Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bırakmak Gerçekten Zor mu?

Uyarılar

Bırakmak Gerçekten Zor mu? Bırakmak Gerçekten Zor mu?

oleey sigarayı bıraktım

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bırakmak Gerçekten Zor mu? oleey sigarayı bıraktım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız slm sevgili Avcıeri,ben sigarayı içmediğim günden itibaren,hayatımda bir değişiklik olmadı,nasıl geçiriyorsam öyle devam ediyorum hayata,dediğin gereksinimler hiç olmadı,yani sakız çiğneme yada çok yemek yeme.Zaten sevindiğim konuda bu,bu sefer farklı.Ayrıca çok sinirli olurdum ama,hiç sinirli değilim.Son 2 yıldır sigarayı nasıl bırakırım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bırakmak Gerçekten Zor mu? telkin cd indir izle İstanbul Bırakmak Gerçekten Zor mu? nerededir kimdir Bırakmak Gerçekten Zor mu? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bırakmak Gerçekten Zor mu? hipnoz Bırakmak Gerçekten Zor mu? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bırakmak Gerçekten Zor mu? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bırakmak Gerçekten Zor mu? kuantum düşünce kitap haberi

oleey sigarayı bıraktım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2009, 08:46 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

slm sevgili Avcıeri,ben sigarayı içmediğim günden itibaren,hayatımda bir değişiklik olmadı,nasıl geçiriyorsam öyle devam ediyorum hayata,dediğin gereksinimler hiç olmadı,yani sakız çiğneme yada çok yemek yeme.Zaten sevindiğim konuda bu,bu sefer farklı.Ayrıca çok sinirli olurdum ama,hiç sinirli değilim.Son 2 yıldır sigarayı nasıl bırakırım diye kafa yordum ve başardım.Ama sana tavsiyem tek başına telkinler işe yaramıyo ,beyninden geçen sigarayla ilgili düşüncelerini kontrol altına alman gerek ve onlara bağlanmaman gerek,umarım yardımcı olmuşumdur,sevgiler herkese sağlıklı günleer...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 08:54 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

slm Avcıeri,sorularının bir kısmını yanıtlamayı unuttum.Ben 17 yıldır sigara içiyordum ve günde 1 paket ,bazen artıyordu,onsuz nasıl yaşanır bilmiyordum,içmediğimde ellerim titriyordu,yani okadar.Şu halime inanamıyorum,çünkü bir anne olarak sinirli olmak hiç hoş değil,şuan gayet rahatım.Sende istidiğin sürece bırakırsın ,sadece inan ve başla.Çünkü insanlar sigarayı bırakmak için uygun zaman ve şartları bekliyorlar ama hayatımızda sorun hep olacak,biz güçlü olmasını öğrencez.İnan bana rahat nefes almak kadar güzel birşey yokmuş,HOŞÇAKAL,SAĞLIKLA KAL
Alt 19-03-2009, 09:36 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Tebrik ederimmmm darısı basımaaaaa

ama ben bu telkini dinlemeye kendimi hazır hissetmiyorum sanki bırakacagım kesın telkin sonrası ama beynim oyle bir oynuyorki benimle bosver dinleme sonra dinlersin diye surekli erteletiyor bana
Vodoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 04:33 PM   #14 (permalink)
Teğmen

hayaletlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough
Thumbs up

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba avcieri. Bugün sigarayı bırakalı tam 24 gün olmuş benim, az önce takvimden saydım da :)

Şu ana kadar henüz 1 gram almış değilim, aksine fazla kilolarımı yakmaya başladım, kesinlikle inanmıyorum sigara bırakmakla kilo almanın doğru orantıda olacağına, tamamen insanın kendini şartlandırması ve çevreden gelen telkinlerden ibaret oluşan bir düşünce yapısı. Sakız da çiğnemedim ben, oldum olası pek sevmem zaten, öyle yemiş falan da yemedim. Farklı birşey olmadı yani sadece daha fazla oksijen giriyor ciğerlerime o kadar.

Bıraktıktan sonra ilk 4 günü atlatmak zormuş sanırım herkes için, benim için de öyle oldu. 10 yıldır aktif içiciydim. İlk günler çok ağladım, çok sinirlerim gergindi. Günde 3 pakete kadar çıkmıştım son haftalarda :( 4. paketi açacağım gün de bıraktım zaten ne yapıyorum diye. Telkinlerden mutlaka faydalan bırakmayı düşünüyorsan, çok yardımı oluyor. Birde bol bol su, mutlaka oturabileceğin cam kenarında bir koltuk birde. Canın sigara istedi mi camı açıp ciğerlerini oksijenle doldurman için.

21 günü atlattın mı canın çekmiyor zaten, boşlukları çabuk dolduruyorsun. Kolay gelsin şimdiden, kafana koyduysan bırakman yakındır.
teşekkür ederim cevabın için..evet bahsetteğim gibi bırakmayı istiyorum ve ciddi olarak düşünüyorum. ..ve bıraktıktan sonra tekrar asla başlamak istemiyorum..başlamamda zaten...işte bazı ufak çekincelerim var...onlarıda sizlerin bu yorumlarıyla giderdikden sonra...bende dumansız hava sahasına şöyle hızlı bir giriş yapmak istiyorum...
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 04:52 PM   #15 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough

merhaba gülpor, cevaplarını okudum ve teşekkür ederim.benim aslında izleyeceğim yol..sizlerinde bu anlamda tecrübelerinizden faydalanarak.. bıraktıktan sonra öngörebildiğim yada karşılaşacağım zorlukları önceden öğrenip(elbetteki kişiye ve durumuna bağlı bazı farklılıklar olacaktır) hazırlıklı olmak ve bu süreci daha kısa zamanda sorunsuz atlatabilmek..bu yüzden sizleri sorularımla biraz sıkabilirim:) eminimki bırakıp en az 1 ay içmezsem ondan sonrada pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum..ben aslında yaklaşık 12 yıldır kullanıyorum....ve bir sahur vakti evde sigara bulamadığım için yaklaşık 2 km..yürüyüp almayı düşünebilecek kadar tiryakiyim..birde küçüklüğümden bu yana çay içmeyi çok severim ve çay bende herzaman sigara isteği uyandırıyor.
izninizle ilk yazınızda bahsettiğiniz ''Ama sana tavsiyem tek başına telkinler işe yaramıyo ,beyninden geçen sigarayla ilgili düşüncelerini kontrol altına alman gerek ve onlara bağlanmaman gerek,.......'' kısmı biraz daha açmanızı rica edicem..inanın bana bu anlamda verdiğiniz bilgilerin çok faydası olacak...şimdiden teşekkür ederim...saygılar..
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 05:05 PM   #16 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...kada+sigaradan

Bu video faydalı olacaktır soruların için
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 05:34 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...kada+sigaradan

Bu video faydalı olacaktır soruların için

evet ben de şim di o vidyoyu downlod ediyordum..sürekli bakınabilmek için...teşekkürler..
Alt 19-03-2009, 09:51 PM   #18 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

tebrikleer...

sıgara illetinden kurtulanlar sayısı gittikçe artıyor...bu harika bir haber...

darısı başımıza diyorum...

temiz yepyeni hayatınıza hoşgeldiniz...bunlarda sizin hediyeleriniz...

sevgiler...

<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 10:35 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Thumbs up

Alıntı:
avcieri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba gülpor, cevaplarını okudum ve teşekkür ederim.benim aslında izleyeceğim yol..sizlerinde bu anlamda tecrübelerinizden faydalanarak.. bıraktıktan sonra öngörebildiğim yada karşılaşacağım zorlukları önceden öğrenip(elbetteki kişiye ve durumuna bağlı bazı farklılıklar olacaktır) hazırlıklı olmak ve bu süreci daha kısa zamanda sorunsuz atlatabilmek..bu yüzden sizleri sorularımla biraz sıkabilirim:) eminimki bırakıp en az 1 ay içmezsem ondan sonrada pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum..ben aslında yaklaşık 12 yıldır kullanıyorum....ve bir sahur vakti evde sigara bulamadığım için yaklaşık 2 km..yürüyüp almayı düşünebilecek kadar tiryakiyim..birde küçüklüğümden bu yana çay içmeyi çok severim ve çay bende herzaman sigara isteği uyandırıyor.
izninizle ilk yazınızda bahsettiğiniz ''Ama sana tavsiyem tek başına telkinler işe yaramıyo ,beyninden geçen sigarayla ilgili düşüncelerini kontrol altına alman gerek ve onlara bağlanmaman gerek,.......'' kısmı biraz daha açmanızı rica edicem..inanın bana bu anlamda verdiğiniz bilgilerin çok faydası olacak...şimdiden teşekkür ederim...saygılar..
Merhaba avcıeri,demek istediğim şu; bir duruma karşı düşüncelerimizi öncelikle ruhumuz anlam kattığına göre,durum böyle oluncada istediğimiz düşünceye bağlanıp bağlanmamak bizim elimizde.Örneğin sigarayı bıraktın, ilk 2 saat iyisin gayet rahatsın,ama sonra beyninde sigarayı hatırlatan düşünce yada bir anı geçti.Kahvaltı ettin ve sigara istiyo canın,yada bir bardak çay,işte bu aşamada, kendine şunu söyle,ben beynimdeki bu düşünceye ınanmıyorum ,gelip geçici ,ve bir süre sonra geçecek ,çünkü ruhsal olarak karar verdim sigara içmiyorum gibi...İnan bana beynin bu komutu hemen anlıyo ve kendini bir anda başka şeyler düşünürken buluyosun,yaşamına devam ediyosun,yani bıraktığında sigarayı sevdiğin için acı çekmiyosun,sadece sigara içmediğin için mutsuzsun ki bağımlılık olduğu için.İçinde bulunduğun şartlar önemli tabiki ,ama hiçbirşey bırakmaman için sebeb olamaz.Kendine değer ve sağlıklı yaşamı tercih et.Bu arada benim şartlarımda çok iyi değil ,kendimle kel alaka bir yerde yaşamaya çalışıyoruz ailece.Ama en önemlisi önce her ortama şükredip hayata olumlu bakmak gerek sanırım.Çok iste ve uygula ,sağlıklı günler.
Alt 19-03-2009, 11:30 PM   #20 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

tebrikler gülpor,

21 günü dolduracağına ve devamını da getireceğine gönülden inanıyorum ve partini sabırsızlıkla bekliyorum..

Darısı, avcıeri ve diğer bırakmak isteyenlerin başına..

Sevgiler..

[ame=
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
biraktim, oleey, sigarayi

Seçenekler
Stil