Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Başkalarının Düşünceleri Önemsememe

Uyarılar

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Başkalarının Düşünceleri Önemsememe başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: zaferkaya2828 Nickli Üyeden Alıntı Evet Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhabalar, Siteye yeni üye oldum ve gerçekten topluma hala böyle faydalı bireylerin olduğunu görmekten büyük mutluluk duydum.Çünkü bu site gerçektende hayatımızı belli başlı yönleriye düzene sokabilecek kapasiteye sahip. Neyse ben yinede ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Başkalarının Düşünceleri Önemsememe telkin cd indir izle İstanbul Başkalarının Düşünceleri Önemsememe nerededir kimdir Başkalarının Düşünceleri Önemsememe çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hipnoz Başkalarının Düşünceleri Önemsememe olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Başkalarının Düşünceleri Önemsememe kuantum düşünce kitap haberi

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-08-2009, 06:52 PM   #51 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
zaferkaya2828 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum ve gerçekten topluma hala böyle faydalı bireylerin olduğunu görmekten büyük mutluluk duydum.Çünkü bu site gerçektende hayatımızı belli başlı yönleriye düzene sokabilecek kapasiteye sahip.

Neyse ben yinede konumuzun dışına çıkmayayım.Konu başlığının "Başkalarının görüşünü önemsememek" ile alakalı olduğunu gördüm ve bu konununda dışına çıkmayayım.

Şimdi öncelikle bende başkalarının görüşlerini önemseyen birisiyim.Yani birisi bana şakada olsa bir laf dese hemen alınırım,birisi bana değişik bir şekilde baksa hemen değişik düşüncelere kapılırım yani tam anlamıyla bendede bu sorun var.

Fakat şu anda bununla elimden gelen bütün çabayı sarfederek mücadele etme safhası içindeyim.Bu konuda şu kanıya vardımki başkalarının görüşlerini önemsemenin temelinde bence "Özgüven" yatıyor.Çünkü özgüveni olumsuz yönde olan kişiler gerçektende herşeyi yanlış anlıyabiliyor.

Çünkü herşey hakkında olumsuz düşüncelere kapılıyor.Belki siz bunun farkında değildirsiniz ama sizdede bu olabilir.Örneğin birisi ona şaka da olsa bir laf dese onu hemen olumsuz düşünerekten yanlış kanılara varabiliyor ve utancından yerin dibine geçiyor.Böyle durumlarda bizim yapmamız gereken olumsuz düşünmek yerine tamamen olumlu düşünmeye kendimizi odaklamak !! Bunu herkes yapabilir değilmi ? Yani içinizden konuşurken "Bu çocuk bana alay etti" yerine "Çok şakacı birisi" gibi düşünebilirsiniz.

Bu şekilde başkalarının düşüncelerini önemseseniz de olumlu yönde önemsersiniz.Bu konuda sizden ricam bu sitede yer alan "Kendine Güven" ve "Başkalarının görüşlerini önemse" adlı telkin müziklerini dinlemeniz ve bunları düzenli olarak yapmanız.

Her gece yatarken bu iki müziği listenize alın ve bırakın sabaha kadar çalsın ve iyice billinç altınıza yerleşsin.Çünkü gece uyurken aklınızda hiç bir şey olmaz ve düşünemezsiniz bu sayedede telkin müziğini daha iyi odaklanmış olursunuz ve faydalarınıda görürsünüz.

Bu yazıda yazdıklarım tamamen kendi düşüncemdir ben bir hafta oldu mücadele ediyorum böyle sorunlarımla ve gerçekten araştırınca ve mücadele edince olumlu sonuçlara varabiliyorum.

Ve son olarakta demek istediğim en önemli şey ;

"KORKULARINIZLA YÜZLEŞİN"

zaferkaya2828 sorunlarından kaçmayıp mücadele ettiğin bıkmadan araştırıp sonuçlarınıda bizlerle paylaşıp bizede umut verdiğin için seni ayakta alkışlıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 06:56 PM   #52 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Alıntı:
ebru_li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence herkes kendisine özel harika varlık başkalarının düşüncelerini bende çok dikkate alır kendimi aşağılardım hayatım kendime hep olumsuz telkin vererek geçmiş ne yazık değil mi?böyle düşünen böyle yaşayanlara,ama artık değil çünkü ben kendimi seviyorum belki de işin sırrı kendini sevmek bence herkes özel,özel olmasaydık biribirimizden farklı olmasaydık tanrı neden yaratmış olsun ki ve o bir kişiyi ya da birilerini göklere çıkartarak egosunu parlatarak kendimizi küçültemenin anlamı olamaz kısaca hepimiz özeliz herbirmizin bir eşi daha yok olmaycak sevin kendinizi:)

