Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   Çekirdek İnanç Günlüğüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617673)

backdoor 13-02-2011 02:50 PM

Çekirdek İnanç Günlüğüm

Merhaba arkadaşlar,
Telkinlerle ilgili pek çok günlük tutuluyor ancak çekirdek inanç ile başlayan bir hikayeye ait günlük olmadığını gördüm. Bu konuyla ilgilenen arkadaşları motive etmek ve dönüşümlerin ne kadar ciddi olduğunu göstermek adına bu günlüğü tutacağım.

backdoor 13-02-2011 02:53 PM

Cevap: Çekirdek İnanç Günlüğüm

Atakan Bey ile kısa bir görüşme yaptıktan sonra kendisi Abdullah Bey'in müsait olduğu vakitleri bana ileterek randevu almamı sağladı. İlgili saatte Abdullah Bey'in beni aramasıyla birlikte seansımıza başlamış olduk. Tüm aşamaları Abdullah Bey kendisi yönlendiriyor. Öncelikle söylemliyim ki, her ne kadar bu konuda araştırmalar yapmış olsam da çalışmaya ait çok üst düzey bir inancım yoktu. Elbette altında Atakan Sönmez imzası olan bir işe güvenmemek mümkün değil ancak böylesine net tespitler yapılabileceğini sanırım inanamıyordum.

backdoor 13-02-2011 02:58 PM

Sosyal hayatımla ilgili biraz konuştuktan sonra, aile hayatıma yönelik bir görüşme yaptık. Burada özel bazı detaylar olduğu için çok fazla üzerinde durmayacağım. Ancak bende de "baba desteği eksikliği" sorunu olduğunu gördük. Sorunun teşhis edilmesinden hemen sonra Abdullah Bey büyük bir profesyonellikle sorunu hangi egzersizlerle çözebileceğimize yönelik bilgiler verdi. Söylediği olumlama cümleleri gerçekten çok etkili. Şu an Atakan Bey ile birlikte hazırlayacağı telkini bekliyorum, asıl etkiyi o zaman alacağıma inanıyorum ancak şimdiden yaşadığım gelişmeler gerçekten çok etkileyici.

Sorunu farkettikten hemen sonra, soruna karşı kendim bir süper-ego yaratmak için çalıştım ve bir miktar başarılı oldum. Çekirdek inanç konusnda forumdan bulduğum bir meditasyonu da Abdullah Bey'den aldığım egzersizlerin yanına ekledim. Sonuç gerçekten inanılmaz! Hakkını savunmak ve kendini net bir biçimde ifade etmek konusunda sorun yaşadığım bir arkadaşımla yaptığım tartışma sonucu haklılığımı kabul ettirebildim. Sosyal hayatta bu tip sorunları ister istemez yaşayabiliyoruz ancak bunun bu kadar basit bir şekilde çözülebileceğine kesinlilkle inanmıyordum. Açıkçası benim sorunum zaman yönetimi ve konsantrasyon eksikliğiydi. Bu sorunun daha ilk seanstan böylesine çözülmüş olması beni gerçekten çok şaşırttı. Telkinlerim geldikten hemen sonra edindiğim diğer tecrübeleri de sizlerle paylaşacağım. Bilinçaltının temel eksikliğine yönelik bir çalışma olacağından telkinlerin çok daha kısa sürede etki edeceğini biliyorum. Umarım hayatımdaki bu büyük devrimi sizlerle büyük bir keyifle paylaşacağım. Herkese bu çalışmayı öneriyorum.

baharcık 13-02-2011 05:46 PM

Çıktığın bu harika yolculukta yaşayacağın büyük mutlulukların daha da çoğalmasını diliyorum senin için...Çünkü aynı yolculuğa kısa bir zaman önce bende çıktım ve aynı mutluluğu bende yaşıyorum...KUCAK DOLUSU SEVGİLER....HER ŞEY GÖNLÜNCE VE DİLEDİĞİN ŞEKİLDE OLSUN...

backdoor 14-02-2011 06:11 PM

Telkin CD'm bugün ulaştı. Hemen dinlemeye başlıyorum :)

serper 22-02-2011 05:15 PM

Backdoor, bende Çekirdek İnanç çalışması istiyorum inşallah fırsatını bulduğumda olacak.

paylaşımlarını bekliyoruz.teşekkürler956k

yesıl 23-02-2011 08:13 PM

slm herkese cekirdek inanc bulam konusunda bişeyler sormak istiyorum yarım saatlik görüsme sonunda tek bir cekirdek inancmı cıkıyor ortaya benim birsürü rahatsızlıgım var. bu rahatsızlıklar tek bir inanctanmı kaynaklanıyordur. beni aydınlatırsanız sevinirim.

Işıldayan Safir 23-02-2011 09:29 PM

Çekirdek inanç bir taneymiş. Ben de birden fazla sanıyordum önceden. Diğer inançlarınızda ona bağlı olarak oluşuyor. Ağacın dalları gibi düşünmek gerekiyormuş yani diğer inançlarımızı da. Kök bir tane. :)

Sevgilerimle. actionsmile

yesıl 25-02-2011 07:21 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 791170)
Çekirdek inanç bir taneymiş. Ben de birden fazla sanıyordum önceden. Diğer inançlarınızda ona bağlı olarak oluşuyor. Ağacın dalları gibi düşünmek gerekiyormuş yani diğer inançlarımızı da. Kök bir tane. :)

tesekkürler bu çekirdek inancımı bulşsam çitleyip kurtulsam.smil56:zpzp:

Neptün 25-02-2011 08:46 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 791170)

Ay buna çok sevindim. Ben de birden çok mudur diye düşünüyordum. Ama mantıken düşünürsek zaten çekirdek :) O yüzden bir tane olur

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:57 PM.