Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Karar Verme Becerisi

Uyarılar

Karar Verme Becerisi karar verme makale, karar verme nedir, karar verme teknikleri, karar verme süreci, yönetim karar verme, stratejik karar verme, işletmelerde karar verme, yönetimde karar verme, iletişim karar verme, karar verme yöntemleri, karar verme stratejileri, örgütlerde karar verme, karar verme, etkili karar verme, öfkeliyken karar verme, bireysel karar verme, karar verme pdf, dusunmeden karar verme, karar verme ppt, grup karar verme, karar verme türleri, karar verme slayt, karar verme aşamaları

Kararsız mısınız?

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Karar Verme Becerisi Kararsız mısınız? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benimde burcum terazi ve aşırı kararsızım bu yüzden seçmleri hep karşı tarafa bıraktıgım için hem pasif bi görüntü çiziyorum her yöne çeksen gelir tarzda çok kötü bir şey en ufak olayda bile kararsızlık çekiyorum annem bir şey soruyor su numu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karar Verme Becerisi telkin cd indir izle İstanbul Karar Verme Becerisi nerededir kimdir Karar Verme Becerisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karar Verme Becerisi hipnoz Karar Verme Becerisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karar Verme Becerisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karar Verme Becerisi kuantum düşünce kitap haberi

Kararsız mısınız?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-12-2009, 10:55 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kararsız mısınız?

benimde burcum terazi ve aşırı kararsızım bu yüzden seçmleri hep karşı tarafa bıraktıgım için hem pasif bi görüntü çiziyorum her yöne çeksen gelir tarzda çok kötü bir şey en ufak olayda bile kararsızlık çekiyorum annem bir şey soruyor su numu istiyosun bunu mu diye' karar veremiyorum sonra bilmem farketmez . arkadasla dışarı çıkıyoruz buraya mı gidelim suraya mı? blmem farketmez .. oturalımmı? bilmem farketmez ..en çok kullandığım kelimeler bilmem farketmez .. kendimden bıktım yanii basta sorun olmuyordu benim için ama kendime dışardan baktıgımda nekadar pasif bi görüntü çizdigimi gördüm kararlı olmalıyım baskalrının düşünceleriyle şekil değişitrmemeli kararlarım hep ikilem yasamamalıyım ..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 01:07 AM   #32 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough

Alıntı:
darkdays Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benimde burcum terazi ve aşırı kararsızım bu yüzden seçmleri hep karşı tarafa bıraktıgım için hem pasif bi görüntü çiziyorum her yöne çeksen gelir tarzda çok kötü bir şey en ufak olayda bile kararsızlık çekiyorum annem bir şey soruyor su numu istiyosun bunu mu diye' karar veremiyorum sonra bilmem farketmez . arkadasla dışarı çıkıyoruz buraya mı gidelim suraya mı? blmem farketmez .. oturalımmı? bilmem farketmez ..en çok kullandığım kelimeler bilmem farketmez .. kendimden bıktım yanii basta sorun olmuyordu benim için ama kendime dışardan baktıgımda nekadar pasif bi görüntü çizdigimi gördüm kararlı olmalıyım baskalrının düşünceleriyle şekil değişitrmemeli kararlarım hep ikilem yasamamalıyım ..
Kelimesi kelimesine benim hissettiklerimi ve yaşadıklarımı anlatmışsın. Öyle bir noktaya gelmiştim ki arkadaşlarım "Sen senin yerine karar verecek kişiyi seçerken bile karar veremezsin" diyorlardı Vermen gereken en küçük karardan başla ve bir anda seç. Geçen aydı, arkadaşımla ne yiyeceğimize karar verememiştik ve ben bir anda ayağa kalkıp haydi şundan yiyoruz dedim arkadaşım şok geçirdi:D o andan sonra kendine güvenin de geliyor zatenHala tam anlamıyla aşamadım ama daha iyiye gidiyorum. Çaba göstermemiz gerekiyor, ben de terazi burcuyum ama yükselen burcumuz farklı, değil mi?
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 02:43 AM   #33 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Terazi burcu ikizler burcunun yaninda bence bir dahidir.Benim esim terazi inanin kararlarini zor alir ama cok karli cikar.Cok zeki ne istedigine ve amacina yonelik ilerler .uyanik bir o kadarda temiz yurekli.Kimsenin hakkinda kotu dusunmez.Birisi yaninda aglasa dayanamaz.Yardimseverdir.Benim aileme cok destek cikti .Ben ikizler burcuyum cok berbat ya .Ikizler varya ah o ikizler yani ben. Sabah ogretmen olmak ister,oglen psikolog olmaya karar verir ,yatmadan da yok ya ben en iyisi ticarete atilim der.Sabah kallkincada aman bosver ben bir kahve icimde bilgisayarimi acim der.Allah yardimcim olsun telkinlerimi dinliyorum .Biraz kararlarim belirlesti gibi gunluk hayatimda olanlar yani .Ne giyecegim,ne yiyecegim,hangi parfumumu kullansam ,nereye gitsem gibi olan kararlarimda belirlilik var .Aman kafyi yiyordum beh .50 tane elbise degistir yatak odam allk bullak olurdu ama yinede bulamazdim ne giyecegimi ya .Arkasindan gezmeye gidicem .Ayseye mi ,fatmayami,Yoksa evdemi otursamyok yok en iysi evde oturum .Yok olmadi ama giyindim gidim bari .Bunlari yasamiyorum artik .Simdi meslek kavgasina geldik .Bakalim ne olucak
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 02:51 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough
Standart Cevap: Ynt: Kararsız mısınız?