Ne güzel yazmışsın canım,işin sırrı bencede kendini sevmek,özel bir eşimiz daha olmadığını bilmek
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2009, 11:25 AM   #53 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bouquet is an unknown quantity at this point

bende karsi tarafın düşüncelerini çok takıyorum kendimi alamıyorum bundan bu yüzden hep zararı ben görüyorum bana niye böle dedi diye uykularım kaçıyor ağlıyorum ve hiçbirşekilde kendimi savunamıyorum lafları yiyip yiyip kendi kendime çektiriyorum sonra bundan nasıl kurtulacağım ne yapmam lazım yardım edin..
bouquet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2009, 12:56 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

bouquet başkalarının görüşlerinini önemsememe adı taşıyan telkini dinlediniz mi?
Alt 11-09-2009, 04:42 PM   #55 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bouquet is an unknown quantity at this point

önce ego güçlendirici ve kendine güven mp3 leriyle başlanması doğru olur dendiği için 2 hafta boyunca onları dinledim sonra 1 hafta ara vermek zorunda kaldım şimdi 2 gündür başkalarının görüşlerini önemsememe ve topluluk karşısında konuşma mp3 lerini dinlemeye başladım ama bazen araya bişey giriyor dinleyemiyorum 1-2 gün ara veriyorum yinede faydası olurmu sizce?inşallah faydası olur bir an önce tek ümidim bu.
bouquet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2009, 05:03 PM   #56 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Exclamation Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
bouquet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
önce ego güçlendirici ve kendine güven mp3 leriyle başlanması doğru olur dendiği için 2 hafta boyunca onları dinledim sonra 1 hafta ara vermek zorunda kaldım şimdi 2 gündür başkalarının görüşlerini önemsememe ve topluluk karşısında konuşma mp3 lerini dinlemeye başladım ama bazen araya bişey giriyor dinleyemiyorum 1-2 gün ara veriyorum yinede faydası olurmu sizce?inşallah faydası olur bir an önce tek ümidim bu.
Küçük aralar vermek verimi çok düşürmeyecektir elbette, ancak verilen bu araların dinleme amacıyla ters düşmemesine dikkatinizi verin lütfen....
Yani erteleme telkini dinlerken verilen ara erteleme alışkanlığı nedeni ilemi? buna bakmalıyız gibi...

Birde burada dikkatimi çeken bir şey; "tek ümidim bu" gibi kalıp inançların uzantısı cümleleri sarfederek bağlantılar kurgulanması yönünde, tek ümidin bu olduğuna bağlayarak ve sonrasında dinlemeleri sabote edip sonuç alamayarak ters inanç beslemesi yapma ihtimalini yükseltmiş oluruz....

En güçlü ümidim bu tarzı bir ifade daha kullanışlı olacaktır.... Telkinlerin etkisi muhakkaktır ve gelişmesi istenen yönde eylemlerle desteklenerek daha verimli sonuçlar alınabilir, aksi durumda bir taraftan temizlenirken diğer taraftan kirletilen bir mekana benzer bilinçaltının hali....

Sevgiler MERT.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2009, 05:51 PM   #57 (permalink)
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar slm,aslında herkesi olduğu gibi kabul eden biriyim ,fakat yaşadığım yerdeki insanlar ve davranışları sanki benim bu sabrımı denemek istercesine benim aleyhime gelişiyo,insanlardan onay falan beklediğim yok ama insanlar cehaletin bütün özgürlüğünü kullanarak sizin sınırlarınıza girip darmadağın edip çıkıp gidiyorlar,çoğunuz izin vermeyin diyebilirsiniz, ama bunu bile anlayacak kapasitede değiller,yani anlatmaya kalksanız anlamıycaklar,kavga bile etmek nafile bir çaba...sonuç kendi kendinize sinirlenmekle kalıyosunuz,bazen diyorum cahil ve sorumsuz olmak daha eğlenceli galiba,offf ya yardım edin bana,ne işim var burda benim ,rüyadamıyım yoksaaa,neyse arkadaşlar hoşçakalın yazdım işte böyle bugün ,ben ağlamaya gidiyorum
ayy kıyamam ben sana yaa yapma böyle olur mu hiç öyle şey benim yaşadığım yerde böyle bende aslında umursuyorum ama annem bi laf der unutma padişahın arkasından bile konuşurlar dedikodu yaparlarmış...anladın mı şimdi yani salla kısaca ben doğuda yaşıyorum izmirliyim çok da zorlanıyorum bende senin gibi umursuyorum ama inan değmiyor ben yavaş yavaş bunu üzerimden atacağımı düşünüyorum bugün cdmi de sipariş ettim düzeleceğini biliyrum inanıyorum sende inan kendine güven bizde aşabiliriz bu problemi umudunu yitirmem oldu mu?
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2009, 02:52 PM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 252
125 Mesajinıza toplam 575 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefti_ will become famous soon enoughNefti_ will become famous soon enough

Başkalarının görüşlerini önemsemeyen var mı?
Toplum içinde yaşıyorsak elbette başkalarının düşüncelerine önem vereceğiz.Ama kendimizi sürekli olumsuz eleştiriye ve kıyaslamalara tabi tutmadan.Ben hayatım boyunca başkalarının düşüncelerini önemsedim.Lisedeşüniversitede ve hatta çalışmaya başlayınca bile.Tek başına bir birey olduğumu bile zaman zaman unutuyordum.Şu anda çalıştığım yerde malesef insanlar kıyafetlerini bile neder diye seçiyorlar.Yaptığımın ne kadar yanlış olduğunu burda çalışmaya başlayınca farkettim.Kimi zaman kendimi bile unutmuştum.Çok üzüldüm,yıprandım.Ben üniversitede bile kendi kararlarımı veremeyen biriydim kimi zaman.Ama artık buna bir dur deme vakti gelmişti.Hala eski bene döndüğümde olur.Ama ne zaman dönsem saçmalamaya başladığımı farkederim.Hiç bir düşünce sizin ne düşündüğünüzden önemli değildir.Hani şair demiş ya ben olmassam güneşin doğmasının ne anlamı var..
Nefti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2009, 01:32 AM   #59 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 8 kez İyi ki varsın denildi
vamozart is an unknown quantity at this point

Bir fıkra anlatayım (biliyorsanız anlatmayım bak!)
Temel (neden temel diye sorma kardeşim) bir arkadaşına rastlıyor yolda.
Nasılsın hoş beş derken Temel diyor ki; " hiç iyi değilim birader, büyük bir problemim var"
"Anam diyim" diyor arkadaşı; "neyin var hacı?"
"Hoca, şu yaşıma geldim halen altıma işiyorum" diyor Temel.
"vallaha mı la?" diyor arkadaşı
"yeminlen, ekmek-musaf..." diyor Temel.
"Dayı, bir arkadaşım var psikolog seni ona gönderim, kesin memnun kalırsın" diyor arkadaşı.
"Gir bu sevaba kardeşim" diyor Temel.
birkaç hafta sonra karşılaşıyorlar, "nasıl oldun Temel diyor arkadaşı"
"Birader, sen ne büyük insansın beni tanıştırdın böyle bir insanla?"
"iyi o zaman hacı, altına işemiyorsun artık demek, çok güzel" diyor arkadaşı
Temel " yok birader işiyorum hala AMA ARTIK KAFAMA TAKMIYORUM"
vamozart isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2009, 02:00 PM   #60 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

evet..artık ben de önemsemiyorum....hem de beklediğimden daha fazlası oldu..

bu telkini dinleyene kadar ben herkesden aşırı ilgi ve sevgi bekleyen ve beklediği yoğunlukta bunları göremeyince çocuk gibi kapris yapan..resmen çocuk gibi davranan biriydim...beni sevdiğini iddia eden kişilerin konuşmalarındaki her lafın altından kendime olumsuz pay çıkarmasını başarıcak kadar paranoyaktım ve karşımdaki insanların bana olan sevgilerinden şüphe ediyor ve sorguluyordum...

dünyada beni seven hiçkimsenin olmaması benim hayatımın en büyük kabusuydu şu güne kadar...ama şimdi sosyal ilişkilerimde görüyorumki beni ne kadar sevdikleri beni gönüllerinde nereye ve kaçıncı sıraya koydukları ve ne düşündükleri hakkında kendimi eskisi kadar kasmadığımı ve çok rahat olduğumu farkettim....ve onlardan sevgi beklediğim için normalin üstünde iyilikler yapıp karşılığında sevgi göstermelerini beklemek ve bu olmayınca sinirlenmek yerine daha normal davranmaya abartılı iyilik ve hoşgörü göstermemeye başladım...

artık birilerinin "en özel" arkadaşı veya ne biliym hayatında gördüğü en güzel kişi ünvanını alma çabası içinde olmadığımı farkettim...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
basakalarinin, goruslerini, onemsemeyen, varmii?