Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 04:52 PM   #15 (permalink)
hayaletlord
Teğmen

hayaletlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough

merhaba gülpor, cevaplarını okudum ve teşekkür ederim.benim aslında izleyeceğim yol..sizlerinde bu anlamda tecrübelerinizden faydalanarak.. bıraktıktan sonra öngörebildiğim yada karşılaşacağım zorlukları önceden öğrenip(elbetteki kişiye ve durumuna bağlı bazı farklılıklar olacaktır) hazırlıklı olmak ve bu süreci daha kısa zamanda sorunsuz atlatabilmek..bu yüzden sizleri sorularımla biraz sıkabilirim:) eminimki bırakıp en az 1 ay içmezsem ondan sonrada pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum..ben aslında yaklaşık 12 yıldır kullanıyorum....ve bir sahur vakti evde sigara bulamadığım için yaklaşık 2 km..yürüyüp almayı düşünebilecek kadar tiryakiyim..birde küçüklüğümden bu yana çay içmeyi çok severim ve çay bende herzaman sigara isteği uyandırıyor.
izninizle ilk yazınızda bahsettiğiniz ''Ama sana tavsiyem tek başına telkinler işe yaramıyo ,beyninden geçen sigarayla ilgili düşüncelerini kontrol altına alman gerek ve onlara bağlanmaman gerek,.......'' kısmı biraz daha açmanızı rica edicem..inanın bana bu anlamda verdiğiniz bilgilerin çok faydası olacak...şimdiden teşekkür ederim...saygılar..
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla