Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

Otohipnoz gerçeğin kapısı

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz Otohipnoz gerçeğin kapısı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 21 rakamının bir özelliği var mı? çocukken uyumak için 21 besmele çekerdim sonra uykum gelirdi anneannem öğretmişti hep işe yarardı =) rakamla ilgili bişey var mı merak ettim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

Otohipnoz gerçeğin kapısı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-12-2009, 02:42 AM   #21 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: Otohipnoz gerçeğin kapısı

21 rakamının bir özelliği var mı? çocukken uyumak için 21 besmele çekerdim sonra uykum gelirdi anneannem öğretmişti hep işe yarardı =) rakamla ilgili bişey var mı merak ettim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 02:11 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Merhaba 21 rakamının özel bir anlamı yok sadece ritmik uzun geri saymalar konsantrasyonu daha iyi topluyor 21 i de ben uydurdum genelde 10 dan geri sayarlar.
Bu arada ses kaydı olarak yine sitede daha önce arkadaşlarımızın vermiş olduğu aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 07:28 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cosay is an unknown quantity at this point

Uğraştığımız şeylerin çoğunu otohipnoz ile sağlayabiliriz. otohipnoz için sadece siz, başlangıçta sessiz ve rahat bir ortam lazım. Başka bir malzmeye ihtiyacınız yok.
En basit teknik önce rahat bir yere oturun yada uzanın; uykuya dalmayacağınız saatleri tercih ederseniz o kadar gevşemişken uyuyup gitmezsiniz. Ama uyursanızda problenm değil dinlenmiş olursunuz uyumayim diye kendinizi kasmayın.
derin nesef alın (gerçektn derim nefes diyaframla alınır. sonra bunu içinizden yavaşça 6 saniyede bırakın( yavaşça altıya kadar sayarak nefes verin). Nefes verirken tüm ciğerlerinizin boşlmasına dikkat edin bunu yaparken karın kaslarınız içeri gömülecek kadar nefes vermekten bahsediyorum.
Nefesi veriken sadece vucudunuzun bütün olarak gevşediğini hayal edin. Bunu 10 kez yapın.
Daha sonra Derin nefes alıp vermeye devam ederek vucudunuzu dolu bir şişe gibi hayal edin. en alttaki musluktan gerginliğinizin aktığını ve rahatladığınızı hayal edin. yavaş yavaş akıp gitsin sonra birdaha sonra birdaha. her boşalmada gerginliğinizin aktığını hayal edin. Sanki şişeyi duruluyorsunuz dolduruyorsunuz bulaşıklı suyu boşaltıyorsunuz tekrar dolduruyorsunuz. her seferinde boşalan su daha berraklaşıyor.
Bu uygulamanın sayısı yok kendinizi tüy gibi hissedene kadar yapabilirsiniz.
İnanın kendinizi tüy kadar hafifi hissedeceksiniz. Bazen su gibi aktığınız bazen balon gibi şiştiğinizi vs hissedeceksiniz.
sonra telkin yapim falan diye büyüyü kaçırmayın tadını çıkarın.
Yaptıkça bu işte ustalaşacaksınız.
ustalaşınca telkinlere başlayabilirsiniz çünkü o zaman kopmadan telkin yapabilirsiniz.
Bu kadar basit.
Eğer birlikte çalışabileceğiniz bir arkadaşınız varsa gevşeme seanslarında o da yardımcı olabilir.

cosay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2010, 11:51 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Başka bir otohipnoz tekniği daha,
Sessiz, sakin; kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir ortamda bulunun. Bu bir tür meditasyon olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Meditasyonla veya hipnozla oluşan trans durumu farklı değildir. Sırt üstü yatabilir yada dik bir şekilde oturma pozisyonunda bulunabilirsiniz.

Sağ elden başlanılır ve en az üç – beş defa “sağ elim ılık” denilir. Bu telkin esnasında zihin sağ elde yoğunlaştırılarak sağ el düşünülür. Sonra “sol elim ılık” daha sonra “her iki elim de ılık” üç – beş defa tekrarlanılır. Her tekrarda zihin tekrarlanılan yerin görüntüsünü alır. Her iki el yada diğer bölgelere telkin verilirken her iki el birlikte düşünülür. Ellerden sonra kollara başlanılır. “Sağ kolum ılık” üç – beş defa, “sol kolum ılık” üç – beş defa her “iki kolumda ılık” üç – beş defa tekrarlanır. “Sağ ayağım ılık, sol ayağım ılık, her iki ayağımda ılık, sağ bacağım ılık, sol bacağım ılık, her iki bacağımda ılık” üç – beş kez tekrarlanılır. El, kol, ayak ve bacaklardan sonra göğüs boşluğuna geçilir.” Göğüsüm rahat ve yumuşak”, “kalbim düzenli ve rahat”, “nefesim geniş ve düzenli” denilerek hepside üç – beş kez tekrarlanılır. Zihnen bu tekrarlarda telkin verilen vücut kısımlarının düşünülmesi, örneğin kalbimizi sanki avuçlarımızda atışlarını görüyormuş gibi düşünmemiz ve hissetmemiz gerekir. Göğüsüm rahat ve yumuşak derken tüm göğüs kafesi zihinde canlandırılmalı rahat ve yumuşak olduğunun farkına varılmalıdır.

Göğüs boşluğundan sonra “omuz adalelerim gevşek ve rahat”,” boyun adalelerim gevşek ve rahat” denilerek her ikisi de üç yada beş kez tekrarlanır. Ağız , dil ve en son olarak da alnım ılık ve rahat diye telkine devam edilir. Yine bu telkinler de en azından üç yada beş kez tekrarlanılarak yapılmalıdır. Bu arada seans ortalarına doğru göz kapaklarının iyice ağırlaşmış olduğu telkini de yapılır. Bir çok kişi böyle bir uygulamanın ardından hemen ilk seanslarda tam istediğini gerçekleştiremeyebilir. Sabırla uygulamaya devam edildiğinde; birde şimdinin gücü kullanılarak şimdi yapıyormuş gibi; beş on yıl sonra veya çok yakın zamanda yapmayı istediğiniz şeyleri gerçekleştirmiş gibi hayal gücünü kullanarak kendinizi zihninizde canlandırdığınızda mükemmel derecede anlamlı sonuç alabilirsiniz. Seans sonlarına doğru vücudunuzda düşüncelerinizin ve hayal gücünüzün meydana getirdiği farklı ruh halinin mutluluğunu lütfen doyasıya yaşayın.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Alt 31-01-2010, 09:13 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Arkadaşlar Merhaba,
İstek üzerine göz sabitleme tekniğini yayınlıyorum. Değişik varyasyonları olsada çok etkili bir metodtur. Dileyen arkadaşlar kendi sesleri ile kaydedip dinleyebilirler yada bir kaç kez okuyun zaten aklınızda kalır. ama akıl sesinizle söyleyin denilen yerleri kendinize söyleyin. hipnozun temeli telkindir. Kendinize telkinde bulunun. düşünmek yetmez söyleyin.
Kolay gelsin,

Otohipnoz Teknikleri
Göz sabitleme Tekniği:
Sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir yer bulun.
Ortam sıcaklığı, koku, giysileriniz, ışık miktarı sizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmalı.( en azından ilk 5-10 seans için bunları sağlamanız işi oldukça kolaylaştırır.)
Rahat bir kaltuğa oturun, yada rahat bir yatağa veya kanepeye uzanın.
Gözlerinizi duvarda göz hizanızın üzerinde bir yere yada tavanda bir noktaya sabitleyin. Uzanıyorsanız seçtiğiniz nokta göz hizanızın gerisinde olmalı.
Derin derin 3 kez nefes alıp verin.
Şimdi tüm dikkatinizi göz kapaklarınıza verin. Seans boyunca “55” sayısını düşünün.
Şimdi göz kapaklarınızın iyice ağırlaştığını hayal edin. Ağırlıklarını hissetmeye çalışın.
Kendinize akıl sesinizle
“Gözlerim çok ağırlaşıyor....., Gözlerimin ağırlaştığını hissediyorum, gittikçe daha çok ağırlaşıyorlar..... Kendimi çok rahatlamış ve gevşemiş hissediyorum......
Göz kapaklarımı açık tutmam imkansız hale geliyor.....
Göz kapaklarımı kapatmam gerçekten çok iyi hissetirecek.....
Üç’e kadar sayacağım, saymayı bitirdiğimde göz kapaklarımı açık tutmam gerçekten imkansız olacak..
Bir.... Göz kapaklarım birbirine yaklaşıyor...
İki.... Göz kapaklarım isteğim dışında kapanıyor...
Üç .... kapanıyorlar.....kapanıyorlar......kapanıyorlar... ........
Göz kapaklarım birbirine yapıştı....kilitlendiler.
O kadar yapıştılarki artık onları istesemde açamam.....
Daha fazla açmaya uğraşmak istemiyorum....
Gözlerimi istediğim zaman açabilirim ama onları kapalı tutmak istiyorum...
Şimdi güzel bir ortamdayım.. Güzel bir bahçenin içindeki güzel bir havuzun kenarında yürüyorum.
Güzel bir bahar günü, Hava çok güzel saat öğleden sonra 3 civarında.
Havuzun kenarında yürümeye devam ediyorum. Havuzun çevresi kırmızı, beyaz ve sarı güllerle ve yaseminlerle çevrili....
Çiçeklerden yumuşak bir esinti geliyor güllerin ve yaseminlerin tatlı kokusunu getiriyor.
Yürüdükçe tatlı yasemin kokusu benimle yürüyor. Birden bire havuzun biraz ilerisinde ağaçların arasına kurulmuş bir hamak görüyorum. Bu güzel bahçenin ortasındaki hamağa uzanarak rahatlamauya karar veriyorum.
Hamağa uzanak onun rahatlığını hissederek dahada gevşiyorum.Kendimi çok rahat ve gevşemiş hissediyorum. ...........
Bu rahatlık ve gevşemenin tadını çıkartırken bir kuş gelip ağacın dallarında birine konuyor. Birkaç saniye sonra kuş tünediği yerden kalkarak bana doğru uçuyor. Gittikçe yaklaşıyor. Kuşun her hareketini izlemek istiyorum. Fakat sahnenin güzelliği gözlerimi kapatmaya ve derin bir uykuya dalmama neden oluyor."

Buradan sonra istediğiniz telkinleri, kurgulamaları yapabilirsiniz. (sigarayı sevmiyorum, hızlı koşuyorum. ideak kilomdayım, tenim pürüzsüz ve güzel ne bilim daha birsürü işte) Önceden hazırlamanız daha iyi olacaktır.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Alt 03-02-2010, 10:35 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ekrem94 is an unknown quantity at this point

boy uzatmak için sesli hipnozlar varmı?
ekrem94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2010, 12:54 AM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Telkinle boy uzatma diye birşey var, oradaki uygun telkinleri alıp otohipnoz seansında kullanabilirsin. çok daha etkili olacaktır.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Alt 10-12-2010, 10:40 PM   #28 (permalink)

Bulunduğu yer: nerelerdeyim ??? ankarada olmak isterdim gerisi önemli degil..
Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
extrakafein is an unknown quantity at this point

merhaba ben ' kendi kendine telkin ' nasıl yapılır merak ediyorum yardımcı olur musunuz lütfen ??
extrakafein isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2011, 06:17 PM   #29 (permalink)

Tesekkür: 6
10 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
erbane is an unknown quantity at this point

sevgli turhan,kısa e öz olarak açıkamışsın.Teşekkürler...dün ilk denememi yaptım aa hipnoz olup olmadığımı bilmiyorum.çok dingindim.arada gözümün önüne kısa görüntüler geliyordu.ve birden rüyadan uyanır gibi oluyordum.hipnozda olduğumu hatırlıyordum.belkide uykuya dalıyorumdur.sonra zaten uyumuşum.gece rüyamda toprak bir evin gizli genişşş bir odasına giriyordum.ortasında bir havuzvrdı.
bu gün yeniden deneyeceğim.
erbane isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2011, 11:55 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba Erbane, eğer kendini rahatlamış hissediyorsan zaten başarmışsındır. ama derinlik tecrübe kazandıkça artacak. başlarda uykuya dalmak sık görülen birşey. Zamanla tecrüben arttıkça olatya daha çok hakim olacak ve hipnozda ikende kendini düşüncelerini idare edebileceksin. mümkünse çalışmayı her gün yap.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Bookmarks

Etiketler
gerginlik, gevşeme, otohipnoz, şans