11:11 Sürekli Görüyor musunuz? Bu Olayın Derin Anlamı Nedir?

0
32906

Bazen bir dürtü telefonuma bakmamı söylüyor ve baktığımda genellikle anlamlı bir sayı ile karşılaşıyorum. 19:19 veya 11:11 gibi. İlk başta rastlantı deyip geçtiğim bu olay sürekli olarak tekrar etmeye başladığında bunun mutlaka bir sebebi vardır. Araştırmaya başladım.

Felsefi ve bilimsel olarak karşılığı olduğunu gördüm. Eş zamanlılık (synchronicity) iki olayın aynı anda birbirini takip etmesi ile gerçekleşir. Bilimde ve müzikte senkron olarak geçer. Peki ünlü psikiyatrist Carl Jung bu konuda ne diyor. Bu Jung’ın Eş zamanlılık teorisidir. Eş zamanlılık anlamlı rastlantı diyebileceğimiz bir olay ve durumdur. Saate baktınız ve 20:20’ydi ve telefon çaldı ve çok önemli bir haber aldınız. Bu iki olay anlamlı bir rastlantıdır.

Carl Jung’a göre rastlantı yoktu. O bilinçaltının derinliklerinde çok daha büyük bir yapı olduğunu ve bu yapının tüm insanlığı yönlendirdiğine inanıyordu. Sigmund Freud’a göre ise bilinçaltı bir bilinçten arta kalanların çöplüğüydü. Jung için tam tersiydi. Ona göre bilinçaltı Gerçeğin anahtarıydı. Orada tüm cevaplara ulaşılabilirdiniz.

Teori şu şekilde işlemektedir. Anlamlı bir olay yaşadınız bunun illa bir senkronize olmuş bir saat olması gerekmez. Televizyonda veya internette gördüğünüz bir olay olabilir. Ya da o anda yaşadığınız spiritüel güçlü bir his olabilir. Bu sizin önceden sorduğunuz bir sorunun cevabıdır. Ya da olacak bir olayın öngörüsü için bir işaret niteliğindedir. Bu olay sebep-sonuç mantığı ile açıklanamayacak bir durumdur.

Kuantum Mekaniği Keşfedildiğinden beri Gerçekliğin Sebep – Sonuçtan çok daha derin olduğunu görebiliriz.  Kuantum bir etki tepki olayından çok büyük bir planın varlığını hissettiriyor bize. Sizce bu yazıyı okumanızın nedeni geçmiş tecrübeler ile ilgili mi? Yoksa anlamlı bir rastlantı mı var?

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kim ne derse desin evren sürekli olarak senkronize olmaktadır. Enerji sürekli olarak size yeni şeyler getirmektedir. İnsanoğlu değişimin içindedir. Doğum bir değişimdir. Yaşam döngüsü sürekli bir değişimi getirir. Ölüm ise değişimin yeniden başlamasıdır.

Senkronize anları görüyor ve kuantum nedensellik işaretlerini okuyabiliyorsanız ruhsal enerjiniz yükselmiştir. Ruhsal olarak büyük bir değişim ve güzelliğin içindesinizdir.

Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi Mezunu.2000 yılı başlarında bilgisayarında ses kayıdı yaparken bir ses yükselmesi oluyor.Bu kayıtı dinlerken bilinçaltının bunu farklı algıladığını keşfeden Sönmez Ritmotrans telkin cd yöntemini oluşturuyor.

Bir site olsa bulanların hayatı değişse nasıl olurdu?Hayatimdegisti.com 2005 yılında açıldı.

Atakan Sönmez’in hazırladığı deneme telkinleri indirip ücretsiz deneyin.Önce değişimi aynada farket ve çok sorulan sorulara bakınBaşarı hikayelerine ve söyleşiye ardından foruma göz atın.Sitede 10.000 üzerinde yorum ve başarı hikayesi var faydalanın.Aramıza katılın.Telkinleri dinleyince daha mutlu ve güvenli hissedersiniz.Yürüyüşünüz daha dik olur.Göz temasınız kuvvetlenir.50 ye yakın etki olur.Sitemizden aşağıdan mobilde sağ taraftan masa üstü pc de ücretsiz deneme telkinleri dinleyebilirsiniz.Ücretsiz telkinleri telkincd.com da ücretsiz kategorisinden sepete ekleyiniz.Ücret 0 tl olduğu için havale ödeme şeklini seçin.Ödeme yapmanıza gerek kalmadan linkler mailinize ya da telinize yollanır.

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here