Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

asperger sendromu ?yardım edebilirmisiniz acaba ?

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım asperger sendromu ?yardım edebilirmisiniz acaba ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelikle bu yazıyı okudugunuz için teşekkürler.şu anda hayatınızdan dakikaları çalıyorum.ve bunun telafisi yok.neyse felsefe yi bırakıp sorunuma geliyorum tam anlamış değilim bende . kendimi o kadar kral gibi görüyorumki(bazende ezik) insaların bazılarını sevmiyorum.konuşmak dahi istemiyorum. kafamda hep şu var: eğer ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

asperger sendromu ?yardım edebilirmisiniz acaba ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-08-2011, 10:33 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 25
17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kosovali_gs is on a distinguished road
Angry asperger sendromu ?yardım edebilirmisiniz acaba ?

öncelikle bu yazıyı okudugunuz için teşekkürler.şu anda hayatınızdan dakikaları çalıyorum.ve bunun telafisi yok.neyse felsefe yi bırakıp sorunuma geliyorum
tam anlamış değilim bende .
kendimi o kadar kral gibi görüyorumki(bazende ezik)
insaların bazılarını sevmiyorum.konuşmak dahi istemiyorum.
kafamda hep şu var: eğer bi insan çirkinse içinde pistir, eğer güzel bir insansa içindeki güzellik yüzüne vurmuştur.hapisanedki insaların neredeyse hepsi tipinden anlaşılıyor.

insaların içine girince tipim bozulacak yada bu beni sömürecek ,nazar deyecek gibi hissediyorum.sosyal birisi olmak çok istiyorum ama kafa dengi bulamıyorum.
hemen size biraz kendim den bahsedeyim. 180 boyunda lisanslı kickboxcu ,eh birazcıkda olsa iri yapılıyım.hadi kapı gibi derler ya=)
bide sokaga çıkınca terliyorum..insanlar sürekli benim hakkında yorum yapıyo gibi.
bi de her şeyi hemen yanlış anlıyorum,dövmek geliyo içimden.ama yapmıyorum annemi üzmek istemiyorum
20 yaşındayım ama kalbim 60 yaşındaki insan gibi..yapayalnız ve özgüven sıfır, korkak , cesareti olmayan, kalıbının adamı olmayan biri gibi....
doktora gittğimde bana "asperger sendromu" ve depresyon dedi.

ALLAH' AŞKINA YARDIM EDİN..LÜTFEN YARDIM EDİN.NE OLUR....
HAYAT DIŞARDA ve BEN İNSANLARI ve DIŞARI ÇIKMAK ÇOK İSTİYİPDE ÇIKAMIYORUM.....
not: bu durumda bir kişinin kız arkadaşı olması beklenemez zaten.sosyalleşmeden imkansız.ne kadar yakışıklı olursan ol.ÇEVRE ..git kız arkadaşınla dolaşın demeyin.keşke olsa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kosovali_gs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2011, 11:30 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: asperger sendromu ?yardım edebilirmisiniz acaba ?

Alıntı:
kosovali_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle bu yazıyı okudugunuz için teşekkürler.şu anda hayatınızdan dakikaları çalıyorum.ve bunun telafisi yok.neyse felsefe yi bırakıp sorunuma geliyorum
kafamda hep şu var: eğer bi insan çirkinse içinde pistir, eğer güzel bir insansa içindeki güzellik yüzüne vurmuştur.hapisanedki insaların neredeyse hepsi tipinden anlaşılıyor.

insaların içine girince tipim bozulacak yada bu beni sömürecek ,nazar deyecek gibi hissediyorum.sosyal birisi olmak çok istiyorum ama kafa dengi bulamıyorum.
hemen size biraz kendim den bahsedeyim. 180 boyunda lisanslı kickboxcu ,eh birazcıkda olsa iri yapılıyım.hadi kapı gibi derler ya=)
bide sokaga çıkınca terliyorum..insanlar sürekli benim hakkında yorum yapıyo gibi.
bi de her şeyi hemen yanlış anlıyorum,dövmek geliyo içimden.ama yapmıyorum annemi üzmek istemiyorum
20 yaşındayım ama kalbim 60 yaşındaki insan gibi..yapayalnız ve özgüven sıfır, korkak , cesareti olmayan, kalıbının adamı olmayan biri gibi....

not: bu durumda bir kişinin kız arkadaşı olması beklenemez zaten.sosyalleşmeden imkansız.ne kadar yakışıklı olursan ol.ÇEVRE ..git kız arkadaşınla dolaşın demeyin.keşke olsa

Sevgili Kosovalı gs kardeşim,

Anlattıklarına bakarak maşallah aslanlar gibi oğlansın.Seni dışarıdan bakan birisi böyle görüyor.

Sen kendine baktığında çok daha değişik görüyorsun ve bunu da çeşitli sıfatlarla ifade ediyorsun.
Peki şunu sormak istiyorum.Başkaları sana bakınca aslanlar gibi bir delikanlı görürken, sen kendine bakınca o hoş olmayan sıfatları niye layık görüyorsun?
Belli ki kendinle ilgili içinde birtakım içsel çatışmaların var.
Herşeyden önce kendini sevmeyle işe başla.
Sen kendini sevmiyorsan başkalarından seni sevmelerini bekleme.
Bu konu ile ilgili bu sitede sana yardımcı olabileek epey döküman var.Onları araştır bul ve oku.
Bana sorarsan başlangıç noktan bu olmalı.İşe kendini sevmekten başlamalısın.Göreceksin arkası teker teker gelecek.
Yanılıyor olabilirim ama bu sadee benim şahsi fikrim.Başkaca yorumu olan arkadaşlarımızı da dinliyelim.Belki daha akla yatkın bir fikir gelebilir.
Sevgi ile kal.
İyiki varsın.
Alt 12-08-2011, 11:48 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Evet, bunu ben de yapıyorum. Ben de çözüm arıyorum ama bulamadım, ben de bununla yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum

Bu da bende varr. Çok fazla olmasa da orta derecede var.

Bence sen psikologa gitmelisin. Telkinleri de dinlemelisin. Hatta dur sana facebook linkimi atayım, sorunlarımız az çok benzer. Biz birbirimize yardımcı oluruz belki. Atıyorum şimdi
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2011, 12:09 PM   #4 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok teşekkür ederim ,saolun...dimi ilk önce kendimi seveyimki başkalarıda beni sevsin .
şu telkinleri 21 gün dinleyeyim .ama hanigisi daha iyi gelir ki ? sosyal fobi yok bende ,bende kendini farklı görme gibi bişe var ...
şimdi okuduğum iki arkadaşın yorumu çok iyi geldi bana =) iyiki varsınız
maviinci ile hemen hemen aynı sorunumuz varmış.yanlız olmadığıma sevindim =)))facebook linkini göremedim.konuşabiliriz,seni bilmem ama bu düşünceleri kafamdan söküp atmak istiyorum
zaten bu aralar iyice kafayı bozdum,evde sürekli ağırlık çalışıp neredeyse dışarı çıkmak istemiyorum.

neyse şimdi benim çıkmam lazım.abimle birlikte askeriye şubesine gidiyoruz.yoklama olacak.her bir yılda oluyo .şimdiden söylim abim jandarma komandoydu.türkiyenin en tehlikeli yerlerinden birinde ..mardin sınırında.uzun boylular hep usta asker olur zaten=)
ben bu siteye girmeye çalışacam.hayatımın değişmesini gerçekten istiyorum
kendize iyi bakın
kosovali_gs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2011, 10:30 AM   #5 (permalink)
Teğmen

benim diğer bir sorunumda bazen çok fena saçmalıyorum(..bak kimse yorum yazmıyo bile...neden hayatımdan bir şeyler yazdımki sanki.sorunumu yazsam yeterdi...şapşal işte((((((((((
Alt 13-08-2011, 01:11 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet, bunu ben de yapıyorum. Ben de çözüm arıyorum ama bulamadım, ben de bununla yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum

Bu da bende varr. Çok fazla olmasa da orta derecede var.

Bence sen psikologa gitmelisin. Telkinleri de dinlemelisin. Hatta dur sana facebook linkimi atayım, sorunlarımız az çok benzer. Biz birbirimize yardımcı oluruz belki. Atıyorum şimdi

Merhaba,

Şimdi sesli düşünüyorum.Psikolog ne yapıyor alıyor seni karşına anlat bakalım.Anlat anlat anlat güzel.Sana şunu şöyle yap takma dert etme bu doğru değil doğru olan budur.
Sen konuştun rahatladın o sana tavsiyelerde bulundu o an kendini değerli hissettin.Bu da güzel.
Rahatsızlığına teşhis koydu.Dedi ki sen de ............şöyle bir rahatsızlık var.
Gerekiyorsa bir de ilaç yazdı.
Bu da çok güzel Sen biraz içini boşaltmanın verdiği gevşeme ile kendini biraz olsun iyi hissederek eve döndün.
Yanılıyormuyum

Eeeeeeee..... sonra. Sonra ne olacak.
Sonrasında sen rahatsızlığıla birde ilaçlarınla başbaşasın.Doğrumu yanılıyormuyum.İlaçlarını aldığın sürece sana gerçek olmıyan sanal bir güven hissi gelir bunla kendini ne kadar iyi hissedebilirsen odur.

İlacı kestiğin zaman yine eski haline dönersin.Sürekli o ilaçları almak zorundasın.Almalısın ki kendini iyi hissedebilesin.
Şimdi öğrenme amaçlı soruyorum.Bu konuda bilgisi olanlar varsa yazsın bende öğreneyim.
Bu ilaçlardan tedavi edici olanlar varmıdır.Belli bir süre sonra doktorun "Tamam sen artık iyileştin ilaç almana gerek yok " dediği tek kişiye ben şahit olmadım.Bunu yaşayan birileri varsa rica ediyorum burada paylaşsın bende bilgi sahibi olayım ve ilaçlar konusundaki bu olumsuz düşüncelerimi değiştireyim.

Sevgi ile kalınız.
Alt 13-08-2011, 03:13 PM   #7 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba,

Şimdi sesli düşünüyorum.Psikolog ne yapıyor alıyor seni karşına anlat bakalım.Anlat anlat anlat güzel.Sana şunu şöyle yap takma dert etme bu doğru değil doğru olan budur.
Sen konuştun rahatladın o sana tavsiyelerde bulundu o an kendini değerli hissettin.Bu da güzel.
Rahatsızlığına teşhis koydu.Dedi ki sen de ............şöyle bir rahatsızlık var.
Gerekiyorsa bir de ilaç yazdı.
Bu da çok güzel Sen biraz içini boşaltmanın verdiği gevşeme ile kendini biraz olsun iyi hissederek eve döndün.
Yanılıyormuyum

Eeeeeeee..... sonra. Sonra ne olacak.
Sonrasında sen rahatsızlığıla birde ilaçlarınla başbaşasın.Doğrumu yanılıyormuyum.İlaçlarını aldığın sürece sana gerçek olmıyan sanal bir güven hissi gelir bunla kendini ne kadar iyi hissedebilirsen odur.

İlacı kestiğin zaman yine eski haline dönersin.Sürekli o ilaçları almak zorundasın.Almalısın ki kendini iyi hissedebilesin.
Şimdi öğrenme amaçlı soruyorum.Bu konuda bilgisi olanlar varsa yazsın bende öğreneyim.
Bu ilaçlardan tedavi edici olanlar varmıdır.Belli bir süre sonra doktorun "Tamam sen artık iyileştin ilaç almana gerek yok " dediği tek kişiye ben şahit olmadım.Bunu yaşayan birileri varsa rica ediyorum burada paylaşsın bende bilgi sahibi olayım ve ilaçlar konusundaki bu olumsuz düşüncelerimi değiştireyim.

Sevgi ile kalınız.

Anlıyorum fakat psikologlar ilaç yazamazlar, ilaç yazan psikiyatr ve ben psikolog önermiştim :))
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2011, 03:32 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 243
166 Mesajinıza toplam 533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*kelebek* is an unknown quantity at this point

merhabalar.evet karavan abi psikiyatr'dan bahsetmişsiniz siz :) ben de onların sadece ilaç yazarak göndermelerini garipsiyorum,terapi yapan psikiyatrlar da olması lazım en azından uzun terapiler olmasa da sıkıntısıyla ilgili çözümler üretecek konuşmalar yapması lazım ama ülkemizde hem bu yok hem de psikologa gitmek istendiğinde terapiler oldukça pahalı.ben geçen sene devlet hastanesine gitmiştim,ordaki psikiyatr gerekmediği sürece ilaç kullandırmama taraftarıydı ve psikolog da vardı.psikologla birkaç ay terapiler yaptık,o sıradaki sıkıntım çok şükür geçti ama o konuda olmasa da hala bir takım düşüncelerim beni rahatsız ediyor..dediğim gibi ben o dönemdeki durumum için fayda gördüm,ilacı da 4ay kullandırıp gereksiz yere kimyasal almanın gereği yok dediler..

insanlar küçük sıkıntılarını atlatmak için kendileri uğraşmalılar bence ama büyük sıkıntılarda vücudun serotonin dengesi değiştiği için onu olumlu düşünme gibi yöntemlerle düzenlemek diye birşey olmuyor,adam zaten beynindeki dengesizlik yüzünden olumlu düşünebilme yetisine sahip değil..önce o dengeyi kurmak sonra da bu denge üzerine düşünce yapısını değiştirmek gerek diye düşünüyorum..ama dediğim gibi gerçekten hayatınızı çok etkiliyorsa ve ilacı lüzum görmedikçe vermemeye çalışan bi doktordan almak daha mantıklı bir durumdur..
*kelebek* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2011, 04:19 PM   #9 (permalink)
Teğmen

ŞAKA MI BU ???..burası tartışma yeri değil. ben sorunumu anlattım,herkez diğer kişilerin yazdığı yorumların üstüne yorum yapıyor.herkezin beyin kimyası farklıdır.herkez aynı şeyi düşünmesi imkansızdır.
doktora gitmeyi bende biliyorum.sadece onlar bir kişi ezberlediği şeyleri söyleyip, ilaç veriyorlar.sonrada bütün bir gün zombi gibisin (ilaçlar sadece algılamayı yavaşlattıgı için seni uyuşturuyo.işe yarayan ilaçlarda var.
ben telkin yada kitap tavsiye edersiniz diye düşün müştüm.......
lütfen şunları yazmazsanız sevinicem "git doktora, sihirli değnek yok , telkinleri forumda incele , paralı telkin yap, etc....
benim gibi birisi ilk hangi telkinle başlasın ?
-başklarının düşüncesini önemseme
-kendine güven
-rahat kafa ?
-insanları sevmek
-rahat konuşmak
Alt 13-08-2011, 06:34 PM   #10 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
kosovali_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba.

Muhtemelen bebeklik ya da çocukluk çağlarından kalma bir sorundur.

Asperger sendromu olan kişilerin aslında çok zeki oldukları biliniyor.Einstain,
Darwin gibi isimler de bu sendorma sahipmiş.

Bu sende bir şeyi körükleyebilir.Sosyal yaşantından alamadığın zevki ya da eksikliği, ilgi alanın her neyse ona yönelterek iyi bir başarı sağlayabilirsin.

Eksik olan tarafını başka bir konuda uzmanlaşarak telafi etmekten bahsediyorum.

Bu yüzeysel bişey tabi.Ne olduğunu neden böyle olduğunu bireysel senaslarla çözümleyebilirsin ancak.Bunu da bir uzmanla yapmak zorundasın.

Bir kimlik ya da model benimseme.Neysen o olmaya çalış.Rol yapmaktan farklı bişey bu.Kafanda belirlediğin bir karakter bir kimlik varsa bunları bir kenara bırakmanı tavsiye ediyorum.Çünkü kendini ancak olduğun gibi olarak farkına vararak tanıyabilirsin.Duygularını ve davranışlarını gözlemle.Olduğun her neyse önce onu kabul ederek başla ki direnç oluşmasın..

Kitap olarak, Nil Gün, R.Şanal gibi başarılı yazarların kitaplarını tavsiye edebilirim.

Bir de Elayne Savage adlı bir yazarın yazdığı Kişisel Algılama adlı bir kitap var.Bu kitabı okumanı tavsiye ederim.

Burada gelişmelerini de paylaşırsan herkes kendince bişeyler söyleyip yardımcı olacaktır..
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks