Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

Otohipnoz gerçeğin kapısı

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz Otohipnoz gerçeğin kapısı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gece yatmadan yaparsan sabahları daha dinlenmiş kalktığını fark edeceksin. Ama nihayi amacımız bu değil. Otohipnozla yapabileceklerini sınırı yok. Kendinde istediğin davranış değişiklerinden, istediğin fiziksel değişikliklere kadar her şey mümkün. Literatürde otohipnozla boy uzamta, zayıflama vs örnekleri mevcut. Tabiki her şey ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

Otohipnoz gerçeğin kapısı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-12-2009, 07:22 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice
Standart Cevap: Otohipnoz gerçeğin kapısı

Gece yatmadan yaparsan sabahları daha dinlenmiş kalktığını fark edeceksin. Ama nihayi amacımız bu değil. Otohipnozla yapabileceklerini sınırı yok. Kendinde istediğin davranış değişiklerinden, istediğin fiziksel değişikliklere kadar her şey mümkün. Literatürde otohipnozla boy uzamta, zayıflama vs örnekleri mevcut. Tabiki her şey tek seansta olmuyor. Tek seansta yapılan şeyler daha yüzeysel. Seanları günaşırı tekrarlamak çok etkili oluyor. Tabiki tek seansta da ciddi etkili değişiklikler yapılabiir ancak daha öncede bahsettiğim gibi çok derin hipnoza girmek gerekiyor bunun içinde kendikendine hipnozda yeterince tecrübeli olmak gerekiyor. Sınır hayal gücünüz. Başarılar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 07:30 AM   #12 (permalink)
spestnaz
Guest

bilgilendirdiğiniz için sağolun. . nefes yolum açılmış gibi hissediyorum kenndimi
Alt 21-12-2009, 10:01 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Dun ben de denedim.Otphipnozla rahatlama ,siteden indirmistim.Aman allhim anlatamam adam ikide birde tuy gibi hafifledin dedikce hafifledim.Yillardir bu kadar rahat nefes aldigim olmamisti ve tuy gibi oldum .Harika bir hismis
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 11:18 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

ben kendime uyguluyorum benim uyguladığım teknik farklı biraz bahsedeyim bende gozlerimi kapatıp elimde bir ağırlık varmış gibi hayal ediyorum sonra diğer elimde ağırlık varmış gibi hayal ediyorum derin derin derin nefes alıyorum ağırlıkları kafamda dahada artırıp kollarımı güçsüzleştiriyorum ve tamemen rahatlıyorum yorulduktan sonra bir yere oturup rahatlama gibi burundan nefes alıp ağızdan nefes veriyorum bunu rahatlayana kadar devam ediyorum sonrada kendimi huzur bulduğum bir yerde sevdiğim insanlarla hayal ediyorum ve sonra istediğim herşeyi ve istemediğim herşeyi rahatça soylediğimi hayal ediyorum güven ve sosyal fobi için iyi bir yontem sizin dediğinizide uygulayacam ve burda bilgi vereceğim eminim çok etkilidir ..

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 11:50 PM   #15 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

bu gece deneyeceğim
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2009, 12:07 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Arkadaşlar,
Benim burda anlattığım yöntem sayısız otohipnoz yönteminden sadece biri. En basitlerinden biri. Tabiki sizde başka yöntemler bulabilirsiniz. Ağırlık hissi, hazır ses kayıtları, gözleri bir noktaya sabitleme vs çok farklı ve etkili yöntemler var. Önemli olan tecrübenizi arttırarak daha derin hipnoz sağlayabilmek. Translarınız derinleştikçe herşeyin daha kolay, telkinlerin daha etkili olduğunu göreceksiniz. sadece devam edin. Dikkatini toplayamayan devamlı düşüncleri dağılan arkadaşların bile en fazla bir hafta içerisinde (hergün bir kez düzenli uygularyarak) yol aldıklarını hissedeceklarinden eminim. Hipnoz öğrenilen bir durumdur. Yaptıkça daha iyisini yapacaksınız. Telkin için acele etmeyin başlangıçta sadece dikkatinizi dağıtır. Kendinizi hazır hissedince emen kopmamaya başlayınca yavaş yavaş telkinlere başlarsınız. Herkese başarılar

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Alt 24-12-2009, 12:39 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Ses kaydi olarak da indirdim .Ben link koyamiyorum paylasimlara mumkunse sende link varsa gonderirmisin turhan. Acaba hergun yapsak olurmu .Boyle bir rahatlama ilk defa yasadim.Aynen bir tuy gibi hafifliyeceksin diyor kayitta .Aynen uyguladim ve tuy gibi hafifledim.Peki evde zararli degil mi? Kayittaki kisi bir profosyeneldi belli ama yinede suphelerim var
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2009, 01:28 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Derya Merhaba,

Her gün yapmakta hiçbir sakınca yok evde yapmaktada bir sakınca yok ( ocakta birşey varsa ve bakacak kimse yoksa sakınca var). >En fazla yorgunsan ve uykuya ihtiyacın varsa uykuya geçer, ihtiyacına göre bir yada birkaç saat sonra kendiliğinden uyanırsın.
Hangi ses kaydını kullandığını bilmediğim için ekliyemiyorum ama sitede hipnoz başlığı altında zaten bir iki ses kaydı var. link eklemek kolay indirdiğin sayfanın internet adresini kopyla yapıştır kullanmak isteyen kopyalayıp adres linkine yapıştır. Çok beğendiysen burdada paylaş arkadaşlardan kullanmak isteyenler olabilir.
sitede daha öncede verilmiş olan çalışmalardan birinin linki
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Alt 31-12-2009, 12:46 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba,
Yukarıdaki tekniklerden birini kullanarak gevşemeyi başaran ve devam ettirebilen arkadaşalar için bir iki adım daha vereceğim. Yeni başlayan yada bir iki kez denedikten sonra bırakan arkadaşların ise kalıcıo gevşemeyi sağlayana kadar devam etmelerini tavsiye ediyorum.

Gevşemeyi sağladıktan sonra kendinizi 21 basamaklı bir merdivenin başında düşünün ve kendinize her basakta biraz daha rahatlayacağınızı söyleyin. En son basamağa ulaştığınızda artık hipnozda olacağınızı ve kendinize vereceğiniz telkinlere açık olacak onları uygulayacağınızı söyleyin. (bunları mutlaka kendinize söyleyin içsel konuşmalar otohipnozda önemlidir. gevşeyeceğinizi söylemeden merdivenleri indiğinizı düşünürseniz sadece inmiş olursunuz. her telkini mutlaka kendinize söyleyin.)
En alt basamağa geldiğinizde "Artık hipnozdasın" deyin sonra kendinize güzel bir ortamda olduğunuzu (ev olur plaj olur bahçe olur dağ olur ne seviyorsanız.) söyleyin. bu güzel ortamda istediğiniz telkinleri kendinize söyleyin yada bunları kabul edeceğiniz bir ortam yaratın (burada sadece kendinizle konuşarak her türlü ortamı yaratabilir ve değiştirebilirsiniz.)
Ve telkinlerinize başlayın. Çok dağılmayın biliyorum kendinizden aynı anda 40 şey istemek istiyorsunuz acele etmeyin tek tek gidin başta deneyiminiz arttıkça herşey daha kolay olacak

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Alt 31-12-2009, 01:14 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkur ederim turhan .Paylasimlarini yakindan takip ediyorum

Bookmarks

Etiketler
gerginlik, gevşeme, otohipnoz, şans