Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Başkalarının Düşünceleri Önemsememe

Uyarılar

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Başkalarının Düşünceleri Önemsememe başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçmiş olsun Gülpor..o 23 nisandan sonra ben de bi kriz atlattım, gereksiz yere üzüntüden... kendime geldiğimde de utandım, üzüldüm geçen zaman için...geri gelmeyecek çünkü... şu; mesafeye, koyduğun sınıra dikkat edilmemesinden ben de muzdaribim...diyorum acaba yeterince sert çizgi çizemiyor muyum, ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Başkalarının Düşünceleri Önemsememe telkin cd indir izle İstanbul Başkalarının Düşünceleri Önemsememe nerededir kimdir Başkalarının Düşünceleri Önemsememe çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hipnoz Başkalarının Düşünceleri Önemsememe olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Başkalarının Düşünceleri Önemsememe kuantum düşünce kitap haberi

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2009, 02:08 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

geçmiş olsun Gülpor..o 23 nisandan sonra ben de bi kriz atlattım, gereksiz yere üzüntüden...
kendime geldiğimde de utandım, üzüldüm geçen zaman için...geri gelmeyecek çünkü...

şu; mesafeye, koyduğun sınıra dikkat edilmemesinden ben de muzdaribim...diyorum acaba yeterince sert çizgi çizemiyor muyum, ben mi izin veriyorum sınırtanımazlığa?!hatta eskiden beni farketmediklerini görünmez olduğumu falan düşünürdüm..çünkü sadece iş çevremdekiler değil sokaktaki insan bile, mesela durakta bekliyorsun vatandaş gelip tam dibine duruyor!kolu koluna değiyor hatta..ama bakıyorsun hiiiççç rahatsız değil, sanki sen orda yoksun!
iş yerinde daha kötü, herkes birbiriyle laubali, sen uzaksan ya yadırganıp dışlanıyorsun ya da yavaş yavaş seni de kendilerine benzetiyorlar!

hüfff güya yardım edeceğiz, daha beter moralini bozdum...
ne diyelim; Allah belasını versin bu düzenin!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 03:51 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

slm siyahça ilgine teşekkürler,ben seni çok iyi anladım,galiba sorunumuz fazla duyarlı ve nazik insanlar olmamızdan ileri geliyo,ayrıca sadece kendimiz olmamız söylendi,e zaten kendim olduğum için kabullenemiyorum ya,kendin olman gariptir ki eleştiri konusu olabiliyo,karşındaki insan okadar kabaki,iyi ve duyarlı bi insan olarak yani sadece kendin olarak davranman bana kendimi iyi hissettirmiyo işte ,yani sonuçta gereğini yapsan bile sonuç alamıyosun ,ve senin bahsettiğin insan tipinden okadar varki durakta,pazarda,markette heryerde işte,bazıları çarparlar sonrada önüne baksana derler kavga edebilirsin yada nazikçe uyarırsın oda sana pişkin pişkin güler ilk tepki olarak ,ama işe yaramaz,offf offf sinirlenirsin sadece ,eve gelip ben sadece bugün kendim oldum demek iyi hissettirmiyo beni,neyse dolmuşum ben iyice, depresyondayım sanırım ben,evde kapalı kalmaktan olsa gerek...iyi olcam biliyorum
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 04:05 PM   #13 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Siz kendinizle ilgili ne düşünüyorsanız, başkaları da sizinle ilgili öyle düşünür.

İletişim, bilinçaltı düzeyde gerçekleşir. Birlikte olduğumuz insanlar, bizden mutlaka bir parça taşırlar.Bizden bir şey yansıtmadıkça, birini sevmemiz ya da ona kızmamız mümkün değil. Yabancı bir yazarın sözü bu.

İç dünyamızı değiştirdiğimizde dış dünyamız da değişir diye devam ediyor.Sizin, hassaslık sorununuz varsa, bununla ilgili kişiler çıkar karşınıza. Tacizle ilgili korkularınız varsa, bu doğrultuda insanları kendinize çekersiniz.

Yani başkaları bizim istediğimiz rolleri oynar. Herkes ya da her şey bizi geliştirmek için vardır zaten. Bununla ilgili eksik ya da zayıf yönlerimizi değiştirdiğimizde, bu insanlar da ya kaybolur hayatımızdan çıkarlar, ya da tavırlarını değiştirirler. (R.Şanal)

Yani, korkular da bir istektir derin düzeyde. Neye odaklanırsak onu büyütüyoruz ve ona göre insanları çekiyoruz kendimize.super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 04:15 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

ya aslında içimiz neys edışımızda da onu yaşarız varya cok doğrru bı tanım bence...ama cok da zor..aslınd abı o kadar da kolay...nasıl başlamamız gerekıo anlayamıorum işte...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 04:35 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

bymehmet slm yazdıklarınıza katılıyorum,sanırım insan kendini koruma adına hep kötüye odaklandığı için okadar şeffaflaşıyorki ister istemez önlem olarak ,yada farkında olmadan,kendinde bu özelliğin olması gerekmiyo,sadece sinirlendiğim şeyleri düşündüğümde kendime çekiyorum,bu okadar zorki düşünmeden bu durumu atlatmak,ama şunu bilinki şimdi daha iyiyim,eski halimi hatırlıyorumda,karamsar kadın,e şu anki halim ve böyle bir yeri çekmem normal ama düzelmeye çalışıyorum ve depresif hallerimdede foruma yazıyorum rahatlamak adına...(bu arada çocukluğum sürekli olumsuz düşüncelerin geçtiği bi ortamda büyüdüğüm için ,şuanki geldiğim nokta başarı gibi geliyo bana)hoşçakalın
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 06:09 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

hep beraber iyi olacağız gülpor..ben buna bugün birkez daha inandım...
çok eskiden beraber çalıştığım biri vardı...kendinden başkasını önemsemeyen, dediğim dedik otoriter bir tip...beraber paylaştığımız alanları o yönetmeye kalkardı, sürekli istekleri olurdu...amirim birgün beni yanına çağırdı ve şöyle dedi; bu kadını sen de ben de idare edeceğiz...ben biliyorum ki sen haklısın ama lanet kadın öyle şirretki, şimdi istediğini yapmasam benimle de uğraşır, çenesiyle iftirasıyla başa çıkamayız, idare et!
o gün anladım ki etrafımdaki insanlar kibarlığımı, nezaketimi, hassaslığımı haketmiyor! çünkü bildikleri tek dil var, yalnız onu anlıyorlar: kabalık! bencillik! Vs!
belki söylediklerim çok yanlış, bu forumun anlayışına ya da mehmet beyin söylediklerine ters...ama bana o sıralar iyi gelecek tek gerçek buydu...değerli bir vazoyu kütüphanemin ne kadar en üst rafına koyarsam, düştüğünde hem onun canı çok acır hem ben çok şey yitiririm...ama vazo en alt rafta kalsa, düştüğünde kırılmayabilir, hem o hem ben üzülmeyiz...hakedene hakettiği kadar değer...(asla benden daha az değil, çünkü ben ve o aynayız)...ama öğrendim ki kendimden de fazla değer vermemeli...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 03-05-2009, 06:21 PM   #17 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

'Değer verdik yeteri kadar, artık herkes ederi kadar' sözünü yazdıklarına uygun olduğu için sana armağan ediyorum Siyahça'cım.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 06:27 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

aldım başımın üstüne koydum redflowers...teşekkür ederim..

Alt 03-05-2009, 07:00 PM   #19 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Siyahça, sana katılıyorum.super

Birine aşırı değer vermek, aslında hem onu hem de kendimizi ezmemize sebep olur.

Her şeyin bir değeri vardır hayatta. Bir demire altın değeri veremeyiz. Versek de o demirdir en nihayetinde.

Birine ya da bir şeye aşırı değer vermemiz, bizdeki bir ekiskliği de gösterir aynı zamanda. Birine aşırı değer veririz, çünkü, bizim kendimize güven duymayla ilgili eksiğimiz vardır, yalnızlık korkumuz vardır, o kişiden bir beklentimiz vardır vs.

O olmadığında, aynı değeri bir başka şeye ya da bir başka kişiye yükleriz. Bu böyle sürer gider. Zaten mesele de bu bence. Kendi değerimizin farkına varırsak, kendimizi değerli olarak görürsek buna gerek de kalmaz.

Kendimize değer vermek, güvenmekle, bencilliği-egositliği birbirine karıştırmamak gerekir.

O bahsedilen kadın, kendine güvenen biri değil, korkusu olan bir kadın bence. Her şeyi ve her kesi kontrol altında tutabilmek için çeşitli yollara başvuruyor. İftiara atabiliyor, olay çıkartabiliyor. Bunun kendine güvenle değil, tamamen bir korkuyla alakası var.Hatta, değersizlik ve kendine güven korkusu var diyebilirim.

Her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışıyor çünkü, değerli ve ne kadar kendine güvenen birisi olduğunu kendine ve size ıspatlayabilsin.(ıspatlayamazsa çeşitli kendine güvensizlik ve değersizlik korkusu ortaya çıkacak) Dediklerini yaptırmaya çalışıyor, çünkü dedikleri yapılırsa, otorite korkusu ortaya çıkmayacak. Bu korkularının ortaya çıkmaması için de (bunlarla başetmek gücü yok belli ki) elinden gelen her türlü şeyi yapabiliyor.super

Kendine güvenmek,değil bunun adı. Tamamen oluşturduğu bir çizgiyi korumak adına yapılan bencillik.Herkesi de bu yolla korkutup bu çizgiyi korumuş oluyor.

Aslında aynı şeyi düşünüyoruz.Yoksa saf olalıım, pollyannacılık oynayalım mantığı değil. Akıllı ve ze güçlü olalım. Yerinde tepki verip kendimizi ifade edebilelim ki, herkes de bize bunun ışığında davransın.super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 07:46 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

ohhh çok rahatladım! bir an yanlış anlaşılacağım, ya da düşüncem çok katı, bencilce olarak değerlendirilecek diye korktum...(hah işte bu da bir özgüven eksikliği )

hani avatardaki abi çok sinirli bakıyor, e yazdıkları da çok ciddi, kitap gibi...korktum işte..hööyyyttt! gibi bir cevap alsam şaşırmazdım..

neyse gülpor arkadaşım demek ki doğru yoldayız; ezip geçeceğiz bundan sonra!

Bookmarks

Etiketler
basakalarinin, goruslerini, onemsemeyen, varmii?

Seçenekler
Stil