Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beslenme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=397)
-   -   şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=371934)

nilsoy 02-06-2009 02:32 AM

şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

bıktım kilolarımız üzerinden duygularımızı.. hayallerimizi .. umutlarımızı ...zamanımızı ve paramızı ..sömürenlerdenblookblookblookblook
hergün yeni bir fikri ..buluşu.. idea3yöntemi ..aleti ..ilacı ..otu ...kremi ..yiyeceği...içeceği..vs...vs..
birileri çıkıyor ortaya.. ve yine yeni bir ümit... sonrasında hep aynı sonuç 3 kg ver 5 kg al..

nilsoy 02-06-2009 02:45 AM

Cevap: şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

aslında dünya ekonomisi sayemizde dönüyor258892588925889...... kriz biz olmasak aşılmaz....f678hf678hf678h ekranlarda yanlış pariteler gösteriliyor.. dolar..euro.. altın.. borsa .. hepsi boş..
biz ve kilolarımız olmasa ekonomi çöker.. baksanıza her reklam bize yönelik..
insanlık ilim .. bilim.. teknoloji..gelecek .. tıp.. kuraklık.. küresel ısınma..kutuplar... açlık.. savaşlar..vs.vs.. için bile bizim kilolarla uğraştığı kadar çalışmıyor.....
meğer bedenimde bor madeni kadar değerli ama onun kadar keşfedilmemiş bir hazine taşıyormuşum... girlhahagirlhahagirlhahagirlhahameğer dünya bunu benden önce keşfetmiş... madenimi çıkartmak için bin takla atıyor..
ama sorun şu ki olay fikirden ibaret... çıkartmaya talip oluyorlar parayıda alıyorlar....sonrada hadi sen kendin çıkart bakalım diyorlar..

gülpor 02-06-2009 08:31 AM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464875)
aslında dünya ekonomisi sayemizde dönüyor258892588925889...... kriz biz olmasak aşılmaz....f678hf678hf678h ekranlarda yanlış pariteler gösteriliyor.. dolar..euro.. altın.. borsa .. hepsi boş..
insanlık ilim .. bilim.. teknoloji..gelecek .. tıp.. kuraklık.. küresel ısınma..kutuplar... açlık.. savaşlar..vs.vs.. için bile bizim kilolarla uğraştığı kadar çalışmıyor.....
meğer bedenimde bor madeni kadar değerli ama onun kadar keşfedilmemiş bir hazine taşıyormuşum... girlhahagirlhahagirlhahagirlhahameğer dünya bunu benden önce keşfetmiş... madenimi çıkartmak için bin takla atıyor..
ama sorun şu ki olay fikirden ibaret... çıkartmaya talip oluyorlar parayıda alıyorlar....sonrada hadi sen kendin çıkart bakalım diyorlar..

Nilsoyywink77,bence sen bu madeni kendin çıkartabilirsin,yeterki iste ve bilinç altındaki kiloya sebeb olan ana düşünceni ortaya çıkar ,önce onu yok et,sonra beslenme alışkanlığını düzenle8977'',el elin eşeğini türkü çağırarak arar"diye bir söz vardır ya hani ,yukarda yazdığım madeni kendin çıkartma olayı iştee12389,%80 senin arama çaban,%20 uzman desteği...forumda okumuştum sanırım ,şuan yazarın ismini unuttum,hani şişman olanın beynimiz olduğunu söylüyo ya ,benim çok ilgimi çekmişti,sende okumuşsundur gerçi ...neyse arkadaşım hoşçakal ve sevgiyle...hpm2

gülpor 02-06-2009 08:37 AM

sevincliBende eşime diyorum ekmek fiyatları senin yüzünden yükseldi diyeekhkh56,çok kilo sorunu yok ama ,annesi küçükken şöyle demiş güyasevincli,çocuğum ekmekle yeeey789doymazsın yoksa,khkh56khkh56oda doymuycağını sanıyo ...

nilsoy 02-06-2009 01:02 PM

bisikletamacım burada şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeleri paylaşıp birbirimize destek olmak..
ne demiş nasrettin hoca... bana damdan düşeni getirin... damdan düşenin halimden damdan düşen anlar.........
çok çabalarım oldu.... herşeyi denedim... (alkışı duydum ihaneti gördüm )....
buradan doğruları bulalım... paylaşalım... organize olalım.. motivasyonumuzu artıralım... kilo miktarı önemli değil... önemli olan bize hissettirdikleri

gülpor 02-06-2009 01:44 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464910)
bisikletamacım burada şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeleri paylaşıp birbirimize destek olmak..
ne demiş nasrettin hoca... bana damdan düşeni getirin... damdan düşenin halimden damdan düşen anlar.........
çok çabalarım oldu.... herşeyi denedim... (alkışı duydum ihaneti gördüm )....
buradan doğruları bulalım... paylaşalım... organize olalım.. motivasyonumuzu artıralım... kilo miktarı önemli değil... önemli olan bize hissettirdikleri

Nilsoy,şimdi yazdığını okuyuncautananadam,utandım vala,,doğru diyosun Ben senin durumunu tam olarak anlayamamwink77,sadece öyle nacizane fikirlerimi belirtmek istedimrt67,yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,sevgiylesmil56

Siyahça 02-06-2009 02:12 PM

zayıflama sanayiine ben kadar para döken birini daha bulamazsın kardeş...zayıflama bantı mı denemedim, ilaç mı denemedim, bitkisel çaylar mı denemedim, macunlar mı denemedim?!

itiraf ediyorum geçenlerde yine iki saçma ilacı üstelik de birarada kullandım! sonuç: şükür bu sefer de ölmedim! aç-sefil, keyifsiz ruh gibi 1 aydan fazla dolaştım, 4 kiloyu güç bela verdim, ilaç bitti ben şimdi yeniden alıyorum verdiklerimi!
öyle bir bünye var ki bende arkadaş, turp gibiyim, hor kullanmama rağmen vücut dirençli, sağlıklı ama bir günde kilo alabilitem var maalesef! ve aldığımı da daha ilk gramlardan itibaren hissediyorum, çünkü anında nefesim daralmaya başlıyor...dünden beri 1 kilo almışım, feci canım sıkkın!
artık ilaç kullanamam! hem paraya yazık, hem artık öle gebere dolaşmak istemiyorum!
hele önceki senelerde bir lida deneyimim var kiiii! ölümden döndüm resmen!
neyse...

eee napces? fikrisi olan var mı?
(telkini dinliyorum ara ara ama düzene oturtmam lazım tabi..)

nilsoy 02-06-2009 03:06 PM

sevgili gülpor cuğum.. yazdıklarım sana cevap değildi... yanlış anlaşılacak bir durum yok... takılma öyle şeylere..
severim seni ben..
bünye sağolsun kiloyu tutuyorda negatif duygu barındırmıyor çok şükür...
şu kilo denen şey çok garip valla... bazen 200 gramı olanın 20 kilo fazlası olandan daha çok derdi oluyor..
ne olursan ol yine gel... kilo derdin olmasada gel.. eminim çevrende birinin kilo derdi vardır ve bu problemi paylaşmak zorunda kalmışsınızdır...

gülpor 02-06-2009 03:13 PM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464931)
sevgili gülpor cuğum.. yazdıklarım sana cevap değildi... yanlış anlaşılacak bir durum yok... takılma öyle şeylere..
severim seni ben..
bünye sağolsun kiloyu tutuyorda negatif duygu barındırmıyor çok şükür...
şu kilo denen şey çok garip valla... bazen 200 gramı olanın 20 kilo fazlası olandan daha çok derdi oluyor..
ne olursan ol yine gel... kilo derdin olmasada gel.. eminim çevrende birinin kilo derdi vardır ve bu problemi paylaşmak zorunda kalmışsınızdır...

Nilsoy ,hem çok şeker hemde bir okadar anlamlı şeyler yazmışsınwink77,sanırım dünyada küçük yada büyük sorun yok ,sadece bu soruna sahip olanların,sorunu algılama algıları farklı...

nilsoy 02-06-2009 03:54 PM

sevgili siyahça çok çok haklısın...bizi resmen ALLAH KORUYOR.. 96klsağlığımızla oynuyorlar..hem ruh - hem beden sağlığımızı denek gibi kullanıyorlar..bad45
buldukları yöntemi ne kadar zaman uygulamışlar... ne sonuç almışlar.. sonradan sağlığımıza zararı dokunur musigrt56???????
bizimkisi ümit dünyası...... kendimizi kullandırtıyoruz... ama yinede suç onlarda... öyle inandırıcı davranış ve söylemleri var ki....
şimdi diyecekler ki :'' sizde kendinizi kullandırtmayın ''...
biz denize düşmüşüz yılanmı değil mi bakmıyoruz...... umutla sarılıyoruz işte
şimdi birbirimizin can yeleği olalım.. biz bizi kurtaralım.. ..BİRLEŞELİM.. k8908k8908k8908k8908

Siyahça 02-06-2009 04:40 PM

birleşirsek daha şişman görünmez miyiz?dl78

mesela en son aldığım dandik marka ilacın internet reklamında 1 günde 3-4 kilo verdirdiği söyleniyordu!
behey insafsızlar! balon mu bu, bir günde foss diye 4 kiloyu veriversin?!

adamların sayfasına yorum yazmak istedim, eşim dedi ki 'ne olur ne olmaz, küfür etmeden yaz, seni bularlar, çok fena kızarlar!' mecburen öfkemi zapt u rapt altına alıp kibarca 'yorumumu' yazdım...yayınlarlar mı hiç?! feci küsüm alayına!

sudem8 02-06-2009 05:52 PM

kahvesmileyarkadaşlar yazdıklarınızı okudum, şimdi bişiler yazcamda siyahçadan korkuyorum her yerden çıkıyor bu kadın96kl.yaşına başına bakmıyor al tesbihini kıl namazını.her işin üstesinden geliyor bizi de sinir ediyor.ama benim siyahçam demez öyle şeyler...kendi tecrübelerimi bir abla olarak paylaşmak istedim.y789Benim de kilo sorunlarım var.üstelik boyum çok kısay789kilo kesinlikle almamam gerekiyor sağlığım ve görüntüm açısından.Ben de sizler gibi çok takıyor ve sinir oluyordum.geçenlerde kıyafet almaya gittim.Antalyada düğünümüz var.ne mümkün hiç istediğim kıyafet olmuyor.sinir oldum ve almadan eve geldim.evde bir anlaşma yaptım kendimle...bu kiloları alan benim sorumlusu ben kimsenin suçu yok.kabul ettim o halimi çünkü ben 38 beden giyen biriyken 42 de dar gelmeye başladı.yusyuvarlak bişey olmuşum.yeni halimi kabul etmedğim için yeni resimlerime hiç bakmıyorum çünkü kendimi tanıyamıyorum.önce kabul etme merasimi yaptım.kucakladım kendimi yani bu halimide seviyorum dedim.khkh56annem de bana tuhaf tuhaf bakıyor kızım kafayımı yedi diyey789bana misafir olduklarını gideceklerini bıraktığımı söyledim.izin verdim, fazla olanların gitmesi için.yürüyüşlere başladım.dertyyolda hem dualarımı,olumlamalarımı yapıyorum.ama hiç sinir olmadan rahat rahat keyifli bir şekilde.yediklerime biraz dikkat ettim aç kalmadan, sitedeki kilo verme telkinini çok dinledimmusic45.sonuç bir ay bile olmadı.4 kilo verdim, ama incelme çok fazla.Ebru şallının cd sini de arada açıyorum plates yapıyorumderty.çok faydalı yağları yakıyor.kan ter içinde kalınıyor ama çok yararlı sıkılaşma oluyor.şimdi kıyafetimi de aldım.oğluma söylemedim kilo verdğimi bakalım düğünde görecek annesinin inceldğini y789daha da devam edeceğim.çünkü hiç zorlanmadım.kızarak hiç bir yere varılmıyor.zaten bu kiloları da ben kızarak aldım.hep 59 um hiç inmiyorum derken daha çıktım.aklınız da olsun güzellikle keyifle kabul ederek,956ksorumluluk biz de değiştirme gücüde bizde...buradan öğrendiklerimi her işe uyguluyorum.smil56 ablanızı dinleyin derim.yani bu siteye girdim fazlalıklar da gitti...

Siyahça 02-06-2009 06:36 PM

haklısın sudem bacım...aslında bizim evin önüne şu spor aletli parklardan yaptılar bi tane...benim çöpten bebişler akşama kadar o aletlerin tepesinden inmiyor ben her bulduğum koltuğa kıvrılıom! kendi sorumluluğum bu evet...aburcubur düşkünü biriyim, şimdi eşim sağolsun kolaya da alıştırdı! su içmeyi unuttuk!

aslında yürümeyi çok severim, kulağımda telkin müzikleri şöööle alsam başımı deniz kenarından deniz kenarından yürüsem amaaaa...söylemesi ayıp ben korkuom birazcık...sad456 ya yoluma köpek çıkarsa, ya tehlikeli birisi yolumu keserse, ya kaybolursam ve sonsuza kadar evin yolunu bulamazsam?!...

sudem8 02-06-2009 06:44 PM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464960)
haklısın sudem bacım...aslında bizim evin önüne şu spor aletli parklardan yaptılar bi tane...benim çöpten bebişler akşama kadar o aletlerin tepesinden inmiyor ben her bulduğum koltuğa kıvrılıom! kendi sorumluluğum bu evet...aburcubur düşkünü biriyim, şimdi eşim sağolsun kolaya da alıştırdı! su içmeyi unuttuk!

aslında yürümeyi çok severim, kulağımda telkin müzikleri şöööle alsam başımı deniz kenarından deniz kenarından yürüsem amaaaa...söylemesi ayıp ben korkuom birazcık...sad456 ya yoluma köpek çıkarsa, ya tehlikeli birisi yolumu keserse, ya kaybolursam ve sonsuza kadar evin yolunu bulamazsam?!...

aman siyahça ne var korkacak herkes senden korksun.işte kilo vermemek için direnç gösteriyorsun.ben ne yapayım yalnız yaşayan bir kadınım kaç km yol yürüyorum.köpek ne yapsın sana.sen bahane arıyorsun.belki de kendini güvende hissediyor olabilirsin.birde kilo alan kişiler yani biz hayatımızda kendimizi tatmin edemedğimiz için kendimizi yiyeceğe vuruyormuşuz.mutluluğu orada arıyoruz.platesi öneririm.yürüyemiyorsan.smil56

Siyahça 02-06-2009 06:57 PM

aaaahhhh sudem kardeş ahh! beni tanımadığın için böyle konuşman normal tabi...evet ben tam bir bahane üretme uzmanıyım valla...(bırakıyorum bu huyumu, yüzleşmem gerenk kendimle)
annem derdi ki 'namazda gözün olsa ezanda kulağın olurdu!' hah işte, sporda gözüm olsa en azından mekik çeker şu ön balkondan kurtulardım! ama ne gezeeerrr! bak annemin bunla ilgili de bir sözü vardı: 'eğer iş olduğunu bilsen dünyaya gelmezdin!' beni pek dikey vaziyette gören olmamıştır iş saatleri dışında...işteyken hiç oturmam, oturamam ama eve geldiğim andan itibaren genellikle uzanıyorumdur...tv yi bile oturarak izleyemem düşünsene! bak birazdan beni anlatan bir resim koycem üye fotoları kısmına...gör de anla iyice...sad456 (biri benim ağlak smileyi çalmış! bununla idare ediverin!)

gülpor 02-06-2009 07:35 PM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464964)
aaaahhhh sudem kardeş ahh! beni tanımadığın için böyle konuşman normal tabi...evet ben tam bir bahane üretme uzmanıyım valla...(bırakıyorum bu huyumu, yüzleşmem gerenk kendimle)
annem derdi ki 'namazda gözün olsa ezanda kulağın olurdu!' hah işte, sporda gözüm olsa en azından mekik çeker şu ön balkondan kurtulardım! ama ne gezeeerrr! bak annemin bunla ilgili de bir sözü vardı: 'eğer iş olduğunu bilsen dünyaya gelmezdin!' beni pek dikey vaziyette gören olmamıştır iş saatleri dışında...işteyken hiç oturmam, oturamam ama eve geldiğim andan itibaren genellikle uzanıyorumdur...tv yi bile oturarak izleyemem düşünsene! bak birazdan beni anlatan bir resim koycem üye fotoları kısmına...gör de anla iyice...sad456 (biri benim ağlak smileyi çalmış! bununla idare ediverin!)

siyahça sen aslan burcuydun dimisevincli,bütün aslan burçları aynı sanırım ,eşimde aslan burcuuusevincli,yatar vaziyette oturur ve uyur ,sürekli uyumak için bahane ararkhkh56,e bugün hastayım ,yada geç yattım ...vs.
oda hep spor yapcam iyi olcak der, ama sadece derkrz56
e sonra rüya çok görür,bu kadar uyuyuncakhkh56

Siyahça 02-06-2009 08:17 PM

khkh56seni sevüom gülpor şeysi!

sudeeeeemmm! başardıııımmm! kalktım üstümü giydim, şapkamı taktım, telkinleri kulağıma koydum teeee 10 dk lık yola yürüdüm geldim! nerdeyse 1 senedir burdayım daha bizim evden bir sokak yukarısını bilmiyordum, bugün keşfettim! ne güzel yerler varmış yaww! sevincli

istanbulda oturduğum 7 sene zarfında da keşke üsküdardan başka yerleri de keşfetseydim! kızkulesinin içini bile göremedim! sad456

sudem8 02-06-2009 08:20 PM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464968)
siyahça sen aslan burcuydun dimisevincli,bütün aslan burçları aynı sanırım ,eşimde aslan burcuuusevincli,yatar vaziyette oturur ve uyur ,sürekli uyumak için bahane ararkhkh56,e bugün hastayım ,yada geç yattım ...vs.
oda hep spor yapcam iyi olcak der, ama sadece derkrz56
e sonra rüya çok görür,bu kadar uyuyuncakhkh56

y789 Yok hayatım yanılıyorsun,benim bildiğim kaç aslan burcu varsa hiç biri öyle değil.Babam çok hareketli bir insandı benim gibi.abim, ablam, eşimin ablası...bu siyahçaya özel bir durum.ayrıca boğa burcuna derler tembel diye... benim eşim mesela rahmetli oldu gerçi.aslan bir kükredi mi dağları devirirgirlhaha.sanırım siyahça yine
mütevaziliğini konuşturuyor o çalışkan biri dir hissediyorum.bu kilo işini de kıvırır.zaten hepsi bir arada oluyor.benim ki gibi eski olumsuz düşünceleri atmaya başladım.kötü olan ne varsa gitmeye başladı.önemli olan değişmeye karar vermek.siyahçam kımılda lütfensmileydance

sudem8 02-06-2009 08:24 PM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464969)
khkh56seni sevüom gülpor şeysi!

sudeeeeemmm! başardıııımmm! kalktım üstümü giydim, şapkamı taktım, telkinleri kulağıma koydum teeee 10 dk lık yola yürüdüm geldim! nerdeyse 1 senedir burdayım daha bizim evden bir sokak yukarısını bilmiyordum, bugün keşfettim! ne güzel yerler varmış yaww! sevincli

istanbulda oturduğum 7 sene zarfında da keşke üsküdardan başka yerleri de keşfetseydim! kızkulesinin içini bile göremedim! sad456

tamam işte benim siyahçam bu ya...istanbula oğluma gelince ben seni gezdiririm.ama yürümek khkh56şartıyla

nilsoy 02-06-2009 10:45 PM

[quote=Siyahça;464964]aaaahhhh sudem kardeş ahh! beni tanımadığın için böyle konuşman normal tabi...evet ben tam bir bahane üretme uzmanıyım valla...(bırakıyorum bu huyumu, yüzleşmem gerenk kendimle)
annem derdi ki 'namazda gözün olsa ezanda kulağın olurdu!' hah işte, sporda gözüm olsa en azından mekik çeker şu ön balkondan kurtulardım! ama ne gezeeerrr! bak annemin bunla ilgili de bir sözü vardı: 'eğer iş olduğunu bilsen dünyaya gelmezdin!' beni pek dikey vaziyette gören olmamıştır iş saatleri dışında...işteyken hiç oturmam, oturamam ama eve geldiğim andan itibaren genellikle uzanıyorumdur...tv yi bile oturarak izleyemem düşünsene!
siyahça bende sendenim valla... bizim evdeki aletlerle spor salonu açılır inan .... insanın içinden gelecek...dürtme eş..k 3 adım gidermiş ... der benim annemde...
bizde yatar-uzanır bir aileyiz....birtek ev dışında oturur pozisyondayız... evde herkes uzanıyor... y789

nilsoy 02-06-2009 10:56 PM

bende aslan burcuyum... ve tamamen dediklerinize katılıyorum.. sabah kalkmaktan nefret ederim.. yatak keyfini çok severim...
işim varsa atom karınca gibiyimmmmmmm...blissyblissyblissyblissyblissy ama işim yoksa hareket etmemek için iyi bir organizasyon yaparım... ayağa kalkmam gereken her durumda birkaç şeyi birden hallederim ki bir daha kalkmayayım....

nilsoy 03-06-2009 12:35 AM

bunun adı ATALET ( HAREKETSİZLİK.. EYLEMSİZLİK)..Mümin Sekman okuyan arkadaşlar bilirler...... benim teşhis tamam da tedaviyi uygulamıyorum....

ESOS 03-06-2009 01:13 AM

Alıntı:

nilsoy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464875)

merhaba arkadaşın bahsettiği kitabın adı tek şişman beynimiz yazarı yasemin soysal kitabı ben bu gün eşim için aldım şöyle bir göz geçirdim kitabın enerjisi süper arkadaşım . tavsiye ederim he bide kilonun asıl sebebi ne biliyormusun etrafa güvenmemek güven eksikliği böyle olunca beden kendini koruma altına alıyor .önce kendine güven tabiki başara bilirsin ben yedi ay öncesine kadar bölgesel kilosu olan biriydim yani basen herkes aman basen çok zor verilir diyorlardı ben verdim çok iyiyim ama herkes liposakşın yaptırdığımı düşünüyor umrumda değil ....darısı isteyen herkese aydınlık içinde ol

Siyahça 03-06-2009 01:31 AM

seni seviyorum nilsoy insanı!

kızlar az önce sitenin mesaj altı kısmında tam bizlik bi reklam gördüm! 'doğal yolla zayıflayın!' diyordu, ve bilin bakalım neyin reklamısıydı?! ayakkabı-terlik-babet vs...zayıflamak için günde en az 2 saat giyin diyordu bir de utanmadan! yaw kardeşim aştınız artık kendinizi! yürümezsem koşmazsam ayağıma geçirip oturduğum terlik beni nasıl zayıflatcek? topuk masajıyla mı?!!!
bak sinirlerim gerildi, kesin verdim 2 gram!sevincli

roxie 03-06-2009 12:19 PM

ottur, çöptür, ilaçtır, bunların hiçbirinin kimseye bi faydası yok... çok basit bi kaç öneri : makarna, pilav ekmek yemeyin öğünleriniz et salata veya sebze-yogurt şeklinde olsun İSTEDİĞİNİZ MİKTARDA doyana kadar kabak,ıspanak, karnıbahar veya marul yiebilirsiniz aralarda meyve yiyin ama yanında mutlaka peynirle, peynir meyvenin içindeki şekerin vücutta depolanmasını önlüyo.. Haftada en az 3 gün spor yapın ben bugün başladım ilk defa erken kalktım ve sabah annemle spora gittim öyle enerjik ve mutluyum ki =)) göbişim de hemen toparladı kendini youtube dan göbek eritme videoları izleyerek sdc 10 dklık bi egzersiz yapıyorum ama o kadar işe yarıo ki size anlatamam =))bir de yeşil çay için hem yaşlanmayı engellio, sigara içiosanız toksik etkisini azaltıo hem de zayıflatıoo =))

ben yapamam edemem demek zaten bu sitede her konuda yasak =))) söylemeye gerek bile duymuorum =))

nilsoy 03-06-2009 03:39 PM

siyahça beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün.. bir dilim pirzola siyahçadan.. teşekkür ederim..
dediğin gibi reklamlar bile artık zekamızla dalga geçiyor.. o terliklerle bir güzel dövmek lazım.. (bak o zaman kalori harcanır........)

nilsoy 03-06-2009 03:46 PM

(ottur, çöptür, ilaçtır, bunların hiçbirinin kimseye bi faydası yok... çok basit bi kaç öneri : makarna, pilav ekmek yemeyin öğünleriniz et salata veya sebze-yogurt şeklinde olsun İSTEDİĞİNİZ MİKTARDA doyana kadar kabak,ıspanak, karnıbahar veya marul yiebilirsiniz aralarda meyve yiyin ama yanında mutlaka peynirle, peynir meyvenin içindeki şekerin vücutta depolanmasını önlüyo.. Haftada en az 3 gün spor yapın ben bugün başladım ilk defa erken kalktım ve sabah annemle spora gittim öyle enerjik ve mutluyum ki =)) göbişim de hemen toparladı kendini youtube dan göbek eritme videoları izleyerek sdc 10 dklık bi egzersiz yapıyorum ama o kadar işe yarıo ki size anlatamam =))bir de yeşil çay için hem yaşlanmayı engellio, sigara içiosanız toksik etkisini azaltıo hem de zayıflatıoo =))

ben yapamam edemem demek zaten bu sitede her konuda yasak =))) söylemeye gerek bile duymuorum =)
sevgili roxie önerilerini dikkate alacağım....ilk adımı atmayı başardığın için seni kutlarım..2588925889 .. ben dans etmeyi çok severim..uy897uy897uy897 sporu yapma bir yana müzik açıpta dans bile etmiyorum.......sad456sad456sad456sad456

nilsoy 03-06-2009 03:57 PM

(merhaba arkadaşın bahsettiği kitabın adı tek şişman beynimiz yazarı yasemin soysal kitabı ben bu gün eşim için aldım şöyle bir göz geçirdim kitabın enerjisi süper arkadaşım . tavsiye ederim he bide kilonun asıl sebebi ne biliyormusun etrafa güvenmemek güven eksikliği böyle olunca beden kendini koruma altına alıyor .önce kendine güven tabiki başara bilirsin ben yedi ay öncesine kadar bölgesel kilosu olan biriydim yani basen herkes aman basen çok zor verilir diyorlardı ben verdim çok iyiyim ama herkes liposakşın yaptırdığımı düşünüyor umrumda değil ....darısı isteyen herkese aydınlık içinde ol)
sevgili esos başarın için tebrikler..2588925889 senin yazında ki bazı önemli noktaları renklendirdim.. umarım kızmazsın.. bazen cümleler okunmadan geçilebiliyor.. önemli bilgiler vermişsin sağol..
bahsettiğin kitabı okumadım ama hakkında bilgim var.. ( ev kitap dolu.. inan sadece kitapların tozunu alsam 1-2 kilo veririmgirlhahagirlhaha)
yazar üniversitede tez konusu yapmış.. sonuçları görünce kitap halina getirip paylaşmak istemiş..

sanemce 03-06-2009 04:55 PM

arkadaşlar sizlere küçük bir katkım olsun istedim ttli3

Tek Şişman Beyniniz isimli kitap Duru79 arkadaşımız tarafından paylaşılmıştı.

ilgili link:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar/250659-tek-sisman-beyniniz-dusunce-gucuyle-zayiflama.html

bu da benden bir güldürmece olsun y789
http://img155.imageshack.us/img155/9822/ineky.jpg

güzel haberlerinizi paylaşmak dileğiyle ark5

sevgiler kiss3

Siyahça 03-06-2009 04:59 PM

karikatür de cuk oturdu yani konuya...e Allah razı olsun sanemce insanı! dunk56

sanemce 03-06-2009 05:08 PM

güldürmece olsun dedim Siyahça'm 12389

olmadı mı dusun2

nilsoy 03-06-2009 05:46 PM

birleşirsek daha şişman görünmez miyiz?dl78
.........
siyahça haklısın valla ağırlığımızdan site çökebilir....
haberleşelim aynı anda siteye girmeyelim.. (Haha haha)
khkh56khkh56khkh56khkh56khkh56khkh56khkh56

nilsoy 04-06-2009 12:19 AM

valla akınyıldız resmini gördüm.. çok güldüm... sana değil tabi... ben senin beyaz tenli olanıyım da ...hiç resmim yoktu... kendimi görmüş gibi oldum..

nilsoy 04-06-2009 12:17 PM

ohhhh.. sefam olsun kolbastı oynadım az önce dertydertyderty....( kilolar yüzünde zıplayamadım gulensmileygulensmileygulensmileyama olsun nefes nefese kaldım ... bu arada Giresunluyum ben ) .... gitti 10-15 kalori ... şimdide yeşil çay yaptım kendime...kahvesmiley yan yağlar yan... git yağlar git.... kışşştttt kışşşşşttt...
umarım bu telkini vücudum anlar... şimdiye kadar güzel güzel konuştum.. ters anladı.... dayak mı lazım ne.. tüm bunlar eğitim sistemimizin hatası işte.... hep dayak korkusuyla öğrenince sonuç bu oluyor... sonra güzel güzel konuşmaktan anlamıyor.... beyin bir durup ALLAH ALLAH diyor..girlhahagirlhahagirlhahagirlhaha

nilsoy 04-06-2009 12:31 PM

az önce su ile ilgili bir konu okudum.. sizlerde görmüşsünüzdür sanırım... suya telkinler verip içmek... kırmızı bir kupada içmek gerekiyormuş.... bilgisi olan açıklasın..
birde aklıma yatan bir fikir okudum ( şu anda kimin yazdığını hatırlamıyorum.. yazan kusura bakmasın ) ...
damacana suyun yanına radyodan Kuran-ı kerim açıp bırakıyormuş... o suyun tadının güzelliğini düşünebiliyormusunuz.. hele vücudumuza getireceği güzelliğin.... birde telkin dinlerken sese yakın bir yere biraz su koyup o suyuda içebilirmişiz... düşünsenize hücrelerin içine suyla birlikte telkinler iletiliyor...... bilginize sunayım dedim... şifa olsun dileğiyle..

