Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Depresyon Dünde Kaldı

Uyarılar

Yaşıyorum ama yaşamak denirse

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Depresyon Dünde Kaldı Yaşıyorum ama yaşamak denirse Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Halimi hiç sevmiyorum.Sessizim,konuşmuyorum,mutsuzum,keyifsiz im tek istediğim şey insan gibi yaşamak. Evden dışarı çıkmıyorum okula gidiyorum derslerde konusmuyorum agzımı açmıyorum . Soruları bilsem bile bilmemezlik numaraları yapıyorum tahtaya kalkmıyorum söz almıyorum. Arkadaşım neredeyse hiç yok. Herkes benımle olmaktan sıkılıyor. Bunu hiç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Depresyon Dünde Kaldı telkin cd indir izle İstanbul Depresyon Dünde Kaldı nerededir kimdir Depresyon Dünde Kaldı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Depresyon Dünde Kaldı hipnoz Depresyon Dünde Kaldı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Depresyon Dünde Kaldı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Depresyon Dünde Kaldı kuantum düşünce kitap haberi

Yaşıyorum ama yaşamak denirse

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-04-2013, 12:09 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point
Standart Yaşıyorum ama yaşamak denirse

Halimi hiç sevmiyorum.Sessizim,konuşmuyorum,mutsuzum,keyifsiz im tek istediğim şey insan gibi yaşamak. Evden dışarı çıkmıyorum okula gidiyorum derslerde konusmuyorum agzımı açmıyorum . Soruları bilsem bile bilmemezlik numaraları yapıyorum tahtaya kalkmıyorum söz almıyorum. Arkadaşım neredeyse hiç yok. Herkes benımle olmaktan sıkılıyor. Bunu hiç sevmiyorum. 3 senedir bu durumum böyle. Eğlenceli biri olmak istiyorum. İnsanlarda iz bırakmak istiyorum. Ama bu durum engelliyor beni. Geçenlerde öğretmenlerden biri bana '' para versek konusturamayacagımız tiplerden '' dedi. Herkes beni ezik yerine koyuyor. Sıkıldım artık. İnsan gibi yaşamk istiyorum. Bir kız arkadaşım olsun istiyorum. Sosyal olayım sosyallikten gebereyim istiyorum. Arkadaş istiyorum yanlız olmak evde tıkılıp kalmak istemiyorum. Nasıl değiştirecem ben kendimi ? İnsanlar bir şey yaparken benide çagırsın istiyorum eski günlerime geri dönmek istiyorum. Gün boyu asık suratla dolaşıyorum. Sınıftakiler lakabımı koydu bile '' miskin ''. Derslerde ağzımdan tek kelime cıkmıyor. Arkadas muhabbetlerine katılmıyorum. Etrafa negatiflik saçıyorum. İçimdeki eğlenceli adamı ortaya cıkarmak istiyorum. İnsanların bana '' ölmüş,ruhsuz,ölsen kimse farketmez,adam ölmüş '' demesinden bıktım artık. Enerji dolu biri olmak istiyorum sosyallikten bogulmak istiyorum. Dolu dolu bir adam bilgili kültürlü herkesin saygı ve sevgisini kazanmış bi adam olmak istiyorum. Eskiden herkesi eğlendiren bir adam olmak istediğimi düşünürdüm ama artık bunu istemediğimi anladım. Etrafımda arkadaşlarımın ve en önemlisi bir kız arkadasımın olmasını istiyorum. Artık benimde kız arkadasım olsun. Neden olmuyor neden !!?!? Böyle birine kim bakar tabi..İnsanlar arasında ezilen,donuk,ruhsuz,yaşayan ölü,ağzı var dili yok birine kim bakar... galiba artık olgun olma vaktim geldi. Çocuk olarak kalmak istiyordum .. bi aralar çocuk olarak kalmıycagım için depresyonlara girdiğim olmuştu.. Ama artık büyümek olgunlaşmak istiyorum. Derslerimde başarılı olmak , arkadaşlarımın olması, onlarla birlikte bara gitmek cafelere gitmek sinemalara tiyatrolara konserlere maçlara gitmek istiyorum.. en cokta kız arkadas istiyorum. ama olmuyor kıramıyorum engellerimi...sizin fikirleriniz nedir arkadaslar yardımınız için sağolun şimdiden..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 12:19 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Yaşıyorum ama yaşamak denirse

Neden bu sorunların için eft yi kullanmıyorsun? Değişmek istiyorum diyerek değişemezsin. Bunun için çareler aramalısın. Ve emin ol bulursun. Affetmek özgürleştirir diye bir başlık var ya forumda o forumla başla çalışmaya ben çok faydasını göreceğini düşünüyorum.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 12:22 AM   #3 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Joe Vitale - Duygusal Özgürleşme Tekniği (EFT) Röportajı 2/2 - YouTube
Mesela bu videoda söylenen şeyleri deneyebilirsin. Kesinlikle faydasını göreceğine ben inanıyorum.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 12:24 AM   #4 (permalink)
Super Moderator

Hem biliyor musun, ben bugün seni merak ettim. Bir ac_milan_ ac vardı, acaba ona ne oldu? Çözebildi mi sorunlarını ? Ve işte buradasın. Demek ki seni merak eden, seni düşünen insanlarda varmış. Kendine bu kadar kötü davranma lütfen. Gerisi kendiliğinden gelir. sevgimle
Alt 01-04-2013, 12:27 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Merhaba hosgeldin aramiza. İlk olarak yalniz olmadigini bil. Buradaki cogu kisi benzer sorunlar yuzunden burada. Ben de daha cok yeniyim ama 2 aya yakin bi zamandir bu siteden cok sey ogreniyorum ve telkinlerinde etkisiyle sosyal hayatimda olumlu gelismeler yasiyorum. İlk olarak fazla mukemmelliyetci olma. İnsanlarla iliski kurmanda sana ne engel oluyo olabilir? Bunu bi dusun. Dis gorunusunu mu yeterli bulmuyosun, kendini aptal olarak mi goruyosun ya da gecmiste birinden bi darbe aldinda tekrar aci cekmekten korktugun icin mi kendini insanlardan geri tutuyosun? Sen her halinle mukemmelsin ve insanlarin sevgisini hakediyosun bunu aklindan cikarma. Diger insanlarin sozlerine kulak asma. Onlarin derdi seninle degil aslinda kendileriyle... Ahkam kesmis gibi olmak istemem, burada cok daha deneyimli uyelerin gunlukleri var, onlari okuyabilirsin. Bi de telkinleri duzenli dinle ve bu siteyle olan iliskini kesme. İnan bana cok kisa zamanda kendindeki degisimi gorebilirsin. Sevgilerle :)
Alt 01-04-2013, 12:29 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Aa pardon sen eski uyeymissin zaten :) Telkinleri duzenli dinledin mi acaba onu merak ettim?
Alt 01-04-2013, 12:59 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

malesef telkin dinleme fırsatı bulamıyorum. sınavlar falan derken vakit olmuyor dediklerinize bakacağım şimdi biraz geç oldu ilginiz için çok çok teşekkür ederim
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 02:30 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point

ben de şu an aynen bu durumdayım .. ben çocukken daha aktiftim özellikl 15 yaşıma kadar ama sonra ne olduysa 15 yaşımdan şimdiki yaşıma kadar bir durgunluk var üstüm de yukarı da ki yaşadıklarının hepsini bende yaşadım .. özellikle sevgili konusunda bende dertliyim .. şu an 24 yaşımdayım neredeyse sevgilim hiç olmadı .. şu sıralar nlp ve eft i araştırıyorum fakat kendi kendine olacak iş değil uzmanından yardım almak gerek .. ve başarı sonuçlarıda kişiden kişiye değişiyor .. ayrıca telkinlerle de çok zor sürekli müzik dinlemek zorundasınız .. günün kaç saati müzik dinleyebiliriz ki ? bazen günlerce dışarı çıkmadığım da oluyo . üniversite okuyorum bitti bitecek doğru düzgün ne sevgili ne arkadaşlarım oldu .. nasıl geldiysem öyle gidiyorum .. anlatacak çok şeyim var da forumun db si kaldırmaz .. eğer ben değişebilirsem herkes değişir .. 25 yıl yaşadım ama 4-5 sene yaşamış gibiyim .. geçecek gibi de durmuyor ..
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2013, 12:17 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

eft yi denedim ama faydasını göremedim acaba yanlış uyguluyo olabilirmiyim ?

birde arkadaşlar eskiden yaşamım dolu doluydu şimdi hiçbir şey beni heyecanlandırmıyor. öyle sessizce yaşayıp gidiyorum. çok umursamaz oldum. rahat miskin ve uyuşuk kavramları cuk diye üstüme oturuyor. bıktım artık bu durumdan . enerjik aktif girişken biri olmak istiyorum. etrafımdaki her şey boş geliyor
Alt 01-04-2013, 12:45 PM   #10 (permalink)
Super Moderator

Bak bitanem, bütün bunları istiyorum demen, bende yok anlamına gelir. İstiyorum kelimesi isteklerini hep belirsiz bir zamana atar. O yüzden hep olumsuz yönlerine odaklanma. Biliyorum bunu uzun süre yaptığın için başka türlüsü elinden gelmiyor olabilir ama denemek zorundasın. Vira bismillah de ve çık yola inan bana başaramaman için hiç bir sebep yok. Öncelikle, kendinde sevdiğin bazı özellikleri bulmaya çalış. Ne olursa ve onlar için teşekkür et. Sevmediğin her şey için ise kendini affet. Affetmek özgürleştirir o sayfayı iyice araştır oradaki çalışmaları yap faydasını görmeye başladıkça arkası gelecektir. Hadi bakalım ha gayret. Başaracaksın mutlaka

Bookmarks

Seçenekler
Stil