Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Yaşam > İlişkiler

Uyarılar

Kadınlar Ne İster?

Yaşam ve İlişkiler Kadınlar Ne İster? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kadınlar ne ister? insanoğlunun var oluşundan beri sorulan bir sorudur bu, burada bu sorunun cevaplarını bilmek istiyorum, hem kadınların kendilerini anlamaları, hem de erkeklerin kadınları anlamaları açısından yararlı olur diye düşündüm....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Kadınlar Ne İster?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-09-2008, 11:30 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Kadınlar Ne İster?

Kadınlar ne ister? insanoğlunun var oluşundan beri sorulan bir sorudur bu, burada bu sorunun cevaplarını bilmek istiyorum, hem kadınların kendilerini anlamaları,
hem de erkeklerin kadınları anlamaları açısından yararlı olur diye düşündüm.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-09-2008, 11:36 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kadınlar Ne İster?

"Kadın Psikolojisini 30 Yıldır İncelememe Rağmen, Büyük Soruya Cevap Bulamadım:
Kadınlar Gerçekte Ne İster?"

Sigmund Freud

[sakla]Hiç Bir Kadın Gerçekte Ne İstediğini Asla ve Asla Söylemez...[/sakla]

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 11:43 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

[b] bela ister :P kadınlar veya her türlü dişi mahlukat mümkünse benden uzak inandıkları tanrılarına yakın olsunlar annem ve ablam harici :P onları anlamıyorum kendilerini kadınız diye niye bu kadar yukarda gördüklerinide unutulmamalıki ''ALLAH''(c.c)

kadını erkegin kaburga kemiginden yarattı
Alt 06-09-2008, 12:04 AM   #4 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
"Kadın Psikolojisini 30 Yıldır İncelememe Rağmen, Büyük Soruya Cevap Bulamadım:
Kadınlar Gerçekte Ne İster?"

Sigmund Freud
Kadın, erkeğin ilgisinden çok ilgisizliğine karşı duyarlıdır. Jules Janin

Hiç bir kadın bir adamla parası için evlenmez. Kadınlar bir milyonerle evlenmeden önce, ona aşık olacak kadar akıllıdır Cesare Pavese

Altin atesle, kadin altinla, erkek kadinla imtihan edilir.Amerikan atasözü

Kadin gölge gibidir, kendisini takip edenden kaçar, önünden gidenin arkasindan kosar Kongo Atasözü

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 12:28 AM   #5 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

bu soruyu duymaktan sıkıldım artık.....

' kadınlar ne istermiş'.....

kadın dediğin insandır senin... bi insanın ihtiyaçları neyse onu ister bu bu kadar basit!.

neden bi erkek ne ister değil? onunda istekleri var ama burda farklılık girer işin içine kadınlar daha duygusaldır ,ince eleyip sık dokurlar bu yüzdende sürekli bi arayış içinde ,istek içinde görünebilirler...erkekler daha basit düşünür ve olaylara daha yüzeysel bakabilir isteklerini sınırlamayı,azla yetinebileyi(bazıları hariç) kadınlardan daha çok başarabilirler.ama bu ne kaburga kemiğiyle alakalıdır nede Freud'un 30 yıl düşünüp bulamadığı bu garip soruyla... bi 30yıl daha düşünse gene bulamazdı zaten çünkü yanlış düşünmüş bana göre kadınlar sandığı kadar karmaşık değil birçoğu küçücük şeylerle büyük mutlluluklar yaşabilir...' ama ben seni anlamıyorum.. ya bu kadınları anlamadım gitti' demek herşeyden kolaydır.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 12:32 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Son açdıgım baslıklar druyomu bilmiyorum ama bu konuyla ilgili bi başlık açdım niyeyse kimse okumamıs galiba :P tartısma cıkmaya basladı burda redflowers abla begenmişdi onu ;:P kadınların erkeklerden istedigi tek bi şey var sevgi sadakat erkeklernde kadınlardan tek istegi var vefa ve anlayıs ama niyeyse hep çatısma cıkıyo :p bunu yüzyıllardır tartısıyoruz ve tartısıcaz ama asla sonuç alamayız bosa tartısırız :P
Alt 06-09-2008, 12:40 AM   #7 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı

kadın dediğin insandır senin... bi insanın ihtiyaçları neyse onu ister bu bu kadar basit!.

neden bi erkek ne ister değil? onunda istekleri var ama burda farklılık girer işin içine kadınlar daha duygusaldır ,ince eleyip sık dokurlar bu yüzdende sürekli bi arayış içinde ,istek içinde görünebilirler...erkekler daha basit düşünür ve olaylara daha yüzeysel bakabilir isteklerini sınırlamayı,azla yetinebileyi(bazıları hariç) kadınlardan daha çok başarabilirler.ama bu ne kaburga kemiğiyle alakalıdır nede Freud'un 30 yıl düşünüp bulamadığı bu garip soruyla... bi 30yıl daha düşünse gene bulamazdı zaten çünkü yanlış düşünmüş bana göre kadınlar sandığı kadar karmaşık değil birçoğu küçücük şeylerle büyük mutlluluklar yaşabilir...' ama ben seni anlamıyorum.. ya bu kadınları anlamadım gitti' demek herşeyden kolaydır.
Söylediklerin doğru,bende senin gibi düşünüyorum ama kendi toplumumuz için böyle.Freud aslında haklı çünkü batılılar çok daha farklılar bizim toplumumuzdan biz dinimiz ve inaçlarımızdan dolayı görmeden pek anlıyamıyoruz fakat gerçekten batılı devletlerde özellikle hristiyanlığı seçmiş ülkelerde Abd,fransa,ingiltere vs..örneğin geçen gün yabancı bir forumda bi bayan bazılarımızın kalbi balkonluda olabilir demişti anlayın artık...bi kadın yılda kocasını 54 kere aldatmış... kadın mevzusu açıkcası memleket meselesi Orhan Pamuk'un son kitabı masumiyet müzesi mi ne öyle bişey ismini tam hatırlamıyorum ama resmen anlatıyo kastetmek istediklerimi yani bizim toplumumuz ve diğer toplumlar arasındakikültürel ve düşüncesel bakış açısını çok iyi anlatmış...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 01:00 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı

ya niye bu kadar kızdın ki, merak ediyorum, ne yapayım, burada amaç genelleme yapmak değil tam olarak, kişisel fikir ve görüşlere göre bir fikir edinmek,
neden genelleme yaparız ki, bak sen şimdi dedin, bende de kadınların özellikleri var demek ki! duygusalımdır, aynen ince eleyip sık dokurum, bir arayış içindeyim, zaten konuyu da daha çok o nedenle açtım. buna göre benim kadın mı olmam lazım. kesinlikle basit düşünmem, genelleme yaparak insanları kategoriye de almam kesinlikle, insan olarak bakmak lazım bence meseleye.
Alt 06-09-2008, 10:21 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı

Söylediklerin doğru,bende senin gibi düşünüyorum ama kendi toplumumuz için böyle.Freud aslında haklı çünkü batılılar çok daha farklılar bizim toplumumuzdan biz dinimiz ve inaçlarımızdan dolayı görmeden pek anlıyamıyoruz fakat gerçekten batılı devletlerde özellikle hristiyanlığı seçmiş ülkelerde Abd,fransa,ingiltere vs..örneğin geçen gün yabancı bir forumda bi bayan bazılarımızın kalbi balkonluda olabilir demişti anlayın artık...bi kadın yılda kocasını 54 kere aldatmış... kadın mevzusu açıkcası memleket meselesi Orhan Pamuk'un son kitabı masumiyet müzesi mi ne öyle bişey ismini tam hatırlamıyorum ama resmen anlatıyo kastetmek istediklerimi yani bizim toplumumuz ve diğer toplumlar arasındakikültürel ve düşüncesel bakış açısını çok iyi anlatmış...

Cem kusura bakma aldatma konusuyla bağlantıyı kuramadım. bu durumu savunmamı beklemiyorsun heralde?ama şuda bi gerçek aldatma konusunuda tartışırsak eğer hangi ülke olursa olsun bu konuda erkelerin eline kimse su dökemez...

Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı

ya niye bu kadar kızdın ki, merak ediyorum, ne yapayım, burada amaç genelleme yapmak değil tam olarak, kişisel fikir ve görüşlere göre bir fikir edinmek,
neden genelleme yaparız ki, bak sen şimdi dedin, bende de kadınların özellikleri var demek ki! duygusalımdır, aynen ince eleyip sık dokurum, bir arayış içindeyim, zaten konuyu da daha çok o nedenle açtım. buna göre benim kadın mı olmam lazım. kesinlikle basit düşünmem, genelleme yaparak insanları kategoriye de almam kesinlikle, insan olarak bakmak lazım bence meseleye.
novosibir seni kırmak değil amacım ama sinirleniyorum böyle şeylere buraya kadınlar ne ister diye başlık açıp altınada ya zaten onlar kaburgadan yaratıldı diye devam ederse inan fikir alış verişinden eser bile bulamazsın ben az çok tahmin edebiliyorum zatan bu cümlelerin kullanılcağını.duygusal olduğunu,ince eleyip sık dokuduğunu,arayış içinde olduğunu bu yüzdende bende mi kadınım yani yazmışsın:)söyler misin bu basit düşünme değildir de nedir? bunu demek istmediğimi anladını eminim.zaten sonunda demişsin insan olarak bakmak lazım diye işte bende en baştan bunu dedim zaten insanız isteklerimiz var ama bunu sadece tek cinse mal etmek çok yanlış.beni anlıyacana eminim novosibir ben seni anladım merak etme super

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 10:26 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

[b] eksiyi gene yemişşiz :p ablacım yüzümüze çemkirmişsin resmen dövseydin bide ?

şimdi kadınlar ne ister sorusunu söyle yanıtladım ben türkiyedeki kadınlar ne ise benim tanıdıgm kadınlar demedim ben zehrayı baz alarak bi şey söyledim orda zehradan sonra benim kadınlara güvencimin azaldıını mizahi bi sekilde anlatmaya calısdım ama olmadı eksi artı cemkirmeyi yedik :P şimdi bu mesajımada bagırırıp cagırırsın .

sunu kabulleniyorum biz erkekler kadınlardan cok sey bekliyoruz cok yukleniyoruz ama kadınlarda bizden cok sey istiyo onların hayel gücüyle biz erkeklerin beklentisi hiç uyusmuyo aslında tek sorun birbirimizi anlamamaız en ufak seyde tartısma cıkartmamız ama aslında unutulmamalıki

her başarılı kadının arkasında bir erkek
her başarılı bi erkegin arkasındada bi kadın vardır super

Bookmarks