Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bilinçaltındaki olumsuz verileri temizlemek konusunda karşılaştığım en iyi tekniktir bu Zpoint. Ama bu teknik ile bu şekilde ağlayan birini ilk defa duyuyorum. Hani öyle çok şiddetli derecede ağlamaya sebep verecek bir teknik değil. Bence sizin yaptığınız yanlış bir şey yok. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-01-2012, 11:38 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Bilinçaltındaki olumsuz verileri temizlemek konusunda karşılaştığım en iyi tekniktir bu Zpoint. Ama bu teknik ile bu şekilde ağlayan birini ilk defa duyuyorum. Hani öyle çok şiddetli derecede ağlamaya sebep verecek bir teknik değil. Bence sizin yaptığınız yanlış bir şey yok. Her şeyi doğru uyguladığınıza eminim. Ama sanırım bu teknik size göre değil. Siz daha farklı, daha hafif teknikler bulmalısınız. Eft, nlp gibi daha profesyonelce teknikler ile ilgilenmelisiniz. Bol şanslar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 11:49 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilinçaltındaki olumsuz verileri temizlemek konusunda karşılaştığım en iyi tekniktir bu Zpoint. Ama bu teknik ile bu şekilde ağlayan birini ilk defa duyuyorum. Hani öyle çok şiddetli derecede ağlamaya sebep verecek bir teknik değil. Bence sizin yaptığınız yanlış bir şey yok. Her şeyi doğru uyguladığınıza eminim. Ama sanırım bu teknik size göre değil. Siz daha farklı, daha hafif teknikler bulmalısınız. Eft, nlp gibi daha profesyonelce teknikler ile ilgilenmelisiniz. Bol şanslar
siz nasıl uyguluyorsunubu tekniği ya a nasıl uygulattınız?ben psikoloğa gittiğimde ilk önce kuyruk kelimeyi seçtim benimki 'geçti' gittiğimde bana sevgili bilinçaltım diye başlayan bir protokol okuttu işte sonra gözlerimi kapadım iki kaşımın ortasına ve kafamın arkasına vuruşlar yaptı o şekilde beynime kazıdı herhalde.Protokolü okutmadan önce o sıkıntı anları geldiğinde iki ki buçuk dakika anahtar kelimeyi söylediğinde o sıkıntın geçer dedi bana.Sizin yaşadığınız deneyimler neler ya da uygulayanlardan duyduklarınız?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 11:53 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Ben kendi deneyimlerimden bahsedecek olursam, ben buna benzer hiçbir olayda ağlamadım zaten. Sadece aklıma gelirse ya üzülürüm ya da sinirim bozulur. Bende bu tekniğe başlamadan önce bahsettiğiniz protokolü okuyup, bilinçaltımdan silmek istediğim konuyu seçip anahtar kelimemi seçiyorum. Sonra bu teknik için hazırlanmış mp3 kaydını dinliyorum. Sürekli anahtar kelimemi tekrar ediyorum. Ben bunu ardarda birkaç gün yaptım. Mükemmel bir rahatlama sağlıyor. Ama dediğim gibi, sanırım bu teknik size göre değil. Eft gibi bir teknik size çok yararlı olacaktır.
Alt 23-01-2012, 12:00 AM   #24 (permalink)
Teğmen

94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kendi deneyimlerimden bahsedecek olursam, ben buna benzer hiçbir olayda ağlamadım zaten. Sadece aklıma gelirse ya üzülürüm ya da sinirim bozulur. Bende bu tekniğe başlamadan önce bahsettiğiniz protokolü okuyup, bilinçaltımdan silmek istediğim konuyu seçip anahtar kelimemi seçiyorum. Sonra bu teknik için hazırlanmış mp3 kaydını dinliyorum. Sürekli anahtar kelimemi tekrar ediyorum. Ben bunu ardarda birkaç gün yaptım. Mükemmel bir rahatlama sağlıyor. Ama dediğim gibi, sanırım bu teknik size göre değil. Eft gibi bir teknik size çok yararlı olacaktır.
Tekniği her uygulayışınızda mı protokolü okuyorsunuz ben mp3 falan dinlemiyorum öyle ibşeyden bahsetmedi psikolog protokolü okuttu sonra işte üstte anlattığım gibi kaş ortama kafa arkama vuruşlar yaptı o kadar.Siz mp3 ü tekniği her uygulayacağınızda mı dinliyorsunuz yoksa bi defa mı dinlediniz?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2012, 12:03 AM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Teknikle ilgili olarak değil ağlamaya ilişkin fikirlerimi paylaşmak istiyorum. Ağlamak da gülmek, huzur hissetmek, korku gibi bir şey. Bunun açığa çıkması da çok normal. Ve ben çok sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Vücudumuzda pislikler biriktiği zaman onu atmamız gerekir. O nedenle bir boşaltım sistemine sahibiz. Ya da burnumuz tıkandığı zaman temizleme ihtiyacı hissediyoruz. Hatta düzenli olarak temizleyin burnunuzu diye uzmanlar bas bas bağırıyorlar.

İnsan neden ağlar? Önce bunu biraz tartışalım. Sevinçten de ağlayabiliriz, üzüntüden ve derin bir acıdan da... Genellikle kendimizi kötü hissettiğimizde ağlarız. Bazı insanlar bu duygularını bastırmaya çalışırlar. O zaman ne olur? İçlerine akıtırlar ve bu bir zehir gibidir. İçinizde birikir. Bunu vücudunuzdan bir şekilde atmanız gerekir. Yoksa hastalanırsınız vs. Vücudunuz bir şekilde tepki gösterecektir.

Ağlamaksa temizlik gibidir ve arınmayı ifade eder. Çok öfkelendiğiniz zaman, çok kırıldığınız zaman kendinizi sıkmadan ağlayabildiğiniz kadar ağladığınızda tüm o kırgınlıklarınızdan, öfkenizden arınırsınız. Yaşadığınız olayları, sizi üzenleri hatırlarsınız ama çektiğiniz acıyı içinizden atmış olursunuz... Diye düşünmekteyim şahsen.

Sevgilerimle.
Alt 23-01-2012, 12:12 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

Katılıyorum. Bir kızılderili atasözü var: "Zihindeki ıstıraplar göz yaşı ile temizlenir." Bence de ağlamak en mükemmel rahatlama yöntemidir. Ama bu sizi rahatsız edici düzeyde ise, durduramıyor iseniz yine psikoloğa danışmanızı öneririm.
Alt 23-01-2012, 12:13 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teknikle ilgili olarak değil ağlamaya ilişkin fikirlerimi paylaşmak istiyorum. Ağlamak da gülmek, huzur hissetmek, korku gibi bir şey. Bunun açığa çıkması da çok normal. Ve ben çok sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Vücudumuzda pislikler biriktiği zaman onu atmamız gerekir. O nedenle bir boşaltım sistemine sahibiz. Ya da burnumuz tıkandığı zaman temizleme ihtiyacı hissediyoruz. Hatta düzenli olarak temizleyin burnunuzu diye uzmanlar bas bas bağırıyorlar.

İnsan neden ağlar? Önce bunu biraz tartışalım. Sevinçten de ağlayabiliriz, üzüntüden ve derin bir acıdan da... Genellikle kendimizi kötü hissettiğimizde ağlarız. Bazı insanlar bu duygularını bastırmaya çalışırlar. O zaman ne olur? İçlerine akıtırlar ve bu bir zehir gibidir. İçinizde birikir. Bunu vücudunuzdan bir şekilde atmanız gerekir. Yoksa hastalanırsınız vs. Vücudunuz bir şekilde tepki gösterecektir.

Ağlamaksa temizlik gibidir ve arınmayı ifade eder. Çok öfkelendiğiniz zaman, çok kırıldığınız zaman kendinizi sıkmadan ağlayabildiğiniz kadar ağladığınızda tüm o kırgınlıklarınızdan, öfkenizden arınırsınız. Yaşadığınız olayları, sizi üzenleri hatırlarsınız ama çektiğiniz acıyı içinizden atmış olursunuz... Diye düşünmekteyim şahsen.

Sevgilerimle.
evet doğru söylüyorsunuz ağlamak da gülmek gibi fakat ben bu iki iki buçuk dakika anahtar kelimeyi söyledikten sonra ağlamayabaşlıyorum ve kendimi durduramıyorum ve o kadar acı çekiyorum ki ağlarken o kadar sıkıntılı hissediyorum ki kendimi o sıkıntıyı atmak için daha çok ağlıyorum böğüre böğüre ağlamak geliyor içimden fakat yurtta herkes toplanır diye ağlayamıyorum böğüre böğüre işin açığı ağlamamı da durudramıyorum beni korkutan da bu.kafayı mı yedim ben diyorum çünkü çok şiddetli ağlıyorum.Böyle ağlarken yine durduramıyorum kendimi çok çaresiz kaldım sakinleşemiyorum bi türlü kardeşimi aradım bence sen sinir krizi geçiriyosun dedi. şu anda evde o kadar rahatım ki evde denemedim çünkü kötü bir düşünce aklıma gelmedi.Yapmaya da korkuyorum işin açıkçası yine aynı durumları yaşarım diye.
Alt 23-01-2012, 12:14 AM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 644
63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
handesav is an unknown quantity at this point

Merhaba,
Ben de aynı fikirdeyim. Ağlamakla içimizde biriken fazlalıkları dışarı akıtıyoruz. Bir şekilde heyecanlanınca nasıl gülebiliyorsak bu heyecanın daha fazlasında gözlerimizden yaş gelir dikkat ettiyseniz. Fazla gelen duyguların dışa aktarımı ve bence de çok yararlı.
handesav isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2012, 12:22 AM   #29 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet doğru söylüyorsunuz ağlamak da gülmek gibi fakat ben bu iki iki buçuk dakika anahtar kelimeyi söyledikten sonra ağlamayabaşlıyorum ve kendimi durduramıyorum ve o kadar acı çekiyorum ki ağlarken o kadar sıkıntılı hissediyorum ki kendimi o sıkıntıyı atmak için daha çok ağlıyorum böğüre böğüre ağlamak geliyor içimden fakat yurtta herkes toplanır diye ağlayamıyorum böğüre böğüre işin açığı ağlamamı da durudramıyorum beni korkutan da bu.kafayı mı yedim ben diyorum çünkü çok şiddetli ağlıyorum.Böyle ağlarken yine durduramıyorum kendimi çok çaresiz kaldım sakinleşemiyorum bi türlü kardeşimi aradım bence sen sinir krizi geçiriyosun dedi. şu anda evde o kadar rahatım ki evde denemedim çünkü kötü bir düşünce aklıma gelmedi.Yapmaya da korkuyorum işin açıkçası yine aynı durumları yaşarım diye.
Anlıyorum yani nasıl söylesem. Yaklaşık 1.5 yıl kadar önce çok üzüldüğüm bir olay yaşamıştım ve bu olay olduğu zaman kahkahalarla gülmüştüm. Normalde ağlamam gerekirdi. Bu da oldukça anormal geliyor insana. Yaşıyoruz bunları ama. Her şey insanlara özgü. Yurtta insanlar görür diye ağlayamıyorsun. Yurtta kaldığım için bunu da çok iyi anlıyorum. Hatta evde bile ağladığımın görülmesini istemem. Sinir krizi mi bilemiyorum. Ciddi bir çözülme yaşıyorsun demek ki. Dilersen elbette psikologuna danışabilirsin. Seni daha iyi tanıdığı için en doğru desteği o verecektir.

Sevgilerimle.
Alt 23-01-2012, 12:24 AM   #30 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ağlama davranışım tekniğin işe yaramamış olmasıyla alaklı olabilir demişsiniz nereden bu kanıya vardınız.İşe yaramasaydı ağlar mıydım sonuçta 2 2 buçuk dakikadan sonra bir duygu değişimi oluyor yukardıa anlattığım gibi acaba ben tekniği yanlış mı uyguluyorum.
Daha önceleri de ağladığını söylediğin için böyle düşündüm. Yani ağlama tepkisi bu tekniği uyguladıktan sonra çıkmamış.

Bir de çalışmaya herşeye rağmen 21 gün devam etmen kalıcı değişimi farketmek için önemlidir. Telkin olsun, olumlama olsun ya da bu gibi bilinçaltı temizliği için yapılan çalışmalar olsun. Beynin öğrenmesi için aynı çalışmaya 21 gün devam etmen önemli.

Nedenini bildiğimiz sıkıntılar için bilinçaltı temizleme tekniği işe yarar mı? Bunu bir bilene sormak isterim gerçekten.

İstenmeyen düşünceler bilinçli bir şekilde -telkin dinleme, olumlama, eft gibi yöntemlerle- istendik düşünce kalıpları ile değiştirilebiliyor.

Tekrar söylemek istiyorum. Forumda yine olumsuz düşüncelerinle başa çıkmak için farklı yöntemler de bulabilirsin. Belki seni daha az etkileyecek daha çok işine yarayacak yöntemler bulabilirsin. Şuna inan bir şekilde o istemediğin düşüncelerle başa çıkabilirsin.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil