Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2013, 12:27 AM   #5 (permalink)
annie hall
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road
Standart Cevap: Yaşıyorum ama yaşamak denirse

Merhaba hosgeldin aramiza. İlk olarak yalniz olmadigini bil. Buradaki cogu kisi benzer sorunlar yuzunden burada. Ben de daha cok yeniyim ama 2 aya yakin bi zamandir bu siteden cok sey ogreniyorum ve telkinlerinde etkisiyle sosyal hayatimda olumlu gelismeler yasiyorum. İlk olarak fazla mukemmelliyetci olma. İnsanlarla iliski kurmanda sana ne engel oluyo olabilir? Bunu bi dusun. Dis gorunusunu mu yeterli bulmuyosun, kendini aptal olarak mi goruyosun ya da gecmiste birinden bi darbe aldinda tekrar aci cekmekten korktugun icin mi kendini insanlardan geri tutuyosun? Sen her halinle mukemmelsin ve insanlarin sevgisini hakediyosun bunu aklindan cikarma. Diger insanlarin sozlerine kulak asma. Onlarin derdi seninle degil aslinda kendileriyle... Ahkam kesmis gibi olmak istemem, burada cok daha deneyimli uyelerin gunlukleri var, onlari okuyabilirsin. Bi de telkinleri duzenli dinle ve bu siteyle olan iliskini kesme. İnan bana cok kisa zamanda kendindeki degisimi gorebilirsin. Sevgilerle :)