30’larınızdayken Hayatınıza Değer Katacak Öneriler

0
6757
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.com/ontespitTelkin nedir mi?Hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik cıktığım bir tv programı..

40 yaşına yaklaştığınızda bu durumun sizi rahatsız etmediğini söylemek pek de gerçekçi sayılmaz. 40 öyle bir sayıdır ki, insan sonunda hayatta bir yere geldiğini düşünür veya hayatta gençken hayalini kurduğu eş, iş hayatı veya her neyse artık ulaşmış gibidir. Her ne kadar iyi bir hayatınız olsa da sahip olduğunuz her zaman hayal ettiğinizden farklıdır. Ama yine de esas yıkım kendi hayatınızı başkalarının hayatıyla kıyaslamaya başladığınız zaman ortaya çıkar. 40’lı yaşlarınıza yaklaşırken 30’larınıza dönseniz birçok şeyi farklı yapacağınızı düşünürsünüz. Ancak burada bilmeniz gereken, geçmişte yaşadığınız zorlukların ve yaptığınız hataların tecrübeye dönüşerek şu anda olduğunuz kişi olmanıza yardım ediyor olmasıdır. Bu noktada 30’larındaki insanlara yardımcı olacak 20 sarsıcı gerçek, bu yolda yürürken size ışık tutacak:

 1. Kendinizi sevin ve olduğunuz gibi kabullenin

 

Eğer genç yaşlarınızda kendinizi iyi ve kötü özelliklerinizle kabul ederseniz, hayat yolunda birçok hata yapmaktan kaçınmış olursunuz. Bir kere içinizdeki insanın kim olduğunu tam manasıyla bilirseniz, kendinizi kabullenmeye ve tam manasıyla sevmeye başlarsınız. Bir kere kendinizi tam anlamıyla severseniz  başkalarını da severek insanlarla sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

 1. Ruhunuzu besleyin

 

Tutkunuz ne olursa olsun veya hayatta neyden zevk alıyor olursanız olun, onla ruhunuzu besleyin. Eğer hayattaki gerçek tutkunuzu henüz keşfetmemişseniz, ta ki içinizde sıcaklık, kabulleniş ve o özgürlük hissi uyanana kadar yeni şeyler veya farklı aktiviteler denemeye devam edin.

 1. Güçlü arkadaşlık bağlarına sahip olun
Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güçlü arkadaşlık bağları ve hayatınızı paylaşabileceğiniz güvenilir arkadaşlıklar sizin için oldukça değerlidir. Arkadaş bulma ve o arkadaşlığı geliştirme, ne olursa olsun sizi seven arkadaşlarınızın olması gerçekten hayatta sahip olabileceğiniz önemli bir değerdir.

 1. Kendiniz olun

 

Duygularınızı gizlemeyin, maskelerin ardına saklanmayın. Hayatınızdaki inişleri, çıkışları ve zorlukları çevrenizdeki insanlarla paylaşırsanız, onlar için daha güvenilir ve samimi bir kişi olursunuz.

 1. Kendiniz için yaşayın

shutterstock_138075191

Hayatınızı sürekli başkalarını düşünerek geçirirseniz kendinize ayıracağınız hiç zamanınız kalmaz. Bu durum hayatınızın olduğundan da zor gözükmesine neden olur. Hayattaki herkesi her zaman mutlu edemezsiniz. Bir kere kendiniz için en iyisini düşünmeye başladığınızda, hayat size olduğundan daha kolay gelecek.

 1. Kendinizden ödün vermeyin

 

Uzlaşma her yakın ilişki için geçerlidir; çünkü hepimiz farklıyız ve isteklerimiz de doğal olarak farklı. Uzlaşma, sosyal uzlaşmanın iki taraf içinde eşit bir değer taşıdığı durumlarda iyi bir şeydir. Bir kere kendinizden ve kendi ihtiyaçlarınızdan bir ilişki için ödün vermeye başlarsanız, o ilişkiyi yeniden değerlendirmeniz ve o ilişkinin bir parçası olmanın sizin için sağlıklı ve doğru olup olmadığına karar vermeniz gerekir.

 1. Daha çok seyahat edin

Para hatıraları veya maddi şeyleri satın alabilmenizi sağlar. Kazandığınız parayı boş yerlere harcamak yerine her sene yeni ve sizin için heyecan verici bir noktaya seyahate gitmek için harcayın. Seyahat etme; özgürlük hissi uyandırdığı gibi dünyanın farklı noktalarını, farklı hayatları deneyimlemenize yardımcı olur.

 1. Daha az endişelenin

 

Hepimiz hayatımızda birçok şeyden endişeleniyoruz ve anksiyete ile mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Endişe anksiyeteyi tetikliyor ve kendinizi kötü hissetmenize neden oluyor. Endişe etmenin sonucu değiştirmeyeceğini anlarsanız, bu durum ne olursa olsun sonucu kabullenmenize neden olur. Sonucun kendiniz için iyi olacağını bilirsiniz. Endişe etmekten vazgeçmek stres seviyenizde de düşüşe neden olur.

 1. Kıyaslama yapmayı bırakın

011314shannon

Bazen hepimiz Facebook’tan uzaklaşmamız gerektiği hissiyatına kapılıyoruz. Aslında bu yanlış bir his değil; çünkü Facebook ister istemez hayatınızı başka hayatlarla kıyaslamanıza neden oluyor. Bu ister yakın arkadaşınızı ister tanımadığınız biri olsun bu sizin için zarar verici bir durum oluyor. Bir kere hayatınızı başka hayatlarla kıyaslamanın size hiçbir şey kazandırmadığını, hatta kendi öz saygınızı kaybetmenize neden olduğunu anlarsanız bu davranışınıza son verebilirsiniz. Onun yerine sahip olduklarınıza şükredin ve önünüze bakın.

 1. Beklentilerinizi unutun

 

Maalesef hayat çizgi filmlerdeki gibi yaşanmıyor, hayatınızın aşkını bulup sonsuza kadar mutlu yaşayamayabiliyorsunuz. Eğer hayatla ilgili hayalleriniz varsa, fakat diğer insanlarla ilgili herhangi bir beklentiniz yoksa bu, hayatın her anını doya doya yaşamanızı sağlar. Unutmayın, beklentilerin içerisinde hayal kırıklıkları saklıdır.

 1. Çalışmak için yaşamayın, yaşamak için çalışın

 

Keşke sayısız işi deneyimleyerek bize en uygun olanı seçme şansımız olsaydı. Kariyer yolculuğuna başladığınızda kendiniz için en doğru olanı seçip yaşamak için çalışır ve bu sayede kariyer yapmaktan zevk alırdınız. Bugün birçok insan sevmediği işlerde çalışmak zorunda kalıyor ve bu durum giderek daha büyük bir problem haline geliyor. Siz böyle bir durumdaysanız asla sevmediğiniz bir işte yer almayın ve yol yakınken ayrılın.

 1. Zor zamanlar için birikim yapın

 

Aslında bu basit bir öneridir; ancak birçok insan bunu yapmıyor. Unutmayın birgün yaşlanacaksınız ve gelecek için, finansal açıdan güvende olmak için para biriktirmelisiniz. Hayat sürekli değişkenlik gösteren ve dönem dönem zorluklarla mücadele etmeniz gereken bir yolculuktur. Bu yüzden zor zamanlar için önceden akıllı kararlar vermeniz gerekir.

 1. Başkalarına daha çok yardım edin

 

Başkalarına yardım etmek kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. Bazıları için bu gönüllü bir yardım kuruluşunda çalışmak olurken, bazıları ise bunu zor zamanlarında yakın bir arkadaşının yanında olma olarak görür. Hayatınızda herhangi bir maddi karşılığı veya faydası olmayan bir şey için zaman harcamak, sahip olduklarınız için şükretmenize ve mutlu olmanıza yardımcı olur. Başkalarına yatırım yapmak ve zaman ayırmak kendi problemlerinizi unutmanızı sağlar. Sadece kalbinizden gelen iyilik için yardım etmek ve karşılığında hiçbir beklentinizin olmaması, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

 1. Kendinizi ve başkalarını affedin

 

Geçmişte size karşı yapılan hatalı davranışları veya kendi hatalı davranışlarınızı affetmeme, mutluluğunuzun önündeki en büyük engeldir. Affetmek için gönüllü olmak biraz zaman alsa da, bunun için çalışmak sonunda özgürlüğü doya doya yaşamanızı sağlar. Bir kere geçmişteki kırgınlıkların gitmesine izin verirseniz, hayatınıza ve aşka hep olumlu açıdan bakabilirsiniz.

 1. Negatif insanlarla çok fazla vakit harcamayın

 

Bazen, eğer bu kişiler ailenizdeyse veya işinizdeyse, negatif insanlardan kaçmak zor olabilir. Bazı durumlarda hali hazırda arkadaşlık ettiğiniz insanları seçme şansınız olmayabilir. Eğer gerçekten bir kişiyle ilişkinizin sonuna geldiğini hissediyorsanız, aranıza sınır koyabilir veya yavaşça ilişkinizi bitirebilirsiniz.  Her gün vakit geçirmek zorunda olmadığınız negatif insanlarla aranıza sınır koymaya başladığınızda, hayat sizin için daha kolay olur; çünkü negatif insanların sizi daha fazla olumsuz etkilemesini önlemiş olursunuz.

 1. Hayır demeyi öğrenin

 

Herkes zaman zaman insanları kırmamak için hayır demekte zorlanabiliyor. Herkesi mutlu etmek için her şeye evet demek istiyorsunuz; ancak bu imkansız. Eğer insanları reddettikten, onlara hayır dedikten sonra nedenini açıklarsanız, diğer insanlar bunu anlayacaklardır ve bu yüzden mutsuz olmayacaklardır. Ancak unutmayın ki, her hayır dediğiniz kişiye de bunun nedenini açıklamak zorunda değilsiniz. ‘Hayır’ tamamlanmış bir cümledir. Bir kere hayır dediğinizde kendiniz için karar vermeniz daha kolay olacaktır.

 1. Önemli bir karar almadan önce iyice düşünün

 

İlişkilerinizde ciddi bir adım atmadan önce uzun uzun düşünün. Önemli bir karar almadan önce kafanızda soru işaret varsa, o kişi sizin için ‘doğru insan’ olmayabilir. O yüzden karşınızdaki insanın kişiliğinden emin değilseniz, daha sonra pişman olmamak için yol yakınken vazgeçmekte fayda var.

 1. Durun ve bir an etrafınıza bakın

 

İnsanlar, günümüzde elektronik aletlere, internete o kadar bağlı durumda ki, hayatı yaşamayı ıskalıyorlar. Durun ve güneşin doğuşunu ve batışını seyredin ya da sadece yıldızların altında oturarak bunun ne kadar müthiş bir şey olduğunun farkına varın. Okyanusa ve dağlara giderek doğanın büyüleyici etkisini yaşayın ve Ferris Bueller’in şu sözünü hiç aklınızdan çıkarmayın: ‘Hayat çok hızlı akıp geçiyor. Eğer arada bir durup etrafınıza bakmazsanız, onu kaçırırsınız.’

 1. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü önemsemekten vazgeçin

 

Yapılan en büyük hatalardan biri de başkalarının ne düşüneceğini kafanıza takıp, bu yüzden insanları mutlu etmek için bazı şeyleri söylemek veya yapmaktır. Ancak başka insanların ne düşündüğünü umursamadığınızda hayatı doğru bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede kendiniz olabilirsiniz; çünkü artık başkalarının ne düşündüğünü önemsemenin yarattığı beklentiler ve endişe ortadan kaybolmuştur. Herkesi mutlu etmeniz imkansızdır, bu yüzden hep kendinize odaklanın.

 1. Değişimi kucaklayın

İnsanlar, çoğu zaman hayatlarında her şeyin tahmin edilebilir olmasını ve hayatlarının hep aynı çizgide olmasını istiyor. Bu durum muhtemelen kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanıyor. Ancak insanlar hayatta değişimler baş gösterdiğinde bununla mücadele etmekte zorlanıyorlar. Unutmamanız gerekir ki; değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişimi kucaklamayı başarabildiğiniz zaman zorluklarla mücadele konusunda hazır olacaksınız ve hayat size ne getirirse getirsin kabullenmeniz daha kolay olacak.

Çekirdek inanç çalışması hakkında bilgi almak için telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı çekirdek inanç çalışması için randevu almanız gerekmektedir. Çekirdek İnancınıza uygun isme özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişir çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış , hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır. CD leri uyurken dinlediğinizde yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı değişiklikleri fark edersiniz. Online test çalışması, Telefonda Çekirdek İnanç Çalışması ve Bireysel Çekirdek İnanç Çalışması hakkında bilgi almak için 0212 924 2415 ten bize ulaşabilirsiniz.

www.hayatimdegisti.com , www.cekirdekinanc.com, www.telkincd.com inceleyebilirsiniz.

Danışanımızın Çekirdek İnanç yorumu…

Bilinc altı çekirdek inanc calısmasını yaptırdım ve..Evett 1.periyotu(10 gun aralıksız dınleme 3 gun dınlenme) atlattık son zamanları bıraz agresıfte gecse dengeye geldım dinlenme aşamasında..

*Hayatımda farklı degısıklıkler olmaya basladı sımdıye kadar cesaret edıp baslayamadıgım bır cok seye baslarken buluyorum sımdılerde kendımı..Ve ara ara kendıme sürekli şu cümleyı tekrarlarken buluyorum kendımı “-Bakın helee O ne özgüven O ”

* Eskiden gunlerce kahrolacagım uzulecegım seylere olsun yahu vardır bundada bır hayır dıyıp tebessum edıp yoluma devam edıyorum..

*Kendimi inanılmaz ıfade etmeye basladım Hayır demeyi öğrendim..

*Kendımı pek bı sevmeye basladım Hanı Cok degıl 1 ay once kendımı degıstırmek ısteyen kendını beyenmeyen ben pek bi sever oldum kendımı..

*Bu sıralar ınanılmaz ıltıfatlarda almaya basladım,herkes sen ne yaptın boyle ınanılmaz guzellestın demelerıde cabası..

*Güler yüzüm yüzümden eksik olmuyor

Daha önümde 3 tane daha periyot var Bence hayatında sürekli tıkanıklık yaşayan sürekli aynı hataları yapan Herkes bu çalışmayı yaptırmalı..Sizleri seviyorum sevgi ile daima yolunuz aydınlansın…

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle subliminal sesli telkinler yerleştiriyorum.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek isterseniz sürpriz hediyelerim var... 1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.

Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

1-Bu yorumların gerçek olduğu ne malum belki kendileri yazmışlardır.

2-Gerçek olsa bile ayıp olmasın diye yazılmadığı ne malum?.Bir çok kişi ayıp olmasın diye yazar.

3-Diyelim ki yorumlar gerçek ve samimi zorla da yaptırılmamış.O zaman onlarda işe yarayan bende yaramaz.

4-Etkili olsa bile kim uğraşacak muhtemelen yarım bırakırım telkin dinleyemem.

Bir de başkalarının başarı hikayelerini okumak bazı kişiler için sıkıcı olabilir.

Gelelim bizim sitemize...

Biz seminerler dahil hiç kimseye gelin bize yorum yapın demedik.Belki bu yüzden yorumlarımız samimi ve içten.

Sitemizdeki yorumların tamamı danışanların yorumlarıdır.Zaten bir çoğunda gramer hatalarına bile dokunmadık.

Bir çoğunda kişilerin isimlerini ve bilgilerini vermedik ya da değiştirdik.Zaten samimiyet doğruluğu açıkça ortaya koyuyor.

