30’larınızdayken Hayatınıza Değer Katacak Öneriler

0
6914

40 yaşına yaklaştığınızda bu durumun sizi rahatsız etmediğini söylemek pek de gerçekçi sayılmaz. 40 öyle bir sayıdır ki, insan sonunda hayatta bir yere geldiğini düşünür veya hayatta gençken hayalini kurduğu eş, iş hayatı veya her neyse artık ulaşmış gibidir. Her ne kadar iyi bir hayatınız olsa da sahip olduğunuz her zaman hayal ettiğinizden farklıdır. Ama yine de esas yıkım kendi hayatınızı başkalarının hayatıyla kıyaslamaya başladığınız zaman ortaya çıkar. 40’lı yaşlarınıza yaklaşırken 30’larınıza dönseniz birçok şeyi farklı yapacağınızı düşünürsünüz. Ancak burada bilmeniz gereken, geçmişte yaşadığınız zorlukların ve yaptığınız hataların tecrübeye dönüşerek şu anda olduğunuz kişi olmanıza yardım ediyor olmasıdır. Bu noktada 30’larındaki insanlara yardımcı olacak 20 sarsıcı gerçek, bu yolda yürürken size ışık tutacak:

 1. Kendinizi sevin ve olduğunuz gibi kabullenin

 

Eğer genç yaşlarınızda kendinizi iyi ve kötü özelliklerinizle kabul ederseniz, hayat yolunda birçok hata yapmaktan kaçınmış olursunuz. Bir kere içinizdeki insanın kim olduğunu tam manasıyla bilirseniz, kendinizi kabullenmeye ve tam manasıyla sevmeye başlarsınız. Bir kere kendinizi tam anlamıyla severseniz  başkalarını da severek insanlarla sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

 1. Ruhunuzu besleyin

 

Tutkunuz ne olursa olsun veya hayatta neyden zevk alıyor olursanız olun, onla ruhunuzu besleyin. Eğer hayattaki gerçek tutkunuzu henüz keşfetmemişseniz, ta ki içinizde sıcaklık, kabulleniş ve o özgürlük hissi uyanana kadar yeni şeyler veya farklı aktiviteler denemeye devam edin.

 1. Güçlü arkadaşlık bağlarına sahip olun
Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güçlü arkadaşlık bağları ve hayatınızı paylaşabileceğiniz güvenilir arkadaşlıklar sizin için oldukça değerlidir. Arkadaş bulma ve o arkadaşlığı geliştirme, ne olursa olsun sizi seven arkadaşlarınızın olması gerçekten hayatta sahip olabileceğiniz önemli bir değerdir.

 1. Kendiniz olun

 

Duygularınızı gizlemeyin, maskelerin ardına saklanmayın. Hayatınızdaki inişleri, çıkışları ve zorlukları çevrenizdeki insanlarla paylaşırsanız, onlar için daha güvenilir ve samimi bir kişi olursunuz.

 1. Kendiniz için yaşayın

shutterstock_138075191

Hayatınızı sürekli başkalarını düşünerek geçirirseniz kendinize ayıracağınız hiç zamanınız kalmaz. Bu durum hayatınızın olduğundan da zor gözükmesine neden olur. Hayattaki herkesi her zaman mutlu edemezsiniz. Bir kere kendiniz için en iyisini düşünmeye başladığınızda, hayat size olduğundan daha kolay gelecek.

 1. Kendinizden ödün vermeyin

 

Uzlaşma her yakın ilişki için geçerlidir; çünkü hepimiz farklıyız ve isteklerimiz de doğal olarak farklı. Uzlaşma, sosyal uzlaşmanın iki taraf içinde eşit bir değer taşıdığı durumlarda iyi bir şeydir. Bir kere kendinizden ve kendi ihtiyaçlarınızdan bir ilişki için ödün vermeye başlarsanız, o ilişkiyi yeniden değerlendirmeniz ve o ilişkinin bir parçası olmanın sizin için sağlıklı ve doğru olup olmadığına karar vermeniz gerekir.

 1. Daha çok seyahat edin

Para hatıraları veya maddi şeyleri satın alabilmenizi sağlar. Kazandığınız parayı boş yerlere harcamak yerine her sene yeni ve sizin için heyecan verici bir noktaya seyahate gitmek için harcayın. Seyahat etme; özgürlük hissi uyandırdığı gibi dünyanın farklı noktalarını, farklı hayatları deneyimlemenize yardımcı olur.

 1. Daha az endişelenin

 

Hepimiz hayatımızda birçok şeyden endişeleniyoruz ve anksiyete ile mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Endişe anksiyeteyi tetikliyor ve kendinizi kötü hissetmenize neden oluyor. Endişe etmenin sonucu değiştirmeyeceğini anlarsanız, bu durum ne olursa olsun sonucu kabullenmenize neden olur. Sonucun kendiniz için iyi olacağını bilirsiniz. Endişe etmekten vazgeçmek stres seviyenizde de düşüşe neden olur.

 1. Kıyaslama yapmayı bırakın

011314shannon

Bazen hepimiz Facebook’tan uzaklaşmamız gerektiği hissiyatına kapılıyoruz. Aslında bu yanlış bir his değil; çünkü Facebook ister istemez hayatınızı başka hayatlarla kıyaslamanıza neden oluyor. Bu ister yakın arkadaşınızı ister tanımadığınız biri olsun bu sizin için zarar verici bir durum oluyor. Bir kere hayatınızı başka hayatlarla kıyaslamanın size hiçbir şey kazandırmadığını, hatta kendi öz saygınızı kaybetmenize neden olduğunu anlarsanız bu davranışınıza son verebilirsiniz. Onun yerine sahip olduklarınıza şükredin ve önünüze bakın.

 1. Beklentilerinizi unutun

 

Maalesef hayat çizgi filmlerdeki gibi yaşanmıyor, hayatınızın aşkını bulup sonsuza kadar mutlu yaşayamayabiliyorsunuz. Eğer hayatla ilgili hayalleriniz varsa, fakat diğer insanlarla ilgili herhangi bir beklentiniz yoksa bu, hayatın her anını doya doya yaşamanızı sağlar. Unutmayın, beklentilerin içerisinde hayal kırıklıkları saklıdır.

 1. Çalışmak için yaşamayın, yaşamak için çalışın

 

Keşke sayısız işi deneyimleyerek bize en uygun olanı seçme şansımız olsaydı. Kariyer yolculuğuna başladığınızda kendiniz için en doğru olanı seçip yaşamak için çalışır ve bu sayede kariyer yapmaktan zevk alırdınız. Bugün birçok insan sevmediği işlerde çalışmak zorunda kalıyor ve bu durum giderek daha büyük bir problem haline geliyor. Siz böyle bir durumdaysanız asla sevmediğiniz bir işte yer almayın ve yol yakınken ayrılın.

 1. Zor zamanlar için birikim yapın

 

Aslında bu basit bir öneridir; ancak birçok insan bunu yapmıyor. Unutmayın birgün yaşlanacaksınız ve gelecek için, finansal açıdan güvende olmak için para biriktirmelisiniz. Hayat sürekli değişkenlik gösteren ve dönem dönem zorluklarla mücadele etmeniz gereken bir yolculuktur. Bu yüzden zor zamanlar için önceden akıllı kararlar vermeniz gerekir.

 1. Başkalarına daha çok yardım edin

 

Başkalarına yardım etmek kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. Bazıları için bu gönüllü bir yardım kuruluşunda çalışmak olurken, bazıları ise bunu zor zamanlarında yakın bir arkadaşının yanında olma olarak görür. Hayatınızda herhangi bir maddi karşılığı veya faydası olmayan bir şey için zaman harcamak, sahip olduklarınız için şükretmenize ve mutlu olmanıza yardımcı olur. Başkalarına yatırım yapmak ve zaman ayırmak kendi problemlerinizi unutmanızı sağlar. Sadece kalbinizden gelen iyilik için yardım etmek ve karşılığında hiçbir beklentinizin olmaması, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

 1. Kendinizi ve başkalarını affedin

 

Geçmişte size karşı yapılan hatalı davranışları veya kendi hatalı davranışlarınızı affetmeme, mutluluğunuzun önündeki en büyük engeldir. Affetmek için gönüllü olmak biraz zaman alsa da, bunun için çalışmak sonunda özgürlüğü doya doya yaşamanızı sağlar. Bir kere geçmişteki kırgınlıkların gitmesine izin verirseniz, hayatınıza ve aşka hep olumlu açıdan bakabilirsiniz.

 1. Negatif insanlarla çok fazla vakit harcamayın

 

Bazen, eğer bu kişiler ailenizdeyse veya işinizdeyse, negatif insanlardan kaçmak zor olabilir. Bazı durumlarda hali hazırda arkadaşlık ettiğiniz insanları seçme şansınız olmayabilir. Eğer gerçekten bir kişiyle ilişkinizin sonuna geldiğini hissediyorsanız, aranıza sınır koyabilir veya yavaşça ilişkinizi bitirebilirsiniz.  Her gün vakit geçirmek zorunda olmadığınız negatif insanlarla aranıza sınır koymaya başladığınızda, hayat sizin için daha kolay olur; çünkü negatif insanların sizi daha fazla olumsuz etkilemesini önlemiş olursunuz.

 1. Hayır demeyi öğrenin

 

Herkes zaman zaman insanları kırmamak için hayır demekte zorlanabiliyor. Herkesi mutlu etmek için her şeye evet demek istiyorsunuz; ancak bu imkansız. Eğer insanları reddettikten, onlara hayır dedikten sonra nedenini açıklarsanız, diğer insanlar bunu anlayacaklardır ve bu yüzden mutsuz olmayacaklardır. Ancak unutmayın ki, her hayır dediğiniz kişiye de bunun nedenini açıklamak zorunda değilsiniz. ‘Hayır’ tamamlanmış bir cümledir. Bir kere hayır dediğinizde kendiniz için karar vermeniz daha kolay olacaktır.

 1. Önemli bir karar almadan önce iyice düşünün

 

İlişkilerinizde ciddi bir adım atmadan önce uzun uzun düşünün. Önemli bir karar almadan önce kafanızda soru işaret varsa, o kişi sizin için ‘doğru insan’ olmayabilir. O yüzden karşınızdaki insanın kişiliğinden emin değilseniz, daha sonra pişman olmamak için yol yakınken vazgeçmekte fayda var.

 1. Durun ve bir an etrafınıza bakın

 

İnsanlar, günümüzde elektronik aletlere, internete o kadar bağlı durumda ki, hayatı yaşamayı ıskalıyorlar. Durun ve güneşin doğuşunu ve batışını seyredin ya da sadece yıldızların altında oturarak bunun ne kadar müthiş bir şey olduğunun farkına varın. Okyanusa ve dağlara giderek doğanın büyüleyici etkisini yaşayın ve Ferris Bueller’in şu sözünü hiç aklınızdan çıkarmayın: ‘Hayat çok hızlı akıp geçiyor. Eğer arada bir durup etrafınıza bakmazsanız, onu kaçırırsınız.’

 1. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü önemsemekten vazgeçin

 

Yapılan en büyük hatalardan biri de başkalarının ne düşüneceğini kafanıza takıp, bu yüzden insanları mutlu etmek için bazı şeyleri söylemek veya yapmaktır. Ancak başka insanların ne düşündüğünü umursamadığınızda hayatı doğru bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede kendiniz olabilirsiniz; çünkü artık başkalarının ne düşündüğünü önemsemenin yarattığı beklentiler ve endişe ortadan kaybolmuştur. Herkesi mutlu etmeniz imkansızdır, bu yüzden hep kendinize odaklanın.

 1. Değişimi kucaklayın

İnsanlar, çoğu zaman hayatlarında her şeyin tahmin edilebilir olmasını ve hayatlarının hep aynı çizgide olmasını istiyor. Bu durum muhtemelen kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanıyor. Ancak insanlar hayatta değişimler baş gösterdiğinde bununla mücadele etmekte zorlanıyorlar. Unutmamanız gerekir ki; değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişimi kucaklamayı başarabildiğiniz zaman zorluklarla mücadele konusunda hazır olacaksınız ve hayat size ne getirirse getirsin kabullenmeniz daha kolay olacak.

Çekirdek inanç çalışması hakkında bilgi almak için telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı çekirdek inanç çalışması için randevu almanız gerekmektedir. Çekirdek İnancınıza uygun isme özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişir çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış , hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır. CD leri uyurken dinlediğinizde yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı değişiklikleri fark edersiniz. Online test çalışması, Telefonda Çekirdek İnanç Çalışması ve Bireysel Çekirdek İnanç Çalışması hakkında bilgi almak için 0212 4816645  ten bize ulaşabilirsiniz.

www.hayatimdegisti.com , www.cekirdekinanc.com, www.telkincd.com inceleyebilirsiniz.

Danışanımızın Çekirdek İnanç yorumu…

Bilinc altı çekirdek inanc calısmasını yaptırdım ve..Evett 1.periyotu(10 gun aralıksız dınleme 3 gun dınlenme) atlattık son zamanları bıraz agresıfte gecse dengeye geldım dinlenme aşamasında..

*Hayatımda farklı degısıklıkler olmaya basladı sımdıye kadar cesaret edıp baslayamadıgım bır cok seye baslarken buluyorum sımdılerde kendımı..Ve ara ara kendıme sürekli şu cümleyı tekrarlarken buluyorum kendımı “-Bakın helee O ne özgüven O ”

* Eskiden gunlerce kahrolacagım uzulecegım seylere olsun yahu vardır bundada bır hayır dıyıp tebessum edıp yoluma devam edıyorum..

*Kendimi inanılmaz ıfade etmeye basladım Hayır demeyi öğrendim..

*Kendımı pek bı sevmeye basladım Hanı Cok degıl 1 ay once kendımı degıstırmek ısteyen kendını beyenmeyen ben pek bi sever oldum kendımı..

*Bu sıralar ınanılmaz ıltıfatlarda almaya basladım,herkes sen ne yaptın boyle ınanılmaz guzellestın demelerıde cabası..

*Güler yüzüm yüzümden eksik olmuyor

Daha önümde 3 tane daha periyot var Bence hayatında sürekli tıkanıklık yaşayan sürekli aynı hataları yapan Herkes bu çalışmayı yaptırmalı..Sizleri seviyorum sevgi ile daima yolunuz aydınlansın…

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.   Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... ;) ;) ;) ;) Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz. Çekirdek inanç ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı engelleyen duyguyu bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip bilinçaltımızdan temizletmezsek hep aynı şeyleri yaşarız...   Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ? Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Daha dik yürürsünüz ses tonunuz değişir.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı, panik atak, fobiler, sınav başarısı, kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır. . Çekirdek inancım bilinçaltımdan nasıl temizleniyor? Telefonla, Bireysel yüz yüze ya da online form ile tüm dünyadan internet üzerinden yazılı da tespit yapılabilir. Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum ben de bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız. Yorumlar samimi ve gerçektir.Sitelerimizde ve forumda yaklaşık 5500 kişinin yorumu vardır. Başarı Hikayeleri İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözeceğim diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey de Özlem hn da inanılmaz yardımcı oldular ve MP3 TELKİNCD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM   SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR -------------------------------------------------------- SANIRIM BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM herkese merhabalar.30 yaşındayım ve fazla uzatmadan konuya gireceğim.alkol,düzensiz uyku ve depresyon ile neredeyse 15 yılımı geçirdim...kısacası bitmiştim.evde boş zamanlarımda internet ile uğraşırken bu siteye denk geldim.reklam ve vurgun amaçlı bir site olduğunu düşünüp salladım.ardından bir iki yorum okudum ve kesinlikle inanmadan sitede gezmeye başladım.tamamen tesadüf eseri bulduğum sitede ücretsiz telkin mp3 gördüm.dinleyince ilk başlarda sadece müzik sesi duydum ve aldatmaca olduğunu düşündüm.tam 2 gün boyunca sırf o kuş ve Deniz sesleri hoşuma gidiyor diye dinledim.geçen bir kaç gün sonra inanımaz şeyler olmaya başladı.hiç abartmadan bir şok geçiriyordum.inanamıordum.hayatım bir anda öyle bir düzene girmiştiki korkmaya bile başlamıştım.böyle birşey olamazdı.toplumda konuşurken insanlar bana uyuşturucumu aldın diye alay ediyordu.bazen ağzımdan çıkan kelimelere ben bile inanamıyordum.aradan 15 gün geçti.şimdi beni adam yerine koymayan insanlar bile saygıdan hergün beni arar oldular.insanların gözünün içine baktığımda bile seni artık tanıyamıyoruz diyorlar ve hayretler içindeler.korkuyorum çünkü ben bile kendimi tanıyamaz oldum.oturuşum kalkmam konuşmam yemem uyumam herşeyim bir anda mükemmel oldu.hiç inanmadığım bir durumda bile beni böylesine mükemmel yapan şeylere halen inanasım gelmiyorum.içkiyi kökten bıraktım.artık uyuyorum hemde bebekler gibi...... -------------------------------------------------------------- Nasıl oldu sorusunu cevaplayayım Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2018 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne deişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu. Çekirdek inancı yaptırın arkadaşlar o zaman buzdağının görünmeyen kısmına ulaşıyor oradaki kodları değiştiriyorlar verdiği cd lerle.Sonuç olarak ben bu parayı işe yaramadı diyip geri alabilirdim sorgusuz sualsiz geri veriyorlar tabi böyle etik olmayan davranışı eğerki değişim olmussa burada bulunan bir çok arkadaşımın yapmıyacağına eminim. Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi ben ondaki ve kendimdeki değişimleri o farkına varmasa bile gördüğüm için çok mutlu oluyorum.Bunları telkinleri dinleyipte bende işe yaramıyor diyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı için yazdım.  
********************************************************************** "Öncelikle bir gönül borcu olarak bu yorumu yapmak istedim.Geçen yıl sitenizden sipariş verip sadece 2 hafta dinleyip ön yargılı bir şekilde davranmıştım.Ücret iadesi istediğimde hiç bir sorun çıkarmadan ücretin tamamını iade ettiniz.Hatta cd leri geri almadınız.Cd leri dinlemeye devam ettim ve 4 yıldır atanamadığım bölüme atandım.İlk maaşımla kabul ederseniz tekrar ödemenizi yapacağım.Hakkınızı helal edin. Ben de diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım. İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek Özlem hn'a ulaştım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey'le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda 3-02-2018 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Sesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bendeTelefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede. Konuşmamızın sonucunda bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verildi bana. Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ben eşinden gizli yaptırdım çekirdek inanç telefonla çalışmasını.çok da memnun kaldım.1 ay sonra eşim öğrenince tartıştık ve hemen ücreti iade ettiniz.CD leri dinlemeye devam ettim.eşim dahil çevredeki herkes değişimi fark etti. 2 ay sonunda o da yaptığının farkına vardı ve ücreti tekrar ödemek istedi.öyle yerlerden hic umulmadık paralar geldi ki ona ihtiyaç duymadan kendim ucretinizi gönderdim.bu süreçteki anlayışınız gösterdiğiniz kolaylık için milyonlarca kez tesekkur ederim. sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sızlere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Atakan Bey Merhaba, yaklaşık 4 ay önce görüşmüştük. Uzun zamandır size yazmam gerektiğini düşünüyordum ve sonunda o 1 saatlik görüşmenin ardından hayatımda oluşan olumlu gelişmelerdeki etkiniz için teşekkürlerimi iletmek adına size yazıyorum. Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım. Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim     Nedir ne değildir bilgi çekirdek inanç uzmanlık ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için www.cekirdekinanc.com www.cekirdekinanc.com/magaza Uyurken bile dinleyip bir gecede sizi değiştirecek ritmotrans telkin cd leri indirmek için www.hayatimdegisti.com www.telkincd.com Telefonla çekirdek ön tespit bilgi amaçlı 5 dakika ve ücretsizdir. +90 212 4816645(sabit no tüm dünyadan arayabilirsiniz) +90 542 447 50 50 (vodafone ve whatsup )

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here