Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   Çekirdek İnanç Günlüğüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617673)

mehtap1606 13-04-2013 04:32 PM

Cevap: Çekirdek İnanç Günlüğüm

Merhaba deepf, bu telkinlerin işe yaradığını gösteriyor.eğer tüm günlüklere sadece bi göz atarsan tüm telkinlerin ilk etkisi sinirli hal, ağlamalı hal ... Vb. Olduğunu görürsün.dinlemeye ara verirsen bu savaş bitmez,önce savaşacaksın sonra Zafer'in keyfini çıkaracaksın.

çekim yasası 13-04-2013 08:01 PM

Merhaba deef, çekirdek inancı yaptıralı sekiz ay olduğu halde hala zaman zaman çok yoğun dalgalanmalar yaşıyorum, etkisini henüz üzerimdemden attım ama vazgeçmiyorum. Bilinçaltımın hiç şansı yok değişecek dalgalanmada yaşasam durulsamda devam..

deepf 14-04-2013 11:21 AM

umarım bende de işe yarar

deepf 20-04-2013 12:09 PM

çekirdek inanç 4.tur bitiminde biraz ara vermiştim ,malesef beni üzen olaylar katlanarak devam ediyor ,dinlemeye devam edicem ama 4 tur dinlediğim ve ödevlerimi tam yaptığım halde neden beni üzen olaylar aynı şekilde tekrar ediyor ?

deepf 08-05-2013 02:03 PM

merhaba,
çekirdek inanç çalışmasında 5. tur bitti,artık sinirli değilim ,ama kısırdöngüler de pek değişiklik olduğunu söyleyemiyorum malesef

deepf 16-05-2013 04:48 PM

merhaba ,
çekirdek inanç çalışması 6.turda 3. gündeyim ,gelişmeler çok yavaş keşke daha hızlı etkilese

atmaca42 17-05-2013 08:10 AM

merhaba deepf bende aynı senin yaşadığın sıkıntıları yaşadım dalgalanmalar her şeyin üst üste gelmesi aksilikler bunlar normal sıkıntılar yaşacaksın belki seninde benim gibi bilinç altın çok kirliydi bence zaman ver ve sabırla dinlemeye devam et herşeyi zamana bırak sihirli değnek bekleme dokunancak ve herşey güzel olacak diye hayat bu bende yaptırdım çekirdek inanç dedim işe yaramadı ama sıkıntılar başıma geldikçe ben eskiden o sıkıntılara ne tepki verirdim isyanlar vs ama şimdi her şeyi akışına bırakıyorum bundada vardır bir hayır diyorum yani birnevi kişilik olarak olaylara daha olgun yaklaşıyorum faydası var bence ama kendini gözlemlemen gerekir bence 5-6 aty dinlemek gerekiyor diye düşünüyorum bu yaşa kada raileden çevreden hep olumsuz telkinler aldık onlar bilinç altı değildi ama :)sonuçta orayı etkiledi bu yılların birikimi biranda yok olmaz böyle düşün umusuzluk yok hadi Allaha emanet ol ;)

deepf 17-05-2013 03:29 PM

moral verdiğiniz için teşekkürler ,ben biraz sabırsızım galiba ,herşey hemen değişsin istiyorum

deepf 10-11-2013 01:39 PM

merhaba ,malesef çekirdek inanç hiç işe yaramadı neredeyse 10 ay olacak ve olumlu pek bir etki yok ve tam tersi çok sinirli,sabırsız oldum ve maddi anlamda tıkanıklıklar devam ediyor harcadığım zaman için üzülüyorum

sweeet 10-11-2013 01:48 PM

Üzülmeyin en azından durumunu değiştirmek için çabalıyorsunuz. Umarım sorunlarınızın üğstesinden gelmenin başka bir yolunu bulursunuz. Merak ettiğim düşüncelerinizde hiç mi değişim olmadı 10 ay boyunca telkin dinleyip sıfır etki mi gördünüz?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:52 AM.