Telkin dinleme uygulaması en kolay yöntem bir liste oluşturun ve mp3 leri tek bir tuşa basarak dinleyin.Üstelik uykuda film izlerken kitap okurken hatta çalışırken açık bırakabilirsiniz.

Peki ya sizde etki etmezse?

O konuda şunu söyleyebilirim ki telkinlerimiz yaşam boyu garantilidir.Etkileri de oldukça güçlüdür.Önyargıları bırakıp denemenizde fayda var.

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek inanç www.cekirdekinanc.com sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yüzde yüz gerçek ve samimi başarı hikayelerini okumanızı tavsiye ederim.

işte 10 dakikalik cıktığım bir tv programı..

Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız.
Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla tüm dünyadan çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz.

Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız...

Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ?
Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı,panik atak,fobiler, sınav başarısı,kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır.

Diğer yöntemlerden farkı ne ?
Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir.Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.
Çekirdek inancım nasıl temizleniyor?
Telefonda soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir.

Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com

Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız

Başarı Hikayeleri
İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM

SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR..
SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR

Size minnettar bir KADIN:)

--------------------------------------------------------------

Ben Çekirdek inanç çalışmasından fazlasıyla fayda görenlerdenim.Bu siteyi 2010 senesinden beri biliyorum. Çekirdek çalışmamı 2 sene önce yaptırdım(Hayatımda aldığım en doğru karardı) Dinleme sürem yani 52 gün bittiğinde hamile kaldığımı öğrendim(telkinler hayatımı değiştirmeye başlamıştı). Hamileyken dinlemeye ara verdim ve şimdi yavrumu büyütüyorum bi yandan da telkinlerime kaldığım yerden devam ediyorum. En yakın arkadaşım çekirdek inanç çalışması sayesinde hayatının aşkıyla tanıştı ve 2 ay sonra evlenecekler. Şuan kızkardeşim dinliyor 2. turda ve hayatı şimdiden çok güzel değişimler yaşıyor.

Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorum hatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR!
Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum.

Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;)
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Atakan Bey Merhaba,

Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım.
Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim .

Sevgiyle...Görüşmek üzere.
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Kendimi artık tükenmiş hissettiğim bir anda elimin gittiği bir telefon görüşmesinin beni ve hayatımı bu kadar hızlı ve yoğun bir biçimde değiştireceğini hayal bile edemizdim.İçimdeki son umut kırıntısının, çelimsiz bir çabamın
beni çok uzun zamandır özlemini ve açlığını çektiğim, mutluluk, iç huzuru ve aşk dolu bir okyanusa açılmamı sağlayacağını hiç tahmin edemezdin.Aslında sitenizi çok önceden görüp aramaya cesaret edememiştim.Henüz benim için yaptığınız Cd'ler elime geçmemişken ve ben sadece internet sitenizdeki mp3'lerinizi dinlerken ruhum bu kadar huzurla, kalbim mutlulukla dolmuşken, aklım,vicdanım, bedenim ve düşüncelerim bu kadar hürleşmiş ve özgürlük hayatımın tam ortasında bayrağını göndere çekmiş dalgalanıyorken, Cd'leri dinledikten sonra neler olabileceğini düşünmek bile beni inanılmaz heyecanlandırıyor.İç dünyamı düzenleyen, temizleyip , pırıl pırıl, berrak aydınlık yapan, her bir zerremi aşkla tutuşturan olağanüstü emekleriniz sonucunda ortaya çıkmış bu olağanüstü çalışmalarınız için yürek dolusu teşekkürler.Kalbimdeki hayat aşkının fitilini yakan, içimdeki sönmeye yüz tutmuş son mum ışığını harlayıp onunla milyonlarcasını tutuşturan değerli niyetlerinizle canı gönülden içtenlikle yaptığınız çalışmalarınızın, harcadığınız her bir anın her zerresi için milyonlarca teşekkürler.Size minnettarım, yolunuz daima açık, şansınız bol olsun. Sevgi ve saygılarımla..
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız.Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum.

Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdedim.Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımda bir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni ediyoruz. Danışanımız Sevim Hanım Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here