul et(%100 sorumluluk)
Lütfen beni affet........Negatif enerjileri serbest bırakma, arınma talebi,
Teşekkür ederim.........Varlık, deneyim, arınma için şükür.

Her biri başlı başına etkili cümleler olmakla birlikte dörtlünün aynı anda kullanılması çok daha fazla etkili bence. Sihirli formül adeta...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hooponopono, joe, joe vitale - zero limit, kitaplar, limit, vitale, www.hayatimdegisti.com, zerolimits