Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2013, 02:30 AM   #8 (permalink)
shadow_walker_
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yaşıyorum ama yaşamak denirse

ben de şu an aynen bu durumdayım .. ben çocukken daha aktiftim özellikl 15 yaşıma kadar ama sonra ne olduysa 15 yaşımdan şimdiki yaşıma kadar bir durgunluk var üstüm de yukarı da ki yaşadıklarının hepsini bende yaşadım .. özellikle sevgili konusunda bende dertliyim .. şu an 24 yaşımdayım neredeyse sevgilim hiç olmadı .. şu sıralar nlp ve eft i araştırıyorum fakat kendi kendine olacak iş değil uzmanından yardım almak gerek .. ve başarı sonuçlarıda kişiden kişiye değişiyor .. ayrıca telkinlerle de çok zor sürekli müzik dinlemek zorundasınız .. günün kaç saati müzik dinleyebiliriz ki ? bazen günlerce dışarı çıkmadığım da oluyo . üniversite okuyorum bitti bitecek doğru düzgün ne sevgili ne arkadaşlarım oldu .. nasıl geldiysem öyle gidiyorum .. anlatacak çok şeyim var da forumun db si kaldırmaz .. eğer ben değişebilirsem herkes değişir .. 25 yıl yaşadım ama 4-5 sene yaşamış gibiyim .. geçecek gibi de durmuyor ..
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla