Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mp3 leri sadece bir sitede gördüm fakat ücretli, ücretsiz indirdiğiniz site varsa link paylasşın lütfen......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2011, 04:20 AM   #11 (permalink)

Tesekkür: 10
4 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mumyy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

mp3 leri sadece bir sitede gördüm fakat ücretli, ücretsiz indirdiğiniz site varsa link paylasşın lütfen...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mumyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2011, 07:06 AM   #12 (permalink)
Teğmen

ffigenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 118
34 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ffigenn is an unknown quantity at this point

Ben konuyu paylaşırken ücretsiz olarak verilen Stres Temizliği mp3 kaydının linkini vermiştim ama site tarafından kaldırıldı bu link."Site içine ne olduğunu bilmediğimiz telkinlerin ve bilinçaltı kayıtların eklenmesi yasaktır" dendi.Arama yapın Stres Temizliği mp3 diye kendi sitesinde karşınıza çıkacaktır hatta bu konu hakkında daha fazla bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Güzel bakan, güzel görür...
Güzel gören, güzel düşünür...

Güzel düşünen, güzel konuşur...
ffigenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2011, 12:48 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
asusserkan7935 is an unknown quantity at this point

Merhaba Sayın BaşakFigen,
Öncelikle bu tür konuları paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Kendi çapımda bu konu üzerine araştırma yaptım fakat Türkçe olarak pek bir kaynak bulamadım. İngilizce sitesindekiler de malum ingilizce alt yapılı, kendi sitesi deseniz promosyon vermeden, ürünün içeriğini göstermeden satış amacında kısacası sizin daha önceden edindiğiniz MP3'ü özelden gönderme şansınız olabilir mi? En azından kendi MP3'lerimiz yapabiliriz diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler...
asusserkan7935 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 08:42 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

bilinçaltındaki olumsuz kalıplardan, yani korku, endişe, suçluluk gibi istenmeyen tüm fazlalıklardan kurtulmak için çok mükemmel bir yöntem. ben deniyorum. gerçekten bir süre sonra etkisini gösteriyor. herkese tavsiye ediyorum
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2012, 01:46 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road

Arkadaşlar ben bu yöntemi bir psikolog eşliğinde uyguladım.İşe yarayacağını söyledi olumsuz duyguyu hiseettiğimde anahtar kelimem 'geçti' bunu söylüyorum 2-2.5 dk işe yarıyor mu bilmiyorum o kötü his kaybolacak dedi ben geçti geçti dedim 2.5 dk boyunca ve ağlama geldi ağlamaya başladım ie yarıyor mu ki?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2012, 01:57 PM   #16 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

İşe yarayıp yaramadığını sen bilebilirsin. Duygu durumunda öncesi ile sonrası arasında bir fark oldu mu? Bu tekniği ne kadar süre uyguladın. Daha önce farklı bir bilinçaltı çalışması sonucu bir arkadaşımız sebepsiz ve aşırı ağlama tepkisi verdiğini ve sonucunda rahatladığını paylaşmıştı. O sesli bilinçaltı temizliği meditasyonu kullanmıştı.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2012, 02:03 PM   #17 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben bu yöntemi bir psikolog eşliğinde uyguladım.İşe yarayacağını söyledi olumsuz duyguyu hiseettiğimde anahtar kelimem 'geçti' bunu söylüyorum 2-2.5 dk işe yarıyor mu bilmiyorum o kötü his kaybolacak dedi ben geçti geçti dedim 2.5 dk boyunca ve ağlama geldi ağlamaya başladım ie yarıyor mu ki?
Ağlamak temizliktir. Güzeldir.
Alt 22-01-2012, 08:31 PM   #18 (permalink)
Teğmen

94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşe yarayıp yaramadığını sen bilebilirsin. Duygu durumunda öncesi ile sonrası arasında bir fark oldu mu? Bu tekniği ne kadar süre uyguladın. Daha önce farklı bir bilinçaltı çalışması sonucu bir arkadaşımız sebepsiz ve aşırı ağlama tepkisi verdiğini ve sonucunda rahatladığını paylaşmıştı. O sesli bilinçaltı temizliği meditasyonu kullanmıştı.
psiklog bana sıkıntı geldiğinde yap demişti.Sıkıntı geldiğinde yap 2-2 buçuk dk sonra o sıkıntı geçcek dedi.Aklıma olumsuz düşüncelr,sıkıntı geldiğinde 2-3 defa yaptım ama sonrasınnda duramadım ağlamaya başladım bana o zaman geleno lumsuz düşünce yani yine aynı konuyla ilgili okuldaydım sınava çalışıyordum o zaman geldi anahtar kelimemi söyledim 2- 2 buçuk dakika sonra gözlerimden yaşlar geldi kendimi tutamıyorum ağlıyorum elimde değil düşünün bir de okuldayım milletin başıma gelip toplanacağını bilmesem böğüre böğüre ağlayacağım 2-3 defa olumsuz düşünce geldiğinde yaptım ama ağlamaktan içim dışıma çıktı korktum çünkü öyle bir ağlıyorum ki durduramıyorum yine olumsuz düşünce geldiğinde yurtta yaptım o çok kötüydü yine kendimi tutamadım ağlamaya başladım durduramıyorum ağlamamı ertesi gün de sınavım vardı.İşin açıkçası psikoloğa kızdım beni hiç bilgilendirmedi nelerle karşılaşacağım konusunda.Ben kafayı yiyorum zannettim çünkü ağlamamı durdurmaadım 1 saatten fazla bir süre aktif bir şekilde ağladım z-point olmadan önce de ağlayınca da rahatlıyordum z-pointin faydası ne ki önemli olan bize sıkıntı yaşatmadan sorunu çözmesi değil mi?Ben korkuyorum arkadaşlar bir daha anahtar kelimeyi söylemeye.
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 09:37 PM   #19 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ağlama davranışının tekniği uygulamanla değil tekniğin işe yaramamış olmasıyla ilgisi olabilir. Sana sıkıntı yaratan nedenleri farkında mısın? Bana göre farkındaysan öncelikle onlarla başa çıkmalı daha sonra bilinçaltı yöntemleri ile çalışmalısın. Yeniden psikologla görüşme imkanın varsa ona durumu anlatabilirsin. Belki sorununa yardımcı olacak farklı bir çözüm yolu tavsiye eder.

Olumsuz düşünceyi uzaklaştırma konusunda bana bu yöntemden ziyade aşağıdaki linklerde verilen Ho'oponopono yöntemi daha etkili ve sempatik geliyor. Belki göz atmak istersin.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ero-limit.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...oponopono.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hakkinda.html

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 11:22 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ağlama davranışının tekniği uygulamanla değil tekniğin işe yaramamış olmasıyla ilgisi olabilir. Sana sıkıntı yaratan nedenleri farkında mısın? Bana göre farkındaysan öncelikle onlarla başa çıkmalı daha sonra bilinçaltı yöntemleri ile çalışmalısın. Yeniden psikologla görüşme imkanın varsa ona durumu anlatabilirsin. Belki sorununa yardımcı olacak farklı bir çözüm yolu tavsiye eder.

Olumsuz düşünceyi uzaklaştırma konusunda bana bu yöntemden ziyade aşağıdaki linklerde verilen Ho'oponopono yöntemi daha etkili ve sempatik geliyor. Belki göz atmak istersin.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ero-limit.html
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hakkinda.html
ağlama davranışım tekniğin işe yaramamış olmasıyla alaklı olabilir demişsiniz nereden bu kanıya vardınız.İşe yaramasaydı ağlar mıydım sonuçta 2 2 buçuk dakikadan sonra bir duygu değişimi oluyor yukardıa anlattığım gibi acaba ben tekniği yanlış mı uyguluyorum.Bana sıkıntı yaratan şeyin farkındayım.Zaten bununla başa çıkmam için psikolog bu tekniği öğretti bana.Psiklogla görüşme imkanım telefonda oluyor ama ben de adamı zırt pırt aramak istemiyorum.Bir tanıdığın vasıtasıyla buldum bu psikoloğu öğrenci maddi durumu yok hani görüşme ücretini verecek falan demiş adam da hallederiz demiş dayımın oğlunun da psiklojik rahatsızlıkları vardı ona bedavaya bakmış durumları iyi olmadığı için hem de düzenli olarak hatta cebine harçlık bile koymuş ben de madem bu kadar iyi adam dedim beni de dinler ama ben gittiğimde benimle falza ilgilenmedi bir an önce ilgilenip başından atmak ister gibiydi o yüzden ben de gitmek istemedim kendimi kötü hissetdim adamın bana karşı davranışından.benim sorunum yurtta ve odadayken ve odada yalnızsam(odam iki kişilik) benim aklıma olumsuz düşünceler geliyor.Yurdumu bu sene değiştirdim yarı özel yurda geçtim iki kişilik odam.Bu yurda geçmek için çok uğraştım,çok strese girdim.Çok koşturdum.Herşeyin daha iyi olacağını düşününyordum ama olmadı bu sefer de bu sorun ortaya çıktı.Odaya gelince benim halet-i ruhiyem değişiyor odada ders çalışmaya oturunca derslerim hep sözel aklıma olumsuz düşünceler geliyor ve atamıyorum kafamdan olumsuz düşünceyi sonra ben de bi sıknıt hali,tedirginlik,kaygı başlıyor atamıyorum içimden bi şekilde onu dışarı atamam lazım ağlıyorum ben de bi keresinde ağladım böyle yine böğüre böğüre yan odamdaki kızlar geldi toplandı tabi kafam başka düşüncelere kaydığı için derse konsantre olamıyorum ders çalışmak hak getire.

Bookmarks