nilsoy 04-06-2009 12:51 PM

benimde seninki gibi FULL DESTEK !!!!!! bir kocam var...ne zaman rejime girsem beni günde 3 öğün restorana götürür bana olan aşkından... akşam yaş pasta... baklava.. ( off of yazarken canım çekti şimdi..2 aydır yemiyorum da..)
artık rejime girince söylemiyorum ama nasıl bir gözdür anlamadım 100 gr bile versem anlıyor. (ki 40 kilo fazlam var... ben tartılmasan anlamıyorum.. adam bir bakışta anlıyor ya )
yanlış anlaşılmasın kilolarımdan da ÇOK ŞİKAYETÇİ... hep şikayet eder.... laf sokar

gülpor 04-06-2009 01:02 PM

slm zayıflayan arkadaşlar,çok şirinsiniz ya,nilsoy kolbastı zayıflamada iyi bir fikir hemde eğlencelismil56,akınyıldız senin yazdığın o sandviç ekmek,üff iştah açtı vala,bende tam bir abur cubur düşkünüüsevincli

duru79 04-06-2009 01:21 PM

Sanırım eşinizin kilo almamasının nedeni kiloyu pek kafasına takmıyor oluşu olabilir mi?Şimdi size bir alıntı yapmak istiyorum.Çoğu kişi bence olmaz böyle bişey diyebilir ama bu alıntı yaptığım kitabı okumanızı tavsiye ederim.
[ Hayır!Ne makarnalar,ne pilavlar,ne pizzalar...ne kaymaklı ekmek kadayıfı ŞİŞMANLATAN BESİNLER DEĞİLDİR.

Hayır!Hamburger,domates'ten...salataya döktüğünüz yağ,salatalıktan daha şişmanlatıcı değildir!Çünkü beslenme duyumlarınıza kulak verdiğinizde herbirinden yediğiniz miktarlar farklıdır.

Hayır!Halanızın obez olmasının nedeni,yaptığı ve parmakları ile birlikte yediği harika börekler değildir!Ama komşunuzun gencecik kıznın anoreksiya mentale'ya yakalanmasının nedeni bazı besinlerin şişmanlattığına inanmış ve çok korkmuş olmasıdır.

Hayır!Artık,hiç durmadan size"şişmanlatan besinlerin"listelerini sunmakta yarışanları dinlemeyin...beyninizi ve sofranızı bu hurafelerden temizlemek için akıl süzgeçlerinizi ve irade gücünüzü kullanın.

"Şişmanlatan besinler",diye bir şey yoktur!
"Zayıflatanlar","şişmanlatmayanlar" olmadığı gibi.

ZAYIFLAMAK (KİTABI)
DR.OZAN TUNÇER

Alıntı:

akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 465316)
khkh56khkh56khkh56

senin eş tam full destek hani...
aynen benim ayyıldızım da öyle senin ki gibi....hadi mangal yapalım yok gece yarısı yemek yemeler elinden çerez abur cubur ardarda tatlıları götürür.ama gelgelelimfilinta gibi adam .hhhhhhıııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
deli oluyom şunun kilo almadan yaşamasınan9598
işte bu da benbisikletbisikletbisikletbisikletbisiklet

Siyahça 04-06-2009 01:36 PM

kilo almamışım...ne mutlu!...

Siyahça 04-06-2009 01:46 PM

yok birader, kendime gıcık olduğumdan yazdım öyle..kilo alıyorum sanmıştım ya, almamışım ama almamış halim bile iri kıyım görünüyor! koca koca pazularım var hala! her yer zayıfladı bi kollar kaldı öyle kürek gibi!

amaaannn almışsak da almamışsak da takma kafaya! manken mi olmak zorundayız hepimiz?! o sıskacık mankenler biz gibi bebe doğursun, yığınla hayat gailesiyle uğraşsın da göreyim onları!

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:13 PM.