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
her şey eşzamanlıdır..seçim yapma zamanı önümüzde seçmek için en azından iki seçenek vardır..karar verdiğimiz her şey, o an ki ruh halimize göre en iyisidir...seçimimizi yaptığımız zaman, gerçekten iyi bir seçim yapmadığımız belli olduğu anda,onu bırakıp başka seçimler yapma özgürlüğüne sahibiz..hata yapma özgürlüğümüzde var..seçimimiz en çok ne zaman hata oluyor biliyormusun..( benim hayatıma göre konuşuyorum) eğer etrafımda öyle yapma böyle yap diyenleri dinlediğim zaman..içsel sesimin yönlendirdiği şekilde hareket ettiğimde, seçimlerim beni havalara uçurmasa bile, en azından yıkıcı sonuçlara götüren hatalar olmuyor..bir karar verdimmi, ucunda ne olursa olsun üstüne giderim..eğer sonuç hata olursa, üzülürüm ama, kendime hata yapma hakkı tanıdığım için, kendimi asıp kesmem..çünkü hatalı bir karar aldığım için depresyonda yaşadığım yıllar çokta uzak değil...BEN bir hata yapmayı başardıysam..yine BEN hata yapmamayıda başarabilirim..veya yaptığım hatayı düzeltebilirim..kendime hata yapma hakkını verdiğimden beri artık hata yapmıyorum..yaparsamda o, kararı ben verdim sorumluluğunuda ben taşıyorum..canım benim hepimizin hataları olabilir..önemli olan bir kararı verdiğinde onu sürdürüp sonuca ulaşmaktır..bu hata mıymış, tamam olsun e, tecrübeler nasıl kazanılıyor..kendini üzmeden yapmaya çalış..seçenekler arasında, bocalama, o an hangi kararı verdiysen, çok parlak bir karar olmayabilir, ama içsel sesini dinlediğin için en doğru karardır..saygılı sevgiler..
ben yazinin sahibini tebrik ediyorum .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2009, 10:40 PM   #35 (permalink)
Teğmen

susogeliy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
23 Mesajinıza toplam 140 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
susogeliy is an unknown quantity at this point

Karar verememek de bir karardır aslında. Ben eskisi gibi yapmaya devam edeceğim demektir.
Örn: Araba almaya karar veremedim demek ben araba almamaya karar verdim demek.
Bu konuda iyi bir çalışma önerebilirim. Basit kararlar verin. Mesela bilgisayarınızı açmadan önce kendi kendinize "ben bilgisayarı açmaya karar verdim" deyin. Bu çalışma basit ama etkisi çok güçlü.
Bir süre sonra zor konularda bile ne kadar kolay kararlar verebildiğinize şaşıracaksınız.
susogeliy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2009, 11:05 PM   #36 (permalink)

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
betiii is an unknown quantity at this point

ben çok fazla ayrıntı düşünüyorum ve genelde ayrıntıların içinde olumsuz taraflar da bulunuyor bu olumsuz taraflar benim karar vermemde engel oluşturuyor o yüzden de genelde karar veremiyorum..karar verirsem de tam karar veriyorum ama hayatımda çok nadir yaşadığım anlardan :)
betiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2010, 04:10 PM   #37 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Kararsız mısınız?

Alıntı:
arıza.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir iş var ama ona karar veremiyrm. arasam mı aramasam mı? napsam bilemiyrm. her gün aynı soruyu kendi kendime soruyrm. ama cvbım pek iç açıcı olmuyo. bir ara tmm diyrm. sonra bir bakıyrm fıss çıkıyo. sizce napmam gerek?

Bir telefon edip, gidip görüşüp daha sonra ne cevap vereceğini düşünmen daha kolay olmaz mı?

Hayat bazen risk alarak,
Bazen de akışına bırakarak yaşanmalı ama
hangisini yapacağını bilmek için bile daha fazla bilgiye ihtiyaç var.

Ne kazanabilirsin ne kaybedebilirsin, kaybedeceklerin kazanacaklarından fazla mı, oturup bir liste yap.

Cevap daha kolay ortaya çıkar.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2010, 06:25 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Bu kararsızlık hep mi terazi burçlarında var arkadaş,benim burcum da terazi ve kararsızlık bende de var,ince eleyip sık dokurum,gerçi bazen bişey alacağım zaman,hiç tereddüt etmeden kararımı verip alıveriyorum,o zaman kendim de şaşırıyorum,aa hiç kararsızlık yaşamadım diye,e mutlu da oluyorum tabi.Acaba bende mi var,bi dengesizlikHani teraziyim ya,her ne kadar dengeli olsakta,kabul edelim ki;ara sıra dengesizliğimiz tutuyor.Demek tek hata burcumuzmuş biz de suç yok
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2011, 12:07 PM   #39 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
merikeklik is an unknown quantity at this point

Kararsızmıyım EVETTTT...bu karasızlığım yüzünden çok sıkıntı çekiyorum ve kendimi yargılıyorum.Kararsızlığımın sebepleri arasında bir olayın,bir eşyanın vs karar verilecek her ne ise o konuda çok yönlü düşünmemden kaynaklanıyor.bunu alırsam şöyle olur,yok almasssam söyle olur .Bunu yaparsam sonuçları bu olur ,içsesim okadar çok konuşuyorki ,sonında kararszılık çıkıyor.ve pişman olmaktan çok korkuyorum.zaten zor karar veriyorum ,bir de eğer kararımdan pişman olursam kendime zehir ediyorum günü,günleri....Ve bende bir teraziyim..
merikeklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2011, 02:16 AM   #40 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Hmmm... İlginç bir düşünce... Astrolojiyle pek ilgim olmadığı için de bana öyle gelmiş olabilir. Ben de bir teraziyim. Çok kararsızımdır ama topu burcuma atmak istemiyorum. Herkesin gökyüzü haritası farklı ne de olsa.

Her geçen gün daha kararlı biri oluyorum...

Bookmarks