Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   Çekirdek İnanç Günlüğüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617673)

Houner 26-02-2011 12:07 PM

Cevap: Çekirdek İnanç Günlüğüm

tabiki çekirdek inanç demek kaynak inanç, kök inanç demek olduğuna göre çekirdek inanç 1 tane ama onun yol açtığı sorunlar daha fazla oluyor kökteki sorun çözüldüğünde dallarda otomatikman budanıyor :)) bu yüzden önce çekirdeği çitlemek lazım :D

trkyldz 26-02-2011 12:59 PM

merhaba backdoor çekirdek inanç çalışmasına bende katıldım.cd de geldi şu an dinliyorum. yanlış anlamadıysam benimde çekirdek inançım seninkiyle aynı fakat ben aman aman diyebileceğim bi etki yaşamadım.bana denilen bir olumlama cümlesi vardı.'güç kaynağını kabul ediyorum ve hayatımda uyguluyorum'.sen bunlardan farklı birşey yaptın mı?

nympa 15-01-2012 03:28 PM

güzel bir konu başlığı açılmış ama devamı gelmemiş neden kimse yazmıyor kendisiyle ilgili gelişmeleri?

fantas_tic 20-04-2012 12:03 AM

Alıntı:

nympa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816896)
güzel bir konu başlığı açılmış ama devamı gelmemiş neden kimse yazmıyor kendisiyle ilgili gelişmeleri?

Bende tecrübe eden kişilerin gelişimlerini görmek takip etmek istiyorum ama başlık acılıyor devamı gelmiyor.. Ölüyorlarmı yoksa noluyor sadanimsadanimsadanim

gzlm 17-05-2012 12:34 AM

Merhaba arkadaşlar.
Çoğu konular aktif çekirdek inanç kısmı pasif kalmış biraz ...
ben direk konuya girmek istiyorum yaklaşık 1.5 ay evvel bende Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yaptım inançlarım bir kaç taneydi bi kaç kez tekrar ettirdim yazmaya yetişememiştim utandım bi daha sormaya :D ama iki tanesi aklımda birincisi baba sevgisi eksikliğinden kaynaklı ikinci ise güç odaklı olduğumu söylemişti Abdullah bey herşeye sevgiyle yaklaşmam gerektiğini söyledi... velhasıl Atakan bey cdlerimi hazırlayıp 15 gün içerisinde gönderdi 25.04.2012 tarihten itibaren ismime özel telkinleri dinliyorum 1.peryot 10 gün dinleyip 3 gün ara verdim şu an 2.peryottadım bu arada ismime özel 13 telkin var telkin fazla olunca etki süresi doğal olarak uzuyor diye düşünüyorum aksatmadan denildiği gibi telkinleri dinliyorum olumlu bi değişim söz konusu değil şu anlık ki henüz 2 periyodum daha kaldı dinlemem gereken ancak farkettiğim bi gerçek var 1 1.5 haftalık çok asabi oldum öyle böyle değil kendimi tanıyamaz oldum en ufak konulara ters cevap veriyorum sinirleniyorum çok çabuk babamla hala konuşmuyorum çok ufak bi konu yüzünden çok asabi oldum acaba benim durumumda olan varmı ...değişeceğimi ümid ederek inanıyorum ancak bu süre zarfında çok arkadaşımla insanlara aram limoni olacak görülüyor çok sinirlendiğim için ... bu arada arkadaşlar toplam kaç kişiyiz acaba çekirdek inanç çalışması yapan olarak ....bu arada gerçekten kalbimle değişmek olumsuz olan herşeyi ortadan kaldırmak istiyorum umarım isteğim yerine gelir sabırla telkinleri dinlemeye devam edicem olmadı bireysel çalışma yapıcam yeter artık :) herkes dilediği gibi olur mutlu huzurlu sağlıklı yaşam dileğiyle...

lifosea 18-05-2012 10:19 AM

Selamlar.
Bende Özlem Hnm. ile çekirdek inanç çalışması yaptım.Dediğin gibi 15 gün sonra cd geldi..Dinleme konusunda bende henüz ilk aşamadayım.Bu süre zarfında bende de çok bariz bir gelişme olmadı.Açıkçası sendeki gibi bir sinir durumu olmadı bende.Ancak Kendimi daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim.
Günlüğünü takip edeceğim.Umarım her şey istediğimiz gibi gelişir.
Bende gelişmeleri LİFOSEA GÜNLÜĞÜ'nde paylaşıyorum.

mustakilco 10-03-2013 01:23 AM

Günlüğü neden bıraktınız? Neden Kimse durumunu paylaşmıyor? herkes etkilendi ve iyi oldu da siteye mi uğramıyor anlamadım. Bende yaptıracağım ama sizin son durumunuzu ve telkinlerin etkili olup olmadığını bilemiyorum? Merak ediyorum Lütfen yazın...

deepf 19-03-2013 04:14 PM

merhaba arkadaşlar çok büyük umutlarla yaptırdığım çekirdek inanç çalışmasında ,telkinleri dinleyeli 3. tur dayım ,etkisini çabuk gösterdiği söylenmişti, bazı başarı hikayeleri okudum telkinin telkini ilk haftasında çok faydalı olduğu yazıyor,açıkçası ben de tek olan sinirlilik hali,hayatımda başka hiçbirşey olmadı ,uyandığımda üstümde 10 ton varmış gibi hissediyorum,telefon açıp Atakan beye sordum ,telkinin etkisinden kaynaklandığını söyledi,sabırla 3. turu dinliyorum umarım bir değişiklik olur,ayrıca bir soru sormak istediğimde malesef özlem hanıma ulaşamıyorum maillerime cevap ta gelmiyor

hayatimdegisti 19-03-2013 05:48 PM

Çekirdek inanç çalışmasi ile ilgili sorularınız için 0212 481 66 45 ve 05395596422 numaralı telefonlarımızdan Atakan Sönmez yani bana ulaşabilirsiniz.
Bunun dışında sitemizde herhangi bir numara bulunmamaktadır.
Bu numaralari aradiğinizda gerekli yönlendirmeleri ben yapiyorum sorularınızı yanitliyorum...

deepf 21-03-2013 10:35 AM

merhaba,

çekirdek inanç çalışmasında 3. tur 5. gündeyim,uyandığımda sırt ağrısı ile uyanıyorum bu normal mi? korkularım kayboldu,endişelerim azaldı şu andaki gelişmeler böyle eskisine göre daha agresifim ,nedeni telkinlerin etkileri mi acaba ? bu konuda deneyimi olanlar varsa ,paylaşırsa sevinirim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:20 AM.