Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2009, 06:56 PM   #52 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
ebru_li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence herkes kendisine özel harika varlık başkalarının düşüncelerini bende çok dikkate alır kendimi aşağılardım hayatım kendime hep olumsuz telkin vererek geçmiş ne yazık değil mi?böyle düşünen böyle yaşayanlara,ama artık değil çünkü ben kendimi seviyorum belki de işin sırrı kendini sevmek bence herkes özel,özel olmasaydık biribirimizden farklı olmasaydık tanrı neden yaratmış olsun ki ve o bir kişiyi ya da birilerini göklere çıkartarak egosunu parlatarak kendimizi küçültemenin anlamı olamaz kısaca hepimiz özeliz herbirmizin bir eşi daha yok olmaycak sevin kendinizi:)

Ne güzel yazmışsın canım,işin sırrı bencede kendini sevmek,özel bir eşimiz daha olmadığını bilmek
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla