Antiaging!

0
910

Subliminal mp3 albümümüzü kullanarak fiziksel ve zihinsel yaşlanma sürecinizi yavaşlatın. Hayata karşı tutkunuzu canlandırın ve gençlik ruhunuzu bugün yeniden kazanın!

  • Olduğunuzdan daha yaşlı göründüğünüzü mü düşünüyorsunuz?
  • Gençliğinizden daha az mı aktif, tutkulu, azimli ve motivesiniz?
  • Zihinsel olarak yaşlı, yorgun, uyuşuk, endişeli, sıkıntılı veya her şeye karşı ilgisiz mi hissediyorsunuz?
  • Yaşlanma sürecinizi tersine çevirmek ve bir zamanlar sahip olduğunuz maceracı ruha sahip olmak istermisiniz?

Hepimiz yaşlanıyoruz, zaman cildimizden ve bedenimizden bir şeyler alıp götürüyor. Bu doğal bir olgu. Bununla birlikte hayatınız sona ermedikçe gençlik ruhunuzu geri getirebilirsiniz, kırışıklarınızı azaltabilir ve cildinizin durumunu iyileştirebilirsiniz!

Etrafta bir sürü güzellik ürünleri, yaşlanma önleyici kremler, gıda ürünleri, kozmetik ürünler var…

Yine de en iyi anti-aging göz kremleri ya da kozmetik ürünler büyük resmi çözmezler, kırışıklarınızı geçici olarak onarırlar, ama mutlaka bedeninizde memnun olmadığınız başka bir parça kalır. Subliminal mp3 albümümüz farklı çalışır, yaşlanma sürecini yavaşlatması için bilinçaltı zihninizi hedefler ve daha da önemlisi zihninizi gençleştirir, hayata tutkunuzun artması için yönlendirir ve gençlik kişiliğinizi kazandırır.

Albümümüz size şöyle yardımcı olacak:

  • Kişisel imajınızı, kendinize güveninizi ve saygınızı, görünüşünüzü ve bedensel imajınızı pozitif yönde yeniden programlar!
  • Subliminal genel sağlığınızı, cildinizin durumunu ve görünüşünüzü geliştirmek için kan sirkülasyonunuzu artırır.
  • İçinizdeki sınırlı inançları onarır ve gelişmenize yardımcı olacak pozitif düşünceleri kabul etmeye başlamanızı sağlar.
  • Daha canlı ve dışa dönük olmanız için motivasyonunuzu, azminizi ve enerji seviyenizi artırır.

İki tip insan vardır, birisi yaşlanma süreciyle ilgili sürekli şikayet eder ve depresif olur. Diğeri ise durumun kontrolünü eline alır ve hayatını keyifle yaşamaya devam eder. Eğer siz ilk kişiyseniz, o zaman albümümüz muhtemelen size göre değildir. İkinci tipseniz o zaman albümümüz inançlarınıza hizmet edecektir.

Zamanından önce yaşlanmak zorunda değilsiniz, yaşlanma karşıtı ürünlere ödediğinizden çok daha azını ödeyerek bu albümü bugün alın. Zihninizin ve hayatınızın kontrolünü elinize alın!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Antiaging!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez. Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık.2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsin.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here