Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 12:28 AM   #5 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Ynt: Kadınlar Ne İster?

bu soruyu duymaktan sıkıldım artık.....

' kadınlar ne istermiş'.....

kadın dediğin insandır senin... bi insanın ihtiyaçları neyse onu ister bu bu kadar basit!.

neden bi erkek ne ister değil? onunda istekleri var ama burda farklılık girer işin içine kadınlar daha duygusaldır ,ince eleyip sık dokurlar bu yüzdende sürekli bi arayış içinde ,istek içinde görünebilirler...erkekler daha basit düşünür ve olaylara daha yüzeysel bakabilir isteklerini sınırlamayı,azla yetinebileyi(bazıları hariç) kadınlardan daha çok başarabilirler.ama bu ne kaburga kemiğiyle alakalıdır nede Freud'un 30 yıl düşünüp bulamadığı bu garip soruyla... bi 30yıl daha düşünse gene bulamazdı zaten çünkü yanlış düşünmüş bana göre kadınlar sandığı kadar karmaşık değil birçoğu küçücük şeylerle büyük mutlluluklar yaşabilir...' ama ben seni anlamıyorum.. ya bu kadınları anlamadım gitti' demek herşeyden kolaydır